Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

To kako einai pws exoume gemisei me ntibes kai loulika agorakia.H isorropia safws exei allaxei.Omws h gynaika mexri pote tha to paizei prwth mourh kai af ypshlou?Mexri ta 30?35?Meta to biologiko roloi tha arxisei na baraei kai den exei snooze.Psaxnoun apokatastash,paidia kai kathontai ston prwto lalaka me merceda.Enw oi antres?Ta 30-35 einai h kalyterh hlikia.Exei erthei h epagelmatikh apokatastash,ligo poly yparxei xrhma stis tsepes,autopepoithesh exei fygei kai h abebaiothta ths metefhveias.Tote poios tha nai o magkas?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 1 Αύγ. 2004 , 01:25)

 

Emm pirazei pou 8a perimeneis aiwnia? :whistle: an to aiwnio sou fenete ligo mporeis na perimeneis,alliws bour ston patsa :lol:

 

 

εχω ενα καλο προαισθημα οτι δεν χρειαζετε να περιμενω αιωνια :)

Link to comment
Share on other sites

Akou me pou sou leo bre ;) kserei o papous xexe psaxneis gia 8auma kai ta 8aumata shmera den yparxoun.Kalh epythxia pantws :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone ( 1 Αύγ. 2004 , 05:57)

 

εχω ενα καλο προαισθημα οτι δεν χρειαζετε να περιμενω αιωνια :)

 

 

Από τα 14 σου την βρήκες; :confused:

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

ουφ διαβασα 16 σελιδες σε 2 δοσεις!!!!!!

παιδια ενα εχω να πω η στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζουμε μαλλον το δευτερο :) εγω πιστευω φταινε και οι δυο μεριες εχουμε βαλει λιγο το χερακι μας να βγαλουμε το χερακι μας δεν νομιζω οτι οι γυναικες ειναι οι "κακες" μηπως φταιμε και εμεις? μηπως φταιει ο τροπος που τις προσεγγιζουμε? εγω παντος ακομα το ψαχνω.....

 

Να' στε καλα παιδια πολυ ωραιο το θεμα που ανοιξατε..

Link to comment
Share on other sites

kalo einai na onoireuomaste ospou na prosgeiw8oume apotoma sthn pragmatikotita kai na doume ti pragmatika pezei ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Hello!

πήρα το θάρρος να γράψω το πρώτο μου post εδώ μετά απο μισή και βάλε ώρα ανάγνωσης!

είδα ότι συμφωνώ σε γενικές γραμμές με την μόδα του topic.

θα αναφέρω και εγώ τις δικές μου εμπειρίες!

 

οι Ελληνίδες όντως έχουν αλλάξει προς το χειρότερο...πάρτε μερικά παραδείγματα!

 

-ρωτάω την ώρα ενώ είμαι σε club και εισπράττω γκριμάτσα ενώ το τελευταίο που ήθελα ήταν να φλερτάρω :o

 

-οδηγάω και ξαφνικά με κλείνει απο αριστερά ένα αμάξι-οδηγάει γυναίκα με παιδιά...της φωνάζω και μου λέει ένα "άντε γαμήσου ρε μαλάκα και πετάει μια μούντζα" η συνέχεια είναι τρομακτική για την οδηγό! :whistle:

 

-στα νιάτα μου :p βγαίνω με μια πιο πιτσιρίκα που είχε βάλει σκοπό της ζωής της να τα φτιάξει μαζί μου.βλέπετε τότε έπαιζα μπασκετ και ήμουν απο τους πιο "in" παίχτες της ομάδας και αυτή έπαιζε στο γυναικείο τμήμα.κάποια στιγμή μου λέει "ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ-ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ 17 ΤΟΤΕ Κ ΕΓΩ 20-ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ" της απαντάω ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ;)

 

-oι ξένες είναι πιο άνετες απο τις δικές μας και κυρίως ξέρουν τι θέλουν και δεν φοβούνται να στο δείξουν!αν ας πούμε θέλουν 1 night stand κάνουν τις απαραίτητες κινήσεις ενώ οι Ελληνίδες θα το παίξουν αθώες και αν τελικά δεν τους κάτσει η φάση βγάζουν μαλάκα τον άντρα!

 

-δούλευα στην Μύκονο για 2 καλοκαίρια(όχι συνεχόμενα) και εκεί πραγματικά απόλαυσα τις γυναίκες. :happy:

την 1 σαιζόν μέσα σε 20 μέρες είχα πάνω απο 10 διαφορετικές συνευρέσεις

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΟΛΕΣ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΗ, ΗΤΑΝ ΞΕΝΕΣ

Η Καλαματιανή ήταν παντρεμένη με παιδί! :)

 

-Έχω γεννηθεί Καναδά και έχω πολλούς συγγενείς εκεί.ένα καλοκαίρι ήρθαν Ελλάδα η ξαδέρφη μου με την θεά κατάξανθη και γαλανομάτα Καναδέζα κολλητή της...το αποτέλεσμα ήταν να την ερωτευτώ αλλά εκείνη να κάνει το πρώτο βήμα ένα βράδυ κάτω απο το σπίτι μας λέγοντας μου CAN I KISS YOU???

ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΣΑΝ ΝΟ(ΟΧΙ),ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΛΕΠΑΤΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΤΗΣ.ΓΛΥΚΑΝΕ ΑΜΕΣΩΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΑ! :D

 

-Οι Ελληνίδες νομίζαν ότι κάνουν χάρη που μου κάθονταν ενώ οι ξένες απλά απολαμβάναν τη φάση!

 

-οι περισσότερες Ελληνίδες μόλις περάσουν τα 28 αρχίζουν και μαλακώνουν και κάνουν υποχωρήσεις γιατί στην Ελλάδα δεν ευδοκιμεί η ανύπαντρη γυναίκα απο μια ηλικία και άνω! :lol:

 

-μια φορά κατάφερα να κάνω σχέση με μια σωστή Ελληνίδα και είμαι μαζί της τα τελευταία 2 χρόνια!είναι η ζωή μου και την έχω πάντα στο μυαλό μου!

βέβαια για να φτάσουμε εκεί η κόπελα πέρασε 1 χρόνο κόλασης μαζί μου μιας και την έγραφα ατελείωτα!δεν έφταιγα εγώ αλλά οι εμπειρίες μου που με έκαναν να νομίσω ότι είναι ίδια με τις προηγούμενες! :up:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος BadCluster ( 5 Αύγ. 2004 , 16:11)βέβαια για να φτάσουμε εκεί η κόπελα πέρασε 1 χρόνο κόλασης μαζί μου μιας και την έγραφα ατελείωτα!δεν έφταιγα εγώ αλλά οι εμπειρίες μου που με έκαναν να νομίσω ότι είναι ίδια με τις προηγούμενες! :up:

 

πιστευω οτι ακριβως εδω ειναι το λαθος. Δεν ακολουθουμε το δικο μας προτυπο αλλα ενα προτυπο που εχει καθιερωθει τα τελευταια χρονια. Για αυτο το λογο πιστευω οτι φτασει σε αυτο το(αθλιο) σημειο

 

nai mono sta onoira omws koita twra na xareis kai meta blepeis

 

δεν συμφωνω μαζι σου . ισως αυτος να ειναι ο κανονας αλλα υπαρχουν παντα εξαιρεσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Isws,,, alla o kanonas einai pou metraei,giati oloi nomizoun oti brhkan thn ekseresei alla siga siga blepoun ti brhkan.kai dysthxws autes h liges eksereseis pou les tynoun na ekleipspoun pantelos,se ligo 8a ginei kai auto kai klafta xaralampe meta,alisida paei i Tana mana 8a megalwsei kai tana korh (xwria tous ekswterikous paragontes) etsi xanete to eidos pia,paei pros eksafanish,No gamos for me !!! :lol:

 

aplo einai palia auto to xali den yphrxe,twra oso paei mera me thn mera megalwnei.Auto 8a pei ekseliksh!!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 5 Αύγ. 2004 , 17:42)No gamos for me !!!

 

ουτε και εγω ειμαι υπερ του γαμου (μεχρι στιγμης τουλαχιστον ) :)

 

twra oso paei mera me thn mera megalwnei.Auto 8a pei ekseliksh!!!!

 

 

αυτο για εμενα θα πει μια χαζη πορεια που ακολουθει η νεολαια σημερα :worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η άποψη/εμπειρία σας για τις Ελληνίδες του εξωτερικού;

Θα ήθελα να ακούσω δύο/τρεις απόψεις και έπειτα να καταθέσω τις δικές μου εμπειρίες. :blink: :worry:

Nick
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nick ( 5 Αύγ. 2004 , 20:00)

 

Παιδιά ποια είναι η άποψη/εμπειρία σας για τις Ελληνίδες του εξωτερικού;

Θα ήθελα να ακούσω δύο/τρεις απόψεις και έπειτα να καταθέσω τις δικές μου εμπειρίες. :blink: :worry:

 

Άμα γνωρίζαμε και καμία τότε πολύ ευχαρίστως να σου λέγαμε!! :D :lol: ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nick ( 5 Αύγ. 2004 , 20:00)

 

Παιδιά ποια είναι η άποψη/εμπειρία σας για τις Ελληνίδες του εξωτερικού;

Θα ήθελα να ακούσω δύο/τρεις απόψεις και έπειτα να καταθέσω τις δικές μου εμπειρίες. :blink: :worry:

 

 

Εγώ από την άλλη θα ήθελα να ακούσω απόψεις και εμπειρίες από ξένες γυναίκες.

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Epicouros ( 5 Αύγ. 2004 , 20:09)

 

Εγώ από την άλλη θα ήθελα να ακούσω απόψεις και εμπειρίες από ξένες γυναίκες.

 

 

ημουν παντρεμενος με μια για δεκα χρονια, δεκα χρονια ταλαιπωριας ηταν, τλικα με παρατησε για Αμερικανο γκομενο, δεν λεω οτι ειναι ολες ετσι, αλλα οι περισσοτερες ειναι ετσι.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nick ( 5 Αύγ. 2004 , 20:00)

Παιδιά ποια είναι η άποψη/εμπειρία σας για τις Ελληνίδες του εξωτερικού;

Θα ήθελα να ακούσω δύο/τρεις απόψεις και έπειτα να καταθέσω τις δικές μου εμπειρίες.

 

 

μια απο τα ιδια φιλε μου, οπως της ξενες ειναι ( απο δικια μου εμπειρια παντα αυτα )

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 5 Αύγ. 2004 , 22:53)

 

Άντε με τους Ολυμπιακούς μπας και έρθει καμία ξένη και δούμε άσπρη μέρα :Ρ

 

Εσύ από τους Ολυμπιακούς περιμένεις να δεις ξένη; Τα νησιά γεμάτες είναι... ;) :lol: :up:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε.... :p

 

Εγώ όμως επειδή δεν περιμένω, φεύγω αύριο για διακοπές στις Κυκλάδες... ;) :up:

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Παπούτσι απ' τον τόπο σου κι ας είναι και μπαλωμένο..... ;)

 

Εάν είσαι έξυπνος, τολμηρός και διπλωμάτης την φέρνεις την Ελληνίδα εκεί που θές ;) . (Προσωπική άποψη πάντα).

 

Όσο και να έχουν αλλάξει και όσο και να έχουν απελευθερωθεί οι γυναίκες πάντα ένας σωστός άντρας μπορεί να τις κάνει να αναθεωρήσουν την κόντρα: Που πήγαν οι άντρες vs Τί έπαθαν οι Ελληνίδες!

 

Το κακό είναι οτι οι περισσότεροι άντρες είναι πιά χλεχλέδες (όχι απαραίτητα εμφανισιακά) και δέν κυνηγούν πιά τις γυναίκες, με αποτέλεσμα τα περιβόλια να μένουν απότιστα και οι γυναίκες να σαλτάρουν.

 

Εν μέρει τις δικαιολογώ για την συμπεριφορά τους, δέν φταίνε μόνο αυτές....

 

Πού είναι ρε παιδιά το famous Greek kamaki, που έκανε τις γυναίκες να νοιώθουν θεές????? Ε???? Τώρα πιά βλέπεις μια γυναικοπαρέα σε club να περιτριγυρίζεται απο μπακουροπαρέες και να τις κοιτάνε απλώς λές και έιναι εκθέματα μουσείου!!!!!! Ξύπνήστε γιατι χανόμαστε!!!!!!!

 

Υ.Γ. Πρίν πολλά χρόνια (όντας πιτσιρικάς :D ), μου είχε πεί ένας φίλος μεγαλύτερος κατα καμιά 10ετία(ναναι καλά οπου βρίσκετε), τα εξής σοφά λόγια που σήμερα είναι ακόμα πιο σημαντικά:

 

Στην ζωή γ@μ@ει ο τολμηρός και όχι ο ωραίος

 

Σκεφτείτε το, τι έχετε να χάσετε? Μισή ντροπή δική σας, μισή δική της.... ;)

m365.gr Το φόρουμ των xiaomi scooters στην Ελλάδα
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...