Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς ή να φτιάξεις μια νέα εικόνα με αυτές τις διαστάσεις ή να διαλέξεις το εργαλείο CROP και να δηλώσεις τις διαστάσεις. Το τελευταίο, "κόβει" εικόνες από τις αρχικές τους και είναι ότι καλύτερο υπάρχει...

Κάνεις θέματα για UIQ? Αν ναι, πιθανόν να χρειαστείς πολλές παραπάνω συμβουλές γιατί είναι αρκετά δύσκολο. Καλή τύχη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείς ή να φτιάξεις μια νέα εικόνα με αυτές τις διαστάσεις ή να διαλέξεις το εργαλείο CROP και να δηλώσεις τις διαστάσεις. Το τελευταίο, "κόβει" εικόνες από τις αρχικές τους και είναι ότι καλύτερο υπάρχει...

Κάνεις θέματα για UIQ? Αν ναι, πιθανόν να χρειαστείς πολλές παραπάνω συμβουλές γιατί είναι αρκετά δύσκολο. Καλή τύχη.

 

για κ800 θεματα θελω να κανω

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

λοιπον!!

θελω να τροποποιησω μονο το μενου του κινητου μου και τιποτα αλλο!!!!

γινεται αυτο ή οχι?

θα πρεπει να τροποποιησω ολο το κινητο?

δν θελω να το κανω αυτο!!!

ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος για να τροποποιησω το μενου?ξερετε?

οποιος μπορει να με βοηθησει γιατι εχω σαλταρει με τοσες επιλογες!!!!

ειμαι και λιγακι ασχετουλα οποτε βραστε τα!!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

σωστά, Προσωπική μου άποψη να μην ασχοληθείς. Άν όμως επιμένεις σου δίνω σελίδα που θα βρεις αυτό που θές. (νομίζω).

 

Υ.Γ με αγννοείς, ΄να δούμε αν θάχει άλλος καλύτερη απάντηση

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εγω που θελω να το κανω μια αναβαθμιση οχι οτι εχει προβλημα αλλα μηπως γινει πιο γρηγορο και βελτιωθει κι'αλλο η καμερα!
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς θέλεις ν'αλλάξεις;

 

θελω να αλλαξω μονο το μενου!!!

ανοιξα το far manager αλλα δεν ξερω τι cid εχω,δεν ξερω τι ταχυτητα να επιλεξω στο far manager και γενικα εχω μπερδευτει πολυ με το far manager και την λειτουργια του!!

το προβλημα ειναι οτι εχω ψαξει τους τροπους με τους οποιους γινεται αλλα υπαρχουν τοσοι πολλοι που δεν ξερω τι να κανω!!!

πως ξερω αν μπορει να γινει αλλαγη του μενου μου σιγουρα?

γιατι λεει οτι καποιες εκδοσεις οπως η cid49 δν παιρνουν αλλαγη!!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τα χρωματα στο μενου θες να αλλαξεις ή κάτι παραπάνω?

Ας πουμε οτι θες ενα καινουργιο theme??

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Τα χρωματα στο μενου θες να αλλαξεις ή κάτι παραπάνω?

Ας πουμε οτι θες ενα καινουργιο theme??

 

βασικα θελω να αλλαξω τα εικονιδιακια απο το μενου!!!

οχι να βαλω αλλο θεμα!!!

καταλαβες?:)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί flash menu. Αυτό είναι που θέλει να κάνει. Όντως αν ξέρει κανείς κανέναν εύκολο τρόπο θα βοηθούσε. ;)
Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

en einai auto pou thelei. thelei kati pou eixan ta siemens kai to k800. iparxei kai gia to k750
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Πως να δουλεύουμε τον Far Manager: http://myforum.lasyk.net/showthread.php?t=25656

 

(CID 49 Info: http://myforum.lasyk.net/showpost.php?p=301544&postcount=621 διάβασε και μερικά μηνύματα παρακάτω - δεν υπάρχει εγγύηση για ότι κάνεις φυσικά).

 

(Κρατάμε πάντα ένα αντίγραφο των αρχείων που κάνουμε αντικατάσταση, σε κάποιο σημείο του δίσκου μας).

 

Μην αλλάξεις κάτι στο κινητό αν δεν είσαι σίγουρη 101% για ότι κάνεις.

 

Εδώ π.χ.: http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=3716&view=findpost&p=63212

 

Έχει κάποιες πληροφορίες σχετικά με το Setool2. Μην σκαλίσεις κάτι στο κινητό αν δεν είσαι σίγουρη για αυτό που κάνεις ;)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

hello paidia kai pali gia osous theloun programma metatrophs amr se mp3 katevaste to Mobile AMR converter 1.3.0 einai paneukolo kai einai to mono dwrean programma se ayto to link

 

http://www.freedownloadscenter.com/Best/amr-file-mp3.html

 

pistevo pos einai paneykolo programmataki

 

gia peite moy kai gnomes ta leme

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Υπαρχει τετοια δυνατιτητα να φτιαξει καποιος theme για se w800i με ενα συγεκριμενο θεμα που θελει και δεν μπορει να βρει ετοιμο ???? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

SE themes creator + τη φαντασία σου.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τετοια δυνατιτητα να φτιαξει καποιος theme για se w800i με ενα συγεκριμενο θεμα που θελει και δεν μπορει να βρει ετοιμο ???? Ευχαριστω.

 

http://myk610.lasyk.net/preview/62689/1720341072/K610-Software-Mac-Themes-Creator-3.1.html

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Την παρασκευή που μας πέρασε μου έκλεψαν ένα τσαντάκι μέσης με πορτοφόλι, δύο SE κινητά τηλέφωνα (K800i & W810i) ένα iPod nano, ταυτότητα, δίπλωμα και η λίστα συνεχίζεται... συνολικής αξίας παραπάνω από 1000Ευρά! Ψάχνοντας λίγο το θέμα στο internet βρήκα ότι στο εξωτερικό όταν σου κλέψουν το κινητό μπορείς να πάρεις τηλέφωνο την εταιρία σου και να το μπλοκάρει με βάση το ΙΜΕΙ ώστε ο κλέφτης να μη μπορέσει να το χρησιμοποιήσει. Σε ορισμένες χώρες μάλιστα μπορούσαν και προσδιόριζαν και τη θέση του κινητού με απλά μαθηματικά, ειδοποιούσαν την αστυνομία et voila! Στην Ελλάδα το μόνο αντίστοιχο είναι η Vodafone που μπορεί να σου μπλοκάρει το κινητό ώστε να μη μπορεί να χρησιμοποιηθεί με κάρτες Vodafone! Και ερωτώ δεν είναι αδικία ενώ υπάρχει η απαραίτητη τεχνολογία να κλαίω αυτή τη στιγμή 2 κινητά τηλέφωνα?

Έχει βρει κανένας κάποια λύση στο συγκεκριμένο πρόβλημα ή μπορεί να προσθέσει κάτι ώστε να κάνει contribute στην παρηγοριά της ατυχίας? :|:(

Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευή που μας πέρασε μου έκλεψαν ένα τσαντάκι μέσης με πορτοφόλι, δύο SE κινητά τηλέφωνα (K800i & W810i) ένα iPod nano, ταυτότητα, δίπλωμα και η λίστα συνεχίζεται... συνολικής αξίας παραπάνω από 1000Ευρά! Ψάχνοντας λίγο το θέμα στο internet βρήκα ότι στο εξωτερικό όταν σου κλέψουν το κινητό μπορείς να πάρεις τηλέφωνο την εταιρία σου και να το μπλοκάρει με βάση το ΙΜΕΙ ώστε ο κλέφτης να μη μπορέσει να το χρησιμοποιήσει. Σε ορισμένες χώρες μάλιστα μπορούσαν και προσδιόριζαν και τη θέση του κινητού με απλά μαθηματικά, ειδοποιούσαν την αστυνομία et voila! Στην Ελλάδα το μόνο αντίστοιχο είναι η Vodafone που μπορεί να σου μπλοκάρει το κινητό ώστε να μη μπορεί να χρησιμοποιηθεί με κάρτες Vodafone! Και ερωτώ δεν είναι αδικία ενώ υπάρχει η απαραίτητη τεχνολογία να κλαίω αυτή τη στιγμή 2 κινητά τηλέφωνα?

Έχει βρει κανένας κάποια λύση στο συγκεκριμένο πρόβλημα ή μπορεί να προσθέσει κάτι ώστε να κάνει contribute στην παρηγοριά της ατυχίας? :|:(

 

you are in greece,just forget it,oute logos na ginete

:)
Link to comment
Share on other sites

Ανέφερε τα ΙΜΕΙ των κινητών στο τμήμα service της SE και αν κάποια στιγμή πάει κάποιο απ'τα κινητά σου εκεί, θα πράξουν ανάλογα.

 

Για εντοπισμό δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει αν και η τεχνολογία υπάρχει..

Link to comment
Share on other sites

Ανέφερε τα ΙΜΕΙ των κινητών στο τμήμα service της SE και αν κάποια στιγμή πάει κάποιο απ'τα κινητά σου εκεί, θα πράξουν ανάλογα.

 

Για εντοπισμό δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει αν και η τεχνολογία υπάρχει..

 

kai gia na to kaneis ayto yha xreiasteis apodeikseis agoras kai gia ta dio kai mia dilwsi tou nomou 105 pou na leei oti einai dika sou kai ta dio

:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...