Jump to content

[Note 8] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα θα συγκεντρώσουμε πληροφορίες για την διάθεση της συσκευής στα ελληνικά καταστήματα άλλα και συμβουλές/εμπειρίες για αγορά αυτής μέσω on-line καταστημάτων.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 462
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσο πάει και ανεβαίνει η τιμή στο Skroutz!! Τι γενεν??

Στο τέλος θα αγοράζουμε όλοι από έξω να τελειώνει το πανηγύρι.

Στο σκρουτζ αλλάζουν τις τιμές κάθε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος θα αγοράζουμε όλοι από έξω να τελειώνει το πανηγύρι.

Στο σκρουτζ αλλάζουν τις τιμές κάθε μέρα.

Συμφωνώ. Εγώ είμαι έτοιμος αλλά ρισκάρεις με την εγγύηση. Δε βαριέσαι. Όταν γλιτώνεις 300-400 ευρώ αξίζει το ρίσκο!

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Εγώ είμαι έτοιμος αλλά ρισκάρεις με την εγγύηση. Δε βαριέσαι. Όταν γλιτώνεις 300-400 ευρώ αξίζει το ρίσκο!

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικά και αξίζει βλέπεις εδώ π. Χ ακόμα και τα μεταχειρισμένα τα δίνουν 900€.

Δλδ 80€ κάτω από το σκρουτζ κάτι που δεν είναι καθόλου λογικό άπαξ και είναι μεταχειρισμένο τέλος ξέρεις ότι θα χάσεις.

Τώρα αν κάποιος πάρει ρίσκο για 80€ καλά να πάθει.

Μεταχειρισμένο 800€ η παραγγελία από έξω.

 

Ψάχνω να αγοράσω και είμαι στανμπαι

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και αξίζει βλέπεις εδώ π. Χ ακόμα και τα μεταχειρισμένα τα δίνουν 900€.

Δλδ 80€ κάτω από το σκρουτζ κάτι που δεν είναι καθόλου λογικό άπαξ και είναι μεταχειρισμένο τέλος ξέρεις ότι θα χάσεις.

Τώρα αν κάποιος πάρει ρίσκο για 80€ καλά να πάθει.

Μεταχειρισμένο 800€ η παραγγελία από έξω.

 

Ψάχνω να αγοράσω και είμαι στανμπαι

 

Kαι σφραγισμένα βρίσκεις με 800 απεξω αν είσαι λίγο ψαχτήρι.

Link to comment
Share on other sites

Kαι σφραγισμένα βρίσκεις με 800 απεξω αν είσαι λίγο ψαχτήρι.

Ε βοηθά μας ντε... Δώσε καμία άκρη και σε εμάς ....

Link to comment
Share on other sites

Ε βοηθά μας ντε... Δώσε καμία άκρη και σε εμάς ....

 

Προχθές γύρω στα 5-6 σφραγισμένα από Γερμανία πουλήθηκαν στα 820(με τα έξοδα αποστολής μέσα) σφραγισμένα με αποδειξούλα κτλπ σε γνωστό site με auctions αλλά εννοείται είναι και αν σε φοβίζουν αυτά, εγώ δεν έχω θέμα.

Από εκεί πήρα και το iphone 7 plus 256 στα 600 σφραγισμένο, αν είχα τα 200 παραπάνω θα το έπαιρνα σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

https://www.lambda-tek.gr/shop/?region=GR&searchString=note+8

 

Παιδιά έβαλα ένα link εδώ το βρήκα καταλαθος.δεν το γνωρίζω το site

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Αγγλία το βρίσκει κάποιος στις 645 λίρες το μοντέλο με τα 64GB και στις 819 το μοντέλο με τα 256GB (720 και 914 ευρώ)

https://www.eglobalcentral.co.uk/samsung-galaxy-note-8-n9500-256gb-dual-sim-deepsea-blue.html

https://www.eglobalcentral.co.uk/samsung-note-8-dual-sim-6gb-ram-64gb-sim-free-unlocked-orchid-grey.html

 

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά ίσως να στέλνουν και στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Αγγλία το βρίσκει κάποιος στις 645 λίρες το μοντέλο με τα 64GB και στις 819 το μοντέλο με τα 256GB (720 και 914 ευρώ)

https://www.eglobalcentral.co.uk/samsung-galaxy-note-8-n9500-256gb-dual-sim-deepsea-blue.html

https://www.eglobalcentral.co.uk/samsung-note-8-dual-sim-6gb-ram-64gb-sim-free-unlocked-orchid-grey.html

 

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά ίσως να στέλνουν και στην Ελλάδα.

 

Δεν βλέπω να στέλνει Ελλάδα και δεν τα καλύπτει η επίσημη αντιπροσωπία!

Κι εδώ έχει αρχίσει να πέφτει η τιμή, πλησιάζει το 100ρικο

Edited by Manossef
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να στέλνει Ελλάδα και δεν τα καλύπτει η επίσημη αντιπροσωπία!

Κι εδώ έχει αρχίσει να πέφτει η τιμή, πλησιάζει το 100ρικο

 

Στέλνει ελλάδα απ'το .eu .

Προς το παρόν έχουν 150 ευρώ διαφορά από το σκρουτζ.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος εάν μετά τις γιορτές των χριστουγέννων πέσουν οι τιμές. Ίσως να το σκεφτώ τότε αν και αυτή η ανοαλογία οθόνης δύσκολα χωνεύεται.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος εάν μετά τις γιορτές των χριστουγέννων πέσουν οι τιμές. Ίσως να το σκεφτώ τότε αν και αυτή η ανοαλογία οθόνης δύσκολα χωνεύεται.

Προέρχομαι από mate9 που είχε οθόνη φαρδιά 6ιτζες.

Τώρα με το νοτε8 έχω να σου πω ότι αν και είχα την ίδια γνώμη με εσένα τώρα άλλαξα.

Τελικά η λουκανοπιτα είναι η σωστή αναλογία και θα το καταλάβεις αν το δουλέψεις 1-2 μέρες.

Έτσι εξηγείται η απορία μου μα καλά όλοι χαζοί είναι και βγάζουν τέτοια άσχημη αναλογία;;;;

Δεν ήταν χαζοι καθόλου τελικά απλά ήταν πολύ μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

Προέρχομαι από mate9 που είχε οθόνη φαρδιά 6ιτζες.

Τώρα με το νοτε8 έχω να σου πω ότι αν και είχα την ίδια γνώμη με εσένα τώρα άλλαξα.

Τελικά η λουκανοπιτα είναι η σωστή αναλογία και θα το καταλάβεις αν το δουλέψεις 1-2 μέρες.

Έτσι εξηγείται η απορία μου μα καλά όλοι χαζοί είναι και βγάζουν τέτοια άσχημη αναλογία;;;;

Δεν ήταν χαζοι καθόλου τελικά απλά ήταν πολύ μπροστά.

 

+1 σε όσα λες...!

Το κινητό είναι απλά από άλλον πλανήτη...και το καλύτερο πάνω του είναι το νέο aspect ratio 18,5:9...

Ειδικά στην προβολή video, browsing...κλπ...είναι απόλαυση αυτή η οθόνη που σε συνδιασμό με το μέγεθός της...δίνει το βραβείο της καλύτερης ταμπλέτας τσέπης πολυτελείας....!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έχετε δίκιο τι να πω... Απλά χρησιμοποιώ στο note edge που έχω τώρα συνέχεια το πενάκι για να γράφω χειρόγραφες σημειώσεις στο snote και φοβάμαι ότι με το πλάτος που έχει τώρα μετά βίας θα χωράνε 2 λέξεις σε κάθε σειρά επίσης δεν βλέπω ποτέ βίντεο στο κινητό...

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έχετε δίκιο τι να πω... Απλά χρησιμοποιώ στο note edge που έχω τώρα συνέχεια το πενάκι για να γράφω χειρόγραφες σημειώσεις στο snote και φοβάμαι ότι με το πλάτος που έχει τώρα μετά βίας θα χωράνε 2 λέξεις σε κάθε σειρά επίσης δεν βλέπω ποτέ βίντεο στο κινητό...

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Μόνο η δοκιμή θα σου λύσει τις απορίες.

 

Συμβουλή : όταν πας να το δοκιμάσεις πάρε και λεφτά μαζί σου Χαχχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Αγγλία το βρίσκει κάποιος στις 645 λίρες το μοντέλο με τα 64GB και στις 819 το μοντέλο με τα 256GB (720 και 914 ευρώ)

https://www.eglobalcentral.co.uk/samsung-galaxy-note-8-n9500-256gb-dual-sim-deepsea-blue.html

https://www.eglobalcentral.co.uk/samsung-note-8-dual-sim-6gb-ram-64gb-sim-free-unlocked-orchid-grey.html

 

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά ίσως να στέλνουν και στην Ελλάδα.

Σκέφτομαι να το χτυπήσω αλλά λέει ότι δίνει 1 έτος εγγύηση και από το μαγαζί.

 

Σημαίνει ότι είναι EU imported οι συσκευές?

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έχετε δίκιο τι να πω... Απλά χρησιμοποιώ στο note edge που έχω τώρα συνέχεια το πενάκι για να γράφω χειρόγραφες σημειώσεις στο snote και φοβάμαι ότι με το πλάτος που έχει τώρα μετά βίας θα χωράνε 2 λέξεις σε κάθε σειρά επίσης δεν βλέπω ποτέ βίντεο στο κινητό...

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Αν δεν κάνω λάθος το note edge έχει μεγαλύτερη καμπύλη σε φάρδος σε σχέση με αυτό που χάνεις λόγο αναλογίας. Αυτό θα το κρίνεις εσύ αν και πιστεύω ότι θα σε βολέψει πολύ παραπάνω το 8.

 

Πανε σε ένα μαγαζί και δοκίμασε το. Πιστεύω θα εκπλαγείς θετικά!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

871 Ευρώ από Amazon.it για το μαύρο dual... (τελική τιμή με μεταφορικά για Ελλάδα)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 8] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...