Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, ναι, ετσι ακριβώς είναι, γιαυτο και συ χρησιμοποιείς Samsung, πειστήκαμε .....:lol:

 

 

 

Χαχαχαχα, από το G Pad γράφει ο άνθρωπος, τάμπλετ είναι...μην κράζεις! :)

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου φτάνουν τα λεφτά να έχω πάνω από μια συσκευές όπως βλέπετε. Εσείς σαν καλά και έξυπνα παιδιά σκάστε χιλιαρικακι για ένα μόνο κινητό και ας χαίρεστε νομίζοντας ότι πουλάτε και μούρη .;)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου φτάνουν τα λεφτά να έχω πάνω από μια συσκευές όπως βλέπετε. Εσείς σαν καλά και έξυπνα παιδιά σκάστε χιλιαρικακι για ένα μόνο κινητό και ας χαίρεστε νομίζοντας ότι πουλάτε και μούρη .;)
Βρε καλα κανεις, ευγε. Ενα πραγμα δεν καταλαβαινω, γιατι αφου δεν εχεις καμια μηλοσυσκευη, καθεσαι και γραφεις σαυτο το νημα, και δεν εισαι στο αντιστοιχο της Σαμυ; Εκτος και αν εχεις βαλει αυτοσκοπο να φερεις ολους τους αππομανεις στον ισιο δρομο, πειθοντας τους ουτι ειναι χαζοι που εχουν παρει λαθος συσκευες και πως πρεπει να τις πουλησουν και να παρουν Σαμσουγκ, που εχουν οι ναυαρχιδες τους σχεδοντα ιδια λεφτα με τα μηλα .... Α νεχας, πραπει α αποτρεψεις και ολους αυτους που σκεφτονται Αλλαξοπιστησουν και απο ανδροιδ να πανε σε ιος !!!!!!! Ε τοτε μαλιστα, ο σκοπος ειναι ιερος, σε καταλαβαινω απολυτα, συνεχισε α ασχολεισαι με τα μηλα, το εχουμε αναγκη...... Εξαλλου κοροιδα ειμαστε που σκαμε τα χιλιαρικακια σε λανθασμενες επιλογες !!!!! Καλημερα σου λοιπον

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Μου φτάνουν τα λεφτά να έχω πάνω από μια συσκευές όπως βλέπετε. Εσείς σαν καλά και έξυπνα παιδιά σκάστε χιλιαρικακι για ένα μόνο κινητό και ας χαίρεστε νομίζοντας ότι πουλάτε και μούρη .;)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είπε αυτός που πουλάει μούρη σε νήματα συσκευών που δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Μου φτάνουν τα λεφτά να έχω πάνω από μια συσκευές όπως βλέπετε. Εσείς σαν καλά και έξυπνα παιδιά σκάστε χιλιαρικακι για ένα μόνο κινητό και ας χαίρεστε νομίζοντας ότι πουλάτε και μούρη .;)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε 2-3 χρόνια, με τα ίδια λεφτά, θα έχεις 5-6 συσκευές εσύ, μία οι άλλοι. Σε 5-10 χρόνια, δεν θα χρειάζεται να υποβάλλεις καν φορολογική δήλωση. Θα το κάνει απευθείας η Google για σένα. :)
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να το κάνουμε εγώ είχα πάρει το x πριν 5 μήνες στα 850 και πάλι τόσο τα πουλάνε μεταχειρισμένα.....

 

Αλλά ο άλλος που λέει ότι τον φτάνουν τα λεφτά να έχει πολλές συσκευές ας πάρει 2-3 και ας αφήσει εμάς με το ακριβό x..... να κλαίμε το 1000ρικο όπως λέει....

 

S9,note 8, ποσο κανανε όταν βγήκαν ποσο τώρα τα πουλάνε (note 8 Λαγκάρει κιόλας αν το ψάξετε ευτυχώς από τα s9 και μετά διορθώθηκε ). Ποιος έχει πιο γρήγορα updates ? (Εκτός αν έχεις κανα pixel)

 

Η δίκη μου επιλογή για φέτος είναι x για τα δικά μ γούστα . Αν έπαιρνα κάτι άλλο μόνο one plus 6 θα ήταν . Η note 9 όταν πέσει η τιμή . Αλλά Iphone πάντα θα έχω στη τσέπη . Για το λειτουργικό του κυρίως .( ποσο μαλλον που το έχω και jailbreak που πλέον είναι ώριμο με το Electra χωρίς κρασαρισματα)

 

Personal choice και όλα καλά !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε νομίζω. 3 μοντέλα iphone είχα και απο τότε που έμπλεξα με ναυαρχιδες samsung δεν υπάρχει γυρισμός. Πιστεψε με! Και αλλα τοσα λεφτά μένουν στην τσέπη! ;)

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το τρολ του νήματος. Πως γίνετε να μπλέκεις με ναυαρχίδες σαμσουνγκ και να σου μένουν και λεφτά στην τσέπη; Ευτυχώς που έβγαλε το τελευταίο note με 4αρα μπαταρία μπας και δείτε άσπρη μέρα όταν κάποιες εταιρίες το έκαναν χρόνια πριν.

Κόμπλεξ που έχουν μερικοί άνθρωποι που κάθονται στα νήματα να κριτικάρουν μήπως προωθήσουν καμία συσκευή της σαμσουνγκ λες και έχουν ποσοστά!

Link to comment
Share on other sites

Μου φτάνουν τα λεφτά να έχω πάνω από μια συσκευές όπως βλέπετε. Εσείς σαν καλά και έξυπνα παιδιά σκάστε χιλιαρικακι για ένα μόνο κινητό και ας χαίρεστε νομίζοντας ότι πουλάτε και μούρη .;)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ασε μας εμάς να είμαστε βλάκες και πάνε κανε ένα IQ test.....θα χρειαστείς να κανεις αίτηση και να πληρώσεις για τη Mensa....εμείς δε στο παίξαμε έξυπνοι εσύ το έκανες.

 

Η Μένσα (Mensa) είναι ένας διεθνής οργανισμός, μια παγκόσμια κοινωνία ανθρώπων στην οποία για να γίνει κάποιος μέλος, πρέπει να έχει Δείκτη Νοημοσύνης (I.Q.) που να τον κατατάσσει στο ανώτερο 2% του ανθρώπινου πληθυσμού. Ήτοι μεγαλύτερο ή ίσο του 148 στην Κλίμακα Cattel (που ισοδυναμεί με το 132 της κλίμακας Stanford-Binet.

 

http://www.mensa.org.gr/

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλαβει γιατι να μπει καποιος σε νημα για apple για να μας πει οτι ειναι ακριβο και τα λοιπα

Το ξερουμε !

Και τα Σαμυ τα τελευταια δεν ειναι ακριβα ?

Η αξια του μεταχειρισμενου μετα ? Το οτι το τελευταιο λειτουργικο android το περνουν συσκευες με το σταγονομετρο ?

Και στα κατω κατω αν θελω να τα φαω τα λεφτα μου καπου , τα κλεβω απο αλλου ?

Ας μου βρει καποιος το android nougat σε ποσες συσκευες και μοντελα ειναι περασμενο ??

Τεσπα , το Χ πιστευω θα υπαρχει και μετα τον Σεπτεμβρη πιστευω κατα 100 ευρω λιγοτερα

Αυτα

Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι η πρώτη χρονιά (προσωπικά μιλώντας πάντα) που σκέφτομαι να μην αλλάξω συσκευή, έχοντας το Χ και βλέποντας αυτά που έρχονται....και όχι δεν είναι θέμα χρημάτων, γιατί είναι δικά μου, και τα χαλάω όπου μου αρέσει, χωρίς να δίνω λόγο σε κανέναν! Απλά δεν με ενδιαφέρει το πολύ μεγάλο που θα βγεί, το κανονικό θα είναι ίδιο με το Χ (αλλά πιο γρήγορο), και το “budget” με αφήνει αδιάφορο.

 

Περισσότερο περιμένω τα Airpods 2 και ίσως το νέο Apple watch, παρά το νέο iPhone. Βέβαια έτσι λέω κάθε χρόνο, από το 2007 μέχρι και πέρυσι, αλλά τελικά την κάνω την αλλαγή σε κάθε νέο μοντέλο! :p

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι η πρώτη χρονιά (προσωπικά μιλώντας πάντα) που σκέφτομαι να μην αλλάξω συσκευή, έχοντας το Χ και βλέποντας αυτά που έρχονται....και όχι δεν είναι θέμα χρημάτων, γιατί είναι δικά μου, και τα χαλάω όπου μου αρέσει, χωρίς να δίνω λόγο σε κανέναν! Απλά δεν με ενδιαφέρει το πολύ μεγάλο που θα βγεί, το κανονικό θα είναι ίδιο με το Χ (αλλά πιο γρήγορο), και το “budget” με αφήνει αδιάφορο.

 

Περισσότερο περιμένω τα Airpods 2 και ίσως το νέο Apple watch, παρά το νέο iPhone. Βέβαια έτσι λέω κάθε χρόνο, από το 2007 μέχρι και πέρυσι, αλλά τελικά την κάνω την αλλαγή σε κάθε νέο μοντέλο! :p

 

Έτσι ακριβώς είναι:

Το X Plus θα είναι αντικειμενικά too big και ίσως δύσχρηστο λόγω διαστάσεων στην καθημερινή χρήση.

Οι αλλαγές στο X 2018 θα είναι ο ισχυρότερος επεξεργαστής, τα 4GB Ram και το Face ID δεϋτερης γενιάς που θα ξεκλειδώνει την συσκευή και σε landscape mode. Δηλαδή ουσιαστικά δεν θα δεις διαφορά στην real life χρήση.

Τέλος το 6.1 βγαίνει για να βγει και να το αγοράσει ο καθένας που θα λέει ότι πήρε iPhone (το γράφω χωρίς ειρωνική διάθεση).

Το ερώτημα που θα προκύψει για αρκετούς χρήστες θα είναι μεταχειρισμένο iPhone X 2017 ή καινούριο 6.1 LCD 2018? ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμένω το Apple Watch 4 τι νέο θα έχει αν έχει μόνο το 15% μεγαλύτερη οθόνη να δω τι και αν το πάρω
Link to comment
Share on other sites

Ίσως φέτος όπως και με την Samsung πιστεύω ότι και η apple δεν θα δώσει κάτι τρελά καινοτόμο.

Προσωπικά το μόνο που περιμένω είναι μια dual sim συσκευή όπου και τυπικά θα μου λύσει το θέμα των 2 συσκευών, άσχετα εάν θα είναι με low ή high χαρακτηριστικά.

Εάν ήμουνα με 1 συσκευή πιστεύω ότι το Χ άνετα μπορεί να το κρατήσει κάποιος για 3-4 χρόνια μέχρι την επόμενη μήλο αγορά.

Τόσο απλά......

Link to comment
Share on other sites

Ίσως φέτος όπως και με την Samsung πιστεύω ότι και η apple δεν θα δώσει κάτι τρελά καινοτόμο.

Προσωπικά το μόνο που περιμένω είναι μια dual sim συσκευή όπου και τυπικά θα μου λύσει το θέμα των 2 συσκευών, άσχετα εάν θα είναι με low ή high χαρακτηριστικά.

Εάν ήμουνα με 1 συσκευή πιστεύω ότι το Χ άνετα μπορεί να το κρατήσει κάποιος για 3-4 χρόνια μέχρι την επόμενη μήλο αγορά.

Τόσο απλά......

 

Δύσκολα dual sim

Σε καμία ειδική χώρα και αυτό πάλι πολύ δύσκολο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπα δε νομίζω. 3 μοντέλα iphone είχα και απο τότε που έμπλεξα με ναυαρχιδες samsung δεν υπάρχει γυρισμός. Πιστεψε με! Και αλλα τοσα λεφτά μένουν στην τσέπη! ;)

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ασε ρε φιλε με τις Ναυαρχιδες.Εκανα την βλακεια και πηρα το Huawei mate 10 pro και η γυναικα μου το S9.Ουτε μια html υπογραφη στα mail μας δεν μπορουμε να βαλουμε στις ναυαρχιδες με EMUI. δεν ξαναφευγω για κανεναν λογο απο το iOS.

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα dual sim

Σε καμία ειδική χώρα και αυτό πάλι πολύ δύσκολο

 

πριν μερες στην 5 εκδοση ΒΕΤΑ του 12

 

dual_sim_iphone_ios_12.jpg

 

Πολλοι το θεωρουν σιγουρο αν δεις σε διεθνη φορουμ.

Για συγκεκριμενες χωρες λενε ομως.Μακαρι να γινει κανα σαπραιζ.

Ενας μηνας εμεινε.:p

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βάλουν dual SIM είναι ένας βασικός λόγος για εμένα που το αποκλείω από αγορά μιας και λόγω δουλειάς το χρειάζομαι να μην κυκλοφορώ με δύο κινητά.
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Όσοι θέλετε δυο κάρτες και iOS, δεν έχετε δοκιμάσει κάτι τέτοιο;

Δίνει ελληνικούς αριθμούς από όσο βλέπω

 

Second Phone Number by BPMobile

986372e686245d3293be1074c02ff951.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα δεν ειναι αν εχεις μια μονο συνδεση και θες απλα μια δευτερη συνδεση, αλλα εαν εχεις ηδη δυο συνδεσεις πως το παλευεις ...

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον mkbhd (τον δικό μας, όχι τον Αμερικάνο :p ), αν και για καλοκαίρι είμαι με το Χ στην μία και με το 5s στην άλλη, και όχι κάποιο android. Ο λόγος είναι ότι δεν κατεβάζω παραλία το Χ, αλλά θέλω να έχω imessage! Edited by tfd1978
Link to comment
Share on other sites

Πόδια , τι γνώμη έχετε για την ασύρματη φόρτιση; Φθείρει παραπάνω από την κανονική φόρτιση την μπαταρια και το κινητό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Πόδια , τι γνώμη έχετε για την ασύρματη φόρτιση; Φθείρει παραπάνω από την κανονική φόρτιση την μπαταρια και το κινητό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μη κάνεις πειράματα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...