Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Toυς τα είπα Μάνο, δεν τους τα είπα? "ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ. ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ."

 

Δεν πειράζει όμως. 2 μέρες ακόμη.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Pes mas ti egine telika.... arketoi filoi mou eixan paromoia problhmata....

Το site της Eπίσημης Aγαπημένης: http://www.pelargoi.gr

 

Εθνική Μπάσκετ θα σε ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!

 

Περνάω κρίση έλλειψης Εθνικής :mad:

Link to comment
Share on other sites

Paidia vrika mia karta ala carte ksexasmeni se ena syrtari! tin eixa paratimeni kai exoun apenergopoiisei to noumero! kserei kanenas pws mporw na tin ksanaenergopoiisw?
Link to comment
Share on other sites

Δε σας εκνευρίζει το γεγονός ότι σχεδόν όλες οι εταιρίες (πλην Nokia, Motorola, Siemens) χρησιμοποιούν πανομοιότυπα ονόματα για τις συσκευές τους;

Πχ. αν ακούσετε V200 καταλαβαίνετε άμεσα ότι είναι μοντέλο της Samsung; Θα μπορούσε άνετα να περάσει για Motorola ή Sony-Eriksson.

Παλιότερα κάθε εταιρία είχε τον ιδιαίτερο τρόπο της να ονομάζει τις συσκευές της, αλλά πλέον όλες πάνω κάτω είναι ίδιες, με πιο τρανταχτό παράδειγμα τις Motorola, Sony-Eriksson, Samsung.

Ίσως πιστεύουν ότι έτσι θα πουλήσουν περισσότερο, αλλά κατά τη γνώμη μου αυτό τους κάνει ζημιά καθώς χάνουν σε αναγνωρισιμότητα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ontos yparxoun toses polles epiloges kai aftoi epimenoun se panomoiotipa onomata pou mperdevoun.

I alithia einai oti i Nokia den to exei afto , omos ekei mperdevese me tes syskeves tis idias eterias :)

Ekei pou palia o arithmos kathorize tin katigoria tis syskevis , px to 6xxx tis epaggelmatikes, to 3xxx ta entry level, to 8xxx tin pio akrivi katigoria , mas ta exei kai afti mperdepsei .

Vlepeis tora tilephona tis siras 3xxx na exoun poly perissoteres dynatotites apo ta antoistixa tis siras 6xxx.

Link to comment
Share on other sites

Σαστώς!!! Εμένα προσωπικά η νόκια με έχει μπερδέψει. Έχω χάσει τον μπούσουλα με τα κινητά και πλέον δεν συγκρατώ τα μοντέλα της. Πάντως τίποτα δεν είναι τυχαίο.. Όλα είναι θέμα marketing.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον UnReaL

 

Η καλύτερη είναι η SIEMENS.... ονομάζει τα κινητά της με βάση τα MERCENDES :)

SL - M - S - A ... :)

 

 

Το SX ποιό μοντέλο είναι;;; :whistle: :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα να καταλάβω ποιάς εταιρεία είναι το κιητό από την ονομάσια του... Τα ονόματα της νόκια πλέον δεν έχουν καμία λογική κ τα μπερδεύω μεταξύ τους...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον UnReaL

 

Η καλύτερη είναι η SIEMENS.... ονομάζει τα κινητά της με βάση τα MERCENDES :)

SL - M - S - A ... :)

 

Πραγματι δεν το ειχα παρατηρισει ποτε!

Επισης ειναι και ευκολο να τα θυμασε!

Siemens=Mercends=Χλειδη!

Το σχ1 ακομα πιο χλειδη!

Ιδιο με το τζιπ!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

αυτο που δεν εμαθε η ΝΟΚΙΑ ακομα ειναι το ΠΟΤΕ θα βγαζει ενα καινουριο κινητο στην αγορα..........συνεχια το ενα μετα το αλλο χωρις διακοπη βγαζει και ενα καινουριο.... :whistle:

 

κατα τ'αλλα καλα ειναι με τα ονοματα των μοντελων της, καθε κινητο νεο που βγαινει βαση ενος παλιου μοντελου ειναι στο ιδιο περιπου νουμερο (βλεπε 5210-5100-5140 κτλ κτλ) :) :)

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον manos the greek

 

Πραγματι δεν το ειχα παρατηρισει ποτε!

Επισης ειναι και ευκολο να τα θυμασε!

Siemens=Mercends=Χλειδη!

Το σχ1 ακομα πιο χλειδη!

Ιδιο με το τζιπ!

 

 

Η χλειδή τι είναι;;;; :whistle: :wacko: :alien:

Link to comment
Share on other sites

Βρεθηκε ενα P800 κατω στον δρομο!!!Στην περιοχη της Γλυφαδας!!!

Δεν βρεθηκε απο εμενα αλλα επειδη ξερω τον τυπο που το βρηκε μπορω να βοηθησω... :!:

I love this Myphone Stuff.......
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

ΛΕΣ??????? ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ?

 

Ο κόσμος είναι πολύ μικρός!!!

 

Άντε να φτιαχτεί και μια νέα κατηγορία "ΑΠΩΛΕΣΘΕΝΤΑ" :p

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

eimai katoxos enos 3650.h memory card den mou eparkouse k etsi opos kai poloi alloi agorasa mia transcend multimedia card 128 .

to thema einai oti to kinhto den thn anagnorizei.kamia idea kaneis mhpos kai den kano kati sosta,mhpos thelei kati prin topotheththei?????????????????

hellllloooooo :O)

creature
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...