Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ενεεγοποιημενη την εξοικονόμηση ενέργειας και ενεεγοποιημενη την κεραία όχι σε λειτουργία πτήσης δηλαδή μου έκανε 3% drain. Βλέπω λίγο ασταθής την μπαταρία η είναι η ιδέα μου?
Η εξοικονόμηση βοηθάει περισσότερο όταν λειτουργείς το κινητό κ οχι όταν "κοιμάται" . Βέβαια απορώ που ασχολείστε για το αν έχασε 1-3% το βράδυ που είναι στα πλαίσια του φυσιολογικού . Όλα τα android που είχα τόσο κυμαινόταν . Μόνο το iOS έκλεινε κ ανοίγει με σχεδόν ίδιο ποσοστό.

 

Sent from Mate 10 pro

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Η εξοικονόμηση βοηθάει περισσότερο όταν λειτουργείς το κινητό κ οχι όταν "κοιμάται" . Βέβαια απορώ που ασχολείστε για το αν έχασε 1-3% το βράδυ που είναι στα πλαίσια του φυσιολογικού . Όλα τα android που είχα τόσο κυμαινόταν . Μόνο το iOS έκλεινε κ ανοίγει με σχεδόν ίδιο ποσοστό.

 

Sent from Mate 10 pro

 

Εγώ καθαρά για λόγους στατιστικής το ανέφερα. Επίσης η συμπεριφορά το βράδυ είναι δείγμα κατανάλωσης στην αναμονή..

Πχ με το S8+ είχα από 1 έως 3.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τόσο τραβάει το σήμα φαντάζομαι ???

θα το δοκιμάσω και έτερο βράδυ με λειτουργία πτήσης και την εξοικονόμηση ενέργειας ενεργοποιημένα και τα δύο για να δω .

 

πιθανον. εγω μονο σε flight θελω να το τσεκαρω παλι καθως εκει θα πρεπει να ειναι μεχρι 2-3 αν οχι λιγοτερο λογω μεγαλης μπαταριας.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι οτι σίγουρα το emui κάτι κλείνει από μόνο του το βράδυ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ούτε τι ώρα το κάνει ούτε αν το κάνει καθ όλη τη διάρκεια ή για κάποια λεπτά/ώρα. Δεν ξέρω αν είναι το AI ή το emui μόνο του, έχει τύχει όμως να ξυπνήσω κάποιες φορές μες τη νύχτα, πατάω το power button να δω την ώρα και μετά από 5 δευτερόλεπτα σκάνε απανωτά emails. Και αυτό έχει γίνει τουλάχιστον 5-6 φορές. Να σημειώσω ότι δεν κλείνω τίποτα ποτέ, και στο launch τα έχω όλα στο manual όπως έχω disabled και τα battery optimizations.
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι οτι σίγουρα το emui κάτι κλείνει από μόνο του το βράδυ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ούτε τι ώρα το κάνει ούτε αν το κάνει καθ όλη τη διάρκεια ή για κάποια λεπτά/ώρα. Δεν ξέρω αν είναι το AI ή το emui μόνο του, έχει τύχει όμως να ξυπνήσω κάποιες φορές μες τη νύχτα, πατάω το power button να δω την ώρα και μετά από 5 δευτερόλεπτα σκάνε απανωτά emails. Και αυτό έχει γίνει τουλάχιστον 5-6 φορές. Να σημειώσω ότι δεν κλείνω τίποτα ποτέ, και στο launch τα έχω όλα στο manual όπως έχω disabled και τα battery optimizations.

 

αυτο που περιγραφεις το κανουν ολα τα ανδροιδ οταν εχεις αυτο το εξυπνο συστημα ενεργο...αλλα στην περιπτωση αυτη μου ειχε τυχει να μην ερχονται μηνυματα σε viber/fb για ωρα και μολις ανοιγα οθονη να σκανε ολα μαζι.

Επειδη ομως τα social τα χρειαζομαι στη δουλεια και δυστυχως ο πελατης στελνει εκει και ας καιγεται, δεν το ρισκαρω..ασε που θελω να μου ερχονται ολα στην ωρα τους. Απλα το βραδυ τα κλεινω και τελος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο θέμα ποιο είναι?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχει link στο description για playstore. Το wallpaper το έχω κατεβάσει εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι οτι σίγουρα το emui κάτι κλείνει από μόνο του το βράδυ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ούτε τι ώρα το κάνει ούτε αν το κάνει καθ όλη τη διάρκεια ή για κάποια λεπτά/ώρα. Δεν ξέρω αν είναι το AI ή το emui μόνο του, έχει τύχει όμως να ξυπνήσω κάποιες φορές μες τη νύχτα, πατάω το power button να δω την ώρα και μετά από 5 δευτερόλεπτα σκάνε απανωτά emails. Και αυτό έχει γίνει τουλάχιστον 5-6 φορές. Να σημειώσω ότι δεν κλείνω τίποτα ποτέ, και στο launch τα έχω όλα στο manual όπως έχω disabled και τα battery optimizations.

 

Ναι ακριβώς το ίδιο παθαίνω κι εγώ, και νόμιζα ότι έφταιγε το smart cover. Μόλις το ανοίγω και ανοίγει το κινητό έσκαγαν και τα mail. Στα προηγούμενα κινητά μου δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.

 

αυτο που περιγραφεις το κανουν ολα τα ανδροιδ οταν εχεις αυτο το εξυπνο συστημα ενεργο...αλλα στην περιπτωση αυτη μου ειχε τυχει να μην ερχονται μηνυματα σε viber/fb για ωρα και μολις ανοιγα οθονη να σκανε ολα μαζι.

Επειδη ομως τα social τα χρειαζομαι στη δουλεια και δυστυχως ο πελατης στελνει εκει και ας καιγεται, δεν το ρισκαρω..ασε που θελω να μου ερχονται ολα στην ωρα τους. Απλα το βραδυ τα κλεινω και τελος.

 

Ποιό έξυπνο σύστημα εννοείς; Απενεργοποιείται από κάπου;

Link to comment
Share on other sites

Έχει link στο description για playstore. Το wallpaper το έχω κατεβάσει εγώ.

Ωραίο θέμα
Ναι ακριβώς το ίδιο παθαίνω κι εγώ, και νόμιζα ότι έφταιγε το smart cover. Μόλις το ανοίγω και ανοίγει το κινητό έσκαγαν και τα mail. Στα προηγούμενα κινητά μου δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.

 

 

 

Ποιό έξυπνο σύστημα εννοείς; Απενεργοποιείται από κάπου;

Το WiFi στην αναστολή λειτουργίας το έχεις στο ποτέ;

 

Sent from Mate 10 pro

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

αυτο που περιγραφεις το κανουν ολα τα ανδροιδ οταν εχεις αυτο το εξυπνο συστημα ενεργο...αλλα στην περιπτωση αυτη μου ειχε τυχει να μην ερχονται μηνυματα σε viber/fb για ωρα και μολις ανοιγα οθονη να σκανε ολα μαζι.

Επειδη ομως τα social τα χρειαζομαι στη δουλεια και δυστυχως ο πελατης στελνει εκει και ας καιγεται, δεν το ρισκαρω..ασε που θελω να μου ερχονται ολα στην ωρα τους. Απλα το βραδυ τα κλεινω και τελος.

 

Το αντίθετο είπα. Το έχω κλειστό το σύστημα του emui. Όταν είναι στο manual και όχι στο automatic που είναι το default, υποτίθεται οτι όλα έρχονται στην ώρα τους. Και επίσης ανέφερα ότι και το battery optimization το έχω disabled σε όλα τα apps. Οπότε "θεωριτικά" υποτίθεται οτι έτσι έρχονται όλα push. Και όντως μέσα στην ημέρα αυτό συμβαίνει. Γι αυτό υπέθεσα οτι είναι κάποια ενέργεια του AI ??? Ότι και καλά έχει "δει" οτι μέσα στη νύχτα μετά από κάποια ώρα δεν το λειτουργώ καθόλου το κινητό, οπότε τα κλείνει απο μόνο του. Το doze/deep doze του stock oreo και τα λοιπά, δεν κάνουν αυτή τη δουλειά αν αυτό εννοείς. Υποτίθεται ότι ακόμα και όταν μπαίνει σε deep doze σου pushαρει νέα emails, viber κτλ.

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο θέμα Το WiFi στην αναστολή λειτουργίας το έχεις στο ποτέ;

 

Sent from Mate 10 pro

 

Οχι το εχω στο παντα

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πόση ώρα μπαίνει η συσκευή σε αναστολή λειτουργίας; Το ρωτάω γιατί μέσα στην ημέρα , εγώ τουλάχιστον , δεν αφήνω το κινητό σε ησυχία πάνω από μισή, άντε μία ώρα. Αν το αφήσω περισσότερο είναι είτε γιατί κοιμάμαι είτε γιατί δεν έχω πρόσβαση σε αυτό. Οπότε αν ρυθμίσω wifi και δεδομένα να κλείνουν κατά την αναστολή λειτουργίας, το κινητό δεν θα ξυπνάει σε ώρες που δεν το χρησιμοποιώ, εκτός από κλήσεις και sms, σωστά;
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.. Κανει κι εσας καποια ,πολυ μικρα κια πολυ σπανια βεβαια, stutters η οθονη κατα την πλοηγηση? Πχ ανοιγω ενα φακελο να ανοιξω μια εφαρμογη απο εκει και το εφε κανει ενα πολυ μικρο σπασιμο στην κινηση να το πω ετσι. Επαναλαμβανω οτι ειναι σπανιο κι ειναι πραγματικα πολυ μικρο το σπασιμο στην κίνηση και παρατηρω περισσοτερο οτι γινεται οταν κανω γρηγορες εναλλαγές εφαρμογων και γρήγορη πλοήγηση γενικα ..

Απλα ηθελα να δω αν το εχει παρατηρησει και κάποιος αλλος..

Edited by apollodelphi
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.. Κανει κι εσας καποια ,πολυ μικρα κια πολυ σπανια βεβαια, stutters η οθονη κατα την πλοηγηση? Πχ ανοιγω ενα φακελο να ανοιξω μια εφαρμογη απο εκει και το εφε κανει ενα πολυ μικρο σπασιμο στην κινηση να το πω ετσι. Επαναλαμβανω οτι ειναι σπανιο κι ειναι πραγματικα πολυ μικρο το σπασιμο στην κίνηση..

Απλα ηθελα να δω αν το εχει παρατηρησει και καποιος αλλος..

Εγώ είχα παρατηρήσει κάτι θεματάκια..

Μετά την τελευταία αναβάθμιση όμως έκανα επαναφορά εργοστασιακών και νομίζω βελτιώθηκε πάρα πολύ η συχνότητα εμφάνισης.

Αν σ'ενοχλουν αυτά δες pixel k oneplus.

Σε ολες τις υπόλοιπες συσκευές υπάρχουν τέτοια, αναμενόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Α οκ δεν με ενοχλεί και τόσο πολύ βασικά! Απ ότι κατάλαβα είναι ο launcher του κάθε κατασκευαστή που κάνει αυτά τα θέματα.. Και σε pixel και one plus που έχουν pure android λογικά δεν θα υπάρχει κάτι τέτοιο. Σ ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ την στοκ εφαρμογή Mail του κινητού με συνδεδεμένα τρία mail. Από χθες, λοιπόν, ο λογαριασμός του Gmail μου εμφανίζει μήνυμα αδυναμίας σύνδεσης και προτροπής επανασύνδεσης. Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα;
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, χθες εβγαλα το πρωτο διημερο.

Σχεδον 6 ωρες οθονης και 1 ωρα κλησεων με υπολοιπο 9%.

 

Για 2 μερες ειναι καλα, αλλα οχι κατι τρομερο για τα 4000mha και για την αναλυση οθονης...

Θα περιμενω και τις επομενες μερες να δω. ΠΕριμενα κατι λιγο παραπανω αν το συγκρινω με τα s8+ και s7 edge Που επιανα 5 ωρες οθονη και 2-3 ωρες ομιλιας τουλαχιστον στο 2ημερο με οθονη μεγαλυτερης αναλυσης.

 

26357939018_691b514b72_z.jpgMate 10 pro battery by Nikos Bletas, on Flickr

38419615910_9c48b085b6_z.jpgMate 10 pro battery by Nikos Bletas, on Flickr

40197563802_5dd2b9460b_z.jpgMate 10 pro battery by Nikos Bletas, on Flickr

 

 

Χρησιμοποιώ την στοκ εφαρμογή Mail του κινητού με συνδεδεμένα τρία mail. Από χθες, λοιπόν, ο λογαριασμός του Gmail μου εμφανίζει μήνυμα αδυναμίας σύνδεσης και προτροπής επανασύνδεσης. Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα;

 

απο προχθες που εβαλα τα Mail Μου το κανει κανει συνεχεια, εχω 2 gmail Και ενα hotmail Και καθε λιγο ενα απο τα 2 εχει θεμα...

εχω βαρεθει να μπαινω να εγκρινω..

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, χθες εβγαλα το πρωτο διημερο.

Σχεδον 6 ωρες οθονης και 1 ωρα κλησεων με υπολοιπο 9%.

 

Για 2 μερες ειναι καλα, αλλα οχι κατι τρομερο για τα 4000mha και για την αναλυση οθονης...

Θα περιμενω και τις επομενες μερες να δω. ΠΕριμενα κατι λιγο παραπανω αν το συγκρινω με τα s8+ και s7 edge Που επιανα 5 ωρες οθονη και 2-3 ωρες ομιλιας τουλαχιστον στο 2ημερο με οθονη μεγαλυτερης αναλυσης.

 

To mate δεν ριχνει το ρολοι cpu οπως κανει η samsung ,αλλωστε γιαυτο παει τεζα και το αλλο λαγκαρει. Θα μπορουσε να το κανει κ το mate αυτο και να πιανεις παραπανω ωρες. Αλλα προτιμω οπως ειναι .Επισης το mate εχει καλυτερο κ πιο δυνατο σημα με οτι συνεπαγεται στην μπαταρια. Οποτε το οτι εχει 4000mah υπαρχει λογος. Πρεπει να τα κοιταμε ολα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Επειδή με ενδιαφέρει η αγορά του συγκεκριμένου κινητού και επειδή έχω παρατηρήσει ότισε άλλο forum υπάρχουν δεκάδες πωλήσεις μεταχειρισμένων Mate 10 pro τα οποία δεν είναι ούτε 1-2 μηνών, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο "θέμα" και οι κάτοχοί τους θέλουν να τα δώσουν τόσο σύντομα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Επειδή με ενδιαφέρει η αγορά του συγκεκριμένου κινητού και επειδή έχω παρατηρήσει ότισε άλλο forum υπάρχουν δεκάδες πωλήσεις μεταχειρισμένων Mate 10 pro τα οποία δεν είναι ούτε 1-2 μηνών, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο "θέμα" και οι κάτοχοί τους θέλουν να τα δώσουν τόσο σύντομα.

Ευχαριστώ.

Λόγο τον προσφορών που υπήρχαν (mate 10 pro + p9 lite) κλπ πολλοί αγόρασαν με τιμολόγιο και γλίτωσαν ένα μεγάλο ποσό από το ΦΠΑ ώστε αργότερα να δώσουν και τα δύο κινιτα βγάζοντας κέρδος από την συνολική αγοροπολισηα
Link to comment
Share on other sites

ok μακάρι να είναι αυτός ο λόγος και όχι κάτι άλλο....

Ευχαριστώ

 

Το κινητό είναι μπόμπα φίλε!Το έχω πάρει από την πρώτη μέρα στα 800 και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου!Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο σταθερό γίνεται και γενικά δεν έχω κανένα παράπονο!Όλα τα κινητά έχουν κάποια μειονεκτήματα! Οπότε μην το ψάχνουμε τόσο λες και πάμε να αγοράσουμε αμάξι ή σπίτι!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

ok μακάρι να είναι αυτός ο λόγος και όχι κάτι άλλο....

Ευχαριστώ

 

Ακριβώς αυτός είναι ο λόγος. Το δίνουν μεταχείρισμενο και τους μένουν λεφτά..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To mate δεν ριχνει το ρολοι cpu οπως κανει η samsung ,αλλωστε γιαυτο παει τεζα και το αλλο λαγκαρει. Θα μπορουσε να το κανει κ το mate αυτο και να πιανεις παραπανω ωρες. Αλλα προτιμω οπως ειναι .Επισης το mate εχει καλυτερο κ πιο δυνατο σημα με οτι συνεπαγεται στην μπαταρια. Οποτε το οτι εχει 4000mah υπαρχει λογος. Πρεπει να τα κοιταμε ολα.

 

Δεν το ήξερα ότι γίνεται κάτι τέτοιο στα Samsung. Δεν έχω δει πτώση επιδόσεων ανάλογα με τη μπαταρία..

Δηλαδή αν τρέξω στο note της γυναίκας μου ένα bench με 15% μπαταρία θα βγάλει χειρότερο αποτέλεσμα ?

Πραγματικά μου φαίνεται αστείο μιας και θα έπρεπε να βλέπεις διαφορά.

 

Όσο για το σήμα, δεν έχω δει να είναι καλύτερο.

Ακόμα δεν έχω περάσει από κάνα 2 σημεία όπου μόνο με U11 είχα σήμα ενώ όλα τα άλλα έχαναν, μόλις περάσω και από εκεί θα σου πω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, χθες εβγαλα το πρωτο διημερο.

Σχεδον 6 ωρες οθονης και 1 ωρα κλησεων με υπολοιπο 9%.

 

Για 2 μερες ειναι καλα, αλλα οχι κατι τρομερο για τα 4000mha και για την αναλυση οθονης...

Θα περιμενω και τις επομενες μερες να δω. ΠΕριμενα κατι λιγο παραπανω αν το συγκρινω με τα s8+ και s7 edge Που επιανα 5 ωρες οθονη και 2-3 ωρες ομιλιας τουλαχιστον στο 2ημερο με οθονη μεγαλυτερης αναλυσης.

 

26357939018_691b514b72_z.jpgMate 10 pro battery by Nikos Bletas, on Flickr

38419615910_9c48b085b6_z.jpgMate 10 pro battery by Nikos Bletas, on Flickr

40197563802_5dd2b9460b_z.jpgMate 10 pro battery by Nikos Bletas, on Flickr

 

 

 

 

απο προχθες που εβαλα τα Mail Μου το κανει κανει συνεχεια, εχω 2 gmail Και ενα hotmail Και καθε λιγο ενα απο τα 2 εχει θεμα...

εχω βαρεθει να μπαινω να εγκρινω..

 

 

καλημέρα, έχω μόνο μια μέρα το κινητό και ακόμα ψάχνομαι . Πως μπορώ να δω το screen on time? Βλέπω ότι έχετε ανεβάσει screenshots άρα κάπου υπάρχει και εγώ δεν το βλέπω

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτός είναι ο λόγος. Το δίνουν μεταχείρισμενο και τους μένουν λεφτά..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν το ήξερα ότι γίνεται κάτι τέτοιο στα Samsung. Δεν έχω δει πτώση επιδόσεων ανάλογα με τη μπαταρία..

Δηλαδή αν τρέξω στο note της γυναίκας μου ένα bench με 15% μπαταρία θα βγάλει χειρότερο αποτέλεσμα ?

Πραγματικά μου φαίνεται αστείο μιας και θα έπρεπε να βλέπεις διαφορά.

 

Όσο για το σήμα, δεν έχω δει να είναι καλύτερο.

Ακόμα δεν έχω περάσει από κάνα 2 σημεία όπου μόνο με U11 είχα σήμα ενώ όλα τα άλλα έχαναν, μόλις περάσω και από εκεί θα σου πω.

Στο bench όχι στην καθημερινή χρήση ναι καθος όταν βλέπει το bech τα ανεβάζει όλα ποιο ψιλά από ότι είναι στην πράξη
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Ερωτηση.. εχω εγκαταστησει κι εχω διαγράψει πολλες εφαρμογές μεχρι να βρω το τελικό στήσιμο του κινητού! Λογικα ολο και κατι μενει απο το γραψε σβησε..

Η εκκαθάριση που εχει απο την μαμα εφαρμογη 'διαχείριση συσκευής' κανει καλη δουλεια σε αυτο η θα ηταν καλυτερο να περασω καποια αλλη ωστε να μην αφησει κανενα σκουπιδι να το πω ετσι?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...