Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχυει. Ειναι και διπλη μπαταρια και γενικα καναν καλη δουλεια.

Εγω παντως στο mobile freaks που πηγα το 7αρι και την αδιαβροχοποιηση και ολα ειχα παιδια. Ειναι να ναι επαγγελματιας ο αλλος

 

Το έβαλες στο νερό;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλες στο νερό;

 

 

 

Μάλλον εννοεί ότι του ξαναπέρασαν τσιμούχες και τέτοια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί ότι του ξαναπέρασαν τσιμούχες και τέτοια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Οι εταιρίες δίνουν την πιστοποίηση της αδιαβροχοποιησης αλλά δεν σε καλύπτουν σε περίπτωση που το βάλεις στο νερό και πάθει κάτι

Εάν το πας αλλου και στο φτιάξουν δήθεν ποιος δίνει εγγύηση;

Γενικά το όλο θέμα είναι ότι έχεις κάτι το οποίο δεν σου δίνει κανένας εγγύηση και για τίποτα.

Άρα το έχεις και πρέπει να προσεχείς να μην γίνει κάτι. Αν γίνει πάει η συσκευή στο συρτάρι

Εγώ δεν εμπιστεύομαι κανέναν από αυτούς

Τζάμπα θα πληρώσεις γιατί όταν πάθεις κάτι θα σου πει δεν σε καλύπτουμε. Που να ξέρουν πόση ώρα το άφησες και δεν ποσό βάθος και λοιπά και λοιπά

Έχει μια δόση τρέλας όλο αυτό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οι εταιρίες δίνουν την πιστοποίηση της αδιαβροχοποιησης αλλά δεν σε καλύπτουν σε περίπτωση που το βάλεις στο νερό και πάθει κάτι

Εάν το πας αλλου και στο φτιάξουν δήθεν ποιος δίνει εγγύηση;

Γενικά το όλο θέμα είναι ότι έχεις κάτι το οποίο δεν σου δίνει κανένας εγγύηση και για τίποτα.

Άρα το έχεις και πρέπει να προσεχείς να μην γίνει κάτι. Αν γίνει πάει η συσκευή στο συρτάρι

Εγώ δεν εμπιστεύομαι κανέναν από αυτούς

Τζάμπα θα πληρώσεις γιατί όταν πάθεις κάτι θα σου πει δεν σε καλύπτουμε. Που να ξέρουν πόση ώρα το άφησες και δεν ποσό βάθος και λοιπά και λοιπά

Έχει μια δόση τρέλας όλο αυτό

 

+1 Ακριβώς όπως τα λέει ο Tasos είναι...

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πράγμα λέμε παιδιά, κανείς δε σου δίνει εγγύηση για εισροή νερού, πόσο μάλλον αυτά τα μαγαζιά. Απλά το παιδί το ανέφερε ,γιατί θα μπορούσαν να του αλλάξουν μπαταρία χωρίς καν να περάσουν καινούριες τσιμούχες. Τάσο εσύ τον ρώτησες αν μπήκε νερό. Δε χρειάζεται να μπει νερό, εφόσον ανοιχτεί για αλλαγή μπαταρίας, πρέπει να αλλαχτεί και η αδιαβροχοποίηση. Τώρα πόση καλή δουλειά κάνουν, ένας θεός ξέρει

 

Sent from my SM-G930F

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πράγμα λέμε παιδιά, κανείς δε σου δίνει εγγύηση για εισροή νερού, πόσο μάλλον αυτά τα μαγαζιά. Απλά το παιδί το ανέφερε ,γιατί θα μπορούσαν να του αλλάξουν μπαταρία χωρίς καν να περάσουν καινούριες τσιμούχες. Τάσο εσύ τον ρώτησες αν μπήκε νερό. Δε χρειάζεται να μπει νερό, εφόσον ανοιχτεί για αλλαγή μπαταρίας, πρέπει να αλλαχτεί και η αδιαβροχοποίηση. Τώρα πόση καλή δουλειά κάνουν, ένας θεός ξέρει

 

Sent from my SM-G930F

 

Δεν το έθεσα και τόσο σωστά

Σαν και καινούργιο σίγουρα αντέχει στο νερό

Αν το πας σε αυτούς να το φτιάξουν μετά το ξανά βάζεις στο νερό;

Μήπως το ξανά σκεφτείς;

Γενικά είναι αστα να πάνε όμως όπου και να το πας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εννοω τις τσιμουχες , υπαρχει ολοκληρη μεμβρανη ειδικη για να κατσει καλα η τυπου σιλικονη καθετης επικολλησης. Ειναι μια διαδικασια και το ειδα μπροστα τα παιδια περα απο τα αλλα που καναν , καθε τοθς κινηση ηταν μπροστα μου.

Αλλοι κρυβονται και κανουν αλλες τσατσιες με κολλες για τα μπαζα κλπ.

Η ιδια εταιρια δεν σε καλθπτει ωρε θα σε καλυπτε μια τετοια επιχειρηση;;!

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Οι μεμβράνες αυτές ειναινκα να κολλήσει κανονικά η πλάτη, κάνουν 1ε η 100αδα πρέπει να είναι εντελώς καφροςνοναλλος για να το κολλησει αλλιώς. Αλλά αυτό δεν σημαίνει να το ότι παραμένει αδιάβροχο
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι κατέβασα ενα παιχνιδι απο το απστορ και δεν ξεκινάει καθόλου.. το έσβησα το ξανακατέβασα πάλι τα ίδια
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη παιδιά αλλά μας βγήκανε τα μάτια με τα ελληνικά σας .Αμφιβαλω αν κατάλαβε κανένας τίποτα εδώ μέσα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Υπαρχει δυνατοτητα επιλογης μονο 2g δικτυου και πως.Ειμαι συνδρομητης cosmote

 

Σε COSMOTE δεν υπάρχει αυτή η επιλογή φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Συγγνώμη παιδιά αλλά μας βγήκανε τα μάτια με τα ελληνικά σας .Αμφιβαλω αν κατάλαβε κανένας τίποτα εδώ μέσα

 

Θα συμφωνήσω... :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε COSMOTE δεν υπάρχει αυτή η επιλογή φίλε μου

 

Συγγνωμη που μπαινω σε αυτο το θεμα αλλα μιας κ γραφεται για το 2g δικτυο.Στο 6 plus μπαινει η κοσμοτε σε 2g η οχι?

 

Γιατι ειναι να παρω το 6 plus μεταχειρισμενο κ δεν γνωριζω

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη που μπαινω σε αυτο το θεμα αλλα μιας κ γραφεται για το 2g δικτυο.Στο 6 plus μπαινει η κοσμοτε σε 2g η οχι?

 

Γιατι ειναι να παρω το 6 plus μεταχειρισμενο κ δεν γνωριζω

 

Απαντήθηκε πολλές φορές αυτό

Δεν έχει την επιλογή αυτή ο COSMOTE

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και εγω περασα σήμερα την 12. Μια χαρά παει

 

Κακώς έπρεπε να περιμένεις 2 μέρες να βάλεις κατευθείαν την official

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οταν βγει η official iOS 12 εμεις με τις beta θα πρεπει να κανουμε restore & μετα να την βαλουμε ή θα μπει καρφι απο πανω; ευχαριστω!!
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Οταν βγει η official iOS 12 εμεις με τις beta θα πρεπει να κανουμε restore & μετα να την βαλουμε ή θα μπει καρφι απο πανω; ευχαριστω!!

 

Πρέπει να κανείς χειροκίνητα update από το iTunes αφού πρώτα αφαιρέσεις το beta profile από τις ρυθμίσεις στο iPhone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι μπορεί να γίνει πιο γρηγορο το Χ

Φαινεται οτι με την GM ΠΑΕΙ σφαίρα!

Δεν αξιζει αλλαγη παρα μονο στο max αν θες μεγαλυτερη οθονη

Ολα πάνε σφαίρα εκτος απο το σαφαρι που μερικες σελίδες πχ facebook αργεί να τις ανοιξει

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι μπορεί να γίνει πιο γρηγορο το Χ

Φαινεται οτι με την GM ΠΑΕΙ σφαίρα!

Δεν αξιζει αλλαγη παρα μονο στο max αν θες μεγαλυτερη οθονη

Ολα πάνε σφαίρα εκτος απο το σαφαρι που μερικες σελίδες πχ facebook αργεί να τις ανοιξει

 

Δεν θεωρώ ότι δούλευε και πολύ γρήγορα το iPhone X έως και πριν 10 μέρες που το έδωσα

Γενικά παλαιότερα το iOS 6 ήταν πολύ γρηγορότερο ειδικά στα εφέ

Έχουν αλλάξει πολλά από τότε αλλά αν και όλα τα νέα iPhone λένε στις παρουσιάσεις ότι τρέχουν 20-30% πιο γρήγορα εγώ αυτό που λαμβάνω σαν τελικός χρήστης είναι το ίδιο πράγμα

Πρέπει να χαμηλώσουν λίγο τα εφέ για να έχουμε πιο ταχύτατες εναλλαγές εφαρμογών, άνοιγμα, κλείσιμο και όλα αυτά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κανείς χειροκίνητα update από το iTunes αφού πρώτα αφαιρέσεις το beta profile από τις ρυθμίσεις στο iPhone

 

Δε χρειάζεται iTunes. Θα αφαιρέσει τώρα το beta profile και όταν κυκλοφορήσει θα κάνει OTA απο το κινητό.

Αν και δε θα δει καμία διαφορά με την GM που τρέχει τώρα.

Rogers
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...