Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να κάνεις ανανέωση και σε κινητό τρίτου αρκεί να έχεις δημιουργήσει λογαριασμό με τον αριθμό του στο app και να έχεις κάνει login στην εφαρμογή με τα στοιχεία του αριθμού που θες να κάνεις την ανανέωση. Εξαργύρωση γίνεται σε όλο το ακέραιο ποσό που έχεις μαζέψει. Ελάχιστο ποσό είναι το 1€ και αν πχ. έχεις επιστροφή 2,40€ θα σου εξαργυρώσει τα 2€ και τα 0,40 θα μείνουν μέχρι να ξαναμαζευτεί νέο υπόλοιπο πάνω από ευρώ κ.ο.κ...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις ανανέωση και σε κινητό τρίτου αρκεί να έχεις δημιουργήσει λογαριασμό με τον αριθμό του στο app και να έχεις κάνει login στην εφαρμογή με τα στοιχεία του αριθμού που θες να κάνεις την ανανέωση. Εξαργύρωση γίνεται σε όλο το ακέραιο ποσό που έχεις μαζέψει. Ελάχιστο ποσό είναι το 1€ και αν πχ. έχεις επιστροφή 2,40€ θα σου εξαργυρώσει τα 2€ και τα 0,40 θα μείνουν μέχρι να ξαναμαζευτεί νέο υπόλοιπο πάνω από ευρώ κ.ο.κ...

 

Στη vodafone, έχω μόνο σταθερό και έχω φτιάξει app. Έχω μαζέψει 5,8€. Μπορώ στο app να προσθέσω κινητό τρίτου (άλλο αφμ), το δέχεται η όχι ?

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη βρε παιδιά γιατί θα τρελαθούμε !!!! κάτι δεν έχω καταλάβει .

 

1) Μπορείς να πάρεις επιστροφή στο cu κινητό σου χωρίς να έχεις σταθερό vodafone ??? και να ανανεωθεί και ο χρόνος ?

2) Και τα κουπόνια που λέει το λέει το pockee.com ότι σου δίνουν επιστροφή , ειναι ίδια με της vodafone για το cu ???

 

Με απλά λόγια, βλέπω από το pockee.com και για την αλυσίδα μαρκετιν που αγοράζω, ότι έχουν το προιόν "Καθαριστικό VIAKAL υγρό ξύδι 500ml" 2.71 ευρω ... αγοράζω 2 τέτοια με κόστος 5.42 ευρω , και σου δίνει 2 ευρώ επιστροφή με κουπόνια pockee, που μπορείς να τα πάρεις μέσο paypal, ή να τα περάσεις στο καρτοκινητό cu μέσο της εφαρμογής, και αυτά τα 2 ευρω να σου ανανεωσουν το κινητό για 2 μήνες ????

(ή το γάλα νουνού με 85 λεπτά και 15 επιστροφή που παίρνουμε κιόλας)

 

ΥΓ

Καλά δεν θα είναι έτσι ... too good to be true ;)

 

Αυτό ΠΡΟΣΠΑΘΩ να κάνω! Ο dinos_vim, λέει ότι γίνεται και θέλω να μάθω τις λεπτομέρειες. Έχω σταθερό vodafone και μαζεύω ποντους caskback που είναι ΙΔΙΟΙ με το pokee.com

Δηλαδή, βάζεις 2€ και ανανεώνεις 2 μήνες. Αλλά, επειδή εγώ δεν έχω κινητό vodafone, ενδιαφέρομαι να ανανεώσω του αδερφού μου.

Link to comment
Share on other sites

Διευκρινίσεις (τουλάχιστον απ' όσο ξέρω και έχω δοκιμάσει ο ίδιος):

1ον. Το cashback μέσω της εφαρμογής my Vodafone σου δίνει την δυνατότητα με το ποσό της επιστροφής να ανανεώσεις την διάρκεια του καρτοκινητού σου με ελάχιστο ποσό 1€ για 2 μήνες ή να πάρεις έκπτωση στον επόμενο λογαριασμό του σταθερού ή του κινητού σου το ποσό που εξαργυρώνεις.

2ον. Στην εφαρμογή μπορείς να διαχειριστείς παραπάνω από μία συνδέσεις κάνοντας login με τον κάθε λογαριασμό που έχεις δημιουργήσει και μπορείς να καταχωρείς τις αποδείξεις σε όποιον θέλεις να πάρεις το cashback. Φυσικά δεν μπορείς να καταχωρείς την ίδια απόδειξη δύο φορές.

3ον. Πρέπει να έχεις την εφαρμογή ενημερωμένη και λειτουργεί κανονικά σε κινητά με Android 5.1 και πάνω.

Εγώ τελευταία φορά έκανα ανανέωση του CU μου με cashback την Μεγάλη Εβδομάδα με ποσό 2€. Τώρα αν μελλοντικά αλλάξει αυτό και σταματήσει η ανανέωση με αυτό τον τρόπο,δεν το γνωρίζω. Μέχρι τώρα πάντως δουλεύει κανονικά. Ελπίζω να βοήθησα...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εξαργυρώνεις όλο το ποσό που έχει μαζευτεί εφόσον είναι ακέραιο. Δηλαδή αν έχεις cashback 3,70€ και κανείς εξαργύρωση θα πάρεις τα 3€ και τα 0,70€ θα μείνουν στο υπόλοιπο σου για επόμενη.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα,

το Cashback σας λειτουργει στην εφαρμογή? Εδω και 2-3 μερες δε μου φορτωνει ουτε λιστες προιοντων ουτε σουπερμαρκετ.:worry:

Current status: Galaxy S21+, Huawei Matebook 14 (2020), Mi Air 13 (2017)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

το Cashback σας λειτουργει στην εφαρμογή? Εδω και 2-3 μερες δε μου φορτωνει ουτε λιστες προιοντων ουτε σουπερμαρκετ.:worry:

 

Μόλις το τσέκαρα και δεν φορτώνει όντως ούτε σε μένα!

:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσέκαρα το δικό μου cashback μέσω του app της Vodafone και λειτουργεί σωστά.

Μήπως εκκρεμεί κάποια αναβάθμιση που δεν έχετε κάνει;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσέκαρα το δικό μου cashback μέσω του app της Vodafone και λειτουργεί σωστά.

Μήπως εκκρεμεί κάποια αναβάθμιση που δεν έχετε κάνει;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι ενημερωμένη η εφαρμογή αλλά και σήμερα δεν φορτώνει αλυσίδες και κατηγορίες προϊόντων. Μήπως έχει να κάνει με το λειτουργικό; Σε iOS είμαι.

:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Αυτή τη στιγμή δεν ξέρω αλλά γενικά ναι, περνάω κανονικά τις αποδείξεις και έρχεται η έκπτωση.
Link to comment
Share on other sites

κανονικα λειτουργεί αλλά μερικές φορές σε ορισμένα προιοντα επειδή δεν φαινονται σωστα στις αποδειξεις υπαρχει δυσλειτουργια και πρεπει να στειλεις email με σκαναρισμενη την αποδειξη.
Link to comment
Share on other sites

Καλά που υπάρχει και το cashback και μπορείς να συντηρείς ένα CU λειτουργικό όσον αφορά την λήψη κλήσεων και μηνυμάτων με ανανέωση 1€ ανά 2 μήνες. Μάλιστα μόλις έκανα την ανανέωση μου έδωσε και δώρο 500 ΜΒ για 7 μέρες. Το νούμερο το είχα αφήσει χωρίς κάρτα από τον Φεβρουάριο και είχε κλείσει. Έτσι του έδωσα παράταση μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλά που υπάρχει και το cashback και μπορείς να συντηρείς ένα CU λειτουργικό όσον αφορά την λήψη κλήσεων και μηνυμάτων με ανανέωση 1€ ανά 2 μήνες. Μάλιστα μόλις έκανα την ανανέωση μου έδωσε και δώρο 500 ΜΒ για 7 μέρες. Το νούμερο το είχα αφήσει χωρίς κάρτα από τον Φεβρουάριο και είχε κλείσει. Έτσι του έδωσα παράταση μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου.

 

Τι εννοείς με με ανανέωση 1€ ανά 2 μήνες,δηλαδή εν εχεις επιστροφή cash back ενα ευρώ το μήνα ανανεωνεις το καρτοκινητό σου για δυο μηνες?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Είναι ο ιδανικός τρόπος για να συντηρείς ένα CU χωρίς φραγή εισερχομένων κλήσεων και ίντερνετ με το χαμηλότερο κόστος ανανεώσεων και παράλληλα να έχεις και το CU big bang να παίρνεις πόντους για να ενεργοποιεις πακέτα Ίντερνετ για μερικές ώρες ή ημερήσιο κλπ. για ώρα ανάγκης.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που πιστωθούν τα χρήματα μπορείς να κάνεις ανανέωση

 

Όσο για την λήξη δεν είδα πουθενά να γράφει για λήξη

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που θα στείλεις την απόδειξη μεχρι να σου πιστωθούν τα χρήματα, αυτο το διαστημα ουσιαστικά ρωτάω ποσο ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Παίζει μπορεί να είναι από 2 έως 5 μέρες ίσως και περισσότερο καμμία φορά

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο αρνητικο με την ανανεωση μεσω cashback ειναι οτι μπορεις να αγορασεις πακετα του cu big bang εκτος απο το πακετο των 10 ευρω 100gb. Πήγα να το κανω και ζητουσε κανονικη ανανεωση επειδη λεει δεν ειχα κανει ανανεωση τις τελευταιες 60 ημερες ενω ειχα πραγματοποιησει μεσω cashback πριν απο ενα μηνα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ωραίος :D Ειχα ένα υπολοιπο 0.10€ στο cashback και το εξαργύρωσα απο περιέργεια. Παρέτεινε για 2 μήνες κανονικά το υπόλοιπό μου!!! Με 0.10€ :lol:

 

Mακάρι να το κρατήσουν έτσι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...