Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 5/2/2022 at 10:06 ΠΜ, Mobileras said:

spacer.png

τσάμπα έρχετε.
προσέξτε πολύ τις αποδείξεις τώρα που η καταχώρηση γίνεται με φωτο. Την πάτησα για 2η φορά.
Αν την βάλετε στην τσέπη αλλοιώνεται ελαφρά και ενώ μπορεί να διαβαστεί, την απορρίπτουν και το διόρθωσε , σε πετάει σε μια κενή σελίδα

Link to comment
Share on other sites

Βασικα προσοχη αν το προιον ειναι σε προσφορα ή οχι.

Στην φωτο του mobileras αν το αγορασεις σε προσφορα δεν δινει επιστροφη. Ενας τροπος να ξερεις αν το προιον ειναι σε προσφορα ειναι αν δεις αν στην τιμη εχει αστερισκο(*).

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

αφού ρε παιδιά το γράφει ποιο είναι το πρόβλημα? έχει προϊόντα που και σε προσφορά να είναι παίρνουν Cash back απλά λιγότερη,απλά πατάς με cash back στο pockee,προσέξτε επίσης την μπάρα να έχει πολλά κουπόνια ,όσο γίνεται μπλε τελειώνουν τα κουπόνια





cc863814646b8255d6cb16a4689c8d4f.jpg

2224e2533071e2b0097c23eefb293434.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μου τα ανοίγει κανονικά τα σουπερμάρκετ..

Να ρωτήσω, έληξε το υπόλοιπο προχθές και δεν το πήρα χαμπάρι.. Παίζει ανανέωση με cashback ή πρέπει να γίνει πρίν ληξει;

Link to comment
Share on other sites

Μου τα ανοίγει κανονικά τα σουπερμάρκετ..
Να ρωτήσω, έληξε το υπόλοιπο προχθές και δεν το πήρα χαμπάρι.. Παίζει ανανέωση με cashback ή πρέπει να γίνει πρίν ληξει;
εννοείται ότι γίνεται,αν κολλάει η εφαρμογή και δεν βλέπεις τα s/m βλέπεις τα προϊόντα από pockee και καταχωρείς την απόδειξη μετά στην εφαρμογή της voda

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χαιρεται.Προσπαθώ εδώ και μέρες να μπω μέσω εφαρμογής my Vodafone στο cashback στα κουπόνια αλλά ενώ φορτώνει για μερικά δευτερόλεπτα στο τέλος μου βγάζει το εξής μηνυμα  (υπήρξε αδυναμία στην διαδικασία ανάκτησης πληροφοριων).Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο;Υπάρχει λύση;Το νούμερο που έχω δεν έχει κλείσει ούτε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, blizard said:

Μου το κάνει πολύ συχνά κάποιες βραδυνές ώρες, και το έχω πετύχει να μην δουλέυει καθόλου 2-3 φορές για όλη την μέρα , αλλά όχι αυτό που περιγράφεις. (wifi , σβήσιμο και ξανακατέβασμα , καθαρισμό cashe ισως )

Μπορείς να στείλεις απόδειξη  ? αν μπορείς θα δείς τα προιόντα από το pockee.com ή την εφαρμογή του pockee .

OK.Ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω δύο νούμερα που δεν δουλεύει το cashback. Το ένα από φορητότητα και το άλλο καινούργιο. Και στα δύο υπάρχει προσφορά στην ανανέωση υπολοίπου , στο ένα διπλασιασμός και στο άλλο 10€ δώρο.

Είναι φυσιολογικό ;

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο νούμερα που δεν δουλεύει το cashback. Το ένα από φορητότητα και το άλλο καινούργιο. Και στα δύο υπάρχει προσφορά στην ανανέωση υπολοίπου , στο ένα διπλασιασμός και στο άλλο 10€ δώρο.
Είναι φυσιολογικό ;
Έχω και εγώ. 2 νούμερα ένα νέο και ένα από φορητότητα (αλλά χωρίς δώρα) και το cash back δουλεύει κανονικά

Για την ακρίβεια από τότε που τα έχω (Μάρτιο) δεν έχω βάλει κάρτα, δουλεύω μόνο με cash back

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει παιδιά το cashback ούτε σε μένα, σε νούμερο από φορητότητα. Τους έχω ενοχλήσει ένα σωρό φορές. Μου χουν πει το κοιτάμε και το ξανακοίταμε και για δείτε τώρα που πείραξαμε κάτι μήπως έφτιαξε. Και για δείτε τώρα που ανανεώθηκε η εφαρμογή. Και τι συσκευή έχετε; μπορεί να μην την υποστηριζουμε. Και πάω και βάζω την εφαρμογή σε άλλες δύο συσκευές και δεν δούλεψε ούτε εκεί ποτέ....

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις "πονηριές" τους στο big bang, άρχισαν και τις "πονηριές" και στο cash back. Δεν περίμενα τίποτε περισσότερο από αυτήν την "εταιρία"... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η Βόδα δεν έχει μηχανισμό να ελέγχει ποτέ ο άλλος βάζει κάρτα η κάνει cash back γι'αυτό όταν κάνειςcash back παίρνεις ανανέωση και δώρα λες και βάζεις καρτα....

Οπότε τα νούμερα με μπόνους τα αποκλείει από cash back

Μια σκέψη κανω

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό το έχεις ,  υπάρχει μπόνους με κάθε ανανέωση ακόμα  ή κάτι ανάλογο   ?
Τι εννοείς; αν δίνουν mbs κλπ με ανανέωση με κάρτα από ένα ποσό και πάνω; Δε νομίζω πως το κατηργησαν ποτέ. Μια χαρά υπάρχει ακόμα.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μάλλον η Βόδα δεν έχει μηχανισμό να ελέγχει ποτέ ο άλλος βάζει κάρτα η κάνει cash back γι'αυτό όταν κάνειςcash back παίρνεις ανανέωση και δώρα λες και βάζεις καρτα....

Οπότε τα νούμερα με μπόνους τα αποκλείει από cash back

Μια σκέψη κανω

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


Εδώ δεν μπορούν να ρυθμίσουν μια κεραία να παίζει σωστά, αυτό θα κάνουν...;;; κανονικός Βοδαρος

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κάποιο μπόνους και δεν πήρα το τελευταίο κασμπακ. Άρχισαν να αχρηστεύουν τις 2 διαφορετικές υπηρεσίες που είχαν από τον ανταγωνισμό. Διώχνουν κόσμο και πολύ καλά κάνουν, το ημιλιπόθυμο κόκκινο δίκτυο χρειάζεται να αραιώσει...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, blizard said:

Εξισώνεις το θύμα με τον παιδεραστή ....  ο ένας έχει πακέτο 10 ευρω 100 gb  και ο άλλος 3.02 120mb και είναι επιλογή σου τι θα πάρεις (και μέχρι τον μέχρι τον Σεπτέμβριο σου έχει απεριόριστα με 10 ευρω δεν μπορείς και να μιλάς)

Για το cashe back πρέπει να καταλάβουμε για ποιους δεν δουλέυει και αν όντος είναι μόνο σε όσους έχουν προσφορές ανανέωσης...   είναι και αυτό μια ανανέωση και μάλιστα ώς δώρο την διαφημίζουν οπότε είναι λογικό .

Σου προσφέρει τοσα πράγματα και σου απελευθέρωσε τα λεφτά που βάζεις με την κάρτα για να μην είσαι όμηρος !!  οι ανταγωνιστές μόνο θα πρέπει να λένε τέτοια πράγματα και πάλι θέλει θράσος. 

Τι είναι η προσφορά ανανέωσης?

Θέλω να φέρω ένα νούμερο που έχω μόνο για να με καλούν και να το ανανεώνω στο 3μηνο με cashback.

ΕΠΑΨΕ να γίνεται η συζήτηση αφορά άλλη περίπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Τα 100gb ήθελαν και 30.000 κρυστάλλους (ενάμισο μήνα για να τους μαζεψεις) και τώρα ζητούν 60.000 δηλαδή 3 μήνες. Αυτό μεταφράζεται ως "οικονομία στο δικτυο" για μένα...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δεν έχει σωστό αντίκρυσμα όλο αυτό ρε blizard στο δίκτυο. Φυσικά και θα γίνουν παραχωρήσεις στη ποιότητα εφόσον οι πελάτες θα "ζήσουν" με τη προσφορά της προσφοράς και πάει λέγοντας. Όμως εδώ, το πράγμα έχει ξεφύγει και την Βοδ(ι)α την έφαγε η φτήνια και τώρα καλομαθε σ αυτό αφού έτσι βγαίνει η μέρα που λένε στη πιάτσα . Οπότε κάθε μέρα που περνά, η κακή κατάσταση του δικτύου όλο και επιταχύνεται προς τα κάτω (στα τάρταρα ντουγρου). Το δίκτυο θα καταντήσει μόνο για να συντηρείς κάναν αριθμό και για κλήσεις από 2G. Ε και κάπου εκεί θα βάλουν μυαλό, θα ξυπνήσει το τέρας μέσα τους και εκεί στην Αγγλία οι χαρτογιακαδες θα δουν ότι το empire που κάποτε κάποιοι έστησαν και αυτοί απλά κληρονομησαν ως απλά άχρηστοι συνεχιστές ετοιματζηδες, ότι δεν πάει άλλο και θα αρχίσουν να ρίχνουν χρήμα ή απλά θα την σπάσουν σε πιο μικρά κομμάτια να αρχίσουν να ξεφορτωνονται τα αποκαΐδια...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, blizard said:

Δεν ξέρουμε σε ποιούς είναι κομμένο το cash back το ψάχνουμε 😉 . Λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα όπως δεν είχε και   το παιδί λίγο πιο πάνω , εφόσον δεν σου δώσουν κάποιο προνόμιο όταν έρθεις ,δλδ με κάθε ανανέωση ενα δώρο , νομίζω σε όσους εδω μέσα δεν δουλέυει το cache-back έχουμε κάτι τέτοιο. 

Το προνόμιο δεν είναι για 3 μήνες?

Link to comment
Share on other sites

Εχω το νουμερο μου πολλά χρόνια. Πάντα έπαιρνα cash back. Την τελευταία φορά δεν πηρα. Διπλοελεγμένο ότι έπαιρνα cash back. Πιο παλιά μία μοναδική φορά που δεν έπαιρνε η απόδειξη cash back μου έστειλαν μήνυμα ότι δεν παιρνει η συγκεκριμένη απόδειξη. Τώρα ουτε μηνυμα, ουτε cash back. Προφανώς τώρα πιά δεν τα δίνουν όλα, όπως όφειλαν. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mobileras said:

Εχω το νουμερο μου πολλά χρόνια. Πάντα έπαιρνα cash back. Την τελευταία φορά δεν πηρα. Διπλοελεγμένο ότι έπαιρνα cash back. Πιο παλιά μία μοναδική φορά που δεν έπαιρνε η απόδειξη cash back μου έστειλαν μήνυμα ότι δεν παιρνει η συγκεκριμένη απόδειξη. Τώρα ουτε μηνυμα, ουτε cash back. Προφανώς τώρα πιά δεν τα δίνουν όλα, όπως όφειλαν. 

Μιλάς να κάνεις ΑΝΑΝΕΩΣΗ με το υπόλοιπο από cashback η όχι ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobileras said:

Εχω το νουμερο μου πολλά χρόνια. Πάντα έπαιρνα cash back. Την τελευταία φορά δεν πηρα. Διπλοελεγμένο ότι έπαιρνα cash back. Πιο παλιά μία μοναδική φορά που δεν έπαιρνε η απόδειξη cash back μου έστειλαν μήνυμα ότι δεν παιρνει η συγκεκριμένη απόδειξη. Τώρα ουτε μηνυμα, ουτε cash back. Προφανώς τώρα πιά δεν τα δίνουν όλα, όπως όφειλαν. 

Εμένα μου το έδωσαν αμέσως, σε μία δύο μέρες, που το χρησιμοποίησα για πρώτη φορά πριν ~2 μήνες... Να σκάσεις... 😋

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...