Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν λες δεξί κλικ στο τραγούδι που θες, από τη βιβλιοθήκη εννοείς? Γιατί όταν κάνω δεξί κλικ σε ένα τραγούδι από τη λίστα του Now Playing, δεν μου εμφανίζει αυτά που είπες.. :X

Αν έχεις τον Media Player 11 δεν σου δίνει αυτή την επιλογή στη λίστα του "Now Playing" για κάποιο λόγο όπως συνηθιζόταν στις παλιότερες εκδόσεις, αλλά στην βιβλιοθήκη υπάρχει ακόμη η επιλογή αυτή αν κάνεις δεξί κλικ επάνω στο τραγούδι που σε ενδιαφέρει.

 

Αν πάλι χρησιμοποιείς τον Media Player 10 θα πρέπει να σου βγάζει την επιλογή "Εξελιγμένο πρόγραμμα επεξεργασίας ετικετών" που αναφέρει ο PCMan και στο "Now Playing".

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις τον Media Player 11 δεν σου δίνει αυτή την επιλογή στη λίστα του "Now Playing" για κάποιο λόγο όπως συνηθιζόταν στις παλιότερες εκδόσεις, αλλά στην βιβλιοθήκη υπάρχει ακόμη η επιλογή αυτή αν κάνεις δεξί κλικ επάνω στο τραγούδι που σε ενδιαφέρει.

 

Αν πάλι χρησιμοποιείς τον Media Player 10 θα πρέπει να σου βγάζει την επιλογή "Εξελιγμένο πρόγραμμα επεξεργασίας ετικετών" που αναφέρει ο PCMan και στο "Now Playing".

Nαι, έχω τον windows media player 11. Από τη βιβλιοθήκη θα το κάνω λοιπον. :)

Eυχαριστώ για την απάντηση. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι κ εγω μιας κ πηρα χτες το n70me.

υπαρχει δυνατοτητα οπως το συνδεω με το usb καλωδιο να παιρνει το κινητο ιντερνετ απο το pc?

 

edit: ανακαλυψα ενα προβληματακι, δε ξερω τι μπορει να φταει, οτι .sys παω να κανω setup μου βγαζει security error κ το σταματαει. δοκιμασα να κλεισω κ το antivirus αλλα τπτ

Link to comment
Share on other sites

edit: ανακαλυψα ενα προβληματακι, δε ξερω τι μπορει να φταει, οτι .sys παω να κανω setup μου βγαζει security error κ το σταματαει. δοκιμασα να κλεισω κ το antivirus αλλα τπτ

 

Πήγαινε Εργαλεία-->Διαχείρ.-->Επιλογές-->Ρυθμίσεις-->Εγκατάστ. λογισμικού-->Ενεργοποίηση.

Μετά ξανακάνε εγκατάσταση το πρόγραμμα που έβαλες. Δεν θα υπάρξει πρόβλημα. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Στελνω με bluetooth στο Ν70,μια σελιδα που εχω κανει "save as",και επειδη ειναι στα ελληνικα μου βγαινουν ιερογλυφικα....]

Το κινητο την ανοιγει σαν default με την εφαρμογη web.Τι ρυθμισεις πρεπει να κανω και που,για να αλλαξω encoding και να βαλω greek iso η greek windows?

Link to comment
Share on other sites

Στελνω με bluetooth στο Ν70,μια σελιδα που εχω κανει "save as",και επειδη ειναι στα ελληνικα μου βγαινουν ιερογλυφικα....]

Το κινητο την ανοιγει σαν default με την εφαρμογη web.Τι ρυθμισεις πρεπει να κανω και που,για να αλλαξω encoding και να βαλω greek iso η greek windows?

Θα ανοίξεις την εφαρμογή web και θα πας:

Επιλογές -> Ρυθμίσεις -> Προεπιλεγμένη κωδικοποίηση

και θα επιλέξεις αυτή που θέλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ο @kostakiss από nokia shop την πήρε την πρόσοψη. Ρώτα τον σε pm από που την πήρε και ενημέρωσέ μας αν δεν σου κάνει κόπο. :)

 

δεν πηγα,απλα ρωτησα και μου απαντησαν το ιδιο..58€!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αύριο θα πάω Θεσσαλονίκη,και θα ήθελα να μου πείτε μήπως ξέρετε που θα μπορούσα να βρώ μούφα προσόψεις για το ν70 μαζί με το κιτ αλλαγής!Υπάρχει κάτι?Και αν ναι που?Κάτι προς στο κέντρο υπάρχει?:)

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να παιζει..μονο e-bay ;)

αλλιως 58€ :ρ

Kαλά δεν πειράζει!Σε κανα παζάρι απο κανα μαύρο υπάρχει περίπτωση να βρώ!?:)

Link to comment
Share on other sites

Kαλά δεν πειράζει!Σε κανα παζάρι απο κανα μαύρο υπάρχει περίπτωση να βρώ!?:)

Μόνο από εκεί φίλε μου. :p :lol:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω δοκιμασα τα παντα

και εγγραφη video στη μνημη του τηλεφωνου και στη καρτα μνημης

και την καρτα την εβγαλα τελειως και ολεσ τις εφαρμογες εκλεισα

και επαναφορα ρυθμησεων εκανα και παλι τιποτα

οταν τραβαω βιντεο κολλαει.και ετσι το παιζει .ανω σε αλλα βιντεο απο αλλα κινητα δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα.

αρα τι σημαινει αυτο?

εχει προβλημα το κινητο το συγκεκριμενο η ολα τα Ν70 ΜΕ ειναι ετσι?

και θα πρεπει να το δεχτω αυτο?για κινητο 370 ευρω?η να παω και να το δωσω πισω?υπαρχη περιπτωση να εχει βγει αναβαθμιση και να εχει λυθει το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Θα ανοίξεις την εφαρμογή web και θα πας:

Επιλογές -> Ρυθμίσεις -> Προεπιλεγμένη κωδικοποίηση

και θα επιλέξεις αυτή που θέλεις.

 

Αρχοντας!Ευχαριστω!:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω δοκιμασα τα παντα

και εγγραφη video στη μνημη του τηλεφωνου και στη καρτα μνημης

και την καρτα την εβγαλα τελειως και ολεσ τις εφαρμογες εκλεισα

και επαναφορα ρυθμησεων εκανα και παλι τιποτα

οταν τραβαω βιντεο κολλαει.και ετσι το παιζει .ανω σε αλλα βιντεο απο αλλα κινητα δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα.

αρα τι σημαινει αυτο?

εχει προβλημα το κινητο το συγκεκριμενο η ολα τα Ν70 ΜΕ ειναι ετσι?

και θα πρεπει να το δεχτω αυτο?για κινητο 370 ευρω?η να παω και να το δωσω πισω?υπαρχη περιπτωση να εχει βγει αναβαθμιση και να εχει λυθει το προβλημα?

 

Καποιες φορες χρειαζεται format η καρτα.

Στο δικο μου τουλαχιστον ετσι δουλεψε

:p ALWAYS LOOK AT THE BRIGHT SIDE OF LIFE
Link to comment
Share on other sites

Καποιες φορες χρειαζεται format η καρτα.

Στο δικο μου τουλαχιστον ετσι δουλεψε

 

Aν ηταν προβλημα της καρτας γιατι δεν δουλευε σωστα οταν την εβγαλα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω δοκιμασα τα παντα

και εγγραφη video στη μνημη του τηλεφωνου και στη καρτα μνημης

και την καρτα την εβγαλα τελειως και ολεσ τις εφαρμογες εκλεισα

και επαναφορα ρυθμησεων εκανα και παλι τιποτα

οταν τραβαω βιντεο κολλαει.και ετσι το παιζει .ανω σε αλλα βιντεο απο αλλα κινητα δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα.

αρα τι σημαινει αυτο?

εχει προβλημα το κινητο το συγκεκριμενο η ολα τα Ν70 ΜΕ ειναι ετσι?

και θα πρεπει να το δεχτω αυτο?για κινητο 370 ευρω?η να παω και να το δωσω πισω?υπαρχη περιπτωση να εχει βγει αναβαθμιση και να εχει λυθει το προβλημα?

 

sinaderfe:rolleyes: ta idia exo kanei kai ego alla tipota. varethika, to poulao eno mou aresi parapoli. tha pao pali se pda malon mio 701 xoris kolimata kai malakies.

Spiros

:)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ξεκίνησα να κατεβάζω το route66 mobile 7.0 (γιατί μόλις πάρω το Ν70ΜΕ πρέπει να το μπουκώσω εφαρμογές!!!).

Ξέρει κανείς αν δουλεύει καλά?

Επίσης ξέρετε να μου προτείνετε κανένα φτηνιάρικο gps bluetooth γιατι αυτό που έχει το πλαισιο κάνει 100 ευρώπουλα και δεν έχω βρεί αλλού?

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακια , καλημέρα!

Θα θελα οταν με παιρνει καποιος να ακουει ενα τραγουδακι , αλλα επειδη εχω Vodafone μου ειπαν πως δεν γίνεται... :(

Υπαρχει μηπως , καμια εφαρμογουλα που να κανει κατι τετοιο στο N70 μας ?

 

Ευχαριστώ !:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακια , καλημέρα!

Θα θελα οταν με παιρνει καποιος να ακουει ενα τραγουδακι , αλλα επειδη εχω Vodafone μου ειπαν πως δεν γίνεται... :(

Υπαρχει μηπως , καμια εφαρμογουλα που να κανει κατι τετοιο στο N70 μας ?

 

Ευχαριστώ !:)

 

Αυτό απότι ξέρω γίνεται μόνο μέσω υπηρεσίας του δικτύου σου και όχι μέσω κάποιας εφαρμογής.:worry:

< Trust No One and Deny Everything >
Link to comment
Share on other sites

Αυτό απότι ξέρω γίνεται μόνο μέσω υπηρεσίας του δικτύου σου και όχι μέσω κάποιας εφαρμογής.:worry:

Ειχα διαβασει στο my phone οτι υπαρχει ενα προγραμμα αλλα δεν ξερω το ονομα του :O

Aυτο το προγραμμα σηκονη την γραμη και πεζει την μουσικη που εχεις βαλει μεχρη να το σηκοσεις το τηλ και ο αλλος ενοητε οτι χρεονετε... :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ειχα διαβασει στο my phone οτι υπαρχει ενα προγραμμα αλλα δεν ξερω το ονομα του :O

Aυτο το προγραμμα σηκονη την γραμη και πεζει την μουσικη που εχεις βαλει μεχρη να το σηκοσεις το τηλ και ο αλλος ενοητε οτι χρεονετε... :)

 

Καλή πατέντα, αλλά άμα είναι να τρώω βρίσιμο από όσους με τηλεφωνούν, άστο καλύτερα!!! :lol: :lol:

< Trust No One and Deny Everything >
Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακια , καλημέρα!

Θα θελα οταν με παιρνει καποιος να ακουει ενα τραγουδακι , αλλα επειδη εχω Vodafone μου ειπαν πως δεν γίνεται... :(

Υπαρχει μηπως , καμια εφαρμογουλα που να κανει κατι τετοιο στο N70 μας ?

 

Ευχαριστώ !:)

 

υπαρχει μεσω της υπηρεσιας wellcome tones(αν θυμαμαι καλα)

φυσικα ομως χρεωνεσε!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ξεκίνησα να κατεβάζω το route66 mobile 7.0 (γιατί μόλις πάρω το Ν70ΜΕ πρέπει να το μπουκώσω εφαρμογές!!!).

Ξέρει κανείς αν δουλεύει καλά?

Επίσης ξέρετε να μου προτείνετε κανένα φτηνιάρικο gps bluetooth γιατι αυτό που έχει το πλαισιο κάνει 100 ευρώπουλα και δεν έχω βρεί αλλού?

Παλικαρι, μεχρι στιγμης δεν εχει βρεθει κανεις που να εχει παραπονο απο το route66 σε Ν70. Οσο για το φτηνιαρικο gps-bluetooth, αυτο των 100 €, νομιζω ειναι το φτηνοτερο που υπαρχει. Αν δεν απατωμαι, στο media market, εχει ενα με 79 € ή 89 €, αλλα δεν θυμαμαι ακριβως. :(

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ekana anabathmish apo to spiti alla de kserw se kapoia stigmh mou bgale retry h cancel kai ta paiksa :P e patisa cancel kai meta egrapse fail..

alla ok anoikse kanonika meta :P kanonika mpike e??? de pisteuw na ginei tpt meta?

mou bale tin ekdosh 5.0638.3.0.1 auth einai i teleutaia???? sorry eatmydust lathos paste :P

 

uparxei kanas tropos na kanoume fakelous stin ekthesh giati einai ola entelws xima??? h kana programma an exei bgei exw kairo na dw gia auto :p

Link to comment
Share on other sites

ekana anabathmish apo to spiti alla de kserw se kapoia stigmh mou bgale retry h cancel kai ta paiksa :P e patisa cancel kai meta egrapse fail..

alla ok anoikse kanonika meta :P kanonika mpike e???

mou bale tin ekdosh 5.0616.2.0.3 auth einai i teleutaia????

Οχι φιλε μου. Η τελευταια αναβαθμιση του Ν70 & N70 ME ειναι η V 5.0638.3.0.1 . Moνο το product code αλλαζει, αναλογα τι θες να το κανεις(να το αφησεις ως εχει ή να το κανεις ΜΕ). :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...