Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή το καλοκαίρι στην παραλία τι παθαίνετε? :p
Δεν μπορω να κυκλοφορησω, περιμενο λιγο...και οταν "περασει" ξανα συνεχιζω οτι εκανα :X (οποιος καταλαβε, καταλαβε! ;) )

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

lol ok ok κατάλαβα :D

@sakaflias: Ναι καλοκαίρι είναι δε θα ντυθώ με κελεμπία.. :p

Πάντως δεν ξέρετε πόσο δροσερά είναι τα στράπλες ή τα τιραντάκια που φοράμε.Εσείς σκάτε τα κακόμοιρα με τις μπλούζες με το μανίκι...

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν ξέρετε πόσο δροσερά είναι τα στράπλες ή τα τιραντάκια που φοράμε.Εσείς σκάτε τα κακόμοιρα με τις μπλούζες με το μανίκι...

 

 

Δεν φταίνε οι μπλούζες.

Μάλλον βλέπουμε τα τιραντάκια :love: και "φουντώνουμε"... :w00t:

Link to comment
Share on other sites

alexel straples einai h mplouza xoris tirantakia...pou kaluptei to sth8os kai analogos to makros ths koilia ktl ktl
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

alexel straples einai h mplouza xoris tirantakia...pou kaluptei to sth8os kai analogos to makros ths koilia ktl ktl

 

Καλύπτει ή απο-καλύπτει; :blink: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Αχ!!

Πάνω που άρχισε να αποκτά ενδιαφέρον η συζήτηση , πρέπει να αποχωρήσω...

:cry:

 

Θα τα πούμε ξανά, αύριο...

 

chao...

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
Εγώ τι να πω ρε παιδία που ΟΛΗ ΜΕΡΑ είμαι ανάμεσα σε εκατοντάδες γυναίκες από όλες τις "φυλές" του κόσμου που έρχονται στο νησί για να τα πετάξουν έξω?? Πληροφοριακά εργάζομαι σε κατάστημα καλλυντικών στην Σαντορίνη.. Το τι έχουν δει τα ματάκια μου είναι απερίγραπτο :wacko: :blink: :wacko: :blink: :vava: τι να σας λέω τώρα.. :X Είμαι και παντρεμένος με παιδάκι.. Κόλαση… :devil:
Link to comment
Share on other sites

Οι γυναικολόγοι δε νομίζω οτι καίγονται τόσο πολύ (όσο αυτοι που δουλευουν σε άλλα επαγγέλματα),έχουν δει πολλά τα ματάκια τους.

Πάντως κάνετε σαν "τρελοί" (με την καλή έννοια) όταν βλέπετε κάτι στράπλες και φουστίτσες κτλ,έτσι;;; :p :shock: :rolleyes: :eek: :love: :tease:

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Οι γυναικολόγοι δε νομίζω οτι καίγονται τόσο πολύ (όσο αυτοι που δουλευουν σε άλλα επαγγέλματα),έχουν δει πολλά τα ματάκια τους.

Πάντως κάνετε σαν "τρελοί" (με την καλή έννοια) όταν βλέπετε κάτι στράπλες και φουστίτσες κτλ,έτσι;;; :p :shock: :rolleyes: :eek: :love: :tease:

Δεν μιλαω για γυναικολογους,αυτοι το εχουν σιχαθει ...εξαλλου σκεψου τι περναει μπροστα απο τα ματια τους,δεν ειναι ολες κουκλαρες αυτες που πανε να εξεταστουν ;)

 

Γιατι εσυ δεσποινις δεν τρελενεσαι οταν βλεπεις αντρες με τα αμανικα κ τα ανοιχτα πουκαμισα;;; :p

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

giati tinkerbell??arxises na kukloforeis me straples mhpos?:P

lol όχι ρε από τώρα,θα παγώσω! :p :D

 

Πάντως κάνετε σαν "τρελοί" (με την καλή έννοια) όταν βλέπετε κάτι στράπλες και φουστίτσες κτλ,έτσι;;; :p :shock: :rolleyes: :eek: :love: :tease:

Και άμα πούμε ότι δε μας αρέσουν τα κομπλιμέντα θα πούμε ψέματα όμως :O

Έτσι είναι οι Έλληνες γνήσιοι άντρες και να έχουν την κοπέλα τους δίπλα θα κοιτάνε κ*λους.χαχαχαα θεοί είστε!

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι οι Έλληνες γνήσιοι άντρες και να έχουν την κοπέλα τους δίπλα θα κοιτάνε κ*λους.χαχαχαα θεοί είστε!

Αν ομως τις κοπελας μου ειναι ο καλυτερος που "κυκλοφορει" γιατι να κοιταξω παραπερα;;; ;) Να υποβιβασω το γουστο μου; :cool:

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αν ομως τις κοπελας μου ειναι ο καλυτερος που "κυκλοφορει" γιατι να κοιταξω παραπερα;;; ;) Να υποβιβασω το γουστο μου; :cool:

 

to gnomiko me to fagito to ksereis?? poy an to tros sinexeia oso kai na sou aresei to bariese kai sto telos gia na to ksanafas prepei na fas kai kati allo.

 

dokimase oso megaliteri poikilia mporeis prin mpoune oi kouloures giati meta tetoia den exei kai den tha einai kai sosto eksallou. ego pou exo akoma ante to polli 2 xronakia prin to megalo simban prospatho oso mporo an kai o elegxos einai germanikis katoxis :p

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Αν ομως τις κοπελας μου ειναι ο καλυτερος που "κυκλοφορει" γιατι να κοιταξω παραπερα;;; ;) Να υποβιβασω το γουστο μου; :cool:

 

panta tha iparxoun kai kaliteroi gia auto na eisai sigouros gi'auto. opos panta tha iparxei kai enas pio oraios antras apo emas pou tha ton koitazoun oi kopeles mas kai tha kserostaliazoun. so live your life while you can giati den ksereis ti sou ksimeronei. ;)

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Αν ομως τις κοπελας μου ειναι ο καλυτερος που "κυκλοφορει" γιατι να κοιταξω παραπερα;;; ;) Να υποβιβασω το γουστο μου; :cool:

Δηλαδή με διαψεύδεις ότι λειτουργείτε έτσι? :D

Εγώ νομίζω ότι και με την Lopez να τα είχατε πάλι θα κοιτάζατε. :p

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με διαψεύδεις ότι λειτουργείτε έτσι? :D

Εγώ νομίζω ότι και με την Lopez να τα είχατε πάλι θα κοιτάζατε. :p

H πλειοψηφια οντως λειτουργει ετσι αλλα προσωπικα οταν εχω μια σχεση ειμαι πιστος και δεν ξενοκοιταω,ειναι αρχη του χαρακτηρα μου.

 

Αν ειχα την lopez αποκλειεται να κοιτουσα παραπερα γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει κατι καλυτερο.Εξαλλου οταν εισαι πληρως ικανοποιημενος με καποια γιατι να κανεις την ηλιθιοτητα να το χασεις κοιτωντας αλλου που στην τελικη μπορει να ειναι 100 φορες χειροτερη και πνευματικα απο την θεα που εχεις διπλα σου.

 

Το να κοιτας αλλου,υποσυνειδητα σημαινει οτι δεν σε ικανοποιει η κοπελια που εχεις στο πλαι σου

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...