Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και τι κανει αυτο? σαν αναγνωριση κλησης ειναι? η ας πουμε μου δινει μια λιστα για μια χρονικη περιοδο ας πουμε ενος μηνα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κάνεις μια αίτηση κι από εκείνη τη μέρα ξεκινούν και καταγράφουν ποιος σε πήρε πότε κλπ και σου στέλνουν την κατάσταση. δε διαρκεί για πάντα, έχει κάποιο όριο, δε θυμάμαι πόσο.

στον οτε απευθύνσου, θα μάθεις περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

εκανα εγγραφη αλλα το μειλ που μου στειλα για ενεργοποιηση ειναι στα αλαμπουρνεζικα!
Link to comment
Share on other sites

κανω μια εργασια πανω στα κινητα τηλεφωνα κ τις

 

λειτουργειες τους γενικα κ θελω να βαλω μια εικονα για

 

εξωφυλλο αλλα οχι να ειναι αποκλειστικα καποιο τηλεφωνο να

 

ειναι κατι καλο κ εξυπνο κ να εχει σχεσει με την κινητη

 

τηλεφωνια.οποιος εχει καμια ιδεα ας κανει post καμια

 

εικoνα..

Link to comment
Share on other sites

Στο Αμέρικα δεν είναι που έχουν αυτό το σύστημα [ή κόλπο, δεν ξέρω] που πατώντας κάτι συγκεκριμένο καλείς τον αριθμό που σε πήρε τελευταία φορά; Το έχω δεί αρκετές φορές σε ταινίες και το έχω ακούσει και κάπου αλλού. Τελευταία φορά το είδα στο Lucky Number Slevin [γ@μάτη ταινία, δείτε τη! :p] και το θυμήθηκα, έψαξα απο περιέργεια στον Γούγλη αλλά δεν κατάφερα να βρώ κάτι. Τί ωραία που θα ήταν να το είχαμε κι εδώ αυτό... Αλλά πού! :mad:

http://img226.imageshack.us/img226/7379/ls035gm.gif

Τί ακριβώς είπαμε ότι έγινε την 11η Σεπτεμβρίου;..

Link to comment
Share on other sites

αρκετα καλη η ερευνα και σημαντικο αυτο που μας εγραψες ομως δεν ειναι μονο το κινητο που μας ενοχλει,τουλαχιστον εγω ετσι το βλεπω,δεν θα ριξω ευθηνες μονο σε ενα κινητο.

επειτα ναι μεν καλο αυτο σαν ερευνα ομως εδω διαβαζω αλλα και σε αλλο θεμα διαβαζω αλλα.ειληκρηνα δεν ξερω αν ενοχλει η οχι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι το κακό το προκαλεί το σύνολο των ηλ. συσκευών και όχι συγκεκριμένα το κινητό.Απλά αυτό συμβάλλει με ένα μεγάλο ποσοστό.

Link to comment
Share on other sites

Eνα σημαντικό στοιχείο που προκύπτει από την έρευνα, βάσει των μετρήσεων που έγιναν στο

εργαστήριο της επιστημονικής ομάδας, είναι πως οι επιπτώσεις από την ακτινοβολία του

hands free και του blue tooth είναι μειωμένες έως και μηδενικές.

 

Ίσως αυτό είναι ένα πολύ σημαντικό στοιχείο.:!:

Link to comment
Share on other sites

...γνωστα ολα αυτα....το κινητο, οπως ολα, θελει μετρο.....

 

...βεβαια το αυτι αυτων που μιλανε με τις ωρες και εχουν κανει το κινητο προεκταση του ευατου τους δεν ιδρωνει...

 

...προσπαθουν να ξεγελαστουν με handfree, bluetooth και λοιπες αηδιες.... λες και αν ειναι το κινητο 1 μετρο μακρυτερα αλλα μιλανε συνεχια στο κινητο (σαν γνησιοι φιγουρατζηδες νεοελληνες) δεν αποροφουν ακτινοβολια.... :lol: ....

 

...τεσπα....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια εγω απο τοτε που πλεον 1. χρησιμοποιω handsfree 2 το κλεινω το βραδυ εχω δει βελτιωση σε πονοκεφαλους!!!
Link to comment
Share on other sites

...γνωστα ολα αυτα....το κινητο, οπως ολα, θελει μετρο.....

 

...βεβαια το αυτι αυτων που μιλανε με τις ωρες και εχουν κανει το κινητο προεκταση του ευατου τους δεν ιδρωνει...

 

...προσπαθουν να ξεγελαστουν με handfree, bluetooth και λοιπες αηδιες.... λες και αν ειναι το κινητο 1 μετρο μακρυτερα αλλα μιλανε συνεχια στο κινητο (σαν γνησιοι φιγουρατζηδες νεοελληνες) δεν αποροφουν ακτινοβολια.... :lol: ....

 

...τεσπα....

 

Και όμως φίλε μου από ότι έχω διαβάσει έχει τεραστια διαφορά!!

Link to comment
Share on other sites

Και όμως φίλε μου από ότι έχω διαβάσει έχει τεραστια διαφορά!!

 

...εξαρταται ποιος το ειπε.... :lol: ...αν το λενε οι τεσσερεις αδερφες (cosmo+voda+tim+q)....:lol: :lol: ...OK

 

παντως...εγω δεν ειπα οτι δεν εχει διαφορα...ειπα οτι ειναι ψευδαισθηση να νομιζεις οτι μιλοντας με τις ωρες και χρειαζιμοποιωντας handfree, bluetooth και το κινητο στην τσεπη σου η πανω στο γραφειο σου, ΔΕΝ ΑΠΟΡΟΦΑΣ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ...μπορει να ειναι μικροτερη...δεν αντιλεγω...αλλα ολα ειναι σχετικα με τον χρονο που μιλας ;) ...μας εχουν κανει να πιστεψουμε στον "δωρεαν" χρονο ομιλιας και να τρεχουμε στα συμβολαια του κεφαλικου φορου σαν τα νομιστερακια....:cry: :cry:

 

...η μονη λυση για μην εκτιθεσε στην ακτινοβολια δεν ειναι τα handfree, bluetooth αλλα η οσο το δυνατον λιγοτερη και συνετοτερη χρησιμοποιησει του κινητου....που βεβαια δεν συμφερει στις "αδερφες" ;)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα Mp3 player της iriver το H10 jr. του ενος γιγα και τα εχω συνδεσει με κατι μικρα ηχεια 3.5 watt οταν ανεβαζω την ενταση τα ηχεια αληωνουν το ηχο και flataroun και τωρα θελω να αγορασω καινουργια αλλα φοβαμαι μην γινει παλι μλκια Please help αν ξερεται τι φταει...:!: :!: :!: :!: :!: :!:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...