Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν διαβαζες ΜΟΝΟ αυτη τη σελιδα(λιγα ποστ πιο πριν), θα εβρισκες την απαντηση.

Υπαρχουν πολλες εφαρμογες και οχι μονο, στο link που δινουν ο aisopos και kostakiss στην υπογραφή τους.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

πηγα χθες στο νοκια shop σερρων και τελικα οι ανθρωποι ειναι πολυ πισω!

εχω την 2,0536,0,2

12-09-05

ρμ-84 και μου λεει η εκδοση που εχει το κινητο σου ειναι η τελευταια!

του λεω δεν μπορει,αφου εχει βγει καινουργια εκδοση!

μου λεει αν ειχε βγει θα την ειχα και εγω!

ειναι κανενας που να εκανε την αναβαθμιση στο νοκια shop στη θεσσαλονικη (προεκταση τσμιμισκη)?/????

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πληρώσει με πιστωτική ή με αντικαταβολή?

 

Πάντα με πιστωτική. Να σημειώσω ότι αν έχεις παραγγείλει διάφορα πράγματα και κάποιο δεν είναι ετοιμοπαράδοτο, σου στέλνουν όσα έχουν αμέσως και το άλλο όταν έρθει, χρεώνοντας σου όμως ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ τα μεταφορικά (με την πρώτη αποστολή). Αν τώρα προκύψουν πολλές αποστολές πάλι θα σε χρεώσουν μόνο για την πρώτη!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

δυστυχώς δεν μπορούμε να ξεκλειδώσουμε το

Ν70 από δίκτυο. Εφόσον καταφέρουμε κάτι στο

προσεχές μέλλον θα το ανακοινώσουμε στο site

μας.

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία

Φιλικά

9Volto

 

 

Ωραια...τσαμπα το πηρα δηλαδη το Ν70... :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η καρτα, 1G δεν ειναι?

Αν ναι ποσο εχει; γυρω στα 85ευρω μαζι με τα μεταφορικα?

Πως γινεται να την παραγγειλω?(Δεν εχω πιστωτικη και δεν τα παω καλα με τα αγγλικα)

Μια βοήθεια please... :cry:

 

 

Η καλυτερα οποιος γνωριζει πως και τι ας μου στειλει pm

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με την vodafon? έχει έρθει 1 μήνα στα υπολοιπα καταστήματα και η vodafone τίποτα! μήπως την ετοιμάζουν για vodafone live?

Συγνώμη αν έχει ξαναερωτηθεί αλλά δεν έχω χρόνο να ψάξω τόσα μηνύματα....

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η καρτα, 1G δεν ειναι?

Αν ναι ποσο εχει; γυρω στα 85ευρω μαζι με τα μεταφορικα?

Πως γινεται να την παραγγειλω?(Δεν εχω πιστωτικη και δεν τα παω καλα με τα αγγλικα)

Μια βοήθεια please... :cry:

 

 

Η καλυτερα οποιος γνωριζει πως και τι ας μου στειλει pm

 

Καλύτερα να μην πάρεις αυτή την κάρτα, καθώς έχουν παρουσιαστεί προβλήματα με τις Kingston. Η τιμή είναι περίπου 91 Ευρώ με τα μεταφορικά. Έχω αγοράσει μόνο με πιστωτική, οπότε δε ξέρω να σου πω άλλο τρόπο.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

kingston 512 εχω αλλα δεν εχω κανενα προβλημα.

Τελως παντων, αυτη τι λεει? τι μαρκα ειναι?

 

Ποτε θα ερθουν στην ελλαδα και περιπου σε τι τιμη?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

πηγα χθες στο νοκια shop σερρων και τελικα οι ανθρωποι ειναι πολυ πισω!

εχω την 2,0536,0,2

12-09-05

ρμ-84 και μου λεει η εκδοση που εχει το κινητο σου ειναι η τελευταια!

του λεω δεν μπορει,αφου εχει βγει καινουργια εκδοση!

μου λεει αν ειχε βγει θα την ειχα και εγω!

ειναι κανενας που να εκανε την αναβαθμιση στο νοκια shop στη θεσσαλονικη (προεκταση τσμιμισκη)?/????

...έχει δίκιο διότι τα ΝΟΚΙΑ shop ενημερώθηκαν από τη ΝΟΚΙΑ ότι και οι δύο κωδικοί εκδόσεων firmware αναφέρονται στο ίδιο software. Αυτό είναι επίσημο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια? μου ειπαν 2 ατομα οτι το κινητο τους δεν χτυπαει καποιες φορες..

το 2ο ατομο που μου το ειπε..μετα το εκανε και μενα :(

μηπως ξερετε αν με την αναβαθμιση διορθωθει το προβληματακι αυτο?

το επαθε κανεις απο σας?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

παιδια? μου ειπαν 2 ατομα οτι το κινητο τους δεν χτυπαει καποιες φορες..

το 2ο ατομο που μου το ειπε..μετα το εκανε και μενα :(

μηπως ξερετε αν με την αναβαθμιση διορθωθει το προβληματακι αυτο?

το επαθε κανεις απο σας?

Εγώ από τότε που αναβαθμίστηκα δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα ringtones! ;)

Link to comment
Share on other sites

kingston 512 εχω αλλα δεν εχω κανενα προβλημα.

Τελως παντων, αυτη τι λεει? τι μαρκα ειναι?

 

Ποτε θα ερθουν στην ελλαδα και περιπου σε τι τιμη?

 

Είδα το link αλλά η κάρτα αυτή είναι no name (έχει το όνομα του site). Και ακόμη δεν την έχει απλά λέει να την παραγγείλεις τώρα για να σου τη στείλουν όταν έρθει από τους πρώτους.

Τιμή με τα μεταφορικά 75 λίρες Αγγλίας. Σε ευρώ θα σε γελάσω... ;)

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

καλησπερα¨.Οταν πηγαινω settings>network settings>network mode εχει 2 επιλογες.

1)gsm

2)dual mode.

αν δε κανω λαθος καπου εδω μεσα διαβασα οτι αν το βαλω στο gsm θα τρωει λιγοτερη μπαταρια!Αν το βαλω θα υπαρχει καποια διαφορα στο κινητο μου?πχ δε θα μπορω να λαμβανω mms???

(φανταζομαι οτι αν θελω να στειλω εγω mms πρεπει να το βαζω παλι στο dual mode ετσι??)

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα¨.Οταν πηγαινω settings>network settings>network mode εχει 2 επιλογες.

1)gsm

2)dual mode.

αν δε κανω λαθος καπου εδω μεσα διαβασα οτι αν το βαλω στο gsm θα τρωει λιγοτερη μπαταρια!Αν το βαλω θα υπαρχει καποια διαφορα στο κινητο μου?πχ δε θα μπορω να λαμβανω mms???

(φανταζομαι οτι αν θελω να στειλω εγω mms πρεπει να το βαζω παλι στο dual mode ετσι??)

Ευχαριστω!

 

Οχι δεν εχει καμμια σχεση με τα mms το dual mode,παρα μονο με το 3G.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι τοσοι περιμενουν το Ν70 απο vodafone.

Eγω τι να λεω που το πηρα πριν 2 εβδομαδες απο vodafone και την επομενη μερα τους το εστειλα πισω γιατι δεν δουλευε το bluetooth (το πηγα σε nokia service και η διαγνωση ηταν hardware problem..) :blink:

 

Και ακομα περιμενω... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Είδα το link αλλά η κάρτα αυτή είναι no name (έχει το όνομα του site). Και ακόμη δεν την έχει απλά λέει να την παραγγείλεις τώρα για να σου τη στείλουν όταν έρθει από τους πρώτους.

Τιμή με τα μεταφορικά 75 λίρες Αγγλίας. Σε ευρώ θα σε γελάσω... ;)

Δεν μπορω να την παρω απο το εξωτερικο γιατι δεν ξερω καλα αγγλικα και δεν εχω πιστωτικη. Ποτε θα ερθει ελλαδα? θα αργησει?

Εστειλα μαιλ στο ι σοπ αλλα δεν μου απαντησαν ακομα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

kalispera, molis pira to n70 k ithela na rwtisw (ekana search alla se 90 selides...) pos metaferw kapio mp3 sto kinito? mesw tou suite, to "transfer music" gia kapio logo exei to koubi "transfer to phone" apenergopoiimeno! efxaristw!
MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

kalispera, molis pira to n70 k ithela na rwtisw (ekana search alla se 90 selides...) pos metaferw kapio mp3 sto kinito? mesw tou suite, to "transfer music" gia kapio logo exei to koubi "transfer to phone" apenergopoiimeno! efxaristw!

Θα ήταν καλύτερο να αγοράσεις κάποιον Card Reader,ώστε να μεταφέρεις κατευθείαν τα ΜΡ3 στην κάρτα μνήμης.Είναι ταχύτατος και λειτουργικότατος.

Link to comment
Share on other sites

thanx! ean einai etsi ok, alla einai dynaton na min iparxei lisi mesw suite?

 

 

Συνδέεις το κινητό με τον υπολογιστή με το καλώδιο(ή με το bluetooth αν έχεις bt adapter) και κάνεις αντιγραφή/επικόλληση από τον Nokia phone browser.Στη δεύτερη περίπτωση (για το bluertoth εννοώ) το στέλνεις απο το pc και σου έρχεται στο κινητό σαν μήνυμα.

Το πιο γρήγορο από όλα όμως παραμένει το card reader.Όπως πρότειναν και τα παιδιά παραπάνω πιστεύω πρέπει να το αγοράσεις.Θα σε βοηθήσει πολύ σε αρκετά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις που μπορω να βρω καποια καλη θηκη γι ν70?

τι θίκη ψαχνεις ακριβως φιλε μου?μονιμη η μεταφορας?

Link to comment
Share on other sites

Θα το πω για τελευταία φορά και εύχομαι να δώστε έμφαση. Η αναβάθμιση v.2.0536.0.2 δεν διορθώνει το πρόβλημα των κλήσεων, ούτε του ραδιοφώνου. Η αλήθεια είναι πως η συγκεκριμένη αναβάθμιση είναι πολύ μικρό αρχείο και διορθώνει μόνο θέματα δικτύου του εξωτερικού (orange και τέτοια). Οπότε μην τρέχετε για αναβαθμίσεις τσάμπα, περιμένετε να βγει η ολοκληρωμένη αναβάθμιση που θα αφορά και εμάς και όλους.

Επίσης όποιος θέλει να μην χάνει κλήσεις ας κάνει το εξής:

1. Επιλέγετε στο προφίλ το Nokia Tune.

2. Δημιουργείτε μια ομάδα, βάζετε όλες τις επαφές σας μέσα, και επιλέγετε ήχο κλήσης της ομάδας ένα mp3 ή ότι άλλο κομμάτι θέλετε. Δοκιμάζετε ότι βρίσκει το αρχείο και χτυπάει με τον συγκεκριμένο ήχο και

τσουπ! είστε έτοιμοι. Δεν χάνετε έτσι κλήσεις και περιμένουμε όλοι μαζί το upgrade.

 

THANKS......

για πρωτη φορα εδω και 3 μερες δεν εχω χασει ουτε μια κληση......

και με το full screen caller......

να σαι καλα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...