Jump to content

Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;


Nantia
 Κοινοποίηση

Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;  

900 members have voted

  1. 1. Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;

    • Υμνο ομάδας
      28
    • Τελευταίες επιτυχίες
      395
    • Κάποιο από τους ήδη υπάρχοντες στο κινητό
      150
    • Ηχος κλήσης; Αλλάζει;
      49
    • Παλιά και αγαπημένα τραγούδια
      278


Recommended Posts

Για ηχο κλησης εχω αυτην την περιοδο το Δεν το χωραει ο νους της Παολα. Για sms εχω το I Love you baby,mouts mouts mouts!!!
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

δε μπορω να καταλαβω με ποια λογικη σβηστηκε το τελυταιο μου ποστ στο θεμα αυτο.

επειδη θελω να πιστευω πως προκειται περι λαθους επαναλαμβανω

μπορει καποιος να προτεινει καποιο ηχο κλησης -εκτος απο τραγουδια- για σμς?κατι πιο πρωτοτυπο..

ευχαριστω

 

Οχι δεν πρόκειται περί λάθους.Όπως το έγραψες τώρα χωρίς το "αγγλικό" στο τέλος,είναι οκ.Την επόμενη φορά που θα έχεις παρόμοιες απορίες θα παρακαλούσα να μου στείλεις pm.

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να καταλαβω με ποια λογικη σβηστηκε το τελυταιο μου ποστ στο θεμα αυτο.

επειδη θελω να πιστευω πως προκειται περι λαθους επαναλαμβανω

μπορει καποιος να προτεινει καποιο ηχο κλησης -εκτος απο τραγουδια- για σμς?κατι πιο πρωτοτυπο..

ευχαριστω

 

Εγώ θέλω πολύ να σου προτείνω κάτι πρωτότυπο, αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβως ψάχνεις.

Ήχους κλήσης ή ήχους ειδοποίησης για SMS;

Link to comment
Share on other sites

Chris Cornell - You know my name

Για όσους δεν το ξέρουν, είναι το theme song από το τελευταίο James Bond. :)

 

και ειναι κομματαρα!:)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

to htan h zoh mou kolash

thelo na to alakso me to den anikeis ekei tou danth.

 

 

Το άλλαξα και εγώ πρόσφατα και έβαλα ένα άλλο του Δάντη,πιο παλιό όμως.Μόνο το ρεφρέν από το ''Κομμάτια''..

Link to comment
Share on other sites

Μια και τώρα είμαι κάτοχος ενός υπέροχου SE w300i και επιτέλους μπορώ να έχω δικούς μου ήχους αντί ήχους απλούς του κινητού, το έχω τσακίσει στα mp3

Αυτή την εβδομάδα έχω το Nelly Furtado feat Timbaland - Promiscuous Girl ατσ ατσ ατσ :respect:

μια ερώτηση κρίσεως...επειδή θέλω τις περισσότερες φορές να παίζει το ρεφρέν ενος mp3 σαν ήχος κλήσης και δεν θέλω να ακούγεται το τραγούδι απο την αρχή του...μπορώ με κάποιο τρόπο να 'κόψω' το mp3 ώστε να κρατήσω το ρεφρεν μόνο?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν προγράμματα που κάνουν ακριβώς αυτό.

Επιλέγεις το σημείο που θες να ξεκινάει και να τελειώνει και στο ετοιμάζει το πρόγραμμα αυτόματα σε ένα νέο αρχείο μόνο το συγκεκριμένο μέρος που επέλεξες σε ότι μορφή θέλεις.

 

Ψάξε για mp3 splitter ή στείλε πμ να σου πω συγκεκριμένα.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NokiaE50-1/3.0 (06.27.1.0) SymbianOS/9.1 Series60/3.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

auth th periodo exw duo hxous tou kinitou (typou bib bib) - aplhs eidopoihshs... den vriskw kati kalo na valw! o,ti kian valw meta apo ligo me kourazei ..

Link to comment
Share on other sites

Call me when you're sober-evanescence

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αντύπας - Καταιγίδα :cool:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4509/1558; en; U; ssr))

 

San hxo klhshs within temptation - angels k gia ta minimata ever dream apo nightwish (proswrina mallon)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...