Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους.

 

Μόλις χτες αγόρασα την συσκευή (δεν έχω προλάβει καν να το ανοίξω ακόμα).

 

Μία ερώτηση :

Εάν το ανοίξω (χωρίς Sim), δω ότι μου δίνει την 9 και την κάνω εγκατάσταση - - > χρειάζεται μετά η διαδικασία factory reset κτλ; (από την στιγμή που η συσκευή θα είναι αχρησιμοποίητη πριν την αναβάθμιση)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την emui 9 παρατήρησα καλύτερα αυτονομία, Smooth scrolling(με εξαίρεση μια εφαρμογή), λίγο καλύτερα κάμερα και πολύ βελτιωμένη η μπροστά,netflix μου βγάζει hd.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την emui 9 παρατήρησα καλύτερα αυτονομία, Smooth scrolling(με εξαίρεση μια εφαρμογή), λίγο καλύτερα κάμερα και πολύ βελτιωμένη η μπροστά,netflix μου βγάζει hd.
Και εγώ τα ίδια με σένα, μήπως η εφαρμογή που λες ότι έχεις θέμα είναι το Tapatalk;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εμφανίστηκε η 9 και σε μενα downloading

 

Sent from my Mate 10 pro

 

Είδες? Μες στη γκρίνια ήσουν! Απα πα πα!!!! :p

Μέχρι και τον ληγμένο ανέβασες! :lol:

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά.Εχω επιδότηση από Γερμανό 160€ και ψάχνομαι γύρω γύρω από κάποια συσκευή Huawei ή Honor.Εκει που είχα καταλήξει να δώσω +120€ και να πάρω το Honor 8x βλέπω ότι με 240€ παίρνω το Mate 10 pro.Να φανταστώ αξίζει ε;

 

Με τα τσαρούχια!!!! ;)

 

Καλημέρα σε όλους.

 

Μόλις χτες αγόρασα την συσκευή (δεν έχω προλάβει καν να το ανοίξω ακόμα).

 

Μία ερώτηση :

Εάν το ανοίξω (χωρίς Sim), δω ότι μου δίνει την 9 και την κάνω εγκατάσταση - - > χρειάζεται μετά η διαδικασία factory reset κτλ; (από την στιγμή που η συσκευή θα είναι αχρησιμοποίητη πριν την αναβάθμιση)

 

Δεν θα στην βγάλει. Αν έχει έρθει η σειρά του, θα πρέπει να έχει και κάρτα SIM μέσα. ;)

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα πέρασα την 9.

Όλες οι ρυθμίσεις είναι εκεί, το τηλέφωνο ρολάρει καλύτερα και γενικότερα τα πάντα δουλεύουν όπως πριν αλλά πιο ομαλά.

Σημείωση, δεν έχω κάνει ούτε reset to factory ούτε crear cache partition.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την επιβεβαίωση...Αν καταφέρω να ανεβασω το budget με 460€ παίρνω το p20 pro (μου ζήτησε γνωστός το δώρο για 80€).Αν τα καταφέρω έχει καλώς αν όχι πάω στο 10 pro.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε πάρει την 9 το imei σας από τι νούμερο αρχίζει ??

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τα ίδια με σένα, μήπως η εφαρμογή που λες ότι έχεις θέμα είναι το Tapatalk;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι το nova google companion είναι. Μπάρα της google στο πλάι για nova.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα στην βγάλει. Αν έχει έρθει η σειρά του, θα πρέπει να έχει και κάρτα SIM μέσα. ;)

 

Σ' ευχαριστώ για την σημείωση :)

 

Θα ξεκινήσω λοιπόν και για ό,τι προκύψει θα επανέλθω

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ίσως και να είμαι ο μόνος που δεν το έχει πάρει ακόμα. Αν και έχω παρατηρήσει πως ότι update και να βγει το παίρνω από τους τελευταίους
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ίσως και να είμαι ο μόνος που δεν το έχει πάρει ακόμα. Αν και έχω παρατηρήσει πως ότι update και να βγει το παίρνω από τους τελευταίους

 

you re not alone....:ninja::ninja::ninja:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησε και η κοσμοτε την αναβαθμιση! πριν λιγο μου ηρθε η ενημερωση! εχω ενα μηνα το κινητο αγορασμενο black friday απο γερμανο! πρωτα factory reset και μετα εγκατασταση ή το αναποδο ειναι σωστότερα ?
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στην παρέα χωρίς ακόμη

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το "nillkin amazing H+ pro" τζαμακι που πρότεινε πριν μερικές μέρες ένα παιδί εδώ κ έχει καθήσει μια χαρά. Το συστήνω κ εγώ.

Το έχω μαζί με την Ringke θήκη κ είμαι ικανοποιημένος.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάτι που με χαλάει πολύ μετά την αναβάθμιση είναι το πολύ κακό scrolling στις φωτογραφίες στην εφαρμογη Google photos. Να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι πριν την αναβάθμιση αν ήταν το ίδιο, παντως τώρα που το είδα είναι πολύ laggy η μετάβαση από τη μια φωτο στην άλλη. Δεν ξέρω αν το εχει δει κανείς άλλος..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα νέος κάτοχος κι εγω,μόλις το αγόρασα από την προσφορά του Γερμανού στα 398 μείον την επιστροφή eurobank,μόλις το άνοιξα μου έβγαλε μυνημα αναβάθμισης 3.2gb,θεωρω πως είναι η νέα έκδοση 9?πρωτες εντυπώσεις έτσι λίγο που το συγχρονίσα φαινετε σφαίρα,πολύ όμορφο σε γκρι χρώμα. Καλή πρωτοχρονιά σε όλους!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ίσως και να είμαι ο μόνος που δεν το έχει πάρει ακόμα. Αν και έχω παρατηρήσει πως ότι update και να βγει το παίρνω από τους τελευταίους

 

ουτε και εδω κατω φιλε μου :(:(:(:(:(

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά και τα προβλήματα λύθηκαν τελικά εκτός από αυτό με την φωτεινότητα το είναι ενοχλητικό για μένα κι αποφάσισα να κάνω rollback στην 8. Το έκανα όλα μια χαρά κι εκεί που έστηνα την συσκευή να σου πάλι ειδοποίηση για update στην 9. Άλλοι παρακαλάνε να τους έρθει και σε άλλους...

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα εκγατασταση με μόνο clear cache και όλα φαίνονται κανονικά . Καθαρή εκγαατσαση θα κάνω μόνο εάν το δω περίεργα . Για την ώρα πάει καλά και η κάμερα είναι καλύτερη. Προσπαθώ να συνηθίσω τα gestures

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά;;; Γιατί με πέταξε το firmware finder έξω;;;; bd01bb28dd693b953dd6ce53c2fd55e3.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...