Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά σήμερα θα φύγει και αύριο θα το έχεις...

 

Όταν φύγει θα υπάρχει ένα κουμπί κάτω δεξιά στην παραγγελία που θα λέει Track Now.

 

Εκεί θα βρεις το tracking

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου, μην ανησυχεις. εμενα ηταν dispatch 27/12 Μου εδινε 04/01 estimated και ηρθε 30/12.. απλα 2 μερες (27 μe 29) ηταν στο processing.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά σήμερα θα φύγει και αύριο θα το έχεις...

 

Όταν φύγει θα υπάρχει ένα κουμπί κάτω δεξιά στην παραγγελία που θα λέει Track Now.

 

Εκεί θα βρεις το tracking

φιλε μου, μην ανησυχεις. εμενα ηταν dispatch 27/12 Μου εδινε 04/01 estimated και ηρθε 30/12.. απλα 2 μερες (27 μe 29) ηταν στο processing.
Ευχαριστώ παιδιά. Απλά έδωσα το δεκαρικο για priority και νομίζω ότι αργούν γι'αυτό!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από ποιά ευρωπαική αποθήκη μπορώ να το πάρω χωρίς να πληρώσω τελωνείο

Δεν ξερω τι εννοεις ακριβως , απλα θα σου προτεινα να το παρεις απευθειας απο το σαιτ της εταιρειας, και να το εχεις σε 5 μερες μαξ απο Πολωνια, οπως ηρθε σε ολους μας, φυσικα χωρις καμμια αναμειξη τελωνειου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω!

αυτή η λειτουργία που έχω δει σε άλλα κινητά με Android που παίρνεις 4-5 Screenshot μαζεμένα και αυτό τα κάνει μια εικόνα και με ζουμ τα διαβάζεις μετά, είναι κάποια λειτουργία των Android ή γίνεται σε ορισμένες συσκευές;;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω!

αυτή η λειτουργία που έχω δει σε άλλα κινητά με Android που παίρνεις 4-5 Screenshot μαζεμένα και αυτό τα κάνει μια εικόνα και με ζουμ τα διαβάζεις μετά, είναι κάποια λειτουργία των Android ή γίνεται σε ορισμένες συσκευές;;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Αυτο είναι κάτι που το έχω δεί σέ samsung μόνο!! Αλλά νομίζω υπάρχει και σαν εφαρμογή στο play store!!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω!

αυτή η λειτουργία που έχω δει σε άλλα κινητά με Android που παίρνεις 4-5 Screenshot μαζεμένα και αυτό τα κάνει μια εικόνα και με ζουμ τα διαβάζεις μετά, είναι κάποια λειτουργία των Android ή γίνεται σε ορισμένες συσκευές;;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Κατι τέτοιο εννοείς ?

Edit δεν μπορω να ανεβάσω συνημμένο .

 

Screenshot_20180103-164704.jpg' alt='Scr

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βγήκε καινούρια beta;την βάζουμε από πάνω;δεν θα έπρεπε να έρθει ota;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατι τέτοιο εννοείς ?

Edit δεν μπορω να ανεβάσω συνημμένο .

 

Screenshot_20180103-164704.jpg' alt='Scr

κάτι τέτοιο εννοώ ναι!

αντί να στέλνω κάτι σε 3 διαφορετικά screenshot ας πούμε τα ενώνει σε ένα!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο εννοώ ναι!

αντί να στέλνω κάτι σε 3 διαφορετικά screenshot ας πούμε τα ενώνει σε ένα!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Αυτό το έχω κάνει με την stock εφαρμογή της συσκευης .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχω κάνει με την stock εφαρμογή της συσκευης .
Αυτό είναι το long screenshot. Δεν νομίζω να εννοεί αυτό ο φίλος. Έχω την εντύπωση πως αναφέρεται σε διαφορετικά screens από διαφορετικά μενου.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, πως γίνεται;
Όταν βγάλεις screenshot, την λίγη ώρα που σου το δείχνει στην οθόνη σου, από κάτω εμφανίζει κάτι εικονίδια σαν επιλογές. Ένα από αυτά έχει σχήμα ορθογώνιο σαν οθόνη. Το πατάς και σου φωτογραφίζει όλο το περιεχόμενο μέχρι να πατήσεις εσύ να σταματήσει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάλεις screenshot, την λίγη ώρα που σου το δείχνει στην οθόνη σου, από κάτω εμφανίζει κάτι εικονίδια σαν επιλογές. Ένα από αυτά έχει σχήμα ορθογώνιο σαν οθόνη. Το πατάς και σου φωτογραφίζει όλο το περιεχόμενο μέχρι να πατήσεις εσύ να σταματήσει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σ' ευχαριστώ! Το 'χα και 'γω απορία!

Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάλεις screenshot, την λίγη ώρα που σου το δείχνει στην οθόνη σου, από κάτω εμφανίζει κάτι εικονίδια σαν επιλογές. Ένα από αυτά έχει σχήμα ορθογώνιο σαν οθόνη. Το πατάς και σου φωτογραφίζει όλο το περιεχόμενο μέχρι να πατήσεις εσύ να σταματήσει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτό εννοούσα!

δεν είδα το εικονίδιο που είπες από κάτω...

ευχαριστώ πολύ!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονιά παιδια, παρατηρω οτι στο facebook στην αρχικη οθονη στο scrolling, οι φωτογραφίες φαινονται καπως πιο ζουμαρισμενες.. και δε φαίνονται ολοκληρες. Αυτο ειναι λογο του 18:9 φορματ της οθονης μας ;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sagem MY V-75/ Nokia n70/ Sony Ericsson K750i/ Sony Ericsson G900/ Nokia N86/ ZtE Blade/ Samsung galaxy SII/ Vodafone smart II/ Samsung galaxy SIV....
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά.

Καλώς σας βρήκα στην παρέα της +1.Δύο εβδομάδες με το τούμπανο και ακόμη δεν το έχω χορτάσει.

Μιας και αναφέρθηκε παραπάνω,το long screenshot,δεν υποστηρίζεται μέσω του chrome.Σε εφαρμογές όμως παίζει μια χαρά.

Υ.Γ:Κάποια tips για την κάμερα και πως να την χρησιμοποιούμε αποδοτικότερα,θα ήταν σημαντικά για εμάς τους noobαδες. :D

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά.

Καλώς σας βρήκα στην παρέα της +1.Δύο εβδομάδες με το τούμπανο και ακόμη δεν το έχω χορτάσει.

Μιας και αναφέρθηκε παραπάνω,το long screenshot,δεν υποστηρίζεται μέσω του chrome.Σε εφαρμογές όμως παίζει μια χαρά.

Υ.Γ:Κάποια tips για την κάμερα και πως να την χρησιμοποιούμε αποδοτικότερα,θα ήταν σημαντικά για εμάς τους noobαδες. :D

 

Καλός ήρθες!

Φυσικά και υποστηρίζεται μέσω chrome.

Μόλις το δοκίμασα εδώ στις σελίδες του my phone και πατώντας το ορθογώνιο συνεχίζει και βγάζει όσο μέρος της σελίδας θέλουμε.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Με το priority πότε θα το έχω Καβάλα; Σήμερα έφυγε από Πολωνία. Όχι τίποτα άλλο να ξέρω να είμαι σπίτι!!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βγήκε καινούρια beta;την βάζουμε από πάνω;δεν θα έπρεπε να έρθει ota;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι οι beta συνήθως φλασαρονται χειροκίνητα!!

(Από πάνω,το μονο που φτιάχνει είναι η σελφοκαμερα σε τρίτες εφαρμογές που δεν δούλευε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Ναι την έβαλα χειροκίνητα, βέβαια μετά πάλι θα έρχονται κανονικά ota οι επόμενες beta, ευχαριστώ φιλαράκι

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γω αύριο λογικά θα παραλάβω.

Είχα το απλό 5 και φίλος μου έχει το t επομένως ξέρω τι περιμένω.

Το μόνο παράπονο που είχα απ' το κινητό είναι ο μέτριος ήχος μέσω ακουστικών και Bluetooth γι αυτό νομίζω ότι το ρουταρισμα και εγκατάσταση του Viper fx είναι απαραίτητο για μένα.

Με βαριά καρδιά δίνω το mi mix 2, που πληροφοριακά είναι εξ ίσου γρήγορο αλλά πάσχει πολύ στη κάμερα.

Άντε και unboxing αύριο

 

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Με το priority πότε θα το έχω Καβάλα; Σήμερα έφυγε από Πολωνία. Όχι τίποτα άλλο να ξέρω να είμαι σπίτι!!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα με priority σε δύο ημέρες από το κλείσιμο για παραγγελία,ήταν σπίτι.Για Καβάλα,υπολόγιζε συν μία επιπλέον μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...