Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε να φτιάξεις ένα APN με άκυρα στοιχεία και να το έχεις ενεργό.Ρυθμίσεις ασυρματων και δικτύων-Δίκτυο κινητής τηλεφωνίας - όνομα σημείου πρόσβασης

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πηγαινοντας να δω αυτο που μου προτεινες "ανακαλυψα" οτι δεν ειχα δει την τελευταια επιλογη "προηγμενες" οπου υπηρχε ενεργοποιημενη η ρυθμιση "παντα ενεργ. δεδομενα κινητης τηλεφωνιας". Ισως να εφταιγε αυτο, το απενεργοποιησα και θα δω. Ευχαριστω για τη βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλιστα αυτά...

Νόμιζα ότι βαρέθηκες και άλλαξες συσκευή :) Καλό ΣΚ.

 

Είναι περίεργο, φτάσαμε στα μέσα του μήνα και ακόμα να εμφανιστεί η αναβάθμιση RNE-L21 8.0.0.339(C432) συνήθως φαίνεται αλλά αργούμε να την πάρουμε. Αυτή τη φορά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ιανουάριο τέλος του μηνός

Αρχές Φεβρουαρίου

Είμαι ανάμεσα σε Honor magic 2

Huawei matte 20

Από φίλο μου αυτό δίχως ΦΠΑ

 

Μάλλον το πρώτο

 

Αν και με αυτό τώρα είμαι υπέρ ευχαριστημένος

Πάρα πολύ

Μετά από 18 χρόνια Samsung

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο tips για να έχω καλύτερο σήμα σε κάποια μέρη που δεν πιάνει....? Με άλλες συσκευές στο ίδιο μέρος είχα και ίντερνετ....
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο tips για να έχω καλύτερο σήμα σε κάποια μέρη που δεν πιάνει....? Με άλλες συσκευές στο ίδιο μέρος είχα και ίντερνετ....

 

Γυρνα το σε 2G ή 3G μονο και να αποφυγεις να εχεις μεταλικα αντικειμενα διπλα στην συσκευη.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Τις τελευταίες μέρες έχω παρατηρήσει στην πάνω αριστερή γωνία της οθόνης μια κιτρινίλα που σιγά σιγά κατεβαίνει προς τα κάτω.. Ξέρουμε τι είναι αυτό κ πως φτιάχνεται;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Τις τελευταίες μέρες έχω παρατηρήσει στην πάνω αριστερή γωνία της οθόνης μια κιτρινίλα που σιγά σιγά κατεβαίνει προς τα κάτω.. Ξέρουμε τι είναι αυτό κ πως φτιάχνεται;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

φωτογραφια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας. Γνωρίζει κάποιος αν θα πάρουμε τελικά Android 9 στη συσκευή μας;
Από κάποια λινκ που είχαν αναρτηθεί πιο παλιά, δεν φαίνεται να πάρουμε Android 9

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φωτογραφια
Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά.. Ξεκινάει από πάνω αριστερή γωνία κ περνει την κατηφόρα. Το θέμα είναι πως πριν λίγο καιρό ήταν πιο λίγο κ δεν είχα δώσει σημασία. Τώρα όμως ψικοκανει μπαμ. Τι κάνουμε ρε παιδιά;;!! 5a2457a93412b9945604ca72364e35f3.jpg

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[/color]Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά.. Ξεκινάει από πάνω αριστερή γωνία κ περνει την κατηφόρα. Το θέμα είναι πως πριν λίγο καιρό ήταν πιο λίγο κ δεν είχα δώσει σημασία. Τώρα όμως ψικοκανει μπαμ. Τι κάνουμε ρε παιδιά;;!! 5a2457a93412b9945604ca72364e35f3.jpg

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

χαζη απορια....μηπως φορας τζαμακι ή μεμβρανη και στο κανει απο αυτο;

Link to comment
Share on other sites

[/color]Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά.. Ξεκινάει από πάνω αριστερή γωνία κ περνει την κατηφόρα. Το θέμα είναι πως πριν λίγο καιρό ήταν πιο λίγο κ δεν είχα δώσει σημασία. Τώρα όμως ψικοκανει μπαμ. Τι κάνουμε ρε παιδιά;;!! 5a2457a93412b9945604ca72364e35f3.jpg

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

χαζη απορια....μηπως φορας τζαμακι ή μεμβρανη και στο κανει απο αυτο;

 

Καταρχήν ψυχραιμία. Δεν ήρθε το τέλος του κόσμου. Φοράς κάποιου είδους προστασία πάνω. Ειδικά καμια κινεζια. Τσέκαρε το. Αν όχι είσαι σε εγγύηση είτε δεν είσαι, τους ρωτάς τι κάνουμε κ σου απαντάνε. Εμένα ας πούμε από την αρχή είχε μια μικρή σκόνη σαν ένα πιξελ στην οθόνη κ νόμιζα ότι είναι από την εργοστασιακή μεμβράνη αλλά είναι από μέσα. Δεν θα πεθάνω ούτε καν φαίνεται πρέπει να είσαι πολύ ψείρας. Τσέκαρε κ πες μας

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά γειά σας. Γνωρίζει κάποιος αν θα πάρουμε τελικά Android 9 στη συσκευή μας;

 

Κάτσε να πάρουμε gpu turbo πρώτα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας. Γνωρίζει κάποιος αν θα πάρουμε τελικά Android 9 στη συσκευή μας;

 

Δεν αποκλείεται, ας πούμε ότι είναι 50-50, αν και από την αρχή ήταν όχι.

Link to comment
Share on other sites

χαζη απορια....μηπως φορας τζαμακι ή μεμβρανη και στο κανει απο αυτο;

 

 

 

Καταρχήν ψυχραιμία. Δεν ήρθε το τέλος του κόσμου. Φοράς κάποιου είδους προστασία πάνω. Ειδικά καμια κινεζια. Τσέκαρε το. Αν όχι είσαι σε εγγύηση είτε δεν είσαι, τους ρωτάς τι κάνουμε κ σου απαντάνε. Εμένα ας πούμε από την αρχή είχε μια μικρή σκόνη σαν ένα πιξελ στην οθόνη κ νόμιζα ότι είναι από την εργοστασιακή μεμβράνη αλλά είναι από μέσα. Δεν θα πεθάνω ούτε καν φαίνεται πρέπει να είσαι πολύ ψείρας. Τσέκαρε κ πες μας

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Κάτσε να πάρουμε gpu turbo πρώτα

 

χαζη απορια....μηπως φορας τζαμακι ή μεμβρανη και στο κανει απο αυτο;

 

 

 

Καταρχήν ψυχραιμία. Δεν ήρθε το τέλος του κόσμου. Φοράς κάποιου είδους προστασία πάνω. Ειδικά καμια κινεζια. Τσέκαρε το. Αν όχι είσαι σε εγγύηση είτε δεν είσαι, τους ρωτάς τι κάνουμε κ σου απαντάνε. Εμένα ας πούμε από την αρχή είχε μια μικρή σκόνη σαν ένα πιξελ στην οθόνη κ νόμιζα ότι είναι από την εργοστασιακή μεμβράνη αλλά είναι από μέσα. Δεν θα πεθάνω ούτε καν φαίνεται πρέπει να είσαι πολύ ψείρας. Τσέκαρε κ πες μας

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Κάτσε να πάρουμε gpu turbo πρώτα

 

Καλημέρα! Αρχικά να πω ότι ναι έχω βάλει ζελατίνα αυτή από το eshop σε ένα λινκ που είχα δει παραπάνω. Θεωρώ όμως ότι δεν είναι από την ζελατίνα αλλά από την οθόνη. Δεν είμαι τόσο ψείρας, δεν θα πεθάνω κιόλας που υπάρχει αυτό απλά κουβέντα να γίνεται.

Σίγουρα κάποια στιγμή θα πάω στο service στη μιχαλακοπουλου να το τσεκάρουν (είμαι ακόμα στην εγγύηση.)

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως έριξα μια γρήγορη ματιά στις αξιολογήσεις της Google για το σέρβις στη μιχαλακοπουλου κ είδα σε μια κριτική ένας που είχε το ίδιο θέμα του άλλαξαν την οθόνη επιτόπου κ σε δύο ώρες είχε πίσω το κινητό του.

Όταν το κάνω θα επανέλθω σχετικά.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι πάντα κουβέντα να γίνεται κ πάντα σε φιλικό επίπεδο κάνουμε κ πλάκα. Το ψείρας για μένα το είπα γιατί παλαιότερα θα το έψαχνα το ξέρω, απλά έπαψα να έχω τόσο ψύχωση ειδικά με κινητό που σε ένα με ενάμιση χρόνο θα αλλάξω. Δες εσύ αν είσαι οκ με το αλλάξεις οθόνη. Εγώ δε θα είχα πρόβλημα. Και ναι τα σέρβις ακούω κ γω ότι είναι γενικά καλά.Θετικό γιατί ήταν πρόβλημα με κάτι σέρβις όπως της samsung που το σκεφτόσουν ναντο πας
Link to comment
Share on other sites

Άργησε η διανομή, μόλις προχθές εμφανίστηκε η RNE-L21 8.0.0.339(C432CUSTC432D1). Ούτε λόγος για GPU Turbo ή EMUI 9 :(
Link to comment
Share on other sites

Πάντως διαβάζω ότι θα την πάρουμε από ότι λένε άρα υπομονή

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία νέα! Δεν μένει παρά να επαληθευτούν.

Link to comment
Share on other sites

Στο προηγουμενο κινητο μου οταν "κατεβαζες" την σιμ1 σε 2g μπορουσες να εχεις 4g στη δευτερη σιμ. Ξερετε αν γινεται με καποιο τροπο και στο κινητο μας, να εχουμε δηλαδη 4g και στις δυο σιμ (οχι ταυτοχρονα) ;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χρόνια πολλά.

Εχει παρατηρήσει κανείς μείωση της ταχύτητας του wifi όταν ανοίγει το Bluetooth??

Χθες που δοκίμασα κάποια ακουστικά Bluetooth, το wifi σερνότανε.....

 

Μόλις έκλεινα το Bluetooth η ταχύτητα επανερχόταν στα φυσιολογικά....

Είναι γνωστό πρόβλημα, το έχουν και άλλοι για να μην ψάχνομαι τσάμπα....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...