Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι ρε παιδιά είναι πολλά τα 60??? :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Εξαρτάται από το ύψος σου!

Νομίζω το φυσιολογικό είναι να είσαι 10 κιλά κάτω από το ύψος σου,δηλαδή άμα είσαι 1.70 τα 60 κιλά είναι οκ.

Εγώ είμαι 1.68 και 51-52 κιλά.

Πάντως σχετικά με τις παχουλές που κάποιος είπε ότι είναι πιο καλόκαρδες,όποια ήξερα και ήταν χοντρούλα έβγαζε πάντα μια κακία.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

hydro-

 

Τουλαχιστον ειναι μια απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις στον πλανητη και αξιζει τα λεφτα που τρως στο φαι..αψογος ανδρικος μεταβολισμος...και εγω με τετοιους ρυθμους τρωω (μονο οταν βρισκομαι Ελλαδα με ποιοτικο φαι) και δεν μπορω να βαλω κιλο.Αντιθετως χανω και πολυ ευκολα.Στον στρατο μπηκα 75κ και βγηκα 71 και απο τοτε δεν μπορεσα ποτε να ξεπερασω τα 72 στην εσχατη περιπτωση.

 

Γυμναστηριο δεν ξερω τι σημαινει καθως ποτε-περαν του στρατου-δεν γυμναστηκα αυτοβουλος

κριμα δεν ξερεις τι χανεις πρωι πρωι κολυμπι μετα τρεξιμο στο καπακι ενα σαντουιτς και μετα κολυμπι το μεσημερι τα ιδια και το βραδυ τα ιδια

οφτοπικ τελος απο εμενα

Link to comment
Share on other sites

κριμα δεν ξερεις τι χανεις πρωι πρωι κολυμπι μετα τρεξιμο στο καπακι ενα σαντουιτς και μετα κολυμπι το μεσημερι τα ιδια και το βραδυ τα ιδια

οφτοπικ τελος απο εμενα

Γιατι off-topic,συζητηση κανουμε περι ρουχων-εμφανισης-τροποι διατηρησης της σιλουετας για τις καλοκαιρινες εξορμησεις :)

 

Δεν ημουν ποτε -περα σχολειου- αθλητικος τυπος,αλλα γενικα δραστηριος κρατωντας την γραμμη μου χωρις να ιδρωνω για να τα πετυχω.

 

Αυτες οι "αθλητικες" μερες ανηκουν στο παρελθον,καθως ηταν καθημερινη υποθεση στην Σεαπ και ετσι απεχθανομαι λιγακι την γυμναστικη,εκτος βεβαια αν το θελω ο ιδιος,πραγμα σπανιο :cool:

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το ύψος σου!

Νομίζω το φυσιολογικό είναι να είσαι 10 κιλά κάτω από το ύψος σου,δηλαδή άμα είσαι 1.70 τα 60 κιλά είναι οκ.

Εγώ είμαι 1.68 και 51-52 κιλά.

Πάντως σχετικά με τις παχουλές που κάποιος είπε ότι είναι πιο καλόκαρδες,όποια ήξερα και ήταν χοντρούλα έβγαζε πάντα μια κακία.

 

 

auto isxiei gia to ginaikio soma dld deka kila kato apo to ipsos. sto antriko soma to kalitero apo ola einai to ipsos na einai kai ta kila allios meta milame gia adinata atoma. px ego me 1.87 kai 87 kila eimai mia xara. mia epoxi pou imouna 83 imouna san tin steka kai apo tin alli otan eixa paei konta sta 120 apo to gmnastirio imouna san na min po pos :p

 

den ksero gia esas alla opos to eipan kai alla atoma apo edo mesa oi paxoules kanoun to kalitero sex. akoma kai otan eixa ginaikes leptes tis ebaza na paxinoun mpas kai aneboun oi epidoseis tous :lol: :lol:

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το ύψος σου!

Νομίζω το φυσιολογικό είναι να είσαι 10 κιλά κάτω από το ύψος σου,δηλαδή άμα είσαι 1.70 τα 60 κιλά είναι οκ.

Εγώ είμαι 1.68 και 51-52 κιλά.

Πάντως σχετικά με τις παχουλές που κάποιος είπε ότι είναι πιο καλόκαρδες,όποια ήξερα και ήταν χοντρούλα έβγαζε πάντα μια κακία.

 

Χμμμ οι γιατροι σήμερα υποστηρίζουν οτι αυτό που πιστευόταν παλιά με τα -10 κιλά κατω απο το ύψος είναι λανθασμένο γιατι πρέπει να λαμβάνονται υποψιν και άλλοι παράγοντες.

Τέσπα εγώ είμαι 1.60-1.62 και 61 κιλά. Δεν έχω ιδιαίτερο κομπλέξ με το "πάχος" μου (ε δεν ειμαι και υπέρβαρη! :p) και του αγοριού μου του αρέσω ακριβώς όπως είμαι. Θέλω βέβαια να χάσω 5 ώστε να γίνω όσο ήμουν το καλοκαίρι αλλά δεν κοπτομαι κιολας.

Link to comment
Share on other sites

auto isxiei gia to ginaikio soma dld deka kila kato apo to ipsos. sto antriko soma to kalitero apo ola einai to ipsos na einai kai ta kila allios meta milame gia adinata atoma. px ego me 1.87 kai 87 kila eimai mia xara. mia epoxi pou imouna 83 imouna san tin steka kai apo tin alli otan eixa paei konta sta 120 apo to gmnastirio imouna san na min po pos :p

 

den ksero gia esas alla opos to eipan kai alla atoma apo edo mesa oi paxoules kanoun to kalitero sex. akoma kai otan eixa ginaikes leptes tis ebaza na paxinoun mpas kai aneboun oi epidoseis tous :lol: :lol:

Χμ αφού οι παχουλές κάνουν καλό σεξ και είναι και οι πιο καλόκαρδες γιατί δε τα φτιάχνετε συνέχεια με παχουλές? :confused:

Νομίζω ότι είστε λίγο υπερβολικοί.Αυτά δεν πάνε με το ύψος και το πάχος,αλλά με τον ερωτισμό του καθενός και όλα τα σχετικά..

 

Michelle μια χαρά είσαι,μη ξεχνάς ότι στους άντρες δεν αρέσουν οι στέκες και θέλουν πιασίματα! ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χμ αφού οι παχουλές κάνουν καλό σεξ και είναι και οι πιο καλόκαρδες γιατί δε τα φτιάχνετε συνέχεια με παχουλές? :confused:

Νομίζω ότι είστε λίγο υπερβολικοί.Αυτά δεν πάνε με το ύψος και το πάχος,αλλά με τον ερωτισμό του καθενός και όλα τα σχετικά..

 

Michelle μια χαρά είσαι,μη ξεχνάς ότι στους άντρες δεν αρέσουν οι στέκες και θέλουν πιασίματα! ;)

Ε ναι μωρε δεν ανησυχω ιδιαιτερα γιατι έχω ασχημη εμπειρια απο διαιτες (στην πρώτη λυκειου κοντεψα να παθω νευρικη ανορεξια γιατι είχα φτάσει 47 με τρομερες στερήσεις και ήθελα να χάσω κι αλλο γιατι ένιθα χοντρη) οπότε απο τότε υποσχέθηκα στον εαυτο μου να μην ξαναπαθω τέτοια ψυχωση με τα κιλά.

Link to comment
Share on other sites

Για το ύψος και τα κιλά που λέτε....δεν ισχύει!Ειδικά αυτό που λες Dakar για τους άντρες είναι τελείως λάθος.Παίζει ρόλο και η μυϊκή μάζα εκτός από το λίπος και ως γνωστόν οι άντρες έχουν περισσότερη μυϊκή μάζα από τις γυναίκες και λιγότερο λίπος.Άρα έχει μεγάλη διαφορά στον άντρα να είναι πχ. 1.80 και 80κ. λόγω λίπους και άλλο λόγω μυών!

 

Στις γυναίκες είναι λίγο πιο απλό γιατί κιόλας η πλειοψηφία δεν γυμνάζεται σε τέτοιο βαθμό όσο τα αγόρια!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Για το ύψος και τα κιλά που λέτε....δεν ισχύει!Ειδικά αυτό που λες Dakar για τους άντρες είναι τελείως λάθος.Παίζει ρόλο και η μυϊκή μάζα εκτός από το λίπος και ως γνωστόν οι άντρες έχουν περισσότερη μυϊκή μάζα από τις γυναίκες και λιγότερο λίπος.Άρα έχει μεγάλη διαφορά στον άντρα να είναι πχ. 1.80 και 80κ. λόγω λίπους και άλλο λόγω μυών!

 

Στις γυναίκες είναι λίγο πιο απλό γιατί κιόλας η πλειοψηφία δεν γυμνάζεται σε τέτοιο βαθμό όσο τα αγόρια!

 

Θα διαφωνησω καθως οι αντρες εχουν λιπος στο σωμα τους απο 14-17% που ειναι τα φυσιολογικα ορια ενω οι γυναικες απο 21-24% καθως εχουν διαφορετικη κατασκευη και αναγκες σαν φυλο.

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Χμ αφού οι παχουλές κάνουν καλό σεξ και είναι και οι πιο καλόκαρδες γιατί δε τα φτιάχνετε συνέχεια με παχουλές? :confused:

Νομίζω ότι είστε λίγο υπερβολικοί.Αυτά δεν πάνε με το ύψος και το πάχος,αλλά με τον ερωτισμό του καθενός και όλα τα σχετικά..

 

Michelle μια χαρά είσαι,μη ξεχνάς ότι στους άντρες δεν αρέσουν οι στέκες και θέλουν πιασίματα! ;)

για να το λεμε κατι θα ξερουμε κι εμεις :p

 

παντως οι στεκες προσωπικα δε μου αρεσουν.

καλα μιλαμε εχουμε ξεφυγει τελειος απο το θεμα μας :cool:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ οι γιατροι σήμερα υποστηρίζουν οτι αυτό που πιστευόταν παλιά με τα -10 κιλά κατω απο το ύψος είναι λανθασμένο γιατι πρέπει να λαμβάνονται υποψιν και άλλοι παράγοντες.

Τέσπα εγώ είμαι 1.60-1.62 και 61 κιλά. Δεν έχω ιδιαίτερο κομπλέξ με το "πάχος" μου (ε δεν ειμαι και υπέρβαρη! :p) και του αγοριού μου του αρέσω ακριβώς όπως είμαι. Θέλω βέβαια να χάσω 5 ώστε να γίνω όσο ήμουν το καλοκαίρι αλλά δεν κοπτομαι κιολας.

βασικα ειναι μεγα λαθος εγω με 1.72 ωψος στα 60 κιλα τα χα τα παχακια μου στον (_|_)

τωρα στα 53 ειμαι καλα και δεν σκοπευω να παρω ακομα ουτε γραμμαριο.

Link to comment
Share on other sites

βασικα ειναι μεγα λαθος εγω με 1.72 ωψος στα 60 κιλα τα χα τα παχακια μου στον (_|_)

τωρα στα 53 ειμαι καλα και δεν σκοπευω να παρω ακομα ουτε γραμμαριο.

Συγνώμη δλδ εγω που είμαι 1,59 με 53 κιλά τι θεωρούμαι;;;;;;;;

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι παει και αναλογα με τον ανθρωπο αυτο.

εγω ας πουμε αν παχυνω τα περνω ολα κατευθειαν στα μπουτια οποτε φαινεται αμεσως.δεν τα περνω ομοιομορφα.

ισως γι αυτο θεωρουμουνα ευσωμη στα 60 κιλα. στα 51 ημουν πετσι και κοκκαλο πρωτη φορα στην ζωη μου εφτασα τοσο αδυνατη. τωρα στα 53 αν μ'εβλεπες πιστευω ειμαι στο ιδανικο βαρος για μενα. δεν ειμαι ουτε αδυνατη ουτε χοντρη.

Link to comment
Share on other sites

Χμ αφού οι παχουλές κάνουν καλό σεξ και είναι και οι πιο καλόκαρδες γιατί δε τα φτιάχνετε συνέχεια με παχουλές? :confused:

Νομίζω ότι είστε λίγο υπερβολικοί.Αυτά δεν πάνε με το ύψος και το πάχος,αλλά με τον ερωτισμό του καθενός και όλα τα σχετικά..

 

Michelle μια χαρά είσαι,μη ξεχνάς ότι στους άντρες δεν αρέσουν οι στέκες και θέλουν πιασίματα! ;)

κοιτα εμενα μου αρεσει να βλεπω ομορφες γυναικες/κοπελες αλλα για κοπελα μου θα διαλεγα μια νορμαλ διοτι θελω να περναω καλα οπου και αν παω και οχι να προσπαθω να ειμαι οσον το δυνατον πιο διακριτικος ετσι ωστε να μην ριχνω μπατσες απο δω και απο κει σε ατομα που την κοιτανε καπως....ετσι και εγω ειμαι καλα και περναω ευχαριστα μαζι της :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδιά είναι πολλά τα 60??? :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Eξαρταται απο πολλα πραγματα....Αλλοτε δεν ειναι πολλα.

Αλλες φορες ειναι μια χαρα και αλλες φορες ειναι απλως πολλα! ;) (Οχι εξωφρενικα πολλα φυσικα)

(Και δεν μετραει μονο το υψος.)

Link to comment
Share on other sites

auto isxiei gia to ginaikio soma dld deka kila kato apo to ipsos. sto antriko soma to kalitero apo ola einai to ipsos na einai kai ta kila allios meta milame gia adinata atoma

Λάθος

http://venus.cs.teicrete.gr/~fotis/test.html

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και καποιος παραπανω, ολα αυτα ειναι θεωριες και στην πραξη μπορει να απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα. Για παραδειγμα εγω ειμαι 1,71 υψος και 58 κιλα. Συμφωνα με τον δεικτη μαζας σωματος εγω ειμαι σχεδον κατω απο το κανονικο. Ελα ομως που αυτα τα κιλα που ειμαι ειναι απο αρκετουτσικο λιπος και λιγους μυες. Και αμα με δεις θα πεις οτι χρειαζομαι να χασω κιλα. Συμπερασματικα θα πω οτι ολοι αυτοι οι πινακες δεν ειναι καθολου ακριβεις, γιατι δεν ξερεις τον σωματοτυπο του καθενος. Δηλαδη. Καποιος μπορει να ειναι παχουλος με 90 κιλα και πολυ λιπος, και καποιος αλλος με το ιδιο υψος και κιλα και να φαινεται πολυ πιο λεπτος επειδη εχει πολλους μυες(που ειναι πολυ πιο βαρεις απο την ιδια ποσοτητα λιπους).

 

Αν ειμαι καπου λαθος, ας με διορθωσει καποιος που εχει περισσοτερες γνωσεις πανω στο θεμα ;)

 

Παντα φιλικα :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα το αντίθετο. Απλά είναι ο πιο ενδεδειγμένος τρόπος για να δεις χοντρικά σε τι κατάσταση βρίσκεσαι, και συνήθως πέφτει μέσα στο μεγαλύτερο ποσοστό των περιπτώσεων.
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για διαστάσεις :Ρ :

 

Εγώ ήμουν 1.91 και 120 κιλά το περασμένο καλοκαίρι. Μετά από 1 χρόνο διατροφή είμαι 92 κιλά :Ρ και κάνω και γυμναστική πλέον. Πάντως ακόμα τα παχάκια στα μπούτια δεν τα έχω χάσει εντελώς.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

VarX:

Για να καταλάβω...........που διαφωνείς;;;;;;;Και οι 2 λέμε ότι οι γυναίκες έχουν περισσότερο λίπος από τους άντρες.Απλώς η διαφορά που λες εσύ είναι λίγο μεγαλύτερη κατά μέσο όρο.Γύρω στο 10%.Αν διαφωνείς σε αυτό που λέω για την μυϊκή μάζα τότε είσαι ΛΑΘΟΣ σε αυτό φίλε μου.

 

Ο Ilias1908 είπε κάποια σωστά πράγματα.Θα συμφωνήσω μαζί του.

 

Όσον αφορά τον Δ.Μ.Σ.........ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΦΑ για να το πω εντελώς λαϊκά!!Η ανακρίβεια σε όλο της το μεγαλείο.Απλώς είναι ένας γενικός δείκτης ο οποίος όμως δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα(σχεδόν πάντα)!Υπάρχουν καλύτεροι τρόποι για μέτρηση του λίπους ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΙ και όχι κάτι κουφά μηχανήματα του γυμναστηρίου που και καλά έχουν ενσωματωμένους τέτοιους μετρητές.Το γέλιο είναι με τις "ειδικές ζυγαριές"!!!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για διαστάσεις :Ρ :

Εγώ ήμουν 1.91 και 120 κιλά το περασμένο καλοκαίρι. Μετά από 1 χρόνο διατροφή είμαι 92 κιλά :Ρ και κάνω και γυμναστική πλέον. Πάντως ακόμα τα παχάκια στα μπούτια δεν τα έχω χάσει εντελώς.

 

Αφου το αρχισατε...Εγω ειμαι 1,72 και 58 κιλα και θεωρουμαι αρκετα λεπτος,αν και οχι ιδιαιτερα γυμνασμενος!

 

Νομίζω ότι είστε λίγο υπερβολικοί.Αυτά δεν πάνε με το ύψος και το πάχος,αλλά με τον ερωτισμό του καθενός και όλα τα σχετικά..

Michelle μια χαρά είσαι,μη ξεχνάς ότι στους άντρες δεν αρέσουν οι στέκες και θέλουν πιασίματα! ;)

Εμενα που ειμαι αντρας πειραζει που μου αρεσουν οι "στεκες" (=οχι πολλα πιασιματα) ;! :confused: :w00t: (Η κοπελα μου ειναι στο ιδιο υψος με μενα και περιπου 50 κιλα!) -Γενικα βεβαια δεν διαφωνω οτι η πλειοψηφια των αντρων συμφωνει μαζι σου,αλλα υπαρχουμε κι εμεις τα καημενα... :baby: :lol:

Οσο για το αλλο, θα συμφωνησω οτι ασχετο το ενα (κιλα) με το αλλο (σεξ)!Πιο πολυ παιζει ρολο η εμπειρια και το κατα ποσο ειναι ο καθενας εξοικειωμενος-ικανοποιημενος με το σωμα του/εαυτο του παρα οτιδηποτε αλλο...

 

Και επειδη ξεφυγαμε λιγο...[on topic]

Δεν αντιλαμβανομαι την λογικη "παχουλη/χοντρη ,αρα να μη φορεσει πιο "αναλαφρα" ρουχα"...Το να θελει η καθε κοπελα να ντυνεται οπως θελει και συμφωνα με το γουστο της (ποσο μαλλον αν ζεσταινεται κιολας!), τι μας πειραζει εμας;Αισθητικα;Αν ειναι ετσι, οποιος εχει καποιο ελαττωμα να το κρυβει οποτε βγαινει δημοσιως για να μην χαλαει τους υπολοιπους! :!: ;) Δεν μιλαμε για περιπτωσεις γυναικων-αντρων που εσκεμμενα προσπαθουν να προκαλεσουν με το σωμα τους παροτι δεν εχουν τα..."προσοντα"!

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

VarX:

Όσον αφορά τον Δ.Μ.Σ.........ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΦΑ για να το πω εντελώς λαϊκά!!Η ανακρίβεια σε όλο της το μεγαλείο.Απλώς είναι ένας γενικός δείκτης ο οποίος όμως δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα(σχεδόν πάντα)!Υπάρχουν καλύτεροι τρόποι για μέτρηση του λίπους ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΙ και όχι κάτι κουφά μηχανήματα του γυμναστηρίου που και καλά έχουν ενσωματωμένους τέτοιους μετρητές.Το γέλιο είναι με τις "ειδικές ζυγαριές"!!!!!

Τόσο μούφα που τον προτείνει και η Ελληνική Εταιρία Παχυσαρκίας :X

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η επιστημη μιλαει,σας παραθετω το παρακατω αν θελετε να θεωρειτε τον ευατο σας στην κατηγορια "fitness"

 

http://img3.picsplace.to/img3/1931/img18.jpg

 

Eπειδη το καθε φυλο εχει τις διαφορες του,μεγαλες λογω διαφορετικης δομης (ναι οι αντρες ηταν ανεκαθεν νικητες στην μυικη μαζα).

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Εμενα που ειμαι αντρας πειραζει που μου αρεσουν οι "στεκες" (=οχι πολλα πιασιματα) ;! :confused: :w00t: (Η κοπελα μου ειναι στο ιδιο υψος με μενα και περιπου 50 κιλα!) -Γενικα βεβαια δεν διαφωνω οτι η πλειοψηφια των αντρων συμφωνει μαζι σου,αλλα υπαρχουμε κι εμεις τα καημενα... :baby: :lol:

Με το 'στέκα' εννοώ πιο πολύ γυναίκα χωρίς καμπύλες ;)

Και επειδη ξεφυγαμε λιγο...[on topic]

Δεν αντιλαμβανομαι την λογικη "παχουλη/χοντρη ,αρα να μη φορεσει πιο "αναλαφρα" ρουχα"...Το να θελει η καθε κοπελα να ντυνεται οπως θελει και συμφωνα με το γουστο της (ποσο μαλλον αν ζεσταινεται κιολας!), τι μας πειραζει εμας;Αισθητικα;Αν ειναι ετσι, οποιος εχει καποιο ελαττωμα να το κρυβει οποτε βγαινει δημοσιως για να μην χαλαει τους υπολοιπους! :!: ;) Δεν μιλαμε για περιπτωσεις γυναικων-αντρων που εσκεμμενα προσπαθουν να προκαλεσουν με το σωμα τους παροτι δεν εχουν τα..."προσοντα"!

Κανείς δε τους απαγορέυει να μη φοράνε κοντές φούστες και ανάλαφρα ρούχα!Απλά όταν έχεις κάποιο "ελάττωμα" αν θεωρείται αυτό ελάττωμα,τότε θέλεις να το κρύψεις.Όταν το δείχνεις,μπορεί να προκαλέσεις κάποια σχόλια έτσι είναι οι άνθρωποι.Άλλα είναι χιουμοριστικά,άλλα κακοπροαίρετα..

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δε τους απαγορέυει να μη φοράνε κοντές φούστες και ανάλαφρα ρούχα!

Ε μην παμε και στο αλλο ακρο!Να τους επιβαλλουμε να φορανε μονο κοντες φουστες! :p :tease: :stupid: (Καταλαβα τι θες να πεις ,αλλα ετσι οπως το εχεις γραμμενο -"κανείς δε τους απαγορέυει να μη φοράνε κοντές φούστες" - βγαζει λαθος νοημα!)

Απλά όταν έχεις κάποιο "ελάττωμα" αν θεωρείται αυτό ελάττωμα,τότε θέλεις να το κρύψεις.Όταν το δείχνεις,μπορεί να προκαλέσεις κάποια σχόλια έτσι είναι οι άνθρωποι.Άλλα είναι χιουμοριστικά,άλλα κακοπροαίρετα..

Μπορει να θες να το κρυψεις,εσυ...ή και εγω!Μπορει καποιος αλλος ομως να μη θελει! ;) Καποιοι ανθρωποι συμβιβαζονται με την εικονα τους,την αποδεχονται και ειναι μια χαρα!Επομενως,αν δεν εχει προβλημα αυτος-αυτη ,γιατι να μην μπορει να βγει μια βολτα χωρις να χρειαζεται να αντιμετωπισει κακεντρεχη σχολια; Οκ το χιουμορ -αρμοζει παντου κατα την προσωπικη μου αποψη- αλλα η κακια... :down:

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...