Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο cash back του my Vodafone app πατήστε "αποδείξεις" και υπάρχει επιλογή να κάνετε edit στις ανεβασμενες αποδείξεις πριν αρχίσει την επεξεργασία από την vodafone. Εγώ παντα τις κανω έλεγχο. 

Τώρα που λέτε για το my market πρέπει να ήταν my market η τελευταία απόδειξη που δεν μου έκαναν cash back, ενώ έπρεπε. 

Σταθερή αξία τα cash back από ΑΒ Βασιλόπουλο και Σκλαβενίτη. 

Scr.jpg.7db4afffa656fb9e14951f732f6360b4.jpg

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ναι, για πες συνταγές με το τοματόζουμο....
Αν γράψεις bloody mary στο ψαχτηρι θα σου βγάλει πολλές συνταγές :)

Μπορεις να παραλείψεις και την βότκα αν θέλεις να το πιεις χωρίς αλκοόλ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρω cash back, πρέπει να ψωνίζω από τα προϊόντα που δείχνει στην εφαρμογή; Αν ναι μλκ... Νόμιζα ότι σου δίνει γενικά αν ψωνίζεις από τα συγκεκριμένα σούπερ μάρκετ και απλά ανεβάζεις τις αποδείξεις. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, katsiletra said:

Για να πάρω cash back, πρέπει να ψωνίζω από τα προϊόντα που δείχνει στην εφαρμογή; Αν ναι μλκ... Νόμιζα ότι σου δίνει γενικά αν ψωνίζεις από τα συγκεκριμένα σούπερ μάρκετ και απλά ανεβάζεις τις αποδείξεις. 

Ριξε μια ματιά στο app για τα προϊόντα, δεν κοστίζει κατι, ουτε αλλαζει κατι στο πρόγραμμα του κινητου σου.

Είπα σήμερα που έχω λίγο ελεύθερο χρόνο ( @kalitexnis_g ) να συγκρίνω τιμές pockee με τιμές vodafone cash back του ίδιου προιοντος από το ίδιο σουπερμάρκετ. Θα το δεχτεί αυτό;

1.thumb.jpg.57301c98fd4988d9cb9636c1947cd69a.jpg2.thumb.jpg.92e61dd8c337aa30c7aa564fccf52d39.jpg

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Mobileras said:

Ριξε μια ματιά στο app για τα προϊόντα, δεν κοστίζει κατι, ουτε αλλαζει κατι στο πρόγραμμα του κινητου σου.

Είπα σήμερα που έχω λίγο ελεύθερο χρόνο ( @kalitexnis_g ) να συγκρίνω τιμές pockee με τιμές vodafone cash back του ίδιου προιοντος από το ίδιο σουπερμάρκετ. Θα το δεχτεί αυτό;

1.thumb.jpg.57301c98fd4988d9cb9636c1947cd69a.jpg2.thumb.jpg.92e61dd8c337aa30c7aa564fccf52d39.jpg

Έχω δει τι έχει, απλά δεν ψωνίζω αυτά που έχει. Άντε μια σάλτσα να πάρω, τα υπόλοιπα όμως μου βγάζει κάτι φυτικά μπιφτέκια, κάτι φασολάκια μπάρμπα Στάθης, τρέχα γύρευε. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Mobileras said:

έχω λίγο ελεύθερο χρόνο

 

6ωρο έκλεισες.. τι ώρα σχολάς;

,😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

 

6ωρο έκλεισες..

,😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂

Σε λίγο ξεκινάει το τρέξιμο... 

Στην ερώτηση μου τώρα. Το ίδιο προιον από το ίδιο σουπερμάρκετ έχει διαφορετική τιμή. Θα το δεχτούνε ή θα γεμίσω σάλτσες;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, katsiletra said:

Έχω δει τι έχει, απλά δεν ψωνίζω αυτά που έχει. Άντε μια σάλτσα να πάρω, τα υπόλοιπα όμως μου βγάζει κάτι φυτικά μπιφτέκια, κάτι φασολάκια μπάρμπα Στάθης, τρέχα γύρευε. 

Κι εγώ στην τελική παίρνω έναν καφέ Starbucks..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, katsiletra said:

Έχω δει τι έχει, απλά δεν ψωνίζω αυτά που έχει. Άντε μια σάλτσα να πάρω, τα υπόλοιπα όμως μου βγάζει κάτι φυτικά μπιφτέκια, κάτι φασολάκια μπάρμπα Στάθης, τρέχα γύρευε. 

Έχει και σαλάτες. Η βονταφονάρα προσέχει τη διατροφή σου και εσύ την κατακρίνεις;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobileras said:

Σε λίγο ξεκινάει το τρέξιμο... 

Στην ερώτηση μου τώρα. Το ίδιο προιον από το ίδιο σουπερμάρκετ έχει διαφορετική τιμή. Θα το δεχτούνε ή θα γεμίσω σάλτσες;

Εμένα στο Vodafone app το my market δεν το βγάζει οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω.

@Mobileras για πάρε ένα τηλ στο pockee και ρώτα. Περιμένω..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Εμένα στο Vodafone app το my market δεν το βγάζει οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω.

Άρα το αποφευγω. Ποιά σουπερμάρκετ έχεις εσύ; 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mobileras said:

Άρα το αποφευγω. Ποιά σουπερμάρκετ έχεις εσύ; 

Από παλαιότερη ερώτησή μου στην εξυπηρέτηση, μου είπαν ότι η εφαρμογή της vodafone φορτώνει τα δεδομένα από το site του pockee. Άρα διαφορές μεταξύ τους δεν θα πρέπει να υπάρχουν. Από κει και πέρα, σίγουρα το pockee είναι το αξιόπιστο γιατί αυτό εξετάζει την απόδειξη και σου δίνει το ποσό.

Για τις διαφορές μεταξύ pockee και ραφιού, αρμόδιο είναι το pockee.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Mobileras said:

Έχει και σαλάτες. Η βονταφονάρα προσέχει τη διατροφή σου και εσύ την κατακρίνεις;

Εγώ πάντως παίρνω χρυσή ζύμη. Η σπανακοχορτοτυρόπιτα καταπληκτική και κάποια άλλα που βγάζουν ανάλογα την εβδομάδα. Συνήθως από Σκλαβενίτη και κάποιες φορές Μασούτη. Απλά πρέπει να προσέξεις ακριβώς και τα γραμμάρια της συσκευασίας που συμμετέχουν στο cashback και μερικές ακόμη μικρές λεπτομέρειες για να δεχθούν την απόδειξη

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως οπως τα λες. Θέλει προσοχη στα γραμμαρια...

Πηρα κουτι ΝΟΥΝΟΥ εβαπορε των 400gr και δεν το δέχτηκε.

Το cashback ηταν για το κουτι των 397gr.

Πιασ' το αυγο και κουρευτο... που λεει κι ο σοφος λαος.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Athlos_PDA said:

Πηρα κουτι ΝΟΥΝΟΥ εβαπορε των 400gr και δεν το δέχτηκε.

Το cashback ηταν για το κουτι των 397gr.

Και δε μπορούσες και εσύ να βγάλεις 3gr με ένα κουταλάκι να τελειώνεις;

(αστειάκι)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή ειναι αλλα για το cashback της vodafone πρεπει να σκαναρεις τις αποδειξεις μεσα απο την vodafone app.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Athlos_PDA said:

Αυτή ειναι αλλα για το cashback της vodafone πρεπει να σκαναρεις τις αποδειξεις μεσα απο την vodafone app.

Στο μεταξύ όλες αυτές τις διαδικασίες που κάνουμε για τα της Vodafone, αν λέγαμε να βγάλουμε εγχειρίδιο θα ήταν τόμος ολόκληρος.

Φαντάσου εγχειρίδιο οικονομίας για liquid.. άντε γεια!

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψε και κάποιος φίλος

Οποίος δεν θέλει να κουράζεται πληρώνει κάτι παραπάνω :)

το τζάμπα είναι μόνο για τα γατονια

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μικρά ποσά αφορούν: ΟΚ και ολόκληρο manual , συμφωνώ, το οποίο ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ μόνο μέσα από την άμεση εμπειρία γίνεται κατανοητό και αφομοιώνεται (για όλες τις περιπτώσεις και στραβοτιμονιές που μπορεί να σου τύχουν) ώστε να μπορεί ΠΡΑΚΤΙΚΑ κάποιος να κερδίζει: Δε διαφωνώ.

Αλλά τί νομίζετε

Ότι οι επιχειρηματίες δεν έχουν τέτοια λεπτομερή πολύτομα manual?

Ή ότι τα ίδια τα κράτη (πχ στο Διαφωτισμό) δεν έχουν επινοήσει "πρακτικές"/τακτικές πολύτομες (sic!) ώστε να διατηρείται η κοινωνική συνοχή και να συνεχίζουν οι ίδιοι και οι ίδιοι να πλουτίζουν; Πχ οι "εκλογές" ή "επιδόματα" ή "συνδικαλισμός" ακόμα και το "σχολείο για όλους" που υποκρύπτουν ολόκληρο "σκεπτικό" με τον παραπάνω σκοπό; Της αναπαραγωγής προς όφελος των εχόντων;

Manual ολόκληρο για όποιον τα "σπουδάζει" και ας τα αγνοούν το >95% των "απλών" της κοινωνίας

ΠΟΛΥΤΟΜΑ!!!

Ή η Ρωμαϊκή Αυτοκρατορία στο Pax Romana ή η Αθηναϊκή πόλη-κράτος πριν >2.000 χρόνια , "ό,τι λάχει" νομίζετε ήταν ala Georgouli ή Kaili που ΑΠΛΑ ¨"τυχαίνουν"; Καλάαααα.......

Υ.Γ.: Κι αν θέλει κάποιος να το "παραξυλώσει" , απλά κάθεται δίπλα στα ταμεία καμια ώρα και κοιτά τις αποδείξεις που πετάνε οι πελάτες κάτω μήπως έχουν κάποιο από τα προϊόντα pockee. Αλλά μιλάμε για πολύ προχώ Καταστάσεις. Δεν είμαστε και οι "Ωνάσηδες" του Β'΄Παγκοσμίου Πολέμου (sorry του pockee)!!1\!

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Pppe said:

 

Υ.Γ.: Κι αν θέλει κάποιος να το "παραξυλώσει" , απλά κάθεται δίπλα στα ταμεία καμια ώρα και κοιτά τις αποδείξεις που πετάνε οι πελάτες κάτω μήπως έχουν κάποιο από τα προϊόντα pockee. Αλλά μιλάμε για πολύ προχώ Καταστάσεις. Δεν είμαστε και οι "Ωνάσηδες" του Β'΄Παγκοσμίου Πολέμου (sorry του pockee)!!1\!

Σου έχω και καλύτερο!! Να παίρνεις 6δα μπύρες και να ζητάς 6 διαφορετικές αποδείξεις για το cashback για όλο το σόι!! 😂😂

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Πάνω-κάτω στη "δυτικότροπη" ελλάδα της μεταπολίτευσης (ala Andrea) , δε κάνεις παιδιά που να "μην έχουν στον ήλιο μοίρα" πχ ο Ωνάσης όταν έφυγε από την Μικρά Ασία. Η συντριπτική πλειοψηφία των νέων στην ελλάδα σήμερα έχουν όχι απλά τα ελάχιστα αλλά κατά πολύ παραπάνω (και αυτό σε >99,9% ποσοστό κι ας έχουν κόκκινα δάνεια οι γονείς τους): Δεν υπάρχει ανάγκη για "κάτι τέτοιο", ούτε καν σα σκέψη.

Ότι μπορεί μεταναστόπουλο να κάνει κάτι από τα παραπάνω και να έχουν όλοι στην οικογένεια τσάμπα Vodafone είναι γεγονός.

Οι >99,9% των ελλήνων δε μπαίνουν καν στη σκέψη και όποιος όπως εμείς εδώ τα γράφει είναι το λιγότερο γραφικός (μη πω τίποτα άλλο). Εάν στο μέλλον πχ το 2040 γίνει κάτι τέτοιο με την Κατάσταση στην ελλάδα , το ξανασυζητάμε: Προς το παρόν >1.000.000 βγήκαν από την Αθήνα για διακοπές Πάσχα!! Και αυτή τη στιγμή επιστρέφουν: Χαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να μετέχει στο cashback αποδείξη super market που δεν είναι στα 5 αναγραφόμενα.

Θα αγοράσεις πχ από συνκα . Το cashback που δικαιούσαι έχει να κάνει με την έκπτωση η όχι του προϊόντος? Που θα την ξέρεις? Δώστε κάτι και ότι να ναι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...