Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάλι αρχίσαμε με τα κολλητά μαγιό και τις τρίχες... :wacko: :blink: :w00t:

Δεν μπορώ να καταλάβω τι το κακό έχει ένα κολλητό μαγιό... Ή κάποιος να έχει λίγες τρίχες παραπάνω. Δεν γεννήθηκαν όλοι όμοιοι. Ανοίχτε επιτέλους λίγο το μυαλό σας!

Τα στερεότυπα θα μας φάνε... Και οι τρίχες!!!! :lol: :lol: :lol: :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή είναι η αντίδραση των περισσότερων γυναικών όπως και τον ανδρών :mad: :mad: .Δηλ θέλετε να μου πείτε οτι οι άνδρες μόλις δουν κάποιον λίγο ,ίσως, πιο ωραίο απο τον εαυτό τους δεν θα τους τσιγκλήσει λίγο αυτό :cry: :blink: ;Δεν θα υπάρξει ένα αίσθημα ζήλιας :p :D ;;;Τόση ανωτερότητα πια... :cool: :cool:
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Μπα,οχι τοσο...δεν ειμαστε τοσο ζηλιαρογατοι ουτε κοιταμε να βγαλουμε ο ενας το ματι του αλλου συνεχεια... ;)

 

Προσωπικα ζηλευω εστω & λιγο μονο οταν βλεπω κουκλαρες με χοντρους,κοντους,πολυ μεγαλυτερους σε ηλικια & γενικα ασχημους... :rolleyes: βεβαια απ'την αλλη οταν τις βλεπω να κοιταζουν κοιταζουν εμενα ή καποιους αλλους σα λιγουρια χαιρομαι αφανταστα...ας μεινει στο κοιταγμα κι ας παει με τον...κουασιμοδο της(που ολοι ξερουμε γιατι ειναι μαζι του... :rolleyes: ).

Link to comment
Share on other sites

Μπα,οχι τοσο...δεν ειμαστε τοσο ζηλιαρογατοι ουτε κοιταμε να βγαλουμε ο ενας το ματι του αλλου συνεχεια... ;)

 

Προσωπικα ζηλευω εστω & λιγο μονο οταν βλεπω κουκλαρες με χοντρους,κοντους,πολυ μεγαλυτερους σε ηλικια & γενικα ασχημους... :rolleyes: βεβαια απ'την αλλη οταν τις βλεπω να κοιταζουν κοιταζουν εμενα ή καποιους αλλους σα λιγουρια χαιρομαι αφανταστα...ας μεινει στο κοιταγμα κι ας παει με τον...κουασιμοδο της(που ολοι ξερουμε γιατι ειναι μαζι του... :rolleyes: ).

Βλέπω απο μετριοφροσύνη άλλο τίποτα,έτσι?

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

...οταν βλεπω κουκλαρες με χοντρους,κοντους,πολυ μεγαλυτερους σε ηλικια & γενικα ασχημους... :rolleyes: βεβαια απ'την αλλη οταν τις βλεπω να κοιταζουν κοιταζουν εμενα ή καποιους αλλους σα λιγουρια χαιρομαι αφανταστα...ας μεινει στο κοιταγμα κι ας παει με τον...κουασιμοδο της(που ολοι ξερουμε γιατι ειναι μαζι του... :rolleyes: ).

Πέστα βρε φίλε! Έτσι είναι όπως τα λες.

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω απο μετριοφροσύνη άλλο τίποτα,έτσι?
Οταν αναφερομαι στα παραδειγματα αντρων που εγραψα,ε ναι,δε χρειαζεται μετριοφροσυνη... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ο μιμητισμος πολλες φορες ειναι ασχημο πραγμα,ειδικα σε αυτες τις ηλικιες.

Μια η ΤV που πλασαρει αυτο το στυλακι για την νεα κοπελα, μια τα εριοδικα που εχουν γεμισει τα περιπτερα (περιοδικα για εφηβους και life-style) τα οποια ειναι στην πλειοψηφια τους ελεινα, μια μερικες κοπελες στο σχολειο οι οποιες εχοντας "πιο προσχρημενους" γονεις, ντυνονται ετσι, ειναι συνηθως το κεντρο της προσοχης,ετσι προσπαθουν και τα υπολοιπα κοριτσακια να κανουν το ιδιο...

Οπως οταν πηγαινα εγω γυμνασιο ηταν τις μοδας π.χ. τα αγορια να φοραμε τα "φλαΪτ"(αεροποριας) τα μπουφαν με κονκαρδες στο δεξι μανικι (αν θυμαμαι καλα).

Τωρα απλος υπαρχει αλλου ειδους μιμητισμος.

Συν του οτι τα περισσοτερα πιδια εχουν την ταση να μιμουνται το πιο "προχωρημενο-cool-εξαλο", και καπου χανουν την μπαλα.

Γιατι προσπαθεια στην προσπαθεια, ερχεται η υπερβολη.

Ποτε μου δεν εχω κρινει καποιον -ουτε σκοπευω να το κανω- καποιον απο το στυλ ντυσιματος και την εξωτερικη του εμφανιση.

Υπαρχουν αλλα πραγματακια λιγοτερο εμφανη που "μου κλεινουν το ματι", και μου δινουν μια εικονα του αλλου.

Πραγματικα ομως με θλιβει(ειλικρινα), να βλεπω κοριτσακι-βλασταρια-, στην πιο τρυφερη τους ηλικια και να αναλλωνονται ψυχοσωματικα σε τετοια θεματα.

Δεν λεω να πανε με καλεμπιες σχολειο ουτε να βγαινουν με ρασα.Αλλα το ομορφο μπορει καλλιστα να ειναι σεξυ χωρις να ειναι προκλητικο.

Και πραγματικα σας μιλαω εγω που το ντυσιμο μου καθε αλλο παρα "συντηριτικο" μπορει να θεωρηθει.

(Τα παραπανω ειναι προσωπικη και υποκειμενικη αποψη και σιγουρα δεν μιλαω για το 100% ουτε οτι παντα γινονται οπως τα αντιλαμβανομαι εγω.)

 

όπως έχουμε ξαναπεί σε άλλο θέμα έχεις απόλυτο δίκαιο :D ;) σε αυτό αλλά πολλές κοπέλες το αγνοούν ...

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Wraia ta lete! Tous antres pou kukloforoun me ta amanika gia na kanoun epeidiksi se o,ti exoun kataktisei olo to xeimwna sto gym den tous vlepete? Oi perissoteroi vevaia den tha eprepe na forane tetoies mplouzes(den tha eprepe oute na tous perasei apo to mualo)! Emeis diladi ti ftaime na vlepoume auta? Ase ta anoixta poukamisa apo opou kseprwbalei i trixa twn 3 imerwn(einai trendy kai ksirizontai, alla opote to thumountai)! Oso gia tin paralia......ta afarmosta magiw.......! I rest my case...... :( :)

 

Καλησπέρα MiuMiu !λοιπόν υπάρχουν τύποι οι οποίοι φοράνε τα αμάνικα και κολλητά τύπου body action για να δείξουν το σώμα τους !χαλάλι τους !Άλλωστε όταν μια κοπέλα που είναι ωραία βάλει κάτι πιο προκλητικό το χαίρεσαι και δεν το κακολογείς (για τους άντρες μιλάω)

το πρόβλημα είναι όταν ντύνονται ξεκολλά κάτι κοπέλες που τα περιττά κιλά δεν τους το επιτρέπουν !να σου πω και κάτι ακόμα! Κ εγώ λατρεύω τα αμανικα το καλοκαίρι !δεν είμαι κανένας body builder απλά είναι πολύ άνετα !και όσο για τα μπλουζάκια τύπου body action νιώθω πολύ όμορφα όταν τα φοράω μιας και αναδεικνύουν το σώμα μου ! ;) :D

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και ο posseidon, το καλοκαιρι και εγω φοραω αμανικα, και δε ειμαι ο Markus Ruhl! :p ;) (Καμια σχεση πραγματικα)

Αλλα και παλι αν δω καπιος με τρομερο σωμα να φοραει εφαρμοστα ρουχα με τιποτα δεν θα πω κοιτα το ψωνιο.Και "μαγκας" ειναι και καλα κανει.Απο την στιγμη που "ελιωσε" για να φτιαξει ενα τετοιο σωμα, εμενα δεν μου πεφτει λογος.Αλλα πραγματα προσωπικα με ενοχλουν.

και αν ξυριζεται, και παλι καλα κανει.

Προσωπικα δεν εχω τριχες στο στηθος και ειμαι 24 σχεδον.

Ε, και τι εγινε;

Αλλοι εχουν, αλλοι οχι.

Και ολοι μια χαρα και αγαπημενοι ειμαστε!

Αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα μας.(Ξεφυγαμε)

δηλαδη οι κοπελες που προσεχουν ολο τον χρονο την διατροφη τους, γυμναζονται κτλ κτλ, και φορανε εφαρμοστα ρουχα, τι λεμε;

"Καλα κανουν,χαλαλι τους και και..."Και φυσικα ειμαι οπρωτος που το επικροτω, γιαιτ για εμενα παιζει πολυ σημαντικο ρολο ΚΑΙ η εξωτερικη εμφανιση.(Αλλα με τον αντρα παμε κατευθειαν στο ειναι ψωνιο.)

Οι κοπελες οι οποιες ειναι υπερβαρες (δεν μιλαω για 3-4,5 κιλα παραπανω), προσωπικα με "ενοχλει" αισθητικα, οταν προσπαθουν να στριμωχτουν σε ενα παντελονι 10 νουμερα μικροτερα και μια μπλουζα "S"!

Δεν ειναι αλα τα ρουχα ενα μεγεθος.

Ουτε ειναι αναγκη ολες να ειναι ντυμενες οπως στο Cosmopollitan! ;)

Το ομορφο,σεξυ, αισθησιακο, μοντερνο, δεν εχει μονο μια οδο!

Ειναι κριμα οι πιο ομορφες κοπελες και οι πιο sexy κοπελες (οι Ελληνιδες φυσικα), να τα κανουν μανταρα απο υπερβολες. :)

Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που "ελιωσε" για να φτιαξει ενα τετοιο σωμα, εμενα δεν μου πεφτει λογος.
(Σχετικα οφτοπικ)Απο τι ελιωσε?Απο την πολλη γυμναστικη ή απ'τις πολλες πρωτεινο-σκονες? ;) :X Μηπως τελικα μας αρεσει απλα να βλεπουμε το ωραιο & δεν αναρωτιομαστε πως εγινε?(Το ιδιο ισχυει & για τις κοπελες,πολλες "ψηνονται" στα μποντιλαιν,αλλες ξεραινονται κυριολεκτικα στην πεινα για να βλεπουμε ο,τι βλεπουμε...).

Ουτε ειναι αναγκη ολες να ειναι ντυμενες οπως στο Cosmopollitan! ;)

Το ομορφο,σεξυ, αισθησιακο, μοντερνο, δεν εχει μονο μια οδο!

Ειναι κριμα οι πιο ομορφες κοπελες και οι πιο sexy κοπελες (οι Ελληνιδες φυσικα), να τα κανουν μανταρα απο υπερβολες. :)

Πανω-κατω συμφωνω μαζι σου,εκτος απ'το τελευταιο...πιο ομορφες δεν ξερω,αλλα πιο σεξυ(κατα τη γνωμη μου)αποκλειεται...δες & λιγο τις ιταλιδες(μιας & βλεπω οτι μενεις εκει...) ;) :!:
Link to comment
Share on other sites

(Σχετικα οφτοπικ)Απο τι ελιωσε?Απο την πολλη γυμναστικη ή απ'τις πολλες πρωτεινο-σκονες? ;) :X Μηπως τελικα μας αρεσει απλα να βλεπουμε το ωραιο & δεν αναρωτιομαστε πως εγινε?(Το ιδιο ισχυει & για τις κοπελες,πολλες "ψηνονται" στα μποντιλαιν,αλλες ξεραινονται κυριολεκτικα στην πεινα για να βλεπουμε ο,τι βλεπουμε...).

Πανω-κατω συμφωνω μαζι σου,εκτος απ'το τελευταιο...πιο ομορφες δεν ξερω,αλλα πιο σεξυ(κατα τη γνωμη μου)αποκλειεται...δες & λιγο τις ιταλιδες(μιας & βλεπω οτι μενεις εκει...) ;) :!:

 

Ναι.Εχεις απολυτο δικιο για την "χημεια του κρατους" (και δεν μιλαω στις απλες πρωτεινες) χαρη στην οποια εχουν γινει "κτηνη" μερικοι.Το ιδιο και για τις κοπελες.Μιλαω για αυτους-αυτες οι οποιοι\ες με τις "σωστες" μεθοδους εχουν φτιαξει οτι εχουν φτιαξει. ;)

Τωρα για το τελευταιο, να σου πω.Ειναι πολυ sexy και εδω οι κοπελες

(περιποιουνται απο μικρες τον εαυτο τους και δεν αφηνονται σε σοκολατοειδη και τετοια) και εχουν πολυ ωραιο σωμα.Ειναι περιποημενες, ομορφες κτλ κτλ.

Απο εκει και περα βρισκω πιο "ερωτικες" τις Ελληνιδες.Εχουν αυτο το "κατι".

Αλλα ξερεις που χανουν πολυ οι δικες μας;Και χανουν και το κατι και τα παντα!

Στο λεω αν και βαινω off topic.Στο οτι εχουν σηκωσει παρα μα παρα πολυ ψηλα τον αμανέ.

Εαν εδω δεις μια ομορφη κοπελα και της κανεις ενα "σωστο" και ομορφο κοπλιμεντο, θα σου χαμογελασει, ακομα και αν δεν της κανεις την παραμικρη αισθηση.

Στην Ελλαδα λυπαμαι που το λεω αλλα απο εμπειριες (οχι δικες μου ευτυχως), το πιο πιθανο ειναι να γυρισει να σου πει με υφος, "Αντε χασου ρε ...."(συμπληρωστε οτι θελετε). :X

(Φυσικα δεν αναφερομαι σε ολες!)

Link to comment
Share on other sites

Μπα,οχι τοσο...δεν ειμαστε τοσο ζηλιαρογατοι ουτε κοιταμε να βγαλουμε ο ενας το ματι του αλλου συνεχεια... ;)

 

Προσωπικα ζηλευω εστω & λιγο μονο οταν βλεπω κουκλαρες με χοντρους,κοντους,πολυ μεγαλυτερους σε ηλικια & γενικα ασχημους... :rolleyes: βεβαια απ'την αλλη οταν τις βλεπω να κοιταζουν κοιταζουν εμενα ή καποιους αλλους σα λιγουρια χαιρομαι αφανταστα...ας μεινει στο κοιταγμα κι ας παει με τον...κουασιμοδο της(που ολοι ξερουμε γιατι ειναι μαζι του... :rolleyes: ).

 

 

Αντε βρε σαχλε!! Κακοηθη!! Για τη καλη τους τη καρδια ειναι μαζι τους τα κοριτσια :w00t: :lol: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Εαν εδω δεις μια ομορφη κοπελα και της κανεις ενα "σωστο" και ομορφο κοπλιμεντο, θα σου χαμογελασει, ακομα και αν δεν της κανεις την παραμικρη αισθηση.

Στην Ελλαδα λυπαμαι που το λεω αλλα απο εμπειριες (οχι δικες μου ευτυχως), το πιο πιθανο ειναι να γυρισει να σου πει με υφος, "Αντε χασου ρε ...."(συμπληρωστε οτι θελετε). :X

(Φυσικα δεν αναφερομαι σε ολες!)

προσωπικά δε μπόρεσα ποτέ να βρίσω κάποιον γιατί δε μου βγαίνει και γενικά δε μ'αρέσει αλλά ξέρεις τι γίνεται πάντα?παίρνει θάρρος ο άλλος και δεν ξεκολλάει.δηλαδή αν είμαστε λίγο ευγενικές,νομίζετε αμέσως ότι γουστάρουμε.

πάντως χαίρομαι πάρα πολύ που έρχεται το καλοκαιράκι και κυκλοφορούμε πιο άνετα.. ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο λεω αν και βαινω off topic.Στο οτι εχουν σηκωσει παρα μα παρα πολυ ψηλα τον αμανέ.

Εαν εδω δεις μια ομορφη κοπελα και της κανεις ενα "σωστο" και ομορφο κοπλιμεντο, θα σου χαμογελασει, ακομα και αν δεν της κανεις την παραμικρη αισθηση.

Στην Ελλαδα λυπαμαι που το λεω αλλα απο εμπειριες (οχι δικες μου ευτυχως), το πιο πιθανο ειναι να γυρισει να σου πει με υφος, "Αντε χασου ρε ...."(συμπληρωστε οτι θελετε). :X

(Φυσικα δεν αναφερομαι σε ολες!)

 

Aαα εδώ διαφωνώ. Να σου βρω εγώ τον τελευταίο που το επιχείρησε,ο οποίος μόνο ευχαριστώ που δε μου είπε που τον απέρριψα :p

(Να'ναι καλά ο άνθρωπος,ευγενέστατος ήταν!)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Aαα εδώ διαφωνώ. Να σου βρω εγώ τον τελευταίο που το επιχείρησε,ο οποίος μόνο ευχαριστώ που δε μου είπε που τον απέρριψα :p

(Να'ναι καλά ο άνθρωπος,ευγενέστατος ήταν!)

 

tora omos me auto pou eipes mas mperdepses giati mporei na simainei 2pragmata.

 

i esi apla feresai polli sosta kai polli eugenika

i o allos ean ferthikes san klassiki ellinida snob (dld tou erikses brisimo) einai mazoxas

 

:p :p

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Εχεις απολυτο δικιο για την "χημεια του κρατους" (και δεν μιλαω στις απλες πρωτεινες) χαρη στην οποια εχουν γινει "κτηνη" μερικοι.Το ιδιο και για τις κοπελες.Μιλαω για αυτους-αυτες οι οποιοι\ες με τις "σωστες" μεθοδους εχουν φτιαξει οτι εχουν φτιαξει. ;)

Τωρα για το τελευταιο, να σου πω.Ειναι πολυ sexy και εδω οι κοπελες

(περιποιουνται απο μικρες τον εαυτο τους και δεν αφηνονται σε σοκολατοειδη και τετοια) και εχουν πολυ ωραιο σωμα.Ειναι περιποημενες, ομορφες κτλ κτλ.

Απο εκει και περα βρισκω πιο "ερωτικες" τις Ελληνιδες.Εχουν αυτο το "κατι".

Αλλα ξερεις που χανουν πολυ οι δικες μας;Και χανουν και το κατι και τα παντα!

Στο λεω αν και βαινω off topic.Στο οτι εχουν σηκωσει παρα μα παρα πολυ ψηλα τον αμανέ.

Εαν εδω δεις μια ομορφη κοπελα και της κανεις ενα "σωστο" και ομορφο κοπλιμεντο, θα σου χαμογελασει, ακομα και αν δεν της κανεις την παραμικρη αισθηση.

Στην Ελλαδα λυπαμαι που το λεω αλλα απο εμπειριες (οχι δικες μου ευτυχως), το πιο πιθανο ειναι να γυρισει να σου πει με υφος, "Αντε χασου ρε ...."(συμπληρωστε οτι θελετε). :X

(Φυσικα δεν αναφερομαι σε ολες!)

 

 

an kai bginoume pali off topic simfono apolita me olo to post.

 

kai meta anarotiountai oi dikes mas giati kollame stis ksenes me to pou erthei to kalokairaki i ean einai kamia xronia tin ellada. ma polli apla ean i kopela den thelei den tha se piasei apo ta moutra me xilies duo brisies i kakous tropous alla tha se aporipsei eugenika kai paei legontas.

 

are loipon auto pou exo akousei apo tis perissoteres ellinides eidika otan kathome se mia kafeteria kai dipla mou sxoliazoun ginaikes oti den iparxoun antres stin ellada den isxiei. iparxoun apla exoun barethei kourastei na tous prosbaloun kai mias kai iparxoun kai allou portokalies kai den xreiazetai na parakalane kai gonipetis gia ena aplo rantebou (imarton autos o snobbismos epitelous stin ellada) den xreiazetai na parakalane kai olas.

 

tip:

allakse xaraktira giati se liga xronia sas blepo oles na exete sxeseis mono me albanous kai maurous pou kai to mpineliki to sikonoun mias kai oi pio polloi to exoun san apothimeno (kai exoun sinithisi kai to mpinliki apo tis douleies pou ekanan/kanoun) na ta ftiaksoun me ellinida gia na to paineuontai stin parea tous alla kai gia allous oikonomikous logous.

 

ps.

exete dei pote ellinida sto eksoteriko pos simperiferetai. ego eixa dei kolliti mou ipersnob kai den tin anagnoriza, allos anthropos eidika se tetoia themata oute anastoles oute snob oute tipota. katalabainoun oi foitites tou eksoterikou kai osoi menoun ekso ti ennoo ;) ;)

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω απο μετριοφροσύνη άλλο τίποτα,έτσι?

 

auto pou sigoura den tha kanoume san antres kai pisteuo milao gia tin pleiopsifia mas einai na exei enas filos mas mia ginaikara dipla tou kai na prospathoume na tou tin fame me oti tropo mporoume.

 

ektos bebaia kai i alli dosi simadia oti mas goustarei alla kai pali tha sebastoume (etsi kano ego toulaxiston) ton filo mas.

 

einai kati pou to blepo sinexeia me tis ginaikes auto kai gi'auto otan milao me mia fili mou (mia exo denkatafera na exo alles giati kataligame se krebbati sto telos :p) mou leei sinexeia oti exei pio pollous antres filous kai ante na milaei kai me kamia kopela kai oti pio polloi empistosini exei stous antres para stis ginaikes se para pollous tomeis.

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα εμπιστοσύνης... Προσωπικά όταν κάποιος κοιτάζει την κοπέλα μου (όχι να τη γδύνει με τα μάτια ούτε να της την πέφτει) μου αρέσει....

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

 

ps.

exete dei pote ellinida sto eksoteriko pos simperiferetai. ego eixa dei kolliti mou ipersnob kai den tin anagnoriza, allos anthropos eidika se tetoia themata oute anastoles oute snob oute tipota. katalabainoun oi foitites tou eksoterikou kai osoi menoun ekso ti ennoo ;) ;)

 

 

katalabaino mono pou uparxoun duo kathgories stis kopeles-ellhnides-pou spoudazoun eksoteriko:aytes pou sto spiti menontas me tous goneis htan kapos piesmenes..den eixan eley8eria na bgainoun kai na gyrizoun oti ora 8eloun kai me opoion 8eloun,forontas oti 8eloun..oi perissoteresa po aytes tis kopeles feygontas ekso,kai onta kati to diaforetiko,ksesalonoun sthn kurioleksia...

uparxoun omos kai kopeles pou kseroun ti 8eloun,kai exoun ena metro genikotera

 

oson afora to mpinelikoma tora...ego san kopela an er8ei kapoios-agnostos- kai mou kanei ena koplimento 8a po ena eyxaristo,isos kai na xamogelaso..to oti de 8a po tpt parapano upo8eto oti dinei to shma oti "ok eyxaristo gia ta kala sou logia alla den epi8umo peraitero analush kai syzhthsh"..fusika to eyxaristo kai to xamogelo proupo8etei eygenh sxolia kai oxi san ena pou akousa proxtes"sygnomh kopelia...se koitazo edo kai ora..eisai polu glukia alla exo mia aporia..exeis kanei silikonh?" :wacko: aytounou tora ti na tou peis e?

an parola ayta o epidoksos kamaki man den antilhf8ei oti den exo oreksh oute gia koubenta oute gia kati allo kai sunexisei,tote arxizeis polu apla kai ton agnoeis...an kai ayto de piasei sorry kiolas alla to mpineliki tou 8a to akousei.. :X

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά ειρωνικά ανέφερα το ζιβάγκο μιας και εγω δεν έχω κανένα προβλημα με τις τρίχες!!!

Είναι γνωστό οτι φίλος δύσκολα θα "καρφώσει" φίλο, ενω σε περίπτωση γυναικών....

Το θέμα με τις κοπέλες και τα καμακια και την υποτιθέμενη έλλειψη των αντρών έγκειται για μένα σε δύο πράγματα. Πρώτον γενικά οι ελληνιδες έχουν πάρει λίγο ψηλά τον αμανέ και την έχουν δεί κάπως. Δεύτερον νομίζουν οτι όποιος τους την πέφτει το κάνει αναγκαστικά για κρεβάτι. Υπάρχουν άτομα που απλά θέλουν να γνωριστούν με κάποια και αν ταιριάζουν καλώς. Άλλωστε το καμάκι για one night stand θα το κάνεις εκεί που ξέρεις οτι σε παίρνει και σε κατάλληλο χώρο. Αποτέλεσμα των δύο παραγόντων είναι οι χυλόπιτες να φεύγουν αεροθούμενες και φυσικά οι άντρες να έχουν βαρεθεί-τσαντιστει κλπ. Αλλωστε στις μέρες το να μιλήσεις σε κάποιαν θεωρείται΄από τις γυναίκες που και καλά λένε οτι δεν υπάρχουν άντρες οτι είσαι λιγούρης.

Παιδιά μην γελιόμαστε ο άντρας γουστάρει την γυναίκα αλλά στην Ελλάδα το κακό είναι οτι η γυναίκα γουστάρει ....τον εαυτό της!!!!

Link to comment
Share on other sites

oson afora to mpinelikoma tora...ego san kopela an er8ei kapoios-agnostos- kai mou kanei ena koplimento 8a po ena eyxaristo,isos kai na xamogelaso..to oti de 8a po tpt parapano upo8eto oti dinei to shma oti "ok eyxaristo gia ta kala sou logia alla den epi8umo peraitero analush kai syzhthsh"..fusika to eyxaristo kai to xamogelo proupo8etei eygenh sxolia kai oxi san ena pou akousa proxtes"sygnomh kopelia...se koitazo edo kai ora..eisai polu glukia alla exo mia aporia..exeis kanei silikonh?" :wacko: aytounou tora ti na tou peis e?

an parola ayta o epidoksos kamaki man den antilhf8ei oti den exo oreksh oute gia koubenta oute gia kati allo kai sunexisei,tote arxizeis polu apla kai ton agnoeis...an kai ayto de piasei sorry kiolas alla to mpineliki tou 8a to akousei.. :X

Σ'αυτη την περιπτωση καλα θα κανεις να του ριξεις μπινελικι... ;) ελα ομως που συνηθως δε γινεται ετσι... :mad: φτανει να ριξεις μια ματια σε καποια ή να της χαμογελασεις λιγο για να σε κοιταξει με υπεροπτικο & υποτιμητικο υφος & να σε κανει να νιωσεις ασχημα...

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά δε μπόρεσα ποτέ να βρίσω κάποιον γιατί δε μου βγαίνει και γενικά δε μ'αρέσει αλλά ξέρεις τι γίνεται πάντα?παίρνει θάρρος ο άλλος και δεν ξεκολλάει.δηλαδή αν είμαστε λίγο ευγενικές,νομίζετε αμέσως ότι γουστάρουμε.

πάντως χαίρομαι πάρα πολύ που έρχεται το καλοκαιράκι και κυκλοφορούμε πιο άνετα.. ;)

 

Ακριβώς! Ούτε εγώ μπορώ να βρισω και μετα με παιρνει απο πισω ο άλλος!

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι είναι πολύ άσχημο ενώ πας να κανείς ένα compliment (τι τα χουμε τα διπλώματα :p ) δεν μου έχει τύχει εμένα αλλά το έχω ακούσει από γνωστούς !μεγάλο μέρος των ελληνίδων το έχει καβαλήσει …άλλωστε δεν είναι λίγες που παίζουν με τα μάτια με κάποιον , του δίνουν την αίσθηση ότι θέλουν να τη πλησιάσουν και μόλις της κάνεις κίνηση , σου πετάει μια απάντηση τύπου <<τα έχω με άλλο >> η ότι δεν της αρέσεις … κάτι τέτοιες θέλουν πολύ ξύλο γιατί το κάνουν συστηματικά …άλλο να το κανείς μια φορά και άλλο συνέχεια …

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Ούτε εγώ μπορώ να βρισω και μετα με παιρνει απο πισω ο άλλος!

 

:shock: :shock:

 

 

Προσέξτε τι γράφετε... :p :p :lol:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...