Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 minutes ago, kalitexnis_g said:

Κι εμένα έτσι μου είπανε στο τσατ.. ό,τι βλέπουμε στο app της Vodafone ισχύει... Άρα οι κρητικές αλυσίδες τέλος.

Εννοείται.

Πάντως, μεσω του Μασούτη θα έχουμε εκπροσώπηση 

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

Εννοείται.

Πάντως, μεσω του Μασούτη θα έχουμε εκπροσώπηση 

Τι εννοείς; Στα πλαίσια της συνεργασίας Μασούτη - ΣΥΝΚΑ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

Τι εννοείς; Στα πλαίσια της συνεργασίας Μασούτη - ΣΥΝΚΑ;

Το σκέφτηκα προς στιγμήν αλλά δεν νομίζω να γίνεται.

Ενωμένα αλλά χωριστά είναι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Το σκέφτηκα προς στιγμήν αλλά δεν νομίζω να γίνεται.

Ενωμένα αλλά χωριστά είναι 

Ούτε εγώ.. δεν συγχωνεύτηκαν.. απλώς συνεργάζονται.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, kalitexnis_g said:

Κι εμένα έτσι μου είπανε στο τσατ.. ό,τι βλέπουμε στο app της Vodafone ισχύει... Άρα οι κρητικές αλυσίδες τέλος.

Εγώ πάντως έχω την τελευταία αναβάθμιση και μου δείχνει και my market ενώ εσυ είπες ότι δεν σου δείχνει my market. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mobileras said:

Εγώ πάντως έχω την τελευταία αναβάθμιση και μου δείχνει και my market ενώ εσυ είπες ότι δεν σου δείχνει my market. 

Ναι μπερδεύτηκα.. αυτά τα 5 είναι πλέον.

IMG_20230419_195532.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι 16 τα σουπερ μαρκετ που μπορείς να πάρεις cashback αν αγοράσεις οποιοδήποτε προιόν απο αυτά που το δίνουν ... 

Το pockee έκανε μια αλλαγή και πλέον μπορείς να επιλέξεις μόνο 5 από αυτα τα 16 για να δεις τι προιόντα έχει διαθέσιμα το καθένα (και να μην πηγαίνεις τζάμπα υποτίθεται - αυτό δεν είναι καθόλου ακριβές πλέον ίσως για τα 5 συγκεκριμενα να μπορέσουν να το βελτιώσουν) , που ακολούθησε με αντιγραφή και το vodafone app. Αλλά το vodafone app δεν είναι πλήρες και δεν περιλαμβάνει την παρακάτω εικόνα με τα 16 , δεν το ξέρουν στο help desk ... γενικά δεν ειναι πλήρης αντιγραφή και γιαυτό υπάρχει μπέρδεμα σε αυτό το σημείο.

Πάντως το μόνο που πρέπει να προσέξετε είναι να βρείτε ακριβώς ίδια συσκευασία προιόντος με αυτή που δίνει cashback (όχι 3 gr λιγότερο , ή 6% λιπαρά αντί 5% , αν η συσκευασία της εικόνας έχει και εκπτωση 50 cent πρέπει να την έχει και στο κατάστημα ίδια ) και να δείτε ότι υπάρχει διαθεσιμότητα μεγάλη κουπονιών ακόμα ....  Δεν έχει σημασία η τιμή αν είναι λάθος - διαφορετική από κατάστημα σε κατάστημα ανάμεσα στα 16 , θα πάρεις το ίδιο cashback, εκτός και αν έχει χαρακτηριστεί με έκπτωση στο καταστημα που θα πας οπότε έχει διαφορετικό .  

Παίρνω συχνά κάτι νουνού προιόντα από  μαρκετιν και δίνουν κανονικά   ... θα το δούμε σύντομα στην πράξη.

pockeemarkets.png

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, blizard said:

Είναι 16 τα σουπερ μαρκετ που μπορείς να πάρεις cashback αν αγοράσεις οποιοδήποτε προιόν απο αυτά που το δίνουν ... 

Το pockee έκανε μια αλλαγή και πλέον μπορείς να επιλέξεις μόνο 5 από αυτα τα 16 για να δεις τι προιόντα έχει διαθέσιμα το καθένα (και να μην πηγαίνεις τζάμπα υποτίθεται - αυτό δεν είναι καθόλου ακριβές πλέον ίσως για τα 5 συγκεκριμενα να μπορέσουν να το βελτιώσουν) , που ακολούθησε με αντιγραφή και το vodafone app. Αλλά το vodafone app δεν είναι πλήρες και δεν περιλαμβάνει την παρακάτω εικόνα με τα 16 , δεν το ξέρουν στο help desk ... γενικά δεν ειναι πλήρης αντιγραφή και γιαυτό υπάρχει μπέρδεμα σε αυτό το σημείο.

Πάντως το μόνο που πρέπει να προσέξετε είναι να βρείτε ακριβώς ίδια συσκευασία προιόντος με αυτή που δίνει cashback (όχι 3 gr λιγότερο , ή 6% λιπαρά αντί 5% , αν η συσκευασία της εικόνας έχει και εκπτωση 50 cent πρέπει να την έχει και στο κατάστημα ίδια ) και να δείτε ότι υπάρχει διαθεσιμότητα μεγάλη κουπονιών ακόμα ....  Δεν έχει σημασία η τιμή αν είναι λάθος - διαφορετική από κατάστημα σε κατάστημα ανάμεσα στα 16 , θα πάρεις το ίδιο cashback, εκτός και αν έχει χαρακτηριστεί με έκπτωση στο καταστημα που θα πας οπότε έχει διαφορετικό .  

Παίρνω συχνά κάτι νουνού προιόντα από  μαρκετιν και δίνουν κανονικά   ... θα το δούμε σύντομα στην πράξη.

pockeemarkets.png

Μακάρι.. θα επικοινωνήσω και με pockee γιατί τον @Mobileras μάλλον θα τον περιμένουμε πολύ ακόμα.. 😉

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalitexnis_g said:

Μακάρι.. θα επικοινωνήσω και με pockee γιατί τον @Mobileras μάλλον θα τον περιμένουμε πολύ ακόμα.. 😉

Εχω εναμισο μήνα περιθωριο, οπότε δε βιάζομαι για την επόμενη καβατζα. (Ασε που δεν έχω και χρόνο ν'ασχοληθώ). 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

On 18/4/2023 at 11:04 ΜΜ, Pppe said:

Κατέστρεψαν τελείως τη λειτουργικότητα του pockee από όπου "διαβάζει" το Vodafone app, πιθανόν γιατί η προηγούμενη λειτουργικότητά του ευνοούσε τις συγκρίσεις τιμών σε όλα τα προϊόντα ασχέτως CashBack και "κατέστρεφε" κάποια supermarket για όσους ΔΕΝ είναι "κλασικοί έλληνες μπουκάρω και παίρνω ό,τι βρω", αλλά πήγαιναν στοχευμένα για συγκεκριμένα προϊόντα:
Πια απαιτεί πολύ ψάξιμο, αλλά δεν έχουν βγει supermarket. Απλά "καταστράφηκε" η λειτουργικότητα του pockee (άσχετα εάν σε κάποια προϊόντα ασχέτως CashBack δεν έδινε σωστές τιμές) και αυτό ΜΑΛΛΟΝ έγινε για συγκεκριμένο λόγο που προανέφερα.

Ίδια και στο pockee.com

 

Και δε πρόκειται να το φτιάξουν όσα και να λέμε από δω καθώς κορόϊδα είναι να μπορούμε να συγκρίνουμε οι απλοί καταναλωτές μεταξύ των πελατών του pockee (δλδ μεταξύ των supermarkets που προωθούν); ΔΕ πρόκειται να επανέλθει η προηγούμενη λειτουργικότητά του: Όσοι ήδη "το ξέρουμε" θα πρέπει να "διαχειριστούμε" την νέα Κατάσταση του pockee, έστω και έτσι.

Για νέους απλούς χρήστες  pockee , δύσκολο να βρίσκει καινούριους έτσι που το ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ.

Φαίνεται ότι τους αρκούν όσοι ήδη το μάθαμε. Και δεν ήμαστε λίγοι. Εξ'ου και αυτή η αλλαγή/ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ. Μας κάνουν τη "ζωή"/χρήση του ΠΑΝΔΥΣΚΟΛΗ καθώς ξέρουν ότι ελάχιστοι από όσους θα παραμείνουμε (με όλα τα θετικά του pockee) θα μπορούμε να βγάζουμε άκρη/κάνουμε χρήση προς όφελός μας με την νέα ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΗ λειτουργικότητά του, εν μέρει και λόγω των "γενικών δυνατοτήτων" που διαθέτουμε και ως λαός (έλληνες).

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ρώτησα στο pockee!! Ισχύουν όλα τα  σούπερ μάρκετ άσχετα με το ότι δείχνει μόνο 5!! 

Keep shopping and... Cashback!!

Όταν λέμε όλα;
Και τα LIDL?

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω οτι διαφορετικό το κασμπακ του ποκι και διαφορετικό το κασμπακ του βονταφον. Θα συνεχισω με βαση αυτα που λεει το βονταφον και θα εχω σκρινσοτ του προιοντος ωστε να μην μπορεσουν να το παιξουν τρελλίτσα.. 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Όταν λέμε όλα;
Και τα LIDL?

Όχι , δεν είναι στο pockee (CashBack).

Μπορείς να πάρεις κάρτα ανανέωσης από lidl με Market Pass από κράτος, τσάμπα, που δεν διαθέτουν τα άλλα supermarket, ομως.

Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια πρέπει να έχουμε κ τις δυο εφαρμογές; pockee και my Vodafone. & όσοι έχουν my cu μπορούν να έχουν my Vodafone?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, hercoulis said:

Με λίγα λόγια πρέπει να έχουμε κ τις δυο εφαρμογές; pockee και my Vodafone. & όσοι έχουν my cu μπορούν να έχουν my Vodafone?

Δεν χρειάζεται να έχεις το pockee, εκτός εάν θέλεις να ανεβάζεις τις αποδείξεις εκεί ώστε το cash back να μπαίνει σε τραπεζικό λογαριασμό σου (πρεπει να έχεις μαζέψει τουλάχιστον 5€  cash back για να σου κάνουν κατάθεση). 

Το my Vodafone το χρειάζεσαι εάν θέλεις τα λεφτά να μπαίνουν στο νουμερο σου (από 0,05€).

Εγώ παντα επιλέγω προιοντα που βλέπω στο my Vodafone. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

On 20/4/2023 at 12:40 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Ρώτησα στο pockee!! Ισχύουν όλα τα  σούπερ μάρκετ άσχετα με το ότι δείχνει μόνο 5!! 

Keep shopping and... Cashback!!

 Οντος και μια απόδειξη από κατάστημα που δεν φαίνεται στο vod-app αλλά είναι στα 16 που έχουν cashback....  (Βέβαια για πρώτη φορά σε τόσα χρόνια έκαναν λάθος προιόν σε εμενα !!! - είχα πάρει γάλα "νουνου γέυσεις σπιτικές 400gr" και πέρασε άλλο προιόν με μεγαλύτερο cashback ) 

 

Screenshot_20230422-055030.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 20/4/2023 at 8:50 ΜΜ, Pppe said:

Όχι , δεν είναι στο pockee (CashBack).

Μπορείς να πάρεις κάρτα ανανέωσης από lidl με Market Pass από κράτος, τσάμπα, που δεν διαθέτουν τα άλλα supermarket, ομως.

Αυτό δεν το πολύ κατάλαβα. Μπορείς να μου δώσεις παραπάνω πληροφορίες.
Δεν κατάλαβα που δεν διαθέτουν τα άλλα super markets και το διαθέτει μόνο το LIDL.

Link to comment
Share on other sites

Γατονια το νου σας!

Παίζει ξανά αυτή η προσφορά

...είναι σχεδόν τζάμπα και το προϊόν αξίζει :)
631d53e1741a4ac7ab8e4205f39b7186.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, HEO said:

Γατονια το νου σας!

Παίζει ξανά αυτή η προσφορά

...είναι σχεδόν τζάμπα και το προϊόν αξίζει 🙂
631d53e1741a4ac7ab8e4205f39b7186.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Όντως πολύ καλό προϊόν οπότε 2σε1..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...