Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην εποxή μου - 80s - αυτές που ντυνόταν έξαλα ΔΕΝ.. Αυτές που .. ντυνόταν κανονικά.. Τώρα φαντάζομαι ότι γενικά καλύτερα;..

 

αν και νομίζω ότι την έxουν δει τελευταία..

 

Αυτό που τρελαίνομαι είναι όταν λένε ότι δεν υπάρxουν άντρες..

 

Απ' ότι έxω δει - μακάρι να κάνω λάθος - τώρα όλες κυνηγάνε τον τέλειο και του την πέφτουυ ακόμα και αν συνδεύεται.. Οπότε ή θα είσαι μάxιμος και δεν θα προλαβαίνεις ή ξενερουά.. (καλά υπάρxουν και οι ξένες, να 'ναι καλά..)..

 

Το θέμα είναι λεπτό και μπορεί να δημιουργηθουν παρεξηγήσεις - να με συνxωρείται για την παρέμβαση - αν θέλει κάποιος συνφορμίστας ας σxολιάσει, αλλά δεν σκοπεύω να επεκταθώ, όποια και αν είναι η απάντηση.. ευxαριστώ :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

αν και νομίζω ότι την έxουν δει τελευταία..

 

Αυτό που τρελαίνομαι είναι όταν λένε ότι δεν υπάρxουν άντρες..

 

την Παρασκευή έρχεται ένας τύπος και μου λέει "Θα μου πείς σε παρακαλώ το κομμωτήριό σου?" LOL :lol:

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να σου εκοψε την φόρα,έτσι;;;Συνέχισε απτόητος εσύ...

 

 

Ευτυχώς όχι …από αυτοπεποίθηση άλλο τίποτα :cool: :p :cool: !άλλωστε μια απόρριψη ήταν …Δεν γίνεται να αρέσουμε σε όλες :p

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

την Παρασκευή έρχεται ένας τύπος και μου λέει "Θα μου πείς σε παρακαλώ το κομμωτήριό σου?" LOL :lol:

:lol: :lol:

Απο πρωτοτυπια παντως αλλο τιποτα! :!: :p

Link to comment
Share on other sites

Ποιό κόλπο,για πες μας να ξέρουμε και'μεις..

της μιλατε λες και θελετε να της πειτε να βγειτε εξω <θελω να μεινει μεταξυ μας να μην το μαθει κανεις και αλλα> και μετα αφου βλεπετε οτι εχει ψαρωσει της λετε <ειμαι νιντζα> :p αυτη γελαει και πεφτει ειναι απο τα σιγουρα κολπα...

 

με σοβαρο υφος παντα ε??? μην χαλασουμε και της πιατσα :p

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

Απο πρωτοτυπια παντως αλλο τιποτα! :!: :p

lol..άσε!

τώρα τελευταία παίζει πολύ το "πριγκίπισσα".το ίδιο βράδυ το είπαν σε μένα και σε μια φίλη μου στο ίδιο μαγαζί,ξεχωριστό άτομο.χαχα :lol:

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

ok 8a gelasei h kopela...meta omos ??

eys exeis riksei kapoia etsi??

5 6 φορες εχει πετυχει αλλα μετα που θα της το πεις ειναι το πως θα αντιδρασει και τι θα βρεις να της πεις εκεινη την ωρα :)

Link to comment
Share on other sites

την Παρασκευή έρχεται ένας τύπος και μου λέει "Θα μου πείς σε παρακαλώ το κομμωτήριό σου?" LOL :lol:

 

 

Μάλλον αυτό είναι το νέο specie του άνδρα. Ειδικά στην Ελλάδα :worry:

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το "από κάπου σε ξέρω" δεν πιάνει πια; Κλασσικό μπορώ να πω... Για να ανοίξεις συζήτηση βέβαια... από κει και πέρα βλέπεις!

 

Υ.Γ.: Αυτό με το Ninja άψογο αλλά πρέπει να ξέρεις να το λές με τον ανάλογο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

π.χ. ... Λάζαρος "Εισαι το ταίρι μου"; :rotfl:

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το "από κάπου σε ξέρω" δεν πιάνει πια; Κλασσικό μπορώ να πω... Για να ανοίξεις συζήτηση βέβαια... από κει και πέρα βλέπεις!

 

Υ.Γ.: Αυτό με το Ninja άψογο αλλά πρέπει να ξέρεις να το λές με τον ανάλογο τρόπο.

Πριν λίγες μέρες μου έτυχε αυτό που λες.Δε ξέρω αν μου έλεγε αλήθεια αλλά με σταμάτησε ένας στο δρόμο και μου έλεγε ότι με έχει δεί κάπου και με θυμόταν από τότε(πριν 2 χρόνια!)και κάτι τέτοια.Έπιασε μπορώ να πω,αλλά μόνο για λίγο.

 

Πάντως φαντάζεστε η κοπέλα που μιλάτε και της λέτε τον πρόλογο του ninja να λιώνει με αυτά που ακούει και στο τέλος να την ξενερώσετε??Κρίμα δεν είναι?lol..

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

ναι,δε μιλάω για μένα.όταν μου το έστειλαν σε μήνυμα ψάρωσα μπορώ να πώ στην αρχή γιατί είναι κανονικά σαν ερωτική εξομολόγηση αλλά μόλις διάβασα το είμαι ninja γέλαγα πόση ώρα.μου είχε φανεί τρομερά επιτυχημένο και αστείο!

αλλά φαντάσου μια μικρούλα ξέρω'γω 13χρονη να της το λέει κάποιος αυτό κι εκείνη να λιώνει γι'αυτόν..χαχα το κακόμοιρο :( :p

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κι αμα της πεις οτι εισαι νιντζα και αυτη ειναι ξενερωτη και δεν γελασει; Ντροπηηηη :oops: :fool:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι,δε μιλάω για μένα.όταν μου το έστειλαν σε μήνυμα ψάρωσα μπορώ να πώ στην αρχή γιατί είναι κανονικά σαν ερωτική εξομολόγηση αλλά μόλις διάβασα το είμαι ninja γέλαγα πόση ώρα.μου είχε φανεί τρομερά επιτυχημένο και αστείο!

αλλά φαντάσου μια μικρούλα ξέρω'γω 13χρονη να της το λέει κάποιος αυτό κι εκείνη να λιώνει γι'αυτόν..χαχα το κακόμοιρο :( :p

 

Ωχ! Ι-Δ-Ε-Α!!!

 

Ξέρω που θα το στείλω χεχεχεχεχε :devil: :up:

Να 'σαι καλά ρε Tinkerbell! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Ι-Δ-Ε-Α!!!

 

Ξέρω που θα το στείλω χεχεχεχεχε :devil: :up:

Να 'σαι καλά ρε Tinkerbell! :ninja:

lol :p

Ελπίζω να πετύχει! ;)

Να μας πείς τι έγινε μόλις το στείλεις ε!

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

ναι,δε μιλάω για μένα.όταν μου το έστειλαν σε μήνυμα ψάρωσα μπορώ να πώ στην αρχή γιατί είναι κανονικά σαν ερωτική εξομολόγηση αλλά μόλις διάβασα το είμαι ninja γέλαγα πόση ώρα.μου είχε φανεί τρομερά επιτυχημένο και αστείο!

αλλά φαντάσου μια μικρούλα ξέρω'γω 13χρονη να της το λέει κάποιος αυτό κι εκείνη να λιώνει γι'αυτόν..χαχα το κακόμοιρο :( :p

εμ ο παππους εχει τον τροπο... :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παλι σημερα.....ζεστη και ολες .."χυμα τα φραγκοσταφυλλα".... αν με καταλαβαινετε!!!!

Ημαρτον!!!

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παλι σημερα.....ζεστη και ολες .."χυμα τα φραγκοσταφυλλα".... αν με καταλαβαινετε!!!!

Ημαρτον!!!

 

:lol::lol:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλε μου! Δεν ξερω τι θα γίνει μ'αυτή την κατάσταση...:shock:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το καλοκαίρι στην παραλία τι παθαίνετε? :p

Εσυ δηλαδη γιατι δεν κυκλοφορεις ετσι και εκτος διακοπων (θαλασσα κλπ)

οχι προσωπικο,οκ;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...