Jump to content

Proficiency : Michigan / Cambridge


Dead Angel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για οσους ενδιαφερονται, σημερα βγηκαν τα αποτελεσμα του Proficiency του Michigan. :)

 

Που το είδες εσύ αυτό ;

 

στην ιστοσελίδα της Ελληνοαμερικάνικης 'Ενωσης δεν αναφέρει κάτι τέτοιο!

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν γράφει κάτι τέτοιο στο site. Και οι ίδιοι οι εξεταστές άλλωστε, είπαν ότι αποτελέσματα γύρω στα μέσα Ιουλίου θα βγουν.

 

Τέλος πάντων, καλή μας επιτυχία αύριο και όλοι να'χουμε τα αναμενόμενα αποτελέσματα!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται, σημερα βγηκαν τα αποτελεσμα του Proficiency του Michigan. :)

 

Που βγηκαν??? Πες μας...

Τι πετας τη βομβα και μας αφηνεις να ψαχνομαστε???:p

 

Παντως στο site δε γραφει αποτελεσματα....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται, σημερα βγηκαν τα αποτελεσμα του Proficiency του Michigan. :)

 

μεγάλε, δεν τα λένε έτσι αυτά! έχουμε και μια καρδιά.. πάντως στο επίσημο site δεν αναφέρει τίποτα. όπως καταλαβαίνεις όλοι περιμένουμε εναγωνίως μία απάντησή σου!:what:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι βρηκα αλλα δεν ειμαι σιγουρος...

Για δειτε!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι βρηκα αλλα δεν ειμαι σιγουρος...

Για δειτε!!

 

ποιο είναι το 9 ψήφιο ρε παιδιά??? εγώ ένα που λέει code έχω και έχει 6 ψηφία!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οπως ειπε ενας φιλος, στο site του Ανατολια τα εχει. Ισως ειναι για αυτους που εδωσαν απο τη Βορεια Ελλαδα μονο ακομη. Θα σας γελασω. :)

 

 

http://alto.anatolia.edu.gr/michigan/final.jsp

 

 

 

Καλα αποτελεσματα σε οσους εδωσαν!!

Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι το 9 ψήφιο ρε παιδιά??? εγώ ένα που λέει code έχω και έχει 6 ψηφία!

 

Κ εγω αυτο αναρωτιεμαι!!!!

Δε μπορω να το βρω!!!

Εισαι γραμμενος μεσα απο φροντιστηριο ή μονος σου???

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Για να σας βοηθησω, το δικο μου ειναι του τυπου: 176100*** στο οποιο αν δεν κανω λαθος, τα πρωτα 3 ψηφια ειναι του εξεταστικο κεντρο και εκει που εχω τα αστερακια ο προσωπικος μου κωδικος.
Link to comment
Share on other sites

από φροντιστήριο και δεν ξέρω τον κωδικό τους gmt... εγώ σκέφτηκα μήπως είναι ΑΤΤ (για αττική π.χ. που δίνει και στο hau.gr) και ο 6-ψήφιος?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να σας βοηθησω, το δικο μου ειναι του τυπου: 176100*** στο οποιο αν δεν κανω λαθος, τα πρωτα 3 ψηφια ειναι του εξεταστικο κεντρο και εκει που εχω τα αστερακια ο προσωπικος μου κωδικος.

 

για Πειραιά IST ξέρει κανείς κωδικό? πως βρισκεις τον 3ψήφιο? τον γράφει το χαρτί που μας είχε ερθει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για Πειραιά IST ξέρει κανείς κωδικό? πως βρισκεις τον 3ψήφιο? τον γράφει το χαρτί που μας είχε ερθει?

 

 

Τον κωδικο καθε εξεταζομενου τον γραφει πανω στο χαρτι, ναι. Aλλά πιθανως για τα εξεταστικα κεντρα της Βορειας Ελλαδας και ΜΟΝΟ να ειναι υπευθυνο το Ανατολια στη Θεσ/νικη. Οποτε για την υπολοιπη Ελλαδα που υποθετω πως ειναι το HAU, ΙΣΩΣ να μην εχουν βγει ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Για να σας βοηθησω, το δικο μου ειναι του τυπου: 176100*** στο οποιο αν δεν κανω λαθος, τα πρωτα 3 ψηφια ειναι του εξεταστικο κεντρο και εκει που εχω τα αστερακια ο προσωπικος μου κωδικος.

 

εγω δεν ξερω κωδικο του εξεταστικου κεντρου....:(

καταφερε κανεις να παρει αποτελεσματα???:confused:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

In 2007 the examination will be offered in the following testing centers:

 

Agrinio

Aigio

Arta

Athens

Elassona

Halkida

Hania

Hios

Igoumenitsa

Ioannina

Iraklio

Kalabaka

Kalamata

Karditsa

Kefalonia

Kerkyra

Korinthos

Kos

Lamia

Larissa

Lasithi

Livadia

Mesologi

Mytilene

Nafpaktos

Nafplio

Patra

Pirgos/Olympia

Preveza

Rethymno

Rhodes

Samos

Sparti

Syros

Tripoli

Volos

Almyros Volou

 

 

Αυτα ειναι τα κεντρα για το E.C.P.E για τα οποια τα αποτελεσματα προφανως θα ανακοινωθουν στο HAU. Οπως βλεπετε, δεν αναφερεται καμια πολη της Β. Ελλαδας. Οποτε ισως να αργησουν να βγουν για την υπολοιπη χωρα.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ που εισαι απο βορεια ελλαδα, πηρες τα αποτελεσματα σου????

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Εσυ που εισαι απο βορεια ελλαδα, πηρες τα αποτελεσματα σου????

 

Nαι, τα πηρα Τακη. Το περασα :)

 

Αυτο απο το Ανατολια:

 

Anatolia College is currently authorized by the English Language Institute of the University of Michigan to conduct the exclusive administration of the Michigan ECPE for all of Northern Greece in the following towns/cities: Alexandroupolis, Drama, Edessa, Florina, Giannitsa, Grevena, Kastoria, Katerini, Kavala, Kilkis, Komotini, Kozani, Naousa, Orestiada, Ptolemaida, Serres, Thessaloniki, Veria, Xanthi.
Link to comment
Share on other sites

Congratulations my friend!!!!:up::up:

 

Εμεις δηλαδη στο πηγαδι κατουρησαμε και πρεπει να περιμενουμε μεχρι ιουλιο????:mad:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Congratulations my friend!!!!:up::up:

 

Εμεις δηλαδη στο πηγαδι κατουρησαμε και πρεπει να περιμενουμε μεχρι ιουλιο????:mad:

 

 

Nα' σαι καλα φιλε μου. Αυριο μενει το Cambridge, αλλά δε με τρελαινει πλεον το αν θα το παρω ή οχι :) Κοιτα, ισως επειδη το HAU εχει πιο πολλα εξεταστικα κεντρα, τα αποτελεσματα θα αργησουν να βγουν εκει.

Link to comment
Share on other sites

Mε μπριζώσατε ρε σεις...Και αύριο δίνω cambridge...Και αν έχω πάρει το michigan να πάω χαλαρός,χωρίς άγχος.
Link to comment
Share on other sites

Δινεις και το cambridge? Καλη επιτυχια!!! Τωρα που μαθες για το αλλο θα πας πιο χαλαρος και θα ναι καλυτερα!!!

 

Εγω το χω αναποδα....;) Ξερω οτι πηρα το Cambridge και περιμενω το αμερικανικο!!!;)

 

Παντως και το Ανατολια με ολη τη βορεια ελλαδα δεν εχει λιγα.... Και ομως τα εβγαλε σε 1μιση μηνα!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Παντως και το Ανατολια με ολη τη βορεια ελλαδα δεν εχει λιγα.... Και ομως τα εβγαλε σε 1μιση μηνα!!!

 

γιατί δεν τα διορθώνει το Michigan τα δικά τους? δηλαδή να μην ελπίζω για νωρίτερα από ιούλιο ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δινεις και το cambridge? Καλη επιτυχια!!! Τωρα που μαθες για το αλλο θα πας πιο χαλαρος και θα ναι καλυτερα!!!

 

Εγω το χω αναποδα....;) Ξερω οτι πηρα το Cambridge και περιμενω το αμερικανικο!!!;)

 

Παντως και το Ανατολια με ολη τη βορεια ελλαδα δεν εχει λιγα.... Και ομως τα εβγαλε σε 1μιση μηνα!!!

 

Ευχαριστω! Αλλά και εσυ τι ανησυχεις? Θα το εχεις παρει το Michigan, αλλά και παλι οπως και αν εχει, το proficiency στην ουσια το εχεις! ;)

 

 

ΕDIT: dentist_GATE7 υποτιθεται πως ολα διορθωνονται στο Michigan, αλλά το τι συμβαινει πραγματικα μονο οι ιδιοι το ξερουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Αμερική πάνε όλα απ'ότι μου είπαν παίδες, οπότε αναμείαντε εντός των επομένων ημερών. Συγχαρητήρια φίλε nick_ts157!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...