Jump to content

[OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα!

 

Αγορασα τα μπλουτουθ ακουστικα macam TX-80 και μου ηρθανε χθες. Επειδη αγοραζω 1η φορα μπλουτουθ, μπορει να μου πει καποιος την διαδικασια?

Τα φορτισα, τα ενεργοποιησα οπως και το μπλουτουθ στο κινητο αλλα δεν τα ανιχνευει στις ρυθμισεις. Πως κανω το pairing?

(Εννοειται πως δοκιμασα και ενα βιντεο απο γιουτιουμπ μπας κ παιζουν ετσι χωρις καμια ρυθμιση αλλα δεν)

 

Μήπως πρέπει να κρατήσεις πατημένο το power του bluetooth για να μπει σε pairing mode?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 599
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι το δοκιμασα και αυτο. Οταν εχεις πατημενο το power απλα βγαζει το κοκκινο led οπου κλεινει ουσιαστικα.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,

 

Ξέρουμε αν τα ακουστικά της OnePlus καλύπτονται από εγγύηση?

Μου κάνει κάποιες δυσλειτουργίες το μικρόφωνο, πρέπει να φωνάζω πολύ για να με ακούσουν όπως και όπως και τα ακουστικά κάνουν κάποια παιχνιδάκια, και δεν ακούγονται καθαρά.

Για το μικρόφωνο έκανα και μέτρηση σε dB και σε σχέση με άλλα ακουστικά, όντως λάμβανε πιο χαμηλα.

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

Από γερμανικό amazon , ποιον συνδιασμό θήκης τύπου Spigen (η Spigen φυσικά)/ringke αγοράζω και σε συνδιασμό με ποιο (καλό) tempered?

Έχω βρει αυτές τις δύο που κάνουν στο στυλ προστασίας που θέλω , αλλά δεν ξέρω αν θα έχουν κάποιο θέμα με καλό tempered glass

 

https://www.amazon.de/gp/product/B07838D443/ref=ox_sc_act_title_3?smid=AGQB3416705CD&psc=1

https://www.amazon.de/gp/product/B07837HW9M/ref=ox_sc_act_title_2?smid=AGQB3416705CD&psc=1

Link to comment
Share on other sites

Μετα ένα δίμηνο με το κόκκινο της φωτιάς ήρθε η ώρα για ανανέωση με νέο χρωματακι :p:up:

 

8ccac3d08cfde58c8d46dbbf737ba013.jpg

 

0358ad64a0bc412b60da7ac11c1379b4.jpg

 

aa1c94bd6d79c848200623a400d48c21.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μετα ένα δίμηνο με το κόκκινο της φωτιάς ήρθε η ώρα για ανανέωση με νέο χρωματακι :p:up:

 

8ccac3d08cfde58c8d46dbbf737ba013.jpg

 

0358ad64a0bc412b60da7ac11c1379b4.jpg

 

aa1c94bd6d79c848200623a400d48c21.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Όταν τις βγάζεις δεν νομίζω να έχει καμία επίπτωση στο αλουμίνιο της πλάτης. Λογικά πρέπει να ξεφλουδίζουν πολύ smooth.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τις βγάζεις δεν νομίζω να έχει καμία επίπτωση στο αλουμίνιο της πλάτης. Λογικά πρέπει να ξεφλουδίζουν πολύ smooth.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι καμία επίπτωση απολύτως.

Απλά όπως στην τοποθέτηση έτσι και στο βγαλσιμο θέλει σεσουάρ με ζεστό αέρα να μαλακώσει λίγο να βγει πιο άνετα πιάνοντας τις άκρες στην αρχή και μετά το κυρίως skin βγαίνει εύκολα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

οταν βαλεις το camo, θα παθεις πλακα απο το ποσο ωραιο ειναι.
Αυτό έχω και γω στο 5αρι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω και γω στο 5αρι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από την camo πια σειρά έχεις βάλει;; και από ότι βλέπω δεν μπορώ να καταλάβω πως τοποθετούνται;;

Link to comment
Share on other sites

Από την camo πια σειρά έχεις βάλει;; και από ότι βλέπω δεν μπορώ να καταλάβω πως τοποθετούνται;;
Έχει βίντεο..

https://dbrand.com/skins/how-to-apply/oneplus-5

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από την camo πια σειρά έχεις βάλει;; και από ότι βλέπω δεν μπορώ να καταλάβω πως τοποθετούνται;;
Αυτήν έχω.2135f0ce87c15ceb5201555ac09f665a.jpg935cdac3cf1fa7d7330be68186acd59b.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες όποιος ψύνεται για αμοιβαία ανταλλαγή skin dbrand έχω διαθεσιμο σε copper και μπλε χρωμα.:p

 

Ακούω προτάσεις σε τι χρωμα έχετε και θέλετε ανταλλαγή με τα δικά μου είτε το ένα είτε το άλλο.

 

Αθήνα προτιμότερο και χέρι με χέρι.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα.Αν καποιος εχει την Official Karbon Bumper και ενδιαφερεται να την δωσει ας στειλει ενα πμ.Βρισκομαι Θεσσαλονικη.Ευχαριστω εκ των προτερων :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω την OnePlus Sandstone θήκη αλλά στο σπίτι συχνά την βγάζω. Οι δυο πάνω άκρες της θήκης έχουν ραγίσει άσχημα. Έβγαζα με λάθος τρόπο την θήκη ή είναι θέμα κακοτεχνίας;
Link to comment
Share on other sites

Έχω την OnePlus Sandstone θήκη αλλά στο σπίτι συχνά την βγάζω. Οι δυο πάνω άκρες της θήκης έχουν ραγίσει άσχημα. Έβγαζα με λάθος τρόπο την θήκη ή είναι θέμα κακοτεχνίας;

 

Και η δικιά μου έχει ραγισει στην μια γωνία χωρίς να τη βάζω βγάζω. Μάλλον κακοτεχνια είναι.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Και η δικιά μου έχει ραγισει στην μια γωνία χωρίς να τη βάζω βγάζω. Μάλλον κακοτεχνια είναι.

:( δεν θέλω να ψάχνω στο amazon, είναι τόσο σικάτη αυτή...

 

κανένας άλλος που έχει δοκιμάσει κάποια άλλη εκτός από την Sandstone?

Link to comment
Share on other sites

:( δεν θέλω να ψάχνω στο amazon, είναι τόσο σικάτη αυτή...

 

κανένας άλλος που έχει δοκιμάσει κάποια άλλη εκτός από την Sandstone?

Η Carbon είναι πολύ ωραία, από την μαμά.

Τη βγάζω πολύ σπάνια, κάθε 1-2 μήνες και βάζω τη διάφανη που ήρθε με το κινητό ή την Sandstone αλλά μου λείπει τόσο πολύ που τη ξαναβάζω σε λιγότερο από μία μέρα.

Για μένα αξίζει απίστευτα.

 

Sent from my One Plus 5T

Link to comment
Share on other sites

:( δεν θέλω να ψάχνω στο amazon, είναι τόσο σικάτη αυτή...

 

κανένας άλλος που έχει δοκιμάσει κάποια άλλη εκτός από την Sandstone?

 

Ε για να εχει το θεμα κοντα 35σελιδες ολο και καποιος αλλος θα εχει αγορασει καποια αλλη θηκη περαν της συγκεκριμενης.

 

Μην βαριεστε ρε παιδια να διαβασετε και προηγουμενα σχολια :)

 

Προσωπικα εγω απο θηκες τον τελευταιο καιρο μονο Spigen αγοραζω και οπως εχω αναφερει και πιο πισω ημουν απολυτα ικανοποιημενος απο την Rugged armor(δυστηχως δεν βγαινει αλλη για 5τ στην Ελλαδα).

 

Το μονο παραπονο που εχω ειναι οτι σε αντιθεση με αλλα κινητα που βγαινει η συγκεκριμενη/αντιστοιχη,δεν εξεχει πολυ το πισω μερος που ειναι η καμερα για να την προστατευει περισσοτερο/καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία επιδημία είναι; ισα που έλεγα προχτές ότι εμενα είναι οκ σήμερα είδα ράγισμα και εγω στην δικιά μου sandstone στην πάνω γωνία. Μίλησα με το τσατ και κανουν τις πάπιες.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία επιδημία είναι; ισα που έλεγα προχτές ότι εμενα είναι οκ σήμερα είδα ράγισμα και εγω στην δικιά μου sandstone στην πάνω γωνία. Μίλησα με το τσατ και κανουν τις πάπιες.

 

Και εγω ειχα μιλησει μαζι τους. Νομιζω μου ειχαν πει για 15 μερες επιστροφη....κατι τετοιο. Στην ξυλινη που ειχα θεμα παντως και τους το ειπα μου εστειλαν αλλη κατευθειαν. Και τι θεμα? δυο πολυ μικρα ασπρα σημαδακια στο πλαι...

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειχα μιλησει μαζι τους. Νομιζω μου ειχαν πει για 15 μερες επιστροφη....κατι τετοιο. Στην ξυλινη που ειχα θεμα παντως και τους το ειπα μου εστειλαν αλλη κατευθειαν. Και τι θεμα? δυο πολυ μικρα ασπρα σημαδακια στο πλαι...
Εγώ το έχω κανα 2μηνο αλλα την δούλεψα ελάχιστα, σαν καινούρια είναι, αναμένω απάντηση αν μου πουν αρνητικά θα φάνε κράξιμο. Απο οτι φαίνεται είναι αστοχία γιατί την επαθαν πολλοί.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...