Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σε ολους. εχω μια απορεια σχετικα με τα βιντεο του n70.θελω να ρωτησω με ποιο converter μπορω να μετατρεψω τα βιντεο που τραβαω με το n70 σε avi για να μπορω να τα δω στην tv. με το winavi και το total video converter δεν γινετε τιποτα. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους. εχω μια απορεια σχετικα με τα βιντεο του n70.θελω να ρωτησω με ποιο converter μπορω να μετατρεψω τα βιντεο που τραβαω με το n70 σε avi για να μπορω να τα δω στην tv. με το winavi και το total video converter δεν γινετε τιποτα. ευχαριστω.

Xilisoft Video Converter

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

δεν θελει να αεχω μαζι μου και τιποτα χαρτια που μου εδωσαν κατα την αγορα. για να δουν οτι ειμαι στην εγγυηση; δωρεαν δεν ειναι η αναβαθμιση;
Link to comment
Share on other sites

@megale http://www.sarshield.com/english/radiationchart-nokia.htm edo leei ta sar levels...ontos toy N70 einai psilo,apla einai kai 3G.Ego pantos den me enohlei kai toso.

John74 ναι ρε γ@@@@@ο το Ν70 εχει την δευτερη για την ακριβεια μεγαλυτερη τιμη SAR απο ολα τα Νοκια :mad: :mad:

αν απενεργοποιηται το 3G οπως ρωταει ο φιλος Lux μηπως πεφτει η ακτινοβολια ?

και το sarshield το εχει δοκιμασει κανεις σας (το προστατευτικο για την ακτινοβολια εννοω)?

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω και κατι αλλο. για να μου αλλαξουν προσοψη, γινεται απο το nokia shop; θελω παλια την ιδια, επειδη αυτη εχει καταγρατζουνιστει. ποσο θα κοστισει, ποση ωρα θα κρατησει και υπαρχει περιπτωση να το παραλαβω σε χειροτερη κατασταση;
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Lux ναι γινεται απο το nokia shop η αλλαγη προσοψης!γνωριζω μονο για το καπακι της καμερας το οποιο πρεπει να εχει 7 με 8 ευρω οχι περισσοτερο!η τοποθετηση γινεται απευθειας και λογικα μπροστα σου, δε νομιζω πως ειναι και κατι σπουδαιο!
Link to comment
Share on other sites

για να κοστιζει μονο το καπακι της καμερας τοσο, φανταζομαι ποσο θα θελει και η μπροστινη προσοψη..!! τριζει παρα πολυ και με εχει σπασει τα νευρα αφανταστα! υπαρχει καποιος που να αλλαξε το καπακι της καμερας και να παρατηρησε μειωμενο τριξιμο; ή μηπως γινεται χειροτερα;
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω απολυτα και εμενα με εκνευριζει!παλια ειχα κανει τη χαζομαρα να σπασω το καπακι αυτο που ανεβοκατεβενει με αποτελεσμα να μην λειτουργει η κυρια καμερα!οταν αγορασα νεα προσοψη δεν ετριζε παντως, στην αρχη τουλαχιστον γιατι αργοτερα και παλι χαλαρωσε οσο να ναι!
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Παιδες, το σφαλμα "packet data connection not available" οταν παω να συνδεθω στο google mailbox που εφτιαξα,σε τι αναφερεται?Ποιες ρυθμισεις πρεπει να ξανατσεκαρω???

υποψιαζομαι οτι δε φταινε οι ρυθμισεις του mailbox αλλα του κινητου.Πρεπει να ειμαι σε gsm η dual ή δε παιζει κανενα ρολο?

Link to comment
Share on other sites

για να κοστιζει μονο το καπακι της καμερας τοσο, φανταζομαι ποσο θα θελει και η μπροστινη προσοψη..!! τριζει παρα πολυ και με εχει σπασει τα νευρα αφανταστα! υπαρχει καποιος που να αλλαξε το καπακι της καμερας και να παρατηρησε μειωμενο τριξιμο; ή μηπως γινεται χειροτερα;

Εγώ είχα αγοράσει καινούργιο καπάκι επειδή με εκνεύριζε κι εμένα... Κάνει γύρω στα 8 € απο νοκια shop αλλά μετά από 2-3 βδομάδες έτριζε πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, το σφαλμα "packet data connection not available" οταν παω να συνδεθω στο google mailbox που εφτιαξα,σε τι αναφερεται?Ποιες ρυθμισεις πρεπει να ξανατσεκαρω???

υποψιαζομαι οτι δε φταινε οι ρυθμισεις του mailbox αλλα του κινητου.Πρεπει να ειμαι σε gsm η dual ή δε παιζει κανενα ρολο?

 

Να τσεκαρεις τις ρυθμισεις internet του κινητου .Δεν παιζει ρολο αν εισαι

σε gsm η dual. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

επειδη θα αλλάξω κινητό,θα δώσω το 6630 και θα πάρω Ν70, θα κρατήσω όμως την κάρτα την 512. οι εφαρμογές που είναι ήδη περασμένες,τα μηνύματα και οι επαφές που είναι αποθηκευμένα στην κάρτα,όταν τα βάλω στο Ν70 θα εμφανίζονται κανονικά? ή θα θέλουν από την αρχή εγκατάσταση μήπως δεν τα διαβάζει ας πούμε? τις επαφές και τα μηνύματα μπορώ με απλό copy paste να τα περάσω σαν backup στο pc? :)

 

 

και κάτι άλλο,τώρα που είδα και αυτό με το SAR.. αν έχουμε μαζί μας 2 κινητά, το ένα έχει 0,70 και το άλλο 0,30. Δηλαδη δεχόμαστε ακτινοβολία σαν να είχαμε ένα κινητό με 1,0? ή υπολογίζεται αλλιώς? :blink:

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai apo emena! xronia sas polla! :) paidia simera pira mia karta mnimis RS MMC dual voltage 512 MB markas Transcend! einai poli kali! thelw na rwtisw...prepei na tis kanw format prin tin xrisimopoihsw??
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

επειδη θα αλλάξω κινητό,θα δώσω το 6630 και θα πάρω Ν70, θα κρατήσω όμως την κάρτα την 512. οι εφαρμογές που είναι ήδη περασμένες,τα μηνύματα και οι επαφές που είναι αποθηκευμένα στην κάρτα,όταν τα βάλω στο Ν70 θα εμφανίζονται κανονικά? ή θα θέλουν από την αρχή εγκατάσταση μήπως δεν τα διαβάζει ας πούμε? τις επαφές και τα μηνύματα μπορώ με απλό copy paste να τα περάσω σαν backup στο pc?

Την καρτα θα την κανεις format.Πριν ομως κανεις αυτο κρατα ενα backup στην καρτα των επαφων μεσα απο το μενου των επαφων και μετα το περνας ξανα στην καρτα και κανεις επαναφορα απο το μενου το ν70.Για τα μηνυματα μπορεις να χρησιμοποιησεις το steelsoft smssuite που θα βρεις στο iphone και να κρατησεις back up στο pc.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα αγοράσει καινούργιο καπάκι επειδή με εκνεύριζε κι εμένα... Κάνει γύρω στα 8 € απο νοκια shop αλλά μετά από 2-3 βδομάδες έτριζε πάλι.
εμενα τριζει παρα πολυ και αυτο επειδη οταν το πρωτοπηρα επαιζα με το καπακι! το τραβουσα προς τα πανω με τα νυχια προσπαθωντας να το βγαλω απο εκει που ειναι!! ειχα βρει παιχνιδι.. :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μελλοντικός αγοραστής του ν70 θέλω να ρωτήσω αν ύπαρχει δορυφορική πλοήγηση γι αυτό το κινητό και για ποιες πόλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@MaNoS-7- οχι φιλε μου..ετσι οπως ειναι..την τοποθετεις στην υποδοχη του κινητου και εισαι ετοιμος..;)
Link to comment
Share on other sites

@MaNoS-7- οχι φιλε μου..ετσι οπως ειναι..την τοποθετεις στην υποδοχη του κινητου και εισαι ετοιμος..;)
Μηπως κανεις κανεις καποιο λαθος?Φυσικα και χρειαζεται φορματ η καρτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

αφου ειναι αχρησιμοποιητη..τι φορματ να της κανει??

εννοειτε να την κανει FAT ??

Φορματ στο κινητο εννοω.Ακριβως επειδη ειναι αχρησιμοποιητη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως οταν εβαλα πρωτη φορα την μνημη στο κινητο..ακομα και στο 7610 μου..-που δεν ηξερα να κανω φορματ-..εκανα την δουλεια μου μια χαρα..

το ιδιο και στο Ν70 μου ..

Link to comment
Share on other sites

Μονο που οι java εφαρμογες δεν θα δουλευουν.. αλλα και παλι ειναι καλυτερα να τα ξαναπερασεις ολα απο την αρχη ξανα..
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως οταν εβαλα πρωτη φορα την μνημη στο κινητο..ακομα και στο 7610 μου..-που δεν ηξερα να κανω φορματ-..εκανα την δουλεια μου μια χαρα..

το ιδιο και στο Ν70 μου ..

Κι εγω σε 3 kingston που πηρα δεν χρειαζοταν να κανω

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...