Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ακομα περιμενω την προσοψη (μαυρη αυθεντικη) απο νοκια σοπ..αλλα κανεις?καποιος που την αγορασε προσφατα?(θεσ/νικη)

 

Κι εγώ από Θεσσαλονίκη είμαι και ενδιαφέρομαι να πάρω μία. Πόσο σου είπαν ότι κοστίζει;

< Trust No One and Deny Everything >
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Δεν ειχα την υπομονη να κατσω να διαβασω και τις 400κατι σελιδες για το n70, αλλα ηθελα να ρωτησω, το κινητο αυτο εχει ενα σαν led κατω απο εκει που γραφει n70.

Ειναι led οπως στο n80 ρε παιδια?

Αν οχι, τοτε τι ρολο παιζει αυτο εκει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Δεν ειχα την υπομονη να κατσω να διαβασω και τις 400κατι σελιδες για το n70, αλλα ηθελα να ρωτησω, το κινητο αυτο εχει ενα σαν led κατω απο εκει που γραφει n70.

Ειναι led οπως στο n80 ρε παιδια?

Αν οχι, τοτε τι ρολο παιζει αυτο εκει?

Δεν είναι led...είναι αισθητήρας φωτός, ο οποίος ρυθμίζει τη φωτεινότητα οθόνης-πληκτρολογίου για εξοικονόμηση μπαταρίας :)
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως δεν δειχνει να δουλευει κατ αυτον τον τροπο!

Στο Ν80 δλδ δεν ειναι αισθητηρας?

To n80 έχει στο ίδιο σημείο με τον αισθητήρα φωτός, ένα ledακι το οποίο ανάβει όταν βρίσκεται σε λειτουργία νάρκης, την οποία δεν έχει το n70... :O
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

έχει δοκιμάσει κάποιος το pc suite με svista; για να μην το βάζω άδικα,στην σελίδα της Νόκια δέν λέει τίποτα εκτός από ΧΡ

 

ok την έβαλα και έκανα update από 5.0609.201 σε 5.0638.301

 

Το pc suite δουλέυει κανονικότατα σε vista δοκιμασμένο από εμένα.

Live the moment
Link to comment
Share on other sites

To n80 έχει στο ίδιο σημείο με τον αισθητήρα φωτός, ένα ledακι το οποίο ανάβει όταν βρίσκεται σε λειτουργία νάρκης, την οποία δεν έχει το n70... :O

 

 

Κριμα! :(

Οπως και να εχει, σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Είμαι κάτοχος ενός ν70 και έχω τις εξής απορίες-προβλήματα:

1) δε μπορώ να κάνω φορμάτ της κάρτας μνήμης από το κινητό...

2) όταν προσπαθώ να εγκαταστήσω μία νέα έκδοση του papyrus, με ρωτά το κινητό "Κλείσιμο εφαρμογών", δύο φορές, αλλά τελικά ακυρώνεται η εγκατάσταση. Προφανώς, δε μπορεί να κλείσει τις εφαρμογές...

Έχετε καμία λύση;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Είμαι κάτοχος ενός ν70 και έχω τις εξής απορίες-προβλήματα:

1) δε μπορώ να κάνω φορμάτ της κάρτας μνήμης από το κινητό...

2) όταν προσπαθώ να εγκαταστήσω μία νέα έκδοση του papyrus, με ρωτά το κινητό "Κλείσιμο εφαρμογών", δύο φορές, αλλά τελικά ακυρώνεται η εγκατάσταση. Προφανώς, δε μπορεί να κλείσει τις εφαρμογές...

Έχετε καμία λύση;

Πιθανώς και τα δυο προβλήματα που έχεις να σχετίζονται μεταξύ τους. Τον papyrus τον έχεις εγκατεστημένο στην κάρτα; Βάλε κάποιον taskmanager πχ τον taskman και δες τι εφαρμογές τρέχουν. Κάνε kill όλες τις processes που τρέχουν εκτός από αυτές που έχουν ένα γρανάζι δίπλα (είναι εφαρμογές του συστήματος). Όταν το κάνεις αυτό δοκίμασε και πάλι... :)

 

Τον taskman μπορείς να τον βρείς στην παρακάτω σελίδα, αφού πρώτα κάνεις μια εγγραφή...

 

xxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Πιθανώς και τα δυο προβλήματα που έχεις να σχετίζονται μεταξύ τους. Τον papyrus τον έχεις εγκατεστημένο στην κάρτα; Βάλε κάποιον taskmanager πχ τον taskman και δες τι εφαρμογές τρέχουν. Κάνε kill όλες τις processes που τρέχουν εκτός από αυτές που έχουν ένα γρανάζι δίπλα (είναι εφαρμογές του συστήματος). Όταν το κάνεις αυτό δοκίμασε και πάλι... :)

 

Τον taskman μπορείς να τον βρείς στην παρακάτω σελίδα, αφού πρώτα κάνεις μια εγγραφή...

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Σε ευχαριστώ. Δούλεψε αυτό που μου πρότεινες. Να σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

πως περναω ρε παιδια εφαρμογες?

εχω ενα προγραμμα κ μου λεει που να το βαλω,αλλα δεν μπορω να μπω στα αδυτα του κινητου..δεν εχω ουτε fexplorer τπτ,δεν θελω να το γεμισω οπως εκανα καποτε στο κακομοιρο το 3650

 

κανας ευκολος τροπος?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα πρόγραμμα με το οποίο να έχουμε RDS λειτουργία στο Visual Radio του Ν70? :rolleyes:

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα πρόγραμμα με το οποίο να έχουμε RDS λειτουργία στο Visual Radio του Ν70? :rolleyes:

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

nope :)

Link to comment
Share on other sites

Otan akouo en tragoudi kai patao to kato belaki sinexomena gia na proxorisi sto simio topu tragoudiou pou thelo den kani tipota!!!!!!!!!!!

kai genikos otna exo patimena sinexomena ta belakia na den proxorai

gaiti?????????????:cry

 

eyxaristo..:( :(

 

Otan akouo en tragoudi kai patao to kato belaki sinexomena gia na proxorisi sto simio topu tragoudiou pou thelo den kani tipota!!!!!!!!!!!

kai genikos otna exo patimena sinexomena ta belakia na den proxorai

gaiti?????????????:cry:

eyxaristo..:( :(

 

koufo!:wacko: : otan ebgala kai xanabala ti karta minimis xanagtiaxe!

Link to comment
Share on other sites

πως περναω ρε παιδια εφαρμογες?

εχω ενα προγραμμα κ μου λεει που να το βαλω,αλλα δεν μπορω να μπω στα αδυτα του κινητου..δεν εχω ουτε fexplorer τπτ,δεν θελω να το γεμισω οπως εκανα καποτε στο κακομοιρο το 3650

 

κανας ευκολος τροπος?

εννοεις δεν μπορεις να περασεις καθολου εφαρμογες?

αν ναι..η απαντηση εχει δωθει αρκετες φορες...(διαχειρηση εφαρμογων-ρυθμισεις-εγκατασταση λογισμικου(ναι)!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με τα τραγουδια και με τον player του κινητου.Εχω περιπου 800 ΜΒ τραγουδια μεσα και δεν τα φορτωνει,ετσι αναγκαζομαι να τα ακουω απο το SeleQ!!!

Μηπως ξερετε τπτ???

Υ.Γ.:Εχω το music edition οχι το απλο!!

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με τα τραγουδια και με τον player του κινητου.Εχω περιπου 800 ΜΒ τραγουδια μεσα και δεν τα φορτωνει,ετσι αναγκαζομαι να τα ακουω απο το SeleQ!!!

Μηπως ξερετε τπτ???

Υ.Γ.:Εχω το music edition οχι το απλο!!

Απο τις επιλογές του music player, έχεις κάνει ενημέρωση μουσικής βιβλιοθήκης;
Link to comment
Share on other sites

Oχι :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

[exo to idio provlima,an exeis apanthsh parakalo steile moy!!!

 

παιδια παω να βαλω το καλωδιο,αφου εγκατεστησα pc suite,και...τιποτα.σα να μη συνδεθηκε τιποτα!καποια λυση??

Link to comment
Share on other sites

Στο καλωδιο δεδομενων εχεις βαλει την επιλογη PC Suite? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω το πλήθος :p

 

Να ρωτήσω κάτι, στο 3230 όταν σε παίρνουν τηλ.(πχ. γιώργος), στην οθόνη αναμονής εμφανίζεται " γιώργος 6912345678 " ενώ στο ν70 εμφανίζεται μόνο το " γιώργος ".

Πως γίνεται να γράφει και το τηλέφωνο? Υπάρχει κάποια επιλογή?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω το πλήθος :p

 

Να ρωτήσω κάτι, στο 3230 όταν σε παίρνουν τηλ.(πχ. γιώργος), στην οθόνη αναμονής εμφανίζεται " γιώργος 6912345678 " ενώ στο ν70 εμφανίζεται μόνο το " γιώργος ".

Πως γίνεται να γράφει και το τηλέφωνο? Υπάρχει κάποια επιλογή?

Από τη Series 60 2nd edition feature pack 3 δεν εμφανίζεται πλέον ο αριθμός όταν τον έχεις στις επαφές σου.

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

εκανα αναβάθμιση του firmware απο το site της nokia κλτπ κλτπ

Ολα οκ .. ειχα κρατήσει backup της μνήμης της συσκευής στην κάρτα μνήμης .. οταν εκανα επαναφορά μου είπε 2 αρχεία δεν μεταφέρθηκαν. Απο ρυθμίσεις εφαρμογές κλτπ είναι οκ αλλά ο τηλ. κατάλογος χάθηκε.. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το επαναφέρω ? ?? το αρχείο του backup είναι 1mb.. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...