Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

tiraklakis to n70 den aksizei kai toso epidi einai kapos argo, an tou fortoseis merika programata tha ginei ekneuristika argo, episeis den mou aresei to menou tis ektheseis pou den voleui o tropos pou katataseis tis eikones kai video se fakelous, i mpataria opos kai eipes den einai arketa ikanopiitiki (an to xrisimopiis gia ploigisi sto internet pefti poli grigora,sxedon 3 ores sinexous ploigisis) epesis i othonu tou einai kseperasmeni. kai ego tha sou proteina n73 (nimizo kapou sta 50-70 euro parapano apo to n70 exei) episeis to n71 einai poli kalo
Link to comment
Share on other sites

Kalispera pedia prin liges meres pira kai ego to n70 me.tha ithela na kano kai ego mia erotisi.otan bgazo photo to vradi ite valo flash i oxi to apotelesma einai sxedon to idio.kamia voitheia se auto?
Link to comment
Share on other sites

Kalispera pedia prin liges meres pira kai ego to n70 me.tha ithela na kano kai ego mia erotisi.otan bgazo photo to vradi ite valo flash i oxi to apotelesma einai sxedon to idio.kamia voitheia se auto?

Καμία :( Ότι βλέπεις εσύ βλέπουμε και εμείς...

 

Το φλάς αποδίδει μέτρια μέχρι το ένα μέτρο. Παραπάνω ή λιγότερο κάνει νούμερα...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο ολα ειμαι νεος στο φορουμ. Εχω το Nokia N70 V.5.609.2,01/01-03-06/RΜ-84 και προσπαθησα να κανω αναβαθμιση απο το επισημο site της Nokia για εκδοση 5.0705.3.01. Δυστυχως μου εβγαλε το μυνημα

{303994BA-6487-47AF1D-7AF6088EEBDB} HRESULT: 0X80070002. Υπαρχει καμμια βοηθεια ??????

 

Ευχαριστω

Θοδωρος

abacab
Link to comment
Share on other sites

KALHMERA!Exv provlima me to n70 me.Exv valei th teleutaia anavathmish kai otan vazv na travixo video mou gyrnaei sthn arxikh othoni.Na to paw sth nokia einai sthn eggyshsh h yparxei lysh?

 

Ετσι ξαφνικα ξεκινησε αυτο ? Εαν ναι ,δοκιμασε παλι να περασεις το λογισμικο. Εχεις περασμενες διαφορες εφαρμογες?

Δοκιμασε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων ή και φορματ .

 

Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες για να καταλαβαινουμε τι γραφεις..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Φορμάτ δοκίμασε. Αν συνεχίσει βγάλε την κάρτα μνήμης και δοκίμασε να το ξανακάνεις. Αν δουλευει σωστά κάνε φορμάτ στην κάρτα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έχω και εγώ Ν70 me χωρίς να έχω περάσει ακόμη την τελευταία αναβάθμιση!το πρόβλημα που έχω είναι ότι δεν το βλέπει το pc αλλά μόνο τον τελευταίο καιρό!στην αρχή δεν είχα πρόβλημα, το έβρισκε κανονικά!έχω δοκιμάσει και σε 2 pc αλλά το ίδιο!τι μπορεί να φταίει?θα περάσω σύντομα και την νέα αναβάθμιση! η σύνδεση γίνεται με το καλώδιο USB!
Link to comment
Share on other sites

Ναι ξαφνικά το έκανε!Θα του ξαναπεράσω το λογισμίκό και θα σου πω. Επίσης οταν παω να κανω σντιγραφο ασφαλειας κολλαει στο 100%.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έχω και εγώ Ν70 me χωρίς να έχω περάσει ακόμη την τελευταία αναβάθμιση!το πρόβλημα που έχω είναι ότι δεν το βλέπει το pc αλλά μόνο τον τελευταίο καιρό!στην αρχή δεν είχα πρόβλημα, το έβρισκε κανονικά!έχω δοκιμάσει και σε 2 pc αλλά το ίδιο!τι μπορεί να φταίει?θα περάσω σύντομα και την νέα αναβάθμιση! η σύνδεση γίνεται με το καλώδιο USB!

 

Δοκίμασε με νεότερο PC Suite. Σε πολλούς λύθηκε έτσι το πρόβλημα...

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους! αντιμετωπιζω Ένα προβληματακι με το κινητό μου (Ν70 music edition). φόρτωσα κατι εφαρμογες και έχει γίνει υπερβολικά αργό. Όταν βγάζω την καρτα μνήμης παει μια χαρα αλλα και παλι δεν μπορώ να μπώ στις εφαρμογές και γενικοτερα τρώει κατι κολλήματα αλλα πολυ πιο light απ'οτι με την κάρτα. Σκέφτομαι να κάνω φορματ στην συσκευη αλλα δεν ξέρω τον τρόπο. Με την κάρτα τι μπορώ να κάνω? Αν μπορει καποιος να με βοηθήσει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

To καλητερο που πρεπει να κανεις ειναι να κανεις hard format στο τηλ και format στην καρτα. Για να μαθεις πως γεινετε το hard format διαβασε εδω

 

Y.Γ.

Να μην ξεχασεις να κρατισεις αντιγραφο ασφαλιας της επαφες σου και οτι αλο χρειαζετε γιατι θα σβηστουν ολα :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Οχι :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια καλύτερη απάντηση στο ερώτημα με την ανεπαρκή μνήμη στην προσπάθεια αποθήκευσης τραγουδιών, ενώ έχω ακόμη πολύ μνήμη στο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις ;

Πως περνας τα τραγουδια ; Με BT ; Ο καλυτερος τροπος ειναι να βαζεις την καρτα μνημης σε ενα card reader και να τα περνας αμεσως.

Αν τα περνας με BT ελεγξε αν εχεις επαρκη ελευθερη μνημη στη συσκευη , ωστε μετα να τα περασεις στην καρτα μνημης

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΗΟΤΜΑΙL ΣΤΟ Ν70? ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟ SET UP ΤΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ inbox client server κτλ.

ΕΙΧΑΝ ΡΩΤΗΣΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ POST ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. Thanx!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια καλύτερη απάντηση στο ερώτημα με την ανεπαρκή μνήμη στην προσπάθεια αποθήκευσης τραγουδιών, ενώ έχω ακόμη πολύ μνήμη στο κινητό;

 

 

 

 

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο INDYJONES.ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.ΜΕ ΤΟ BLUETOOTH ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ(ΔΙΠΛΟΣ ΚΟΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ).

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια καλύτερη απάντηση στο ερώτημα με την ανεπαρκή μνήμη στην προσπάθεια αποθήκευσης τραγουδιών, ενώ έχω ακόμη πολύ μνήμη στο κινητό;

 

 

Αν τα περνας με bluetooth κανε τα παρακατω:

 

Πηγαινε Μηνυματα->Επιλογες Ρυθμισεις->Αλλο->Μνημη σε χρηση-> Καρτα μνημης και οχι μνημη τηλεφωνου.

 

Λογικα μετα δε θα εχεις προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Απο εχθες ειμαι κατοχος ενος καινουριου Ν70 Music Edition.

Γενικα ειμαι ευχαριστημενος απο το κινητο. Λιγο τα κουμπακια να ηταν μεγαλυτερα και να υπηρχε το κλασικο joystick αλλα δεν πειραζει, θα τα συνηθισω. Σιγα σιγα.

Το μονο που με προβληματιζει (επι του παροντος) εινα ο χρονος φωτισμου της οθονης. Ενω τον ρυθμιζω στα 5 δευτερολεπτα να κλεινει, η οθονη συνεχιζει να φωτιζει για περιπου 30 δευτερολεπτα. Εκανα πολλες δοκιμες αλλα τιποτα. Συμβαινει και σε εσας αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Παιδια..

 

που μπορω να βρω Firmware για το N70?

 

Οχι εδω παντως ....

Με το Νοκια software updater κανεις αναβαθμιση :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=148056

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Όταν στέλνω αρχεία txt στο κινητό από τον υπολογιστή και είναι στα ελληνικά,όταν τα ανοίγω μου τα δείχνει αλαμπουρνέζικα (όχι την ονομασία αλλά το κείμενο)ενώ τους λατινικούς χαρακτήρες κανονικά.Τι πρέπει να κάνω? Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

Φιλικά Βαγγέλης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...