Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Koita na deis...

Pantos ego den poluempisteuomai ta online shops sto eksoteriko.

Exo akousei kai allous kai xeirotera apo sena..

H douleia exei ginei apo upallilo tis speedex kai auta pou leei oti den apozimionei na min ta lambaneis upopsi!

Mila me upeuthino kai steile ki ena eksodiko! :mad:

 

Na rotiso omos kati..to paketo den itan suskeuasmeno?

Den katalabes kati prin to paralabeis?

Einai dunaton??? :blink:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Tελικά θα μας πεις από ποιο site έκανες την αγορά ή όχι ?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kyramas

 

Tελικά θα μας πεις από ποιο site έκανες την αγορά ή όχι ?

 

 

O άνθρωπος μπορεί να μην θέλει να δυσφημίσει το site μιας και δεν φταίνε αυτοί. Δεν καταλαβαίνω που το κόλημα σου.

Αφού την λαδιά την έκανε το ταχυδρομείο, δεν παίζει νόημα από που στάλθηκε.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo

 

Koita na deis...

Pantos ego den poluempisteuomai ta online shops sto eksoteriko.

Exo akousei kai allous kai xeirotera apo sena..

H douleia exei ginei apo upallilo tis speedex kai auta pou leei oti den apozimionei na min ta lambaneis upopsi!

Mila me upeuthino kai steile ki ena eksodiko! :mad:

 

Na rotiso omos kati..to paketo den itan suskeuasmeno?

Den katalabes kati prin to paralabeis?

Einai dunaton??? :blink:

 

 

Ας μην πάρει η μπάλα όλα τα on-line τώρα, ψωνίζω συχνά και δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα! Όπως υπάρχουν και στα offline καταστήματα καλά και κακά ή μπορούν να συμβούν τέτοια θλιβερά περιστατικά έτσι και στα online. Ασε που στη συγκεκριμένη περίπτωση όπως φαίνεται το κατάστημα ήταν το μόνο που δεν έφταιγε.

KCB
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με βολεύει αφάνταστα. :)

Με τον τηλεφωνητή πλήρωνα πολλές φορές χωρίς να έχει αφήσει ο άλλος μήνυμα, άκουγα δηλαδή που περίμενε να απαντήσω και μετά το έκλεινε αλλά είχε καταγραφεί στον τηλεφωνητή. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παρόλα όσα λέτε, έχω συνεργαστεί με την speedex αρκετές φορές χωρίς πρόβλημα. Έχω μάλιστα μείνει ικανοποιημένος από αυτούς.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την GRKIWI

Και εμένα με βολεύει αφάνταστα. :)

Με τον τηλεφωνητή πλήρωνα πολλές φορές χωρίς να έχει αφήσει ο άλλος μήνυμα, άκουγα δηλαδή που περίμενε να απαντήσω και μετά το έκλεινε αλλά είχε καταγραφεί στον τηλεφωνητή. :mad:

 

akribws auto pathaina kai egw me to thlefwnhth..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kyramas

 

Παρόλα όσα λέτε, έχω συνεργαστεί με την speedex αρκετές φορές χωρίς πρόβλημα. Έχω μάλιστα μείνει ικανοποιημένος από αυτούς.

 

 

Συμφωνώ απόλυτα. Έχω αγοράσει απο ebay και απο fleamarket και ποτέ δεν είχα παράπονο απο την συγκεκριμένη εταιρία. Βρήκες άκρη τελικά; Περιστικά σου φίλε μου.. πραγματικά αυτό πρώτη φορά το ακούω.. :o

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Simera elava ayto to minima apo to Germaniko katastima:

 

Hello,

 

we are clearyfield that delivery. That will be need round about one week. Please wait some days.

 

Gia pes te mou re paidia ti katalavaibenete eseis giati ta agglika tou germanou den ta katalavaino

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος grkostis

 

Simera elava ayto to minima apo to Germaniko katastima:

 

Hello,

 

we are clearyfield that delivery. That will be need round about one week. Please wait some days.

 

Gia pes te mou re paidia ti katalavaibenete eseis giati ta agglika tou germanou den ta katalavaino

 

 

Γεια,

 

Ξεκαθαρίζουμε εκείνη την παράδοση. Αυτό θα πάρει περίπου μία εβδομάδα. Παρακαλώ περίμενε μερικές μέρες.

 

 

Σε ελεύθερη μετάφραση από Germanglish σε Ελληνικά !

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος grkostis

Simera to germaniko katastima mou zitise fotografies tou adeiou koutiou.Tis esteila,na doume ti tha ginei

:blink: μεσ'την τυπικότητα όπως πάντα οι Γερμανοί... Οι φωτ/φίες μάλλον θ'αποτελέσουν τμήμα του "φακέλου" της υπόθεσης!... Γιατί, όπως λέει κι ο elteo, σοβαρό πειστήριο δεν είναι!!

 

Έπρεπε να τους πεις ότι δε μπορείς να βγάλεις φωτ/φίες αφού έμεινες χωρίς κάμερα! :)

 

Σοβαρά τώρα, ελπίζω να την έχεις σύντομα στα χέρια σου και χωρίς επιπλέον κόστος!

Link to comment
Share on other sites

Se eyxaristo file csk4023 opos euxaristo kai ola ta paidia pou symetexoun me ton diko tous tropo sto provlima mou.
Link to comment
Share on other sites

προσπαθωντας να ξεκλειδωσω την καρτα μου αφου καποιος φιλος μου το κλειδωσε κατα λαθος γιατι ειχαμε το ιδιο τηλ και νομιζε οτι ηταν το δικο του , και βαζοντας τα puk τα οποια αποδειχθηκαν οτι ηταν λαθος διοτι ηταν απο αλλο κινητο , η καρτα οπως ηταν φυσικο κλειδωσε. Τι μπορω να κανω τουλαχιστον να μη χασω τα τηλεφωνα που ειχα μεσα ?

 

PLEASE HELP ME

Link to comment
Share on other sites

Αν έβαλες 10 φορές λάθος το PUK τότε την πάτησες... Αν όχι, βάλτο μια φορά σωστά και είσαι ΟΚ. Αν δεν το έχεις, πάλι την πάτησες...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog

 

Ο elektik-eye τα είπε πολύ σωστά,με πρόλαβε,ελπίζω να είσαι τυχερή :o

 

τυχερός,συγνώμη μπερδεύτηκα,είδα και το φύλο σου :o

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την armagedon

προσπαθωντας να ξεκλειδωσω την καρτα μου αφου καποιος φιλος μου το κλειδωσε κατα λαθος γιατι ειχαμε το ιδιο τηλ και νομιζε οτι ηταν το δικο του , και βαζοντας τα puk τα οποια αποδειχθηκαν οτι ηταν λαθος διοτι ηταν απο αλλο κινητο , η καρτα οπως ηταν φυσικο κλειδωσε. Τι μπορω να κανω τουλαχιστον να μη χασω τα τηλεφωνα που ειχα μεσα ?

 

PLEASE HELP ME

 

ia mera etixe na pao se ena katastima vodafone ka― eki itan enas kirios pou ixe to idio problima kai tou eipan pws h karta katastrafike kai den bΏrei na kanei tipota me autin.

Καλές γιορτες και ευτυχισμένο το 2004!!!
Link to comment
Share on other sites

ναι, οντως, καταστραφηκε.

το μονο που ισως μπορεις να κανεις, για να βρεις ορισμενα,

τηλεφωνα ειναι πλεον ο αναλυτικος σου λογαριασμος

:lock:

 

twitter.com/jojoGPS

Link to comment
Share on other sites

MOY XΡΗΣΙΜΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ

Symbian OS - the mobile operating system

 

Επισκεφτήτε και γίνετε μέλος στο club μου εδώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...