Jump to content

Το πρώτο μου κινητό


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενα NOKIA 3310. Δεν θυμαμαι ακριβως ημερομηνια αγορας,αλλα θυμαμαι πως ημουν απο τους πρωτους που το αγορασα.! Θυμαμαι ακομα πως το ειχα πληρωσει 85000 δρχ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 375
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πω πω, τι μου θυμησατε. Το πρωτο μου ηταν το SΕ Τ28s το οποιο οταν το πουλησα το πηρε ενας 'απο τους αλλους', πως να το πω... Αυτους που 'τιναζουν την βατα' :) Την επομενη μερα απο την πωληση μου εστειλε μηνυμα να ξανασυναντηθουμε για να λυσει κατι αποριες που ειχε για το κιν. Σιγα το μενου που ειχε κ ειχε κ απορια..χαχα Εγω δεν ειχα παρει γραμμη οτι ηταν απο τους αλλους κ την μεθ'επομενη μερα μου εστειλε ενα πολυ προκλητικο μην στο οποιο μου ζηταγε να κανω πραγματα που δεν μπορω να γραψω εδω χαχαχα Επαθα εγκεφαλικο διοτι δεν μου την ειχε ξαναπεσει αντρας. Το πρωτο μου κιν λοιπον δεν θα το ξεχασω ποτε ηταν μια τραυματικη εμπειρια.
Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Ericsson 337 αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς πότε.

Νομίζω το 1996 ή 1997.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Νοκια 5210....αυτό που το πέταγες κάτω, έμπαινες στη θάλασσα κτλ και δεν πάθαινε τίποτα.Ακόμα δουλεύει κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

το ειχα και εγω ενα διαστημα το 5210 μεχρι που καποια στιγμη το κατεστρεψα,στην προσπαθεια μου να φτιαξω ενα νοκια 8310 που ειχα.τεσπα.

το πρωτο μου κινητο ηταν ενα της αδερφης το οποιο ηταν ενα siemens c11 ή cl-11.μια παντοφλα ολοκληρη ηταν.!ειχε και κεραια...

Link to comment
Share on other sites

3η γυμνασιου, ενα που μονο δεχοταν μηνυματα, δεν εστελνε. Συγκινητικες αναμνησεις.:(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ημουν 2 η 3 γυμνασιου, τοτε που ειχε βγει το NOKIA3410!

τελικα καταλαβα οτι ηταν αχρειαστο, απλα τοτε ειχαν πολλα παιδια κινητο και ζηλεψα:O

"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

Έκτη δημοτικού:p

Ένα ΝOKIA 3330.Όχι ότι το χρειάστηκα ποτέ αλλά είχαν πολλά παιδιά στο σχολείο:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη δημοτικού (2001) ένα Sagem με Cosmoκάρτα (ακόμη αυτόν τον αριθμό έχω). Μου το έφερε ένας γνωστός μας αλλά δεν το χρησιμοποιούσα σχεδόν καθόλου. Δόξες γνώρισε σε περίοδο Big Brother 1 (Οκτώβρη-Νοέμβρη του 2001 όταν πήγαινα έκτη) επειδή μου έστελναν τις ειδοποιήσεις για το τι συμβαίνει μέσα στο σπίτι του "Μεγάλου Αδερφού" μέχρι που μου έφαγε 30 ευρώ κάρτα και ησύχασα.

Αλλά το πρώτο κινητό που αγόρασα με δικά μου λεφτά (ενας Θεός ξέρει πόσες ώρες έλεγα τα κάλαντα) ήταν το NOKIA 3510i τα Χριστούγεννα του 2003 (πήγαινα δευτέρα γυμνασίου).

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μου κινητό ήταν το nokia 3330 και μου το χάρισαν στην 3η γυμνασίου. Τότε το χρησιμοποίησα αρκετά, κυρίως για φάρσες :p
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

όταν ήμουν 3η ή 4η δημοτικού ... δεν θυμαμαι όμως ποότε ακριβώς ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Εγώ 3η γυμμασίου ....

και ο μόνος λόγος ήταν για το κυνήγι για να με βρήσκουν οι δικοί μου !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρώτο μου κινητό Nokia 2100 (όπως λέω μερικά post παρακάτω) το πήρα την Άνοιξη του 2003 που πήγαινα ή 4η ή 5η δημοτικού.Στην αρχή δεν μου χρειαζόταν καθώς τα φροντιστήρια τελείωναν και στο σχολείο δεν το είχα ανάγκη.Αλλά απο την επόμενη χρονιά το χρειαζόμουνα απόλυτα.

P.S:Το Nokia 2100 μου ακόμα δουλεύει και το έχω και ξεχωριστή θέση.:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...