Jump to content

Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;


Nantia
 Κοινοποίηση

Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;  

900 members have voted

  1. 1. Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;

    • Υμνο ομάδας
      28
    • Τελευταίες επιτυχίες
      395
    • Κάποιο από τους ήδη υπάρχοντες στο κινητό
      150
    • Ηχος κλήσης; Αλλάζει;
      49
    • Παλιά και αγαπημένα τραγούδια
      278


Recommended Posts

Εγω παντως σιχαινομαι ολα αυτα τα χιτακια και ποτε δεν τα βαζω για ηχο κλησης γιατι πρωτον, θα εχω τον ιδιο ηχο με αλλα 5.000 ατομα και οταν χτυπαει το κινητο μου δεν θελω να ψαχνουν αλλοι 10 με τον ιδιο ηχο αν ηταν το δικο τους, και δευτερον, τα χιτακια αλλαζουν ανα 2 μηνες(και πολυ λεω) και βαριεμαι να αλλαζω καθε τοσο συχνα ηχο, θελω να εχω εναν ωστε να τον αναγνωριζω.

 

Για πολυ καιρο ειχα το Clocks των Coldplay αλλα πλεον εχω το Smells like teen spirit-Nirvana που ειναι "δυνατο" και το ακουω αμεσως...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σαν το : Tell me why - Supermode τιποτα :O

Εχω τον ιδιο ηχο κλησης απο τον Απριλιο αν θυμαμαι καλα. Το αλλαζω κατα καιρους αλλα δεν μπορω!Ξαναβαζω παλι το Tell me why! Εχω συνηθισει σε αυτοn τον ηχο!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο την μέρα που πήρα το E50, έχω το Pink Floyd - Wish you were here. Χθές όμως το άλλαξα, κ έβαλα την μουσική που έχει στους τίτλους τέλους του 24 :p

 

Για μήνυμα έχω βάλει ένα του κινητού...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/1.0/903SH/SHG001 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

γενικα δεν ειμαι σταθερη στο θεμα ηχου κλησεων κ συνεχεια τον αλλαζω. Αυτες τις μερες ομως εχω απο nightwish το sleeping sun κ για μηνυμα τον ηχο του msn οταν σου στελνουν μηνυμα κ δεν το εχεις δει!

Link to comment
Share on other sites

Υποχθονιος-Κανε ντου εδω και μια βδομαδα το εχω για ηχο κλησης.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μια και αναφέρετε για ήχους κλήσης θα ήθελα να ρωτήσω κάτι και αν έχει αναφερθεί πουθενά αλλού πάω πάσο.

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα free για να δημιουργώ mp3 αι να το περνάω στο κινητό μου.

Και ακόμα περνάνε στο κινητό με ποιό τρόπο και αν χρειάζεται καλώδιο usb.

Ακόμα κατέβασα to pc suite tis nokia αλλά μου δημιουργεί πρόβλημα στην σύνδεση, δηλαδή μου απενεργοποιεί το μόντεμ. Και δεν ξέρω τι να κάνω απο εδώ και πέρα.

Και αν υπάρχει δυνατότητα εκτός απο το καλώδιο μήπως να χρησιμοποιήσω και πρόγραμμα bluetooth.

Ρούξι Ψυχάρα για πάντα Τριφυλλάρα.
Link to comment
Share on other sites

Λόγω δικής μας αμέλειας τόσο καιρό είχαν επιτραπεί posts με ανταλλαγές ringtones.

Πλέον από δω και στο εξής ανάλογα posts δεν επιτρέπονται.Το thread θα πάρει την μορφή που έχουν κάποια αντίστοιχα στο my music όπως πχ το Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις.

Που σημαίνει ότι: δεν ζητάμε ringtones,δεν προσφέρουμε με pm και με mail ούτε γράφουμε που το βρήκες σφυρίζοντας αδιάφορα.

Οποιοδήποτε post που περιέχει κάτι από αυτά θα διαγράφεται αμέσως.

 

Υ.Γ.1 Διεγράφησαν αναγκαστικά κάποια, αρκετά μηνύματα οπότε μην ψάχνετε άδικα αν δείτε τον μετρητή σας ελαφρώς μειωμένο.

Υ.Γ.2 Οποιεσδήποτε απορίες-διευκρινήσεις παρακαλώ μόνο μέσω Pm είτε σε μένα είτε σε άλλον moderator του chat & fun.

Link to comment
Share on other sites

για την μητερα μ το ring the alarm

για τον πατερα μ μονιμα το daddy,daddy coool!

για το μωρακι μ επικινδυνα σε θελω

paffendorf-lalala girl για ολες τις αλλες επαφες

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να καταλαβω με ποια λογικη σβηστηκε το τελυταιο μου ποστ στο θεμα αυτο.

επειδη θελω να πιστευω πως προκειται περι λαθους επαναλαμβανω

μπορει καποιος να προτεινει καποιο ηχο κλησης -εκτος απο τραγουδια- για σμς?κατι πιο πρωτοτυπο..

ευχαριστω

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...