Jump to content

ΕΛ.ΤΑ. Αποστολές, καθυστερήσεις, παράπονα


vpdank
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το έχετε ταράξει το θέμα στο off topic.

Υπάρχουν άλλα θέματα για Αγορές από Κίνα και για τελωνείο.

Δεν κολλάει με τα ΕΛΤΑ που συζητάμε εδώ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα ενα κινητο για ενα φιλο απο geekbuying το κινητο ειναι απομιμηση του note 4 ειναι το no1 note 4, το κοστος του ηταν 135$. Eιχε κολλησει απο 1/4 στην ΥΕΔ Θεσ/νικης. Το δεμα εχει σταλει απλο με NL post. Σημερα μετα απο 20 μερες παρελαβε μαζι με την λυπητερη +45€....

Mercedes/CLA/cdi200/140ps/AMG exclusive pack, Audi/A1/1,6/tdi/116ps/S tronic/S line pack

Apple/MacBook/Pro/15inch/TouchBar-ID/SpaceGray/i7/TurboBoost3.8GHz/16GbRam,

Apple/Iphone/X/64Gb, Samsung/Galaxy/Note8/128Gb, Apple/Ipad/Pro10,5/64Gb

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το κουστούμι από το τελωνείο: 47€ για ένα Xiaomi Redmi 2 (123€ αγορά)

Δεν θα το παραλάβω για να πάει πίσω. Από το Geekbuying μου είπαν πως θα μου επιστρέψουν τα λεφτά.

 

Καλησπερα φιλε μου ..μπορεις να μου πεις σε παρακαλω οταν λες οτι ηρθε το κουστουμι απο υεδ τι εννοεις?Σε πηραν τηλ.....σε ειδοποιησαν να πας να το παρεις?...Και το 47ευρω απο που προκυπτει?Δεν αιτιολογουν το ποσο η δεν ρωτησες...ειναι φπα συν εξοδα ταχυδρομειου?Σου ζητησαν αποδειξη πληρωμης η ετσι βγαλαν ενα νουμερο?εχω και εγω ενα τηλ..στην υεδ εδω και 10 μερες γι αυτο ρωταω?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου ..μπορεις να μου πεις σε παρακαλω οταν λες οτι ηρθε το κουστουμι απο υεδ τι εννοεις?Σε πηραν τηλ.....σε ειδοποιησαν να πας να το παρεις?...Και το 47ευρω απο που προκυπτει?Δεν αιτιολογουν το ποσο η δεν ρωτησες...ειναι φπα συν εξοδα ταχυδρομειου?Σου ζητησαν αποδειξη πληρωμης η ετσι βγαλαν ενα νουμερο?εχω και εγω ενα τηλ..στην υεδ εδω και 10 μερες γι αυτο ρωταω?ευχαριστω

 

Ο ταχυδρόμος έφερε ένα ειδοποιητήριο του τελωνείου που πάνω λέει ότι μπορώ να παραλάβω το δέμα από το ταχυδρομείο πληρώνοντας το ποσό των 47 €. Το τηλέφωνο το κοστολόγησαν αυτοί $161,99/1,0592=153€ (άσχετα αν εγώ το πλήρωσα 123€!!!)

153*23%ΦΠΑ=35,20€ Ποσό συμπληρ. χρέωσης = 12€ (αυτά ακριβώς γράφει πάνω το χαρτί)

Οπότε 35,20+12=47,20€

Το ποσό 161,99 και την ισοτιμία 1,0592, που τα βρήκαν δεν ξέρω....:what:

Τα 12€ μάλλον είναι έξοδα εκτελωνισμού.......:what:

Link to comment
Share on other sites

Ο ταχυδρόμος έφερε ένα ειδοποιητήριο του τελωνείου που πάνω λέει ότι μπορώ να παραλάβω το δέμα από το ταχυδρομείο πληρώνοντας το ποσό των 47 €. Το τηλέφωνο το κοστολόγησαν αυτοί $161,99/1,0592=153€ (άσχετα αν εγώ το πλήρωσα 123€!!!)

153*23%ΦΠΑ=35,20€ Ποσό συμπληρ. χρέωσης = 12€ (αυτά ακριβώς γράφει πάνω το χαρτί)

Οπότε 35,20+12=47,20€

Το ποσό 161,99 και την ισοτιμία 1,0592, που τα βρήκαν δεν ξέρω....:what:

Τα 12€ μάλλον είναι έξοδα εκτελωνισμού.......:what:

 

Παρομοιως και σε μενα απορω που βρηκαν ποσο κοστιζει το κινητο γιατι επεσαν μεσα ακριβως, μαλλον τα ψαχνουν στο internet λογικα στο site του αποστολεα αφου πανω φενεται ποιος το στελνει.....Ετσι παει την αξια που κοστολογουν το προιον επι 23% φπα συν τα εξοδα εκτελονισμου σε μενα νομιζω ηταν 13,4€ καπου τοσο, ζητησαν μαλιστα και αφμ για την παραλαβη, συν οτι το πακετο ειχε επανω ταινια του τελωνειου.Περισσοτερο δεν πειραξε τον φιλο μου το γεγονος οτι πληρωσε τελωνειο οσο το οτι κρατησαν το κινητο 20μερες εκει ενω απο Κινα Ελλαδα εκανε μολις 12 ελεος.....

Mercedes/CLA/cdi200/140ps/AMG exclusive pack, Audi/A1/1,6/tdi/116ps/S tronic/S line pack

Apple/MacBook/Pro/15inch/TouchBar-ID/SpaceGray/i7/TurboBoost3.8GHz/16GbRam,

Apple/Iphone/X/64Gb, Samsung/Galaxy/Note8/128Gb, Apple/Ipad/Pro10,5/64Gb

Link to comment
Share on other sites

Παρομοιως και σε μενα απορω που βρηκαν ποσο κοστιζει το κινητο γιατι επεσαν μεσα ακριβως, μαλλον τα ψαχνουν στο internet λογικα στο site του αποστολεα αφου πανω φενεται ποιος το στελνει.....Ετσι παει την αξια που κοστολογουν το προιον επι 23% φπα συν τα εξοδα εκτελονισμου σε μενα νομιζω ηταν 13,4€ καπου τοσο, ζητησαν μαλιστα και αφμ για την παραλαβη, συν οτι το πακετο ειχε επανω ταινια του τελωνειου.Περισσοτερο δεν πειραξε τον φιλο μου το γεγονος οτι πληρωσε τελωνειο οσο το οτι κρατησαν το κινητο 20μερες εκει ενω απο Κινα Ελλαδα εκανε μολις 12 ελεος.....

 

Να ψαξουν στο ιντερνετ τον αποστολεα και να βρουμε τη τιμη?Αυτο φιλε μου δεν παιζει να γινει ποτε απο Ελτα.Μαλλον δεν τους ξερεις καλα τους ανθρωπους.

Link to comment
Share on other sites

Να ψαξουν στο ιντερνετ τον αποστολεα και να βρουμε τη τιμη?Αυτο φιλε μου δεν παιζει να γινει ποτε απο Ελτα.Μαλλον δεν τους ξερεις καλα τους ανθρωπους.

 

Το δέμα που παρέλαβε είχε περάσει από την ΥΕΔ Θεσ/νίκης, μαζί με όλα τα άλλα που διακινήθηκαν με το Ολλανδικό ταχυδρομείο, για τα οποία δόθηκε εντολή (από ποιόν άραγε; ) για έλεγχο.

 

Όπως είναι γνωστό, στις ΥΕΔ των ΕΛΤΑ υπηρετεί ΚΑΙ τελωνειακός ο οποίος εφαρμόζει τη νομοθεσία (επιβολή ΦΠΑ και τελών υπέρ ΕΛΤΑ), όποτε κρίνει ότι η αξία ενός δέματος που διακινείται μέσω ΕΛΤΑ ξεπερνάει τη δηλωμένη πάνω στο αυτοκόλλητο.

Link to comment
Share on other sites

Το δέμα που παρέλαβε είχε περάσει από την ΥΕΔ Θεσ/νίκης, μαζί με όλα τα άλλα που διακινήθηκαν με το Ολλανδικό ταχυδρομείο, για τα οποία δόθηκε εντολή (από ποιόν άραγε; ) για έλεγχο.

 

Όπως είναι γνωστό, στις ΥΕΔ των ΕΛΤΑ υπηρετεί ΚΑΙ τελωνειακός ο οποίος εφαρμόζει τη νομοθεσία (επιβολή ΦΠΑ και τελών υπέρ ΕΛΤΑ), όποτε κρίνει ότι η αξία ενός δέματος που διακινείται μέσω ΕΛΤΑ ξεπερνάει τη δηλωμένη πάνω στο αυτοκόλλητο.

Καλησπερα...το ολο θεμα ομως σε αυτο που λες ειναι πως ***** κρινουν την αξια του δεματος ....και θα συμφωνησω με τον φιλο παραπανω που ειπε οτι δεν παιζει να το εχουν ψαξει στο ιντερνετ...τοσες χιλιαδες δεματα ειναι..εγω πηρα σημερα το πρωι τηλ ,στην υεδ και αυτο που μου ειπε ο βαριεστημενος τυπος που απαντησε ...εκτος του να περιμενω δυο τρεις μερες ακομα για να σταλει το δεμα μου στα ελτα της περιοχης μου( παρεπιπτωντος μενω 2 χιλ.μακρια απο τα υεδ..το αστειο της υποθεσης)ηταν οτι το τελωνειο σκοπευει να σταματησει τα δεματα που ερχονται με αυτο τον τροπο απο κινα.....προσπαθησα να ρωτησω το λογο αλλα μου το εκλεισε και οχι ευγενικα μαλιστα .... Για μενα το πιο λογικο ειναι οτι βαζουν πανω κατω ενα πλαφον στα κινητα...θα ξαναγραψω μολις παραλαβω το κινητο μου πληρωνοντας το φεσι το οποιο με βαση τα 200 ευρω του κινητου θα πρεπει να ειναι 58-60 ευρω....

Edited by impreza_sti
Οφείλουμε να εκφραζόμαστε κόσμια
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, δεν έχεις διαβάσει, στα δύο νήματα, την ιστορία που ξεκίνησε στα τέλη του Μάρτη με τα δέματα που διακινούνταν (μόνο) μέσω του ολλανδικού ταχυδρομείου και είχαν προορισμό (μόνο) την ευρύτερη περιοχή της Θεσ/νίκης.

 

Από τα posts όσων περίμεναν δέμα και παρέλαβαν βγήκε το συμπέρασμα ότι 1) δόθηκε εντολή ελέγχου ειδικά για τα δέματα αυτά και 2) λίγοι παραλήπτες αυτών των δεμάτων πλήρωσαν ΦΠΑ και τέλη στα ΕΛΤΑ. Δηλαδή, δεν πρόκειται για γενική οδηγία προς όλες τις τελωνειακές υπηρεσίες της χώρας και δεν εφάρμοσαν τη νομοθεσία σε όλα τα δέματα, αν και πολλά από αυτά περιείχαν αντικείμενα (κινητά, tablet κλπ) μεγαλύτερης αξίας από τη δηλωμένη στο αυτοκόλλητο.

 

Συμπερασματικά, είναι πιθανό και το δικό σου δέμα να περάσει τον έλεγχο χωρίς να χρεωθείς επιπλέον έξοδα.

Link to comment
Share on other sites

Να ψαξουν στο ιντερνετ τον αποστολεα και να βρουμε τη τιμη?Αυτο φιλε μου δεν παιζει να γινει ποτε απο Ελτα.Μαλλον δεν τους ξερεις καλα τους ανθρωπους.

Εχουν καμμια σχεση ρε παιδια τα ΕΛΤΑ με το "φέσι" που μπορει να βαλει το τελωνειο ή το χρονο που θα μεινει εκει ενα αντικειμενο????

Αν καποιος ξερει σιγουρα ας μας το πει να το μαθουμε και 'μεις!!

Σε ενα thread, υποτιθεται για θεματα που αφορουν το ταχυδρομειο, διαβαζω συνεχεια παραπονα για το τελωνειο :p:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εχουν καμμια σχεση ρε παιδια τα ΕΛΤΑ με το "φέσι" που μπορει να βαλει το τελωνειο ή το χρονο που θα μεινει εκει ενα αντικειμενο????

Αν καποιος ξερει σιγουρα ας μας το πει να το μαθουμε και 'μεις!!

Σε ενα θεμα, υποτιθεται για θεματα που αφορουν το ταχυδρομειο, διαβαζω συνεχεια παραπονα για το τελωνειο :p:wacko:

 

Πρόκειται για ένα θέμα που αφορά σε πολλά μέλη του forum τα οποία έχουν παραγγείλει κινητά, tablets, power banks κλπ που εισάγονται στη χώρα μέσω ΕΛΤΑ.

 

Με δεδομένο ότι στις ΥΕΔ των ΕΛΤΑ υπάρχει και τελωνειακός, που επιβάλλει τη νομοθεσία όποτε κρίνει ή του δώσουν εντολή, είναι προφανές ότι η καθυστέρηση στα ΕΛΤΑ, γι' αυτό το λόγο, έχει άμεση σχέση με το νήμα.

Link to comment
Share on other sites

:mad: - εχουμε 23 και απο τις 19 του μηνος ειναι κολλημενο το κουτακι στο αεροδρομιο,φυσικα και δεν θα το φερει αυριο παρασκευη αρα παμε απο δευτερα και βλεπουμε - η μανταμιτσα οταν και οποτε σηκωσει το τηλεφωνο λεει τα γνωστα πως υπαρχουν καθυστερησεις,χαιρω πολυ τα ιδια μας λες και εν μεσω γιορτων τα ιδια και οταν δεν εχει (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Περιμενω πακετο απο geekbuying με NL post.

Oταν βαζω το tracking number στα ΕΛΤΑ μου βγαζει την εξης λιστα:

ARRIVAL AT AIRPORT 14-04-2015 10:50 NETHERLANDS

RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE 19-04-2015 05:21

ITEM IN CONTA K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA) 23-04-2015 16:41 K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA)

ITEM IN CONTA K D. THESSALONIKIS 24-04-2015 16:11 K D. THESSALONIKIS

Ολα καλα θα πειτε αλλα εγω περιμενω το δεμα στον Εβρο.

Γνωριζει κανεις τι μπορει να εχει γινει?

Να παρω τηλεφωνο καπου και αν ναι που?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! να ρωτησω εχω στειλει ενα δεμα αγγλια και σημερα εφτασε αεροδρομιο οταν φτασει αγγλια πως θα παρακολουθω που βρισκεται? ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Περιμενω πακετο απο geekbuying με NL post.

Oταν βαζω το tracking number στα ΕΛΤΑ μου βγαζει την εξης λιστα:

ARRIVAL AT AIRPORT 14-04-2015 10:50 NETHERLANDS

RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE 19-04-2015 05:21

ITEM IN CONTA K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA) 23-04-2015 16:41 K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA)

ITEM IN CONTA K D. THESSALONIKIS 24-04-2015 16:11 K D. THESSALONIKIS

Ολα καλα θα πειτε αλλα εγω περιμενω το δεμα στον Εβρο.

Γνωριζει κανεις τι μπορει να εχει γινει?

Να παρω τηλεφωνο καπου και αν ναι που?

Δεν βλέπω λόγο ανησυχίας.

Αν 23/4 έφθασε αεροδρόμιο Αθήνας, δε θα θέλει 1 ημέρα τουλάχιστον να ανέβει Θεσσαλονίκη και από εκεί να επαναδρομολογηθεί καταλλήλως? Δηλαδή στο παρελθόν μέσα 1 ημέρα ερχόταν Έβρο?

Αντίστοιχα αν 23/4 έφθασε αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης, άνετα μπορεί να καθυστερήσει κάπου 1 ημέρα (ή και παραπάνω) μέχρι να πάει ΚΔ της ίδιας πόλης...

Υπομονή. Πάντως Καβάλα δε βλέπω να γίνονται τακτικές διεθνείς πτήσεις, so...

Edited by l3ft3r1s
Link to comment
Share on other sites

Και κατά πάσα πιθανότητα ακολουθεί η είσοδος του πακέτου στο τελωνείο...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! να ρωτησω εχω στειλει ενα δεμα αγγλια και σημερα εφτασε αεροδρομιο οταν φτασει αγγλια πως θα παρακολουθω που βρισκεται? ευχαριστω!

 

Από την στιγμή που θα δεις Άφιξη στην Μ.Βρετάνια ή παραπλήσιο θα το βλέπεις από το αγγλικό ταχυδρομείο βάζοντας τον ελληνικό αριθμό αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

Google.....Royal Mail
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ήθελα να κανω μια ερώτηση,

 

Εχω κανει μια παραγγελία απο Κίνα για 2 ζευγάρια ακουστικά, ο πωλητής που έδωσε tracking number του TNT POST (οχι το κούριερ αλλα το ταχυδρομείο της Ολλανδιας) όλα αυτά την προηγούμενη Δευτέρα, απο την Δευτέρα μέχρι την Παρασκευή δεν μου είχε εμφανιστεί στο tracking του ΤΝΤ post και τελικά το Σάββατο του έστειλα email και μου απάντησε πως πρέπει να φτάσει το δέμα Ολλανδία και μετά θα εμφανιστεί στο tracking σύστημα, σας εχει ξανατύχει ποτε κατι τέτοιο ; Να το στέλνουν Ολλανδία και μετά απο εκεί Ελλάδα ;

Link to comment
Share on other sites

Google.....Royal Mail

 

εχει φτασει Αγγλια απο 25 του μηνος αλλα δεν εμφανιζει τιποτα στο royal mail.....

δινω και το tracking number να το κοιταξετε... RE365048650GR

Link to comment
Share on other sites

εχει φτασει Αγγλια απο 25 του μηνος αλλα δεν εμφανιζει τιποτα στο royal mail.....

δινω και το tracking number να το κοιταξετε... RE365048650GR

 

Το Σάββατο 25/4 έφτασε Αγγλία στις 17.38, λογικά σήμερα ή αύριο θα εμφανιστεί και στη σελίδα του Αγγλικού ταχυδρομείου.

Μπορείς να το παρακολουθήσεις και από εδώ http://www.17track.net/en/result/post-details.shtml?nums=RE365048650GR

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο 25/4 έφτασε Αγγλία στις 17.38, λογικά σήμερα ή αύριο θα εμφανιστεί και στη σελίδα του Αγγλικού ταχυδρομείου.

Μπορείς να το παρακολουθήσεις και από εδώ http://www.17track.net/en/result/post-details.shtml?nums=RE365048650GR

 

ok ! ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση Ημερομηνία Ώρα Περιοχή

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 23-03-2015 22:24 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 23-03-2015 22:24 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 30-03-2015 09:58 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 31-03-2015 17:27 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

ΑΓΑΘΑ ΥΨΗΛΗΣ ΑΞΙΑΣ /ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΗ ΔΗΛΩΣΗ 03-04-2015 04:35 ΕΛΛΑΔΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΥΕΔ)

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 03-04-2015 04:35 ΕΛΛΑΔΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΥΕΔ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 03-04-2015 07:28 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΕΞΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ (ΔΑΣΜΟΙ) 27-04-2015 12:52 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27-04-2015 13:39 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

 

24 ειναι στα ελτα και περιμενει να περασει καποιος να το εκτελωνησει

Ζητω τα ελτα

 

24 μερες αναμονη...συνολο 2 μηνες και κανενα 50 ρικο κοστουμι

Edited by thomasr
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία την ίδια μέρα από geekbuying με SingPost, μου έιπαν ότι θα τα στείλουν με διαφορετικά δέματα:

 

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ RF326249059SG

Κατάσταση Ημερομηνία Ώρα Περιοχή

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 11-04-2015 14:33 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ RF326253827SG

Κατάσταση Ημερομηνία Ώρα Περιοχή

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 14-04-2015 19:12 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 21-04-2015 06:06 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 27-04-2015 16:12 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

 

Αποστολή 14/4 έφτασε Αθήνα , των 11/4 τίποτα ακόμα.Τι να κάνω; Μόνο υπομονή...;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...