Jump to content

Huawei P Smart


loyros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 173
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Head 0,96.

Body 0,65

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Head 0,96.

Body 0,65

 

Αυτες οι τιμες ειναι US. Οι EU τιμες ειναι Head: 1,27 W/kg, Body:0,99 W/kg.

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

γιατι τοση νεκρα ρε παιδια?κανεις?

Head: 1,27 W/kg, Body:0,99 W/kg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια καλημερα κ καλο μηνα... Ξερει κανεις που μπορω να βαλω διαφορετικους ηχους ειδοποιησεων? Δλδ... Να εχω αλλο ηχο για μνμ... Αλλο για viber & messenger κ τελος αλλο για mail κ εφαρμογες με ειδοπηησεις γενικα...
Link to comment
Share on other sites

Μέσα απο την κάθε εφαρμογή θα ρυθμίσεις τους ήχους τους, για το viber ας πούμε, θα αποεπιλέξεις τους ήχους συστήματος(που έχει προεπιλεγμένο).
Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Αυτες οι τιμες ειναι US. Οι EU τιμες ειναι Head: 1,27 W/kg, Body:0,99 W/kg.

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Head: 1,27 W/kg, Body:0,99 W/kg.

 

Μπράβο φίλε που το επισημαίνεις γιατί ελάχιστοι είναι αυτοί που τα κοιτάνε αυτά παρόλο που είναι πολύ σημαντικό και ελάχιστες εταιρείες πώλησης το αναφέρουν επίσης.. Λίγο η ωραία εμφάνιση, λίγο η χαμηλή τιμή και σε δελεάζει ενώ ακτινοβολία πάει σύννεφο..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση... Ειχα στειλει κ στην huawei κ πηρα αμεσα απαντηση...

"Θέμη καλημέρα, για να αλλάξεις τον ήχο κλήσης που επιθυμείς θα μεταβείς στις Ρυθμίσεις->Ήχος->Ήχος κλήσης Τηλεφώνου.

Στη συνέχεια από την εφαρμογή "Μηνύματα" επιλέγετε τις τρείς τελείες με την ονομασία "Περισσότερα"->Ρυθμίσεις->Ήχοι κουδουν. και δόνηση και επιλέγεις τον ήχο της αρεσκείας σου.

Τέλος, από τις "Ρυθμίσεις"->Εφαρμογές->Email->Ειδοποιήσεις->αλληλογραφία Vip->Επιλογή Ήχου"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παίδες καλησπέρα. Νέος κάτοχος. Πως βγάζω τα frames/bacgrounds απο τα εικονίδια της huawei; Στο P9 lite της γυναίκας μου είχε επιλογή στις ρυθμίσεις, αλλά σε τούτο δε τη βρίσκω...
Link to comment
Share on other sites

Νέος και εγώ, το πήρα σαν 2ο. Παρήγγειλα και αυτή την θήκη από Gearbest. found a very interesting good in Gearbest:Naxtop Phone Back Cover Case for HUAWEI P Smart / Enjoy 7S https://gearbest.app.link/IeO8RAXz0L

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Μπράβο φίλε που το επισημαίνεις γιατί ελάχιστοι είναι αυτοί που τα κοιτάνε αυτά παρόλο που είναι πολύ σημαντικό και ελάχιστες εταιρείες πώλησης το αναφέρουν επίσης.. Λίγο η ωραία εμφάνιση, λίγο η χαμηλή τιμή και σε δελεάζει ενώ ακτινοβολία πάει σύννεφο..

 

Φίλε άμα δεις πόσο έχει το one plus και το mi a1 θα πεις μια χαρά. Αυτή η τιμή είναι με 2 κάρτες ενεργές 4g WiFi and Bluetooth on.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please Delete.

 

Ευχαριστώ.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Επειδή δεν έχω δικαίωμα πρόσβασης στις αγγελίες, ενδιαφέρομαι για σφραγισμένο P Smart (όχι μαύρο) για τη σύζυγο. Εγώ πήρα το P20 lite και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Αν κάποιο μέλος έχει, παρακαλώ ας μου στείλει πμ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Επειδή δεν έχω δικαίωμα πρόσβασης στις αγγελίες, ενδιαφέρομαι για σφραγισμένο P Smart (όχι μαύρο) για τη σύζυγο. Εγώ πήρα το P20 lite και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Αν κάποιο μέλος έχει, παρακαλώ ας μου στείλει πμ.

Ευχαριστώ.

Βρήκα από μέλος του forum, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

η κάμερα του τι λέει ;

είστε ικανοποιημένοι;

Να έχεις υπομονή με τους ανθρώπους...δεν ξέρεις τι ζόρια κουβαλάει ο καθένας...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορεί κανείς να πει πως θα εμφανιστούν αριθμοί πάνω δεξιά στα εικονίδια των κλήσεων, email κλπ, που είναι αναπάντητες και όχι η κουκίδα;

Στο p20 lite ειναι στις ρυθμίσεις - εφαρμογές και ειδοποιήσεις- μέθοδος ειδοποίησης , η επιλογή "εικονίδια". Σε αυτό δεν το εχω βρει.

Link to comment
Share on other sites

Παρουσιάζεται το εξής θέμα με τα δεδομενα, οταν συνδέετε σε H+ και κάτω δεν ανοίγει καμμία σελιδα. Μονο σε 4G και 4G+.

Εντωμεταξύ σε κατα διαστήματα speedtest τοσο σε 4G οσο και σε 4G+ οι ταχύτητες ειναι παραπλήσιες και δεν ξεπερνάνε τα 70mbps down.

Δικτυο Cosmote. Ειναι καποια ρύθμιση που πρέπει να κάνω η έχει καποιο hardware Πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορεί κανείς να πει πως θα εμφανιστούν αριθμοί πάνω δεξιά στα εικονίδια των κλήσεων, email κλπ, που είναι αναπάντητες και όχι η κουκίδα;

Στο p20 lite ειναι στις ρυθμίσεις - εφαρμογές και ειδοποιήσεις- μέθοδος ειδοποίησης , η επιλογή "εικονίδια". Σε αυτό δεν το εχω βρει.

 

Ακολούθησε τη διαδρομή: Παρατεταμένο ταπ στην οθόνη—>Ρυθμίσεις—>Εικονίδια εφαρμογών σημάτων. Εκεί θα κάνεις την εναλλαγή.

Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε τη διαδρομή: Παρατεταμένο ταπ στην οθόνη—>Ρυθμίσεις—>Εικονίδια εφαρμογών σημάτων. Εκεί θα κάνεις την εναλλαγή.

 

Αυτό ήταν ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρουσιάζεται το εξής θέμα με τα δεδομενα, οταν συνδέετε σε H+ και κάτω δεν ανοίγει καμμία σελιδα. Μονο σε 4G και 4G+.

Εντωμεταξύ σε κατα διαστήματα speedtest τοσο σε 4G οσο και σε 4G+ οι ταχύτητες ειναι παραπλήσιες και δεν ξεπερνάνε τα 70mbps down.

Δικτυο Cosmote. Ειναι καποια ρύθμιση που πρέπει να κάνω η έχει καποιο hardware Πρόβλημα?

 

Εμπειρία από το P9 Lite.

Όταν εμφανίζει H+ και πάνω δεν έχω πρόβλημα. Από Η/3G και κάτω σέρνεται ή δεν συνδέεται καν και με πετάει σε λευκή σελίδα. Υποθέτω πως το δίκτυο εκείνη τη στιγμή είναι ακόμα χειρότερο απλά καθυστερεί λίγο να αλλάξει η σήμανση.

Επίσης με cosmote σε σημείο με πλήρη κάλυψη 4G χτυπάω συνήθως γύρω στα 60 mbs. Το 4G+ σύμβολο δεν το έχω δει ποτέ και δεν ξέρω τι διαφορά μπορεί να υπάρχει πάντως βλέπω πως στην ιστοσελίδα της Cosmote το εμφανίζει ως 4G/4G+ (σαν ένα δίκτυο δηλαδή).

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος κι εγώ του κινητού εδώ και δύο μέρες και προσπαθώ να το μάθω (και να με μάθει).

Έχω αρκετές απορίες αλλά προς το παρόν θα σταθώ σε μία και θέλω τη βοήθειά σας:

 

έχω βάλει τον Nova Launcher Prime. Στις εφαρμογές επίσης που έχω εγκαταστήσει έχω την εφαρμογή screen off γιατί μου αρέσει ο τρόπος που κλείνει την οθόνη. Άλλες φορές πατάω απευθείας το μικρό widget της εφαρμογής για να κλείσω την οθόνη και άλλες φορές με διπλό tap στην οθόνη ενεργοποιώ την εφαρμογή (μέσα από τις ρυθμίσεις του Nova).

Αυτό που δεν έχω καταφέρει να βρω μέχρι τώρα είναι να μπορώ να ξεκλειδώσω την οθόνη με το δακτυλικό αποτύπωμα χωρίς να μου ζητάει μετά κωδικό PIN. Κάθε φορά μου ζητάει τον κωδικό. Μόνο αν κλείσω το κινητό από το power button ξεκλειδώνει την οθόνη χωρίς να μου ζητά PIN. Επειδή όμως δεν θέλω να χρησιμοποιώ hardware buttons, γίνεται αυτό που θέλω;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P Smart

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...