Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι αλλα εχει καινουργιο κινητο το παιδι...οποτε ενταξει :O

 

ps: ακομα να κανεις νανι PCMan; :ρ

Ε δεν χρειάζεται να ανησυχούμε τόσο για μιά μπαταρία..

 

ΥΓ. 6 το πρωί ξύπνησα.. Είδες? Μόλις έκοψα τις κακές παρέες(ΝΑΙ, εσένα εννοώ :p) έστρωσα :lol: :lol:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μήπως έχει κάποιος το Greek manual του Ν70me σε PDF;

Έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να το βρω πουθενά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα:)

Μηπως μπορειται να μου πειτε απο ποια site μπορω να κατευασω προγραμματα για το ν70?:)

Ευχαριστω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα:)

Μηπως μπορειται να μου πειτε απο ποια site μπορω να κατευασω προγραμματα για το ν70?:)

Ευχαριστω

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

mia erotisis akoma vre pedia prin skaso. extes traviksa 1 lepto video me to n70me mou meta to evala na to do me ta filarakia kai ana 2 kare stamatouse san kolima gia 25 leuterolepta kai ksana epeze 2 kare kai pali auto to megalo kolima san katisterisi. telika den kataferame na doume to videaki giati tha eprepe na katsoume mia mera gia na doume 1 lepto video. tiginete? ti fteei? exo kanei hardreset prsfata! mipos einai elatomatiko?

Spiros

:)

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΑΒΑΣΕ αυτο και θα καταλαβεις .... :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=55736

 

Σε ευχαριστω για αλλη μια φορα!εισαι ο απομηχανις θεος μου!:p

Αν μου απαντουσες και στα αλλο ερωτημα που εθεσα θα ηταν τελια!

Παντος σε ευχαριστω για ολλα!:D

Να υπενθημισω οτι δεν μου αναγνοριζει καθολου την φωνιτηκες φρασης λες και της εχει καταργισει τελιως και οταν μπενω σε 1 τηλεφονο δεν μου βγαζει αναπαραγογη φωνιτηκης ομιλιας αν ξαναεχει αναφερθη αθτο το θεμα sorry δεν το εχω προσεξει....

Στο msn δεν με εκανες φιλο ελα εχω να σου διξω και κατι γομενακια μου!:p

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

Οταν συνδεω το κινητο με καλωδιο USB με τον υπολογιστη δε το αναγνωριζει, και οποτε το αναγνωριζει βλεπει μονο τη μνημη του κινητου. Πριν λιγες ημερες που ειχα παει στον ξαδερφο μου με το που συνδεο το κινητο μου στον υπολογιστη του, εγκατεστησε κατι drivers αυτοματα και αναγνωριζει και τη μνημη του κινητου και την καρτα μνημης.. τι γινεται; μηπως φταιει το καλωδιο μου; αλλο σειριακο καλωδιο και αλλο το καλωδιο Usb; εγω τι πρεπει να εχω;

 

* ΑΚΥΡΟ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΥΘΗΚΕ! *

 

Και θα πω για ακομα μια φορα οτι 1 στα 2 θεματα που βαζω ( μη πω 2 στα 3! ) κολλανε στο N70. Και λογικο το βρισκω να μη δημιουργουνται θεματα αποκλειστικα για το N70, γιατι δεν εχουν συμβατοτητα με αλλα κινητα. Ειναι N-Series κινητο με Symbian 8.1 και παλια αναλυθη οθονης.. Δυστυχως στον τομεα των θεματων ατυχησαμε..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πάρει τηλέφωνο σε 2 διαφορετικά Nokia Stores για να ρωτήσω τιμές για προσόψεις του N70 (πλήρεις προσόψεις: πληκτρολόγιο, πίσω και μπροστά καπάκι κτλ) και μου έχουν πει 2 διαφορετικές τιμές: €29 και €37. Τελικά γνωρίζει κανείς πόσο κάνει μια πρόσοψη Νοκια και αν πουλάνε σε κάποιο κατάστημα την πρόσοψη του Music Edition;
Link to comment
Share on other sites

εχω μια απορια. ενας θορυβος που ακουγεται οταν ακουω μουσικη, οχι μονο στο n70, αλλα και σε αλλα κινητα, ακομα και στον υπολογιστη, τι ακριβως ειναι; φταινε οι συσκευες ή τα ακουστικα; γινεται αισθητος κυριως οταν υπαρχει απολυτη ησυχια και η ενταση της φωνης ειναι σε χαμηλο επιπεδο.

 

και μια αλλη ερωτηση. σε ποιο νοκια shop στη θεσσαλονικη αλλαζουν προσοψη μεσα στην ιδια μερα που θα πας το κινητο και ποσο την πουλανε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μήπως έχει κάποιος το Greek manual του Ν70me σε PDF;

Έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να το βρω πουθενά

 

http://europe.nokia.com/A4144769

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

εχω μια απορια. ενας θορυβος που ακουγεται οταν ακουω μουσικη, οχι μονο στο n70, αλλα και σε αλλα κινητα, ακομα και στον υπολογιστη, τι ακριβως ειναι; φταινε οι συσκευες ή τα ακουστικα; γινεται αισθητος κυριως οταν υπαρχει απολυτη ησυχια και η ενταση της φωνης ειναι σε χαμηλο επιπεδο.

 

και μια αλλη ερωτηση. σε ποιο νοκια shop στη θεσσαλονικη αλλαζουν προσοψη μεσα στην ιδια μερα που θα πας το κινητο και ποσο την πουλανε;

Όταν ανοίγει ο ενυσχιτής κάνει κάποιο θόρυβο, λογικό έιναι

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πάρει τηλέφωνο σε 2 διαφορετικά Nokia Stores για να ρωτήσω τιμές για προσόψεις του N70 (πλήρεις προσόψεις: πληκτρολόγιο, πίσω και μπροστά καπάκι κτλ) και μου έχουν πει 2 διαφορετικές τιμές: €29 και €37. Τελικά γνωρίζει κανείς πόσο κάνει μια πρόσοψη Νοκια και αν πουλάνε σε κάποιο κατάστημα την πρόσοψη του Music Edition;

 

εμενα παλι μου εχουν πει 58 και αρκετους απο δω μεσα..:p

τοσο αποτομα κατεβηκε?-μακαρι-

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι μου εχουν πει 58 και αρκετους απο δω μεσα..:p

τοσο αποτομα κατεβηκε?-μακαρι-

Aν βρώ καμοιά σε 29 ευρώ τιμή θα πάρω και εγώ,και αν είναι και μεταχειρισμένη θα τη πάρω στο 10εύρω!Καλά είναι!:lol::D;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Να κάνω μια ερωτησούλα..?

Πήρα ένα n70 me κ παρατηρώ το εξής πρόβλημα...

 

Όταν πάω να τραβήξω μια φωτογραφία ή ένα video πολλές φορές

όπως είμαι κ βλέπω τι πάω να τραβήξω, βγαίνει στην κεντρική οθόνη

κ μετά απο λίγο ξαναμπαίνει στη λειτουργία κάμερας...

 

Να το πάω για αλλαγή ή διορθώνεται κάπως?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

mia erotisis akoma vre pedia prin skaso. extes traviksa 1 lepto video me to n70me mou meta to evala na to do me ta filarakia kai ana 2 kare stamatouse san kolima gia 25 leuterolepta kai ksana epeze 2 kare kai pali auto to megalo kolima san katisterisi. telika den kataferame na doume to videaki giati tha eprepe na katsoume mia mera gia na doume 1 lepto video. tiginete? ti fteei? exo kanei hardreset prsfata! mipos einai elatomatiko?

 

to exoume αναφέρει σε προηγούμενα ποστ το πρόβλημα αυτό. Το έχουμε και άλλοι. Δε βγάλαμε άκρη για το που μπορεί να οφείλεται και αν και πως λύνεται.

 

Άλλο πρόβλημα είναι η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ καθυστέρηση στη λήψη φωτογραφιών. Άλλο νομίζεις ότι τραβάς μόλις πατήσεις το κουμπί και άλλο βλέπεις. ΠΟΛΥ ΑΡΓΗ η κάμερα. Το έχετε παρατηρήσει και άλλοι ή είναι μεμονωμένο; Λύνεται κάπως;

Link to comment
Share on other sites

to exoume αναφέρει σε προηγούμενα ποστ το πρόβλημα αυτό. Το έχουμε και άλλοι. Δε βγάλαμε άκρη για το που μπορεί να οφείλεται και αν και πως λύνεται.

 

Άλλο πρόβλημα είναι η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ καθυστέρηση στη λήψη φωτογραφιών. Άλλο νομίζεις ότι τραβάς μόλις πατήσεις το κουμπί και άλλο βλέπεις. ΠΟΛΥ ΑΡΓΗ η κάμερα. Το έχετε παρατηρήσει και άλλοι ή είναι μεμονωμένο; Λύνεται κάπως;

Αν έχεις πολύ πράμα στην έκθεση ή λίγα(ή πολλά) και μεγάλα σε όγκο βίντεο τότε αυτός είναι ο λόγος. Αυτό γίνεται όταν τα παίζετε μέσα από την έκθεση. Αν μπείτε με το profiexplorer(πχ) τότε δεν θα έχετε πρόβλημα.

 

Καθυστέριση στις φωτογραφίες?? Μιά χαρά είναι, ίσως το συνήθησα και δεν το βλέπω ως πρόβλημα.

 

Για να το συνηθήσεις: Σε κανονικό προφίλ μόλις ακούσεις τον ήχο που βγάζει η κάμερα κράτα το για 1 δευτερόλεπτο ακόμα σταθερό. Για νυχτερινή λήψη, με το που δεις να ανάβει το φλάς έχει βγεί η φωτογραφία

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πολύ πράμα στην έκθεση ή λίγα(ή πολλά) και μεγάλα σε όγκο βίντεο τότε αυτός είναι ο λόγος. Αυτό γίνεται όταν τα παίζετε μέσα από την έκθεση. Αν μπείτε με το profiexplorer(πχ) τότε δεν θα έχετε πρόβλημα.

 

Το κινητό μου είναι καινούργιο...

Στην έκθεση δεν έχω σχεδόν τίποτα...

Απλά ρωτάω γιατί μπορώ να επιστρέψω την συσκευή εντός

7 ημερών κ να μου δώσουν άλλη...

Αλλά αν λύνεται με κάποιο τρόπο να μην την επιστρέψω...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Να κάνω μια ερωτησούλα..?

Πήρα ένα n70 me κ παρατηρώ το εξής πρόβλημα...

 

Όταν πάω να τραβήξω μια φωτογραφία ή ένα video πολλές φορές

όπως είμαι κ βλέπω τι πάω να τραβήξω, βγαίνει στην κεντρική οθόνη

κ μετά απο λίγο ξαναμπαίνει στη λειτουργία κάμερας...

 

Να το πάω για αλλαγή ή διορθώνεται κάπως?

Ευχαριστώ!

 

To πήρα και γω μόλις σήμερα (το music edition και γω) και είχα ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πρόβλημα που περιέγραψες..... και φυσικά κατευθείαν για αναβάθμιση στην ΝΟΚΙΑ! Αύριο μου είπαν να πάω να το πάρω , οπότε θα σου πω...(πάντως μου είπαν θα φτιάξει με την αναβ/ση)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μήπως έχει κάποιος το Greek manual του Ν70me σε PDF;

Έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να το βρω πουθενά

 

 

Το έχει εδώ: http://europe.nokia.com/A4286338

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

mipos gnorizi kanis giati mia rs-mmc 256 tin opia tin diabazi to 7710 eno to n70me kai to 6680 den tin blepoun kan tin exo kani diamorfosi apo to kartrider kai pali ta eidia

Φιλε μου, το Ν70 αναγνωριζει καρτες Dual Voltage RS-MMC, ενω αυτη που αναφερεις, ειναι απλα RS-MMC. Γι' αυτο δεν την αναγνωριζει. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

exo kai mia 64 rs-mmc tis nokia ti opia tin anagnorizi kanonika to n70me

 

Γιατι ειναι dual voltage ...:rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

oxi den einai. einai auti pou eixe mesa sto kouti tou to nokia 7610

τοτε θα ειναι DV, δεν υπαρχει αλλη περιπτωση να το διαβαζει το Ν70ΜΕ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...