Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά ρε εκείνη σου πήρε s9 plus κι εσυ της πήρες το παλιο; τς τς τς.

Πάρε εκεί ένα s9!

 

Άντρες.....

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε εκείνη σου πήρε s9 plus κι εσυ της πήρες το παλιο; τς τς τς.

Πάρε εκεί ένα s9!

 

Άντρες.....

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

.......:lol::lol::lol:

Εγω σε μια ξαδερφη της πηρα δωρο κλωνο S9 και πεταει απο την χαρα της τι να πω...:lol:

Εδω παιδια θα σωθειτε μπας και μεινει κανα φραγκο στην τσεπη:p

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε εκείνη σου πήρε s9 plus κι εσυ της πήρες το παλιο; τς τς τς.

Πάρε εκεί ένα s9!

 

Άντρες.....

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τωρα θα πάθεις περισσότερα άκου λοιπόν το έξης

Μου πήρε το 9 με δόσεις από κωτσοβολο και της πήρα το σ8 μόνο με 1176 πόντους μέσα από το σαΐτ της δουλειάς μου... Για 200 πόντους θα της είχα πάρει το 9αρι το μικρό Χαχαχα που σημαίνει πως εγώ δεν έδωσα ούτε 1 ευρώ για το δώρο της που άνετα θα μπορούσα να κοιτάξω την πάρτη μου στον τομέα των κινητών

Χαρακτηριστεί με όπως θέλετε ζαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Όχι μετά το ποστ για τον κλώνο δεν έχω κουράγιο να συνεχίσω!

Χαχαχαχα

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μαργαρίτα θα στο πω πιο απλά μιας κ δεν το άντεξες άλλο χαχαχα

Εμενα το χρησιμοποιεί για μεσεντζερ για τηλέφωνο κάνα παιχνίδι κ σειρές μέσα από σαΐτ οπότε δεν υπάρχει λόγος για παραπάνω πράγματα

Link to comment
Share on other sites

.......:lol::lol::lol:

Εγω σε μια ξαδερφη της πηρα δωρο κλωνο S9 και πεταει απο την χαρα της τι να πω...:lol:

Εδω παιδια θα σωθειτε μπας και μεινει κανα φραγκο στην τσεπη:p

 

Και λέει σου έχει πάρει η γυναίκα σου κλώνο ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Τωρα θα πάθεις περισσότερα άκου λοιπόν το έξης

Μου πήρε το 9 με δόσεις από κωτσοβολο και της πήρα το σ8 μόνο με 1176 πόντους μέσα από το σαΐτ της δουλειάς μου... Για 200 πόντους θα της είχα πάρει το 9αρι το μικρό Χαχαχα που σημαίνει πως εγώ δεν έδωσα ούτε 1 ευρώ για το δώρο της που άνετα θα μπορούσα να κοιτάξω την πάρτη μου στον τομέα των κινητών

Χαρακτηριστεί με όπως θέλετε ζαχαχαχα

 

Εγώ στη θέση σου θα πουλαγα το s9 και με τους πόντους θα έπαιρνα note 9 με πόντους και λεφτά, χαχα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στη θέση σου θα πουλαγα το s9 και με τους πόντους θα έπαιρνα note 9 με πόντους και λεφτά, χαχα

 

 

Θα με βρίσεις ήμουν ανάμεσα στα δύο αλλά επειδή σκέφτηκα πως υπάρχουν κ παιδιά σπίτι κ κάποια στιγμή να μην έβρισκα το πενάκι δεν πήγα σε αυτό.. Δεν ξέρω αν έκανα καλά γιαυτο.. Όπως κ να έχει είμαι κομπλέ άλλωστε δεν ζητάω πολλά από το κινητό μου κ με ένα άλλο την έκανα την δουλειά μου είπα όμως να πάρω ένα να μου μείνει πάλι κάποια χρόνια από το νοκια το ν93 κ το ν8 από 5χρονια το καθένα

Link to comment
Share on other sites

Θα με βρίσεις ήμουν ανάμεσα στα δύο αλλά επειδή σκέφτηκα πως υπάρχουν κ παιδιά σπίτι κ κάποια στιγμή να μην έβρισκα το πενάκι δεν πήγα σε αυτό.. Δεν ξέρω αν έκανα καλά γιαυτο.. Όπως κ να έχει είμαι κομπλέ άλλωστε δεν ζητάω πολλά από το κινητό μου κ με ένα άλλο την έκανα την δουλειά μου είπα όμως να πάρω ένα να μου μείνει πάλι κάποια χρόνια από το νοκια το ν93 κ το ν8 από 5χρονια το καθένα

 

Καλά ναι, σε πειράζω. Εγώ έχω μικρό παιδί αλλά δεν αγγίζει κινητό. Παρόλα αυτά ναι δεν αξίζει να πάρεις ένα όταν μπορείτε να έχετε 2 καλά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Στην always on display μερικές φορές μου εμφανίζει τα νούμερα κάπως έτσι. Έχει τύχει σε κανέναν άλλο; μου φαίνεται σαν ενα είδους bug. 5a2dd140cb690e31e4c54ac507720f0a.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Στην always on display μερικές φορές μου εμφανίζει τα νούμερα κάπως έτσι. Έχει τύχει σε κανέναν άλλο; μου φαίνεται σαν ενα είδους bug. 5a2dd140cb690e31e4c54ac507720f0a.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καθάρισε λίγο την οθόνη τύπε.

Πόνεσε η καρδούλα μου έτσι όπως το είδα.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα και εγώ αυτό σκεφτόμουν οταν το είδα..

 

Για το θέμα σου δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν χρησιμοποιώ το always on display

Link to comment
Share on other sites

Ουαου!(γιανης1ν) , ομολογω αυτο 1η φορα το βλεπω. Αμα δεν ειναι αυτο bug , τι αλλο ειναι.

 

Περα απο την πλακα, δοκιμασε με αλλαγη θεματος aod και μετα επιστροφη , να δεις αν σου το ξανακανει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι,

 

Μετά από κάποιους μήνες χρήσης, έχω σχηματίσει μία άποψη. Γενικά, την μπαταρία την εξαφανίζουν AOD, 4g και φωτεινότητα.

Με ανοιχτά αυτά και φωτεινότητα πάνω απο τη μέση, οριακά φτάνανε οι 3 ώρες, ενώ με λίγο χαμηλότερη η βελτίωση ήταν αισθητή.

 

Ωστόσο, τις τεελυταίες μέρες παρατηρώ ότι messenger δεν βγάζει πάντα ειδιοποιήσεις για νέα μηνύματα και πρέπει να το ανοιξώ, όπου βγάζει "Αναμονή για δίκτυο", και έπειτα φέρνει μαζεμένα όλα τα μηνύματα. Το έχει προσέξει κανείς? Απότι είδα δεν είναι στις εφαρμογές με αδράνεια το messenger.

 

Κάτι ακόμα, στο πληκτρολόγιο αρκετές φορές και λίγο πιο σπάνια στην οθόνη γενικά, η αφή δεν ανταποκρίνεται καλά. Πατιούνται τα διπλανά γράμματα (και θεωρώ πως δε φταίω εγώ) και στην οθόνη ή δεν κάνει κάτι ή πατιέται κάτι άκυρο. Έχω το panzer τζαμάκι και έχω ενεργοποιήσει την ευαισθησια αφης... Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι? Είναι για να ανησυχώ? Ευχαριστω!:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το messenger και σε μένα το κάνει και νομίζω ότι ξεκίνησε μετά την τελευταία αναβάθμιση.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε και η beta 3 πώς δουλεύει.

Είναι διαθέσιμη σε xda για όποιον ενδιαφέρεται

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και το link για απευθείας download (από XDA το πήρα)

https://mega.nz/#!vphlBQJa!2yP...IOZfwC3fMs-48JksPPZcF-C8TMviFk

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να μου πει τι κανει η " προηγμενες λειτουργιες κλησεων και ανταλλαγης μηνυματων" ;; ειναι κατι σαν imessage/whatsapp κλπ; και αν ναι πως χρησιμοποιειται;

 

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Στην Pie έχει λυθεί το θέμα με την χαμηλή ένταση στις ειδοποιήσεις viber κτλ;
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει λυθεί

Στην Pie έχει λυθεί το θέμα με την χαμηλή ένταση στις ειδοποιήσεις viber κτλ;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να ειχε το s9+ και να οηρε το mate 20 pro να μας πει την εμπειρια τιυ;;;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Αν πετύχεις με καλή οθόνη ΒΟΕ χτύπα το! Παίζει σε άλλο level οπουδήποτε... μπαταρία, κάμερες, ταχύτητα, στο χέρι μαζεμένο (σαν s8-s9 plus ) και το EMUI με την έκδοση 9 πολύ βελτιωμένο

https://www.google.gr/amp/s/www.techgear.gr/emui-9-0-announced-144203/

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να μου πει τι κανει η " προηγμενες λειτουργιες κλησεων και ανταλλαγης μηνυματων" ;; ειναι κατι σαν imessage/whatsapp κλπ; και αν ναι πως χρησιμοποιειται;

 

 

ευχαριστω

Καλημέρα.

Όταν και ο άλλος που στέλνεις ή λαμβάνεις sms, χρησιμοποιεί και ο ίδιος αυτήν την υπηρεσία (το καταλαβαίνεις, γιατί το χρώμα των σχετικών μηνυμάτων αλλάζει σε μπλε), βλέπεις πότε παραδόθηκε και πότε αναγνώστηκε, πότε σου απαντάει κλπ (όπως σε viber κλπ, όπως καλά είπες). Η υπηρεσία αυτή χρειάζεται δεδομένα και δεν αφαιρεί μηνύματα από το πρόγραμμά σου (π.χ. εάν έχεις πρόγραμμα με 1000 sms το μήνα κλπ, δεν αφαιρούνται όταν χρησιμοποιείς την υπηρεσία)

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Όταν και ο άλλος που στέλνεις ή λαμβάνεις sms, χρησιμοποιεί και ο ίδιος αυτήν την υπηρεσία (το καταλαβαίνεις, γιατί το χρώμα των σχετικών μηνυμάτων αλλάζει σε μπλε), βλέπεις πότε παραδόθηκε και πότε αναγνώστηκε, πότε σου απαντάει κλπ (όπως σε viber κλπ, όπως καλά είπες). Η υπηρεσία αυτή χρειάζεται δεδομένα και δεν αφαιρεί μηνύματα από το πρόγραμμά σου (π.χ. εάν έχεις πρόγραμμα με 1000 sms το μήνα κλπ, δεν αφαιρούνται όταν χρησιμοποιείς την υπηρεσία)

Τέλεια. Ευχαριστώ.. Samsung σε Samsung μόνο ε;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις έβαλα κ το τρίτο update κ επιτέλους νομίζω ότι έφυγαν πολλά bugs που υπήρχαν.......

Οι κλήσεις δεν καθυστερούν, η εικόνα της κλήσης δεν μένει εκεί όταν κλείνεις το τηλ κ η απόκριση πλέον είναι όπως πριν το pie απίστευτη μέχρι τώρα κανένα bug θα δούμε στην χρήση από εδώ κ πέρα.

Την πέρασα κ πάλι με sideload γιατί 2 sd κάρτες έβγαζε το γνωστό θέμα κ κολλούσε χωρίς να ξέρω γιατί.....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...