Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

VarX:

Άρα δεν διαφωνούμε πουθενά!

 

gkr41:

Κάτσε ρε συ!Πας να μου παραθέσεις ένα ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ όταν εγώ σου μιλάω για αυτό που σπουδάζω και για αυτό που ασχολούμαι από μικρός δηλαδή τον αθλητισμό που έχει άμεση σχέση με τα κιλά;ΕΛΕΟΣ!

Πήγαινε σε ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΘΕΣ!Αν σου πει ότι ο Δ.Μ.Σ. είναι αξιόπιστος τότε είναι μεγάλος κομπογιαννίτης!Είναι μπακαλίστικος τρόπος!Για να σου δώσω ένα απλό παράδειγμα οι αθλητές ταχύτητας έπρεπε να θεωρούνται παραπάνω από το φυσιολογικό ΟΜΩΣ έχουν πολύ πιο κάτω από 10% λίπος!Μιλάμε για υψηλά επίπεδα!Αλλά και σε πιο χαμηλά έχουν σιγούρα κάτω από 15%.

Όπως είπα και πιο πριν......το καλύτερο είναι να κάνεις λιπομέτρηση με σωστές μεθόδους για να δεις αν έχεις πρόβλημα και πόσο μεγάλο είναι αυτό.

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο ειναι αληθεια. Τις περισσοτερες φορες αυτες ειναι "αχ μη τι κανεις μας βλεπουν, αχ μη μου πιανεις το χερι" κλπ, και οι πιο συνεσταλμενες ειναι οι πιο εξαλες :rolleyes:

lol ναι τραβάτε με κι ας κλαίω...Οι περισσότερες όμως είναι σε φάση που τα πετάνε όλα έξω αλλά μόνο για να προκαλούν και μόλις τις πλησιάσει άντρας φοβούνται και τον διώχνουν γιατί είναι άπειρες.Δεν ξέρω για τώρα βέβαια μπορεί τα μικρά να έχουν ξεθαρρέψει σε αυτό το θέμα πιο πολύ :D

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

@runner oχι φιλε,δεν διαφωνουμε απλα το θεμα ειναι να ακριβολογουμε περισσοτερο :)

Δεν ξέρω για τώρα βέβαια μπορεί τα μικρά να έχουν ξεθαρρέψει σε αυτό το θέμα πιο πολύ :D

Bλεπουν απο τις μεγαλυτερες κοπελες και παραδειγματιζονται...

Σε λιγο θα μας πειτε οτι ντυνεστε αναλαφρα μονο και μονο επειδη κανει ζεστη και σας αρεσει...ο μοναδικος σας σκοπος ειναι να συγκεντρωνετε τα βλεμματα και τιποτα λιγοτερο...αλλα δυστυχως για εσας ακουτε/βλεπετε σχολια/πραξεις απο αντρες που δεν συγκαταλεγονται στο φασμα των προτιμησεων σας...

 

Εγω ξερω οτι οι πανεμορφες κυριες δεν χρειαζονται προστυχια για να αρεσουν...τα εξαλλα και προκλητικα ρουχα εχουν ως μονο σκοπο να αντισταθμισουν την φυσικη ασχημια προβαλλοντας γυμνια για να υπαρξουν και σχολια απο τους ανδρες,κατι που σας "ανεβαζει",ειναι το φυσικο ναρκωτικο τον γυναικων

 

Ολες μιλατε για παππουδες και ηλικιωμενους αντρες για τα "κακα" συμβαντα,καμια ομως δεν αναφερθηκε στις μεγαλες γυναικες που κανουν σαν λυσσασμενες για τους νεους (ποσα περιστατικα εχουν καταγραφει στο παρελθον)....και επισης δεν αναφερθηκε τιποτα-οπως ηταν αναμενομενο- για τα θετικα σχολια που ισως να δεχεστε κατα καιρους...απλα τα αποτυπωνετε μεσα σας και οποτε νιωθετε χαλια τα θυμαστε για να ανεβαινει η ψυχολογια σας.

 

Μην υποτιματε την νοημοσυνη μας,απλα παραειμαστε ευγενικοι και δεν σχολιαζουμε

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Ε μα ρε c είπα το σκηνικό και το σχόλιό σου ήταν να μη τα πετάμε για να μη μας κοιτάνε.Ποιός σου είπε ότι εγώ ή η άλλη κοπέλα τα είχαμε όλα έξω και μας κοίταζε αυτός?Φυσιολογικά ρούχα ήταν.

ΔΕΝ αναφερόμουν σε εκείνο το ποστ. Ούτε καν quote δεν το έκανα :wacko:

Στο ποστ της freak αναφερόμουν κυρίως. Και είπα "κοιτάνε"... 'Αλλο το κοιτάνε κι άλλο οτι έκανε ο γέρος στο λεωφορείο που σαφώς και είναι κατακριτέο.

 

Μα το θέμα είναι όπως είπε και η freak,ότι και κανονικά ρούχα να φοράς οι παππούδες θα κοιτάνε.Εγώ δεν είπα ότι ντύνομαι σαν μπιπ ή ότι θέλω να ντύνομαι καμία μα καμία σχέση αλλά μου φαίνεται εντελώς περίεργο πως εσείς οι άντρες από τη μια σας αρέσει και από την άλλη όχι!Το κακό είναι πως τα περισσότερα κοριτσάκια που τα πετάνε έξω δεν είναι αυτό που φαίνονται κι αυτό είναι πολύ κρίμα γι'αυτές.

Ε ο καθένας έχει άλλες απόψεις. Όταν ενα μεγάλο ποσοστό σκέφτεται με το λάθος κεφάλι, μην λογικό είναι να επικροτούνται τέτοια ντυσίματα. Τα κοριτσάκια που δεν είναι μπιπ λοιπόν, ας μην τα πετάνε να μην τις κακολογούμε.

Όσο για τους παπούδες, άστους να κοιτάνε... Λες και ήρθε η συντέλεια του κόσμου αν σε κοιτάξει λίγο περίεργα ο τάδε γέρος στο δρόμο.

 

 

gkr41:

Κάτσε ρε συ!Πας να μου παραθέσεις ένα ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ όταν εγώ σου μιλάω για αυτό που σπουδάζω και για αυτό που ασχολούμαι από μικρός δηλαδή τον αθλητισμό που έχει άμεση σχέση με τα κιλά;ΕΛΕΟΣ!

Πήγαινε σε ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΘΕΣ!Αν σου πει ότι ο Δ.Μ.Σ. είναι αξιόπιστος τότε είναι μεγάλος κομπογιαννίτης!Είναι μπακαλίστικος τρόπος!Για να σου δώσω ένα απλό παράδειγμα οι αθλητές ταχύτητας έπρεπε να θεωρούνται παραπάνω από το φυσιολογικό ΟΜΩΣ έχουν πολύ πιο κάτω από 10% λίπος!Μιλάμε για υψηλά επίπεδα!Αλλά και σε πιο χαμηλά έχουν σιγούρα κάτω από 15%.

Όπως είπα και πιο πριν......το καλύτερο είναι να κάνεις λιπομέτρηση με σωστές μεθόδους για να δεις αν έχεις πρόβλημα και πόσο μεγάλο είναι αυτό.

Κι εγώ αυτό είπα από την αρχή. Οτι είναι πρόχειρος τρόπος για να δει ένας μέσος άνθρωπος (όχι αθλητής φυσικά) σε τι κατάσταση βρίσκεσαι και συνήθως πέφτει μέσα στο μεγαλύτερο ποσοστό των ανθρώπων. Εσύ άρχισες και μου έλεγες για απάτες και το ένα και το άλλο γι' αυτό σου παρέθεσα το δελτίο τύπου δεν ήταν από ένα οποιοδήποτε τυχαίο site. Αν έμπαινες στον κόπο να το διαβάσεις και λίγο, θα έβλεπες πως απλά τον πρότεινε όπως είπες κι εσύ σαν μπακαλίστικο τρόπο υπολογισμού. :)

Link to comment
Share on other sites

Bλεπουν απο τις μεγαλυτερες κοπελες και παραδειγματιζονται...

Σε λιγο θα μας πειτε οτι ντυνεστε αναλαφρα μονο και μονο επειδη κανει ζεστη και σας αρεσει...ο μοναδικος σας σκοπος ειναι να συγκεντρωνετε τα βλεμματα και τιποτα λιγοτερο...αλλα δυστυχως για εσας ακουτε/βλεπετε σχολια/πραξεις απο αντρες που δεν συγκαταλεγονται στο φασμα των προτιμησεων σας...

Χμ ποιός το είπε αυτό?Επειδή ανέφερα ότι με αηδιάζουν οι παππούδες που κοιτάζουν??Σχεδόν όλες τις φορές τα σχόλια προέρχονται από φυσιολογικούς νέους.

Ολες μιλατε για παππουδες και ηλικιωμενους αντρες για τα "κακα" συμβαντα,καμια ομως δεν αναφερθηκε στις μεγαλες γυναικες που κανουν σαν λυσσασμενες για τους νεους (ποσα περιστατικα εχουν καταγραφει στο παρελθον)....και επισης δεν αναφερθηκε τιποτα-οπως ηταν αναμενομενο- για τα θετικα σχολια που ισως να δεχεστε κατα καιρους...απλα τα αποτυπωνετε μεσα σας και οποτε νιωθετε χαλια τα θυμαστε για να ανεβαινει η ψυχολογια σας.

Ναι και γιατί να αναφερθώ στις μεγάλες γυναίκες?Εγώ για τον παππού ήθελα να πώ ότι αυτό με αηδιάζει και αυτό είπα.Δεν αναφέρθηκε τίποτα για τα καλά σχόλια?Κάνεις λάθος.Κι εγώ και άλλες κοπέλες είπαμε πως μας αρέσει να ακούμε καλά σχόλια.

Μην υποτιματε την νοημοσυνη μας,απλα παραειμαστε ευγενικοι και δεν σχολιαζουμε

Με ποιόν τρόπο ακριβώς υποτιμάμε την νοημοσύνη σας και για ποιά ευγένεια μιλάς?Μήπως εννοείς ότι μας τη λές ευγενικά?

omg όλο κακίες έχετε να πείτε για τις γυναίκες.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ αναφερόμουν σε εκείνο το ποστ. Ούτε καν quote δεν το έκανα :wacko:

Στο ποστ της freak αναφερόμουν κυρίως. Και είπα "κοιτάνε"... 'Αλλο το κοιτάνε κι άλλο οτι έκανε ο γέρος στο λεωφορείο που σαφώς και είναι κατακριτέο.

οκ sorry τότε :)

 

 

Ε ο καθένας έχει άλλες απόψεις. Όταν ενα μεγάλο ποσοστό σκέφτεται με το λάθος κεφάλι, μην λογικό είναι να επικροτούνται τέτοια ντυσίματα. Τα κοριτσάκια που δεν είναι μπιπ λοιπόν, ας μην τα πετάνε να μην τις κακολογούμε.

Όσο για τους παπούδες, άστους να κοιτάνε... Λες και ήρθε η συντέλεια του κόσμου αν σε κοιτάξει λίγο περίεργα ο τάδε γέρος στο δρόμο.

Σίγουρα δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου,αλλά είναι λίγο sick.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χμ ποιός το είπε αυτό?Επειδή ανέφερα ότι με αηδιάζουν οι παππούδες που κοιτάζουν??Σχεδόν όλες τις φορές τα σχόλια προέρχονται από φυσιολογικούς νέους.
Οταν αναφερω ατομα που δεν συγκαταλεγονται στα γουστα σας,εννοω τους ασχημους νεους που οταν σου λεει κατι,γυρνας και του λες "αντε χασου ρε μ....α",ενω σε εναν ομορφο θα του χαμογελασεις.Υπαρχουν και τα ατομα που θα σχολιασουν ,παρολο που εσυ (δεν μιλαω για σενα συγκεκριμενα,δεν σε γνωριζω σαν χαρακτηρα) στοχευεις μονο στο ομορφο κοινο,μαζι με την προκλητικη εμφανιση πρεπει να εισαι ετοιμη και για μην προσδοκουμενα σχολια.

 

Ναι και γιατί να αναφερθώ στις μεγάλες γυναίκες?Εγώ για τον παππού ήθελα να πώ ότι αυτό με αηδιάζει και αυτό είπα.Δεν αναφέρθηκε τίποτα για τα καλά σχόλια?Κάνεις λάθος.Κι εγώ και άλλες κοπέλες είπαμε πως μας αρέσει να ακούμε καλά σχόλια.
Απλα μιλησα οτι υπαρχει και γυναικειος διαστραμμενος πληθυσμος,οχι μονο ανδρες.

 

 

Με ποιόν τρόπο ακριβώς υποτιμάμε την νοημοσύνη σας και για ποιά ευγένεια μιλάς?Μήπως εννοείς ότι μας τη λές ευγενικά?

omg όλο κακίες έχετε να πείτε για τις γυναίκες.

Εκτος οτι μιλαω ευγενικα γιατι μονο ετσι γινεται πολιτισμενη συζητηση,με επιχειρηματα και διαλογο,εννοω οτι πολλα απο αυτα που κανετε-οσο φυσιολογικα και αν θελετε να μας τα περασετε-ξερουμε πολυ καλα γιατι τα κανετε.Δεν φορατε τις κοντες τις μπλουζες και τα τρελα μπουστακια γιατι ζεσταινεστε στο στερνο,ξερουμε ολοι μας που αποσκοπειτε.

Συγνωμη δεσποινις μου,αλλα εγω δεν βγηκα με το στριγνκ να φαινεται προκλητικα,ουτε πεταω τα εξω οτι παραπανω μπορω για να προκαλεσω τις γυναικες.

Εμεις οι αντρες αρεσουμε στις γυναικες για τις απλοικες εμφανισεις μας,δεν κερδιζουμε μια μαχη με το αλλο φυλο εξαιτιας του μπουστου μας που το 80% ειναι ακαλυπτο ουτε γιατι βλεπεις τον μηρο μου,λιγα εκατοστα πριν ενωθει με τον γλουτιαιο μυ...

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Οταν αναφερω ατομα που δεν συγκαταλεγονται στα γουστα σας,εννοω τους ασχημους νεους που οταν σου λεει κατι,γυρνας και του λες "αντε χασου ρε μ....α",ενω σε εναν ομορφο θα του χαμογελασεις.Υπαρχουν και τα ατομα που θα σχολιασουν ,παρολο που εσυ (δεν μιλαω για σενα συγκεκριμενα,δεν σε γνωριζω σαν χαρακτηρα) στοχευεις μονο στο ομορφο κοινο,μαζι με την προκλητικη εμφανιση πρεπει να εισαι ετοιμη και για μην προσδοκουμενα σχολια.

Εγώ προσωπικά επειδή με κολακέυουν τα καλά σχόλια είτε είναι από όμορφους είτε από άσχημους,χαμογελάω πάντα.Όμως όταν τα σχόλια είναι χύμα εντελώς και με προσβάλουν τότε ίσως και να βρίσω αλλά σίγουρα όχι μπροστά του αν και θα το'θελα,αλλά δε μπορώ.

 

Απλα μιλησα οτι υπαρχει και γυναικειος διαστραμμενος πληθυσμος,οχι μονο ανδρες.

Δε μπορώ να ξέρω αν σας κάνει να νιώθετε κάπως όταν σας κοιτάζουν γυναίκες και σας λιγουρεύονται,όμως εγώ στη συγκεκριμένη περίπτωση νιώθω άσχημα.

 

 

 

Εκτος οτι μιλαω ευγενικα γιατι μονο ετσι γινεται πολιτισμενη συζητηση,με επιχειρηματα και διαλογο,εννοω οτι πολλα απο αυτα που κανετε-οσο φυσιολογικα και αν θελετε να μας τα περασετε-ξερουμε πολυ καλα γιατι τα κανετε.Δεν φορατε τις κοντες τις μπλουζες και τα τρελα μπουστακια γιατι ζεσταινεστε στο στερνο,ξερουμε ολοι μας που αποσκοπειτε.

Συγνωμη δεσποινις μου,αλλα εγω δεν βγηκα με το στριγνκ να φαινεται προκλητικα,ουτε πεταω τα εξω οτι παραπανω μπορω για να προκαλεσω τις γυναικες.

Εμεις οι αντρες αρεσουμε στις γυναικες για τις απλοικες εμφανισεις μας,δεν κερδιζουμε μια μαχη με το αλλο φυλο εξαιτιας του μπουστου μας που το 80% ειναι ακαλυπτο ουτε γιατι βλεπεις τον μηρο μου,λιγα εκατοστα πριν ενωθει με τον γλουτιαιο μυ...

Καταρχήν εμείς έχουμε σημεία να επιδείξουμε,εσείς όχι γι'αυτό συμβαίνει αυτό.Αλλά δεν είπε κανείς το αντίθετο,ότι δε ντυνόμαστε προκλητικά για να αρέσουμε.Το θέμα όμως είναι να μπορείς και να αντέξεις αυτά που θα ακούσεις.Εμένα δε μου αρέσει να μη με σέβονται επειδή θα φορέσω μια κοντή φούστα ή κάτι ανάλογο γι'αυτό και προσέχω να μη φοράω υπερβολικά πράγματα.

Γνωρίζω πολύ καλά πως το sexy είναι το πιο διακριτικό,αυτό που θα αφήσει τα υπόλοιπα για την φαντασία. ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tinkerbell

 

Μην καταπιανεσαι μονο με τις λεξεις,το νοημα εχει την μεγαλυτερη αξια.Απλα δεν ειναι και εφικτο να το αναλυσουμε το θεμα οπως θα επρεπε καθως δεν θα αρκουμασταν σε μικρα απλα κειμενακια.

 

Το οτι δεν εχουμε σημεια να αναδειξουμε ειναι ατοπο,αναληθες και εντελως αστοχο.Αν δεν ειχαμε,εστω τα τυπικα,τοτε τι στο καλο σας αρεσει σε εναν αντρα και αναβετε;Αν διαβαζες λιγο απο ενα παλιοτερα ποστ που εκανα σε αυτο το thread,θα καταλαβαινες οτι και οι αντρες εχουν ισαξια ομορφα μερη στο σωμα τους που προκαλουν το θηλυκο.Απλα εσεις συνεχιζεται να πιπιλιζετε για ακομη μια φορα τον μυθο σας και την δικαιολογια οτι εμεις δεν εχουμε να δειξουμε,ενω εσεις που εχετε τα πετατε ολα εξω.

 

Για να μην σε κουρασω και σε αναγκασω να διαβασεις ολοκληρο κειμενο (που πραγματικα μετανιωσα που το εγραψα) θα σου αναφερω απλα ενα παραδειγμα.Τα αντρικα οπισθια ειναι ενα απο τα μερη που προκαλουν στις γυναικες,αλλα γιατι γινεται αυτο;Σε εσας οι ωραιοι γλουτοι ειναι ενδειξη μητροτητας.Σε εμας ομως τους αντρες τι συμβαινει;

 

Επειδη μιλησαμε για παχη και λιπη προηγουμενως,οι γυναικες στους γλουτους το εχουν σαν αποθηκευτικο χωρο με τους ελαχιστους μυς να κρυβονται,που υπαρχουν εκει.

 

Σε αντιθεση με τους αντρες που οι γλουτοι ειναι μυες κατα τεραστιο ποσοστο και ελαχιστον λιπος,ισα ισα επιφανειακα.Οι ωραιοι αντρικοι γλουτιαιοι μυες υποδηλωνουν στον αντρα τι;;Δεν νομιζω οτι χρειαζεται πολυ για να καταλαβεις,αλλα αν δεν καταλαβες θα σου πω οτι προδιαθετουν για καλυτερους "προωθητηρες" στην συνουσια...

 

Να γιατι επιμενω να μην κολλας σε μερικες φρασεις-λεξεις και να μπαινεις στην ουσια των πραγματων που μονο τοσο επιφανειακα σχολιαζουμε-συζηταμε αυτες τις μερες...

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ κι εσείς μπορείτε να φορέσετε ένα τζιν που τονίζει τα ωραία σημεία σας ή μια μπλούζα που θα δείχνει το γυμνασμένο σας σώμα.Γιατί αν το κάνετε δε θα θεωρείται προκλητικό?Το θέμα είναι πως εμείς κοιτάμε το γενικό σύνολο σας πως είναι,ενώ εσείς(μερικοί από εσάς)μπορείτε να τα έχετε με μία μόνο και μόνο επειδή έχει nice ass.Αυτό για μένα αποδεικνύει πως δεν είμαστε το ίδιο.
http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ολιγον τι off topic αλλα VarX μιας και βλεπω οτι σε ενδιαφερουν αυτα, σου προτεινω να διαβασεις (αν δεν το εχεις κανει ηδη) το "Γιατι το σεξ ειναι διασκεδαστικο;" του Jared Diamond (εκδοσεις Κατοπτρο) που αναλυει με επιστημονικο αλλα απλο τροπο τα σημεια που εθιξες (γιατι καποια σημεια του σωματος μας ειναι ελκυστικα στο αλλο φυλο,για ποιο λογο μας αρεσει το σεξ,ο ρολος της εμμηνοπαυσης,κτλ) :offtopic:

 

@Tinkerbell:Θα συμφωνησω μαζι σου οτι το να σε κοιτανε ηλικιωμενοι και να ξερογλειφονται ειναι οντως ...περιεργο (καλα για το "αλλο", δεν το συζητας καν!) ,αλλα αν σκεφτεις οτι κι αυτοι ανθρωποι ειναι...Τι να κοιταξουν;Την γρια απεναντι με την καλτσα ως το γονατο και το ασπρο μαλλι ή την νεα κοπελα με το ωραιο σωμα και τα προκλητικα ρουχα;; :w00t: :lol: :p

Edit:Τωρα που το προσεξα!Δεν κοιμασαι ποτε τα βραδια κι εσυ μου φαινεται! :cool: :D

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Ολιγον τι off topic αλλα VarX μιας και βλεπω οτι σε ενδιαφερουν αυτα, σου προτεινω να διαβασεις (αν δεν το εχεις κανει ηδη) το "Γιατι το σεξ ειναι διασκεδαστικο;" του Jared Diamond (εκδοσεις Κατοπτρο) που αναλυει με επιστημονικο αλλα απλο τροπο τα σημεια που εθιξες (γιατι καποια σημεια του σωματος μας ειναι ελκυστικα στο αλλο φυλο,για ποιο λογο μας αρεσει το σεξ,ο ρολος της εμμηνοπαυσης,κτλ) :offtopic:

 

@Tinkerbell:Θα συμφωνησω μαζι σου οτι το να σε κοιτανε ηλικιωμενοι και να ξερογλειφονται ειναι οντως ...περιεργο (καλα για το "αλλο", δεν το συζητας καν!) ,αλλα αν σκεφτεις οτι κι αυτοι ανθρωποι ειναι...Τι να κοιταξουν;Την γρια απεναντι με την καλτσα ως το γονατο και το ασπρο μαλλι ή την νεα κοπελα με το ωραιο σωμα και τα προκλητικα ρουχα;; :w00t: :lol: :p

Edit:Τωρα που το προσεξα!Δεν κοιμασαι ποτε τα βραδια κι εσυ μου φαινεται! :cool: :D

Θα το διαβάσω κι εγώ αυτό το βιβλίο μου φαίνεται! :p

Ας κοιτάζουν πιο διακριτικά τουλάχιστον οι παππούδες!Όχι τόσο χύμα!

Ναι κι εγώ της νύχτας είμαι,δε μπορώ τη μέρα από μικρή το είχα αυτό δε μπορούσα ποτέ να κοιμηθώ νωρίς :O

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι και πειτε οτι βρηκατε τον τελειο αντρα η γυναικα ειναι ομορφη ειναι σεξυ ειναι θεα/θεος και οταν ερθει η πατε να μιλησετε και δεν ξερει καν τι να πει εσεις τι θα κανετε???
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται. Αν έχει χάσει τα λόγια του/της προσπαθείς να τον/την βοηθήσεις να τα ξαναβρεί. Αν δε, δεν ξέρει απλά να μιλήσει, τότε, απλά δεν την βλέπω σοβαρά. Τουλάχιστον.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ κι εσείς μπορείτε να φορέσετε ένα τζιν που τονίζει τα ωραία σημεία σας ή μια μπλούζα που θα δείχνει το γυμνασμένο σας σώμα.Γιατί αν το κάνετε δε θα θεωρείται προκλητικό?

Den theoreitai proklhtiko. Theoreitai gay kai kagouriko :lol:

Eidika an syndyazetai me geniko trendy look. Kordeles sto kefali kai ta synafh. :X

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λεει η powerz στεκει γιατι εχω φιλους που ειναι εξωτερικο και μου λενε τι γινεται εκει ειναι τελειος διαφορετικες οι κοπελες εκει.

το ονειρο μου βεβαια ειναι πλεον να βρω μια καλη κοπελα ξενη και να την κανω δικια μου,ετσι οπως εχουν καταντησει οι δικιες μας μονο αηδια νιωθω με το ολο στυλακι τους <<εγω ειμαι και αλλη δεν ειναι>> τι δηλαδη νομιζουν οτι κανουν,φυσικα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις,παντως γενικα τους ξενους τους παω παρα πολυ.

 

Κι εγώ τους πάω τους ξένους. Άγνωστο το γιατί αλλά οι περισσότεροι ξένοι που ξέρω στο Internet είναι πολύ συμπαθητικοί και φιλικοί τύποι και στα φόρουμς συμπεριφέρονται γαμάτα... Αντίθετα με πολλούς Έλληνες... (υπάρχουν βέβαια και ΠΟΛΛΕΣ εξαιρέσεις όπου Έλληνες είναι γαμάτοι)

 

@PowerZ: Δεν αντέχω το υπερβολικό βάψιμο. Πράγματι όσες βάφονται πολύ είναι σαν κλόουν και είναι χάλια. Προτιμώ οι γκόμενες να μη βάφονται καθόλου, έτσι μου αρέσουν περισσότερο... Όσο για τη Σκλεναρίκοβα, σιγά την ωραία! :rolleyes:

 

@FREAK_OF_NATURE: Γιατί τον καημένο; :p Κι εγώ κοιτάω πολλές ακόμα κι αν δεν έχουν βγάλει τίποτα έξω... :p

 

@Tinkerbell: ΕΛΕΟΣ! Εγώ αυτό που έκανε δε μπορώ να το κάνω με τπτ σε δημόσιο χώρο ή εάν με βλέπουν/είμαι με άλλα άτομα. Πραγματικά τρελός! Ρε πορνόγερε, πήγαινε σε κάνα site να δεις εκεί πέρα να το παίζεις όσο θες :p Πάντως κάποια από το σχολείο μου έχει πει σε ένα φίλο μου ότι μια μέρα ήταν ένας τύπος σε ένα αυτοκίνητο, αυτή ήταν στο δρόμο και αυτός το έπαιζε κοιτώντας την :blink:

 

sosto kai episis na prostheso mias kai apo palia otan akoma pigaina sxoleio, thimamai oti oles oi kopeles den ithelan ta kala isixa paidia me storgika aisthimata kai tetoia alla tous periergous tipades me koloftiadmena mixanakia na kapnizoun kai kanena mpafo kai paei legontas.

 

simera kathos eimouna me tin dikia mou kai perpatousame itan apo mprosta mas mia antroparea pou itan oloi me to stil malli tou giftou stin laiki. sto teleios ksekarfoto mou petaei kai mou leei i dikia mou ean mporo na po poios apo autous exei tis perissoteres kataktiseis. fisika den iksera na apantiso alla to ginaikio mialo ti skeftike kai eixe telika dikio. mou edeikse ton mesaio tipo pou eixe malli stil tampakou me tatoo kai sta 2 xeria mauridero kai paei legontas. e otan eida kai tin gkomena tou filouse meta apo ligo epesa apo ta sinefa. ara loipon ti triferotites kai mlks mas lete?? auta ta koitate meta ta 25 kai otan exete faei kai apisteuto ksilo apo ta atoma pou isastan mazi.

 

pros enimerosi kai simmorfosi

 

Ναι, και μένα μου τη σπάει πάρα πολύ αυτό. Εγώ είμαι καλό και ήσυχο παιδί με στοργικά αισθήματα αλλά μία δε με γούσταρε και μου είπε ότι γουστάρει τον ΤΑΔΕ γιατί καπνίζει και οδηγεί μηχανάκι. ΕΛΕΟΣ! :mad: Αλλά ντάξει αυτή η ηλίθια δεν αξίζει, βλαμμένη τελείως! Αλλά τι το ελκυστικό έχουν δηλαδή αυτοί που καπνίζουν και οδηγούν μηχανάκια;;; Εμένα κάτι τέτοιοι "αλήτες" μου τη σπάνε...

 

Κλασικη ελληνικη μικροαστικη νοοτροπια... :rolleyes: δηλαδη ρε φιλε εσυ οταν βγαινεις εξω με την κοπελα σου την υποχρεωνεις να φορεσει...μπουρκα? Ξεκολληστε...εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα να κοιταζουν την εκαστοτε δικια μου,ακομα κι αν ειναι ντυμενη προκλητικα...ξερεις τι ειναι αλλοι να ξεροσταλιαζουν στο κοιταγμα κι εσυ να την εχεις διπλα σου? :cool:

 

Έχεις δίκιο και εγώ όταν τα φτιάξω με κάποια γουστάρω να τα βγάζει όλα έξω γιατί έτσι θα πιάνω κιόλας... :p

Link to comment
Share on other sites

athanati athina me tis anomalares tous gerous. (mporpei na kano kai lathos alla tetoia skinika ta akouo apo files mou sinithos stin athina).

 

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

τραγικο ε? το ιδιο ειχα παθει Γ λυκειου στο σχολειο μας ειχε ενα πιο αποκρυφο μερος ενα σαν βαθουλωματακι στο προαυλειο που δεν φαινοταν καλα και συνηθως καθομουν εκει με την παρεα μου και 2-3 φορες ηταν καποιος απ εξω αν ηταν γερος μικρος δεν φαινοτανε που καθοτανε κανονικα και το παιζε στα μουτρα μας πισω απο το συρματοπλεγμα :O

Link to comment
Share on other sites

εδω που τα λεμε παντως σε καποιες αρεσει που αλλοι κανουν αυτο που κανουν γι αυτες και προσωπια ειχα μια φιλη που της ειχε συμβει το ιδιο με εναν μεγαλο,ναι μεν τον κατακρινε αλλα κατα βαθος καταλαβα οτι της αρεσε που εκανε αυτο το πραγμα γι αυτην,την εξιταρε κι αυτο ηταν φανερο οσο κι το επαιζε τσατισμενη.

η φαντασια παιδι μου ειναι αλλο πραγμα,ολο ανωμαλιες μας βαζει στο μυαλο οπως και να το κανουμε,και ειναι κατι που το χουμε ανεξαιρετος ολοι

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

PMNEDM σε ευχαριστω για την προταση του βιβλιου.Εγω βλεπω οτι δεν σας ενδιαφερουν αυτα και αδικα τα αναφερω.

Τι off topic μου λες,οταν μιλαμε για αυνανιζομενους παππουδες και συναφη;Συζητηση κανουμε για ολα και εχουμε ξεφυγει προπολλου απο το κεντρικο θεμα.

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είμαστε off-topic να πω και εγώ κάτι, έχουν ξεσαλώσει η μεγαλύτερες σε ηλικία γυναίκες (30-40+) η εμένα μου φαίνεται;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

τραγικο ε? το ιδιο ειχα παθει Γ λυκειου στο σχολειο μας ειχε ενα πιο αποκρυφο μερος ενα σαν βαθουλωματακι στο προαυλειο που δεν φαινοταν καλα και συνηθως καθομουν εκει με την παρεα μου και 2-3 φορες ηταν καποιος απ εξω αν ηταν γερος μικρος δεν φαινοτανε που καθοτανε κανονικα και το παιζε στα μουτρα μας πισω απο το συρματοπλεγμα :O

 

 

εεεεε.... τα παραλές και σύ τώρα!!!! άκου 2-3 φορές, μία στις τόσες ερχόμουν!! :p

Πάντως βρε παιδιά έχετε ξεφύγει απο το θέμα τελείως, μπήκα και γω, διαβάζοντας το θέμα ''καλοκαίρι και....όλα έξω'' , να δώ τίποτα ιστορίες για παραλίες και άλλα τρελά!!! και βλέπω έκπληκτος βαθυστόχαστες αναλύσεις και σπόντες και γνωμικά και κ.τ.λ.

Πάντως επειδή δουλεύω σε CLUB κάθε καλοκαίρι, θα σας πω περιληπτικά... οι γυναίκες έχουν ξεφύγει τελείως :p Κάποιος είπε οτι κοιτάνε τους μυς και την ομορφιά του άντρα... παπ@ριές!! ΤΑ ΛΕΦΤΑ κοιτάνε.. συνέχεια βλέπω κάτι κοριτσάκια 16-17-20 με κάτι πορνόγερους με κουστουμάκια και πούρο στο χέρι!

(και φυσικά να κερνάνε απλόχερα....το αμάξι τους απ'εξω_ συνήθως BMW*)

Οσο για τα ρούχα που (...δεν) φοράνε... :shock: ... μου έχουν πέσει άπειρα μπουκάλια και ποτήρια κάτω εξαιτίας τους :p :offtopic:

Ας επανέλθουμε στο θέμα μας τώρα... κορίτσια , που θα κάνετε γυμνισμό φέτος? (για να περάσουμε....'τυχαία' απο εκει!)

http://www.explorecrete.com/images/naturists.jpg

Υ.Γ. Μην τα ισοπεδώνουμε και όλα, έχω γνωρίσει πάρα πολλά κορίτσια που είναι σοβαρά και απόλυτα αξιοπρεπή... συνήθως τα :baby: είναι και τα πιο 'άτακτα'... αλλά δεν πειράζει :shifty:

*αυτό που δεν φαίνετε πίσω απο την BMW είναι το Fiatάκι μου :cry: ...κωλόγερε!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι φιλε μου συμφωνω,δεν κοιτανε ουτε τους μυς ουτε τους κηλιακους.το χρημα θελουν.

τις προαλλες ημουν σε κατι φαναρια με το αμαξι μου alfa romeo gt και περνανε 2 και σταματαει η μια και μου λεει,κουκλε πολυ θα ηθελα να την πεσουμε τα δυο στο πισω καθισμα σου.

ε,τι να πω τωρα,σιγουρα οι πιο πολλες εχουν ξεφυγει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι φιλε μου συμφωνω,δεν κοιτανε ουτε τους μυς ουτε τους κηλιακους.το χρημα θελουν.

τις προαλλες ημουν σε κατι φαναρια με το αμαξι μου alfa romeo gt και περνανε 2 και σταματαει η μια και μου λεει,κουκλε πολυ θα ηθελα να την πεσουμε τα δυο στο πισω καθισμα σου.

ε,τι να πω τωρα,σιγουρα οι πιο πολλες εχουν ξεφυγει

 

ειδες για να παρεις gt? αυτα τραβας τωρα! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

hasiotis_john

 

Αυτο που αναφερα εγω ηταν καθαρα τα γνωρισματα ελξης μεταξυ των 2 φυλων,καθαρα επιστημονικα το ανεφερα και τιποτα παραπανω.

 

Βεβαιως οι πραγματικοι λογοι των γυναικων ειναι γνωστοι σε ολους μας,καθως εσυ στην δουλεια σου το διαπιστωνεις καθε μερα και σε τεραστια μαζα γυναικων...και αλλα ποσα που δεν ξερουμε ακομα καθως το γυναικειο μυαλο αποσκοπει στην αποκατασταση (με οτι αυτο συνεπαγεται) και ενας απο τους βασικους λογους ειναι το χρημα.

 

Και αυτο εξηγειται αν το διαλογιστεις λιγο βαθυτερα,καθως ενας πλουσιος αντρας μπορει να φερει εις περα καλυτερες συνθηκες διαβιωσης για το τεκνο,ασχετως που ολα τα κοριτσακια που αναφερεις το κανουν μονο και μονο για προσωρινη απολαυση και χρημα και αφου ο ματσωμενος αντρας κανει την δουλεια του.

 

Μου αρεσει που ειναι και συναισθηματικες οι γυναικες...τρομαρα τους,απλα αλλος ενας μυθος για να κρυψουν τις λαδιες τους.Ξερουμε πολυ καλα τι γινεται και γιατι γινεται,αλλα και εμεις εξυπηρετουμε τα συμφεροντα μας περνωντας ευχαριστα τον καιρο μας χωρις τυψεις και αισθηματα.Οφθαλμος αντι οφθαλμου

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

VARX

κατα κυριο λογο συφφωνω σε οτι εχεις γραψει μεχρι τωρα (και στο post σου στο αλλο θεμα για τιε χαμενες αγαπες-που ηταν επιστημονικη ερευνα), αλλα προσωπικα το να τις βαζω ολες και ολους στο ιδιο σακι δεν ειναι tου χαρακτηρα μου.

Ναι πολλες γυναικες κοιτανε την αποκατασταση και και και(χρημα κτλ), αλλα προσωπικα τολαχιστον ξερω πληθωρα γυναικων οι οποιες χεσμενα (με το συμπαθειο) τα εχουν τα φραγκα και επισης να εχουν δεσμο και με ατομα αντικειμενικα πολυ πιο ασχημα απο αυτες.Χωρις λευτα.

Υπαρχει και η "χημεια" αναμεσα στα δυο φυλλα (ξερεις η μικρη τρυπουλα στο εσωτερικο της μυτης που λαμβανει την "μυρωδια" του αλλου.Λαμβανει τις φερορμονες και αυτες δινουν στον αλλο το ερεθiσμα του πως να πραξει).

Γι'αυτο δεν πιστευω οτι ολλες κοιτανε τα χρηματα κτλ.

Αυτες μας δινουν και την αισθηση του ερωτα.

Κατα την ταπεινη μου γνωμη υπαρχουν και γυναικες με αισθηματα(ο καθενας ας μεταφρασει τα "αισθηματα" οπως θελει) και αντρες.Δεν ψαχνουμε ολοι το αχαλινωτο sex με οποιον μας τυχει.(Αυτο το λεω εγω , δεν λεω οτι το ειπες εσυ).

Παντως πεπει να ομολογισω οτι ενω παλιοτερα οι αντρες ηταν αυτοι που συνηθως "επαιζαν" κι εφευγαν, τωρα οι γυναικες το κανουν πολυ πιο ευκολα.

 

P.S-Πιστεψε με δεν γραφεις ασκοπα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...