Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Terrys ελπίζω να μη στο πάσαρε ο φίλος σου για δικό του. Το συγκεκριμένο κυκλοφορεί εδώ και χρόνια στο internet :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια λαικη παροιμια λεει :

 

"Δερνε την γυναικα σου 3 φορες την μερα....

αν δεν ξερεις εσυ το γιατι,σιγουρα ξερει αυτη.."

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VarX (16 Αύγ. 2004 , 16:10)

 

Μια λαικη παροιμια λεει :

 

"Δερνε την γυναικα σου 3 φορες την μερα....

αν δεν ξερεις εσυ το γιατι,σιγουρα ξερει αυτη.."

 

 

και παλι δεν συμφωνω με αυτο. Σε μια σχεση πρεπει να υπαρχει ειλικρινια , οτι ξερει ο ενας πρεπει να το ξερει και ο αλλος :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 (16 Αύγ. 2004 , 03:20)

 

Agent M, sorry gia to post, alla nomiza oti eipes oti eipes apo ta akira pou efages, kai oti ebgales sumperasma oti htan *** oi kopeles meta apo apotiximenes prospa8eies (auto katalabainw egw apo "akiro"). Simfwnw bebaia oti de xreiazete na thn peseis se kapoia gia na deis ti fara einai.

 

Φίλε μου δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα! :)

Εδώ είμαστε για να συζητάμε κι όχι για να αλληλοβριζόμαστε ;)

 

Αλίμονο αν βρίζαμε οποιαδήποτε που μας έριχνε χυλόπιτα :rolleyes:

Θα είχαμε σοβαρό πρόβλημα σαν άνθρωποι... Δεν μας αρέσουν όλες όπως και δεν αρέσουμε σε όλες! Είναι απόλυτα φυσιολογικό και δεκτό.

 

Τώρα με αυτό που είπαμε μου θύμισες ένα σκηνικό όπου είχα βγει με ένα κολλητό για ποτό στου Ψυρρή και είχαμε πάει σε ένα μαγαζάκι. Εκεί ήρθαν 3 ωραίες κοπελίτσες και συνεχώς τους την πέφτανε(μετρήσαμε 5 αποτυχημένες προσπάθειες... :lol: ) Μέσα στους 5 ήταν και κανα δυο τύποι που ζητάγανε και τα ρέστα επειδή φάγανε χυλόπιτα! :blink: :confused: :rolleyes:

Μιλάμε οι κοπελίτσες πρέπει να τα είδανε όλα εκείνη τη βραδιά...

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

@terrys μπορει ομως να βρηκες θεση σε ενα <γκετο> και να βαλεις δευτερα να το πατησεις και στην επομενη παρατεταμενη δεξια μετα το apex να το πατησεις ανελεητα και να την κανεις η ζωη ειναι πολυ μικρη για να χανουμε χρονο βρισκοντας καπου να αφησουμε το <αμαξι> ασε που εχουμε και ολυμπιαδα τωρα που θα βρεις θεση για παρκαρισμα
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hydro (16 Αύγ. 2004 , 18:56)

 

δηλαδη η ζωη ειναι καθαρα μια <υπολογιστικη πραξη> και ο θεος ειναι ο τελειος hacker

 

Αυτό πως το έβγαλες τώρα; :rolleyes: :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

μα ολοι λεμε τα ιδια πραγματα απλα με αλλα λογια και ολα λενε οτι πανω κατω ειναι καθορισμενη η αντιδραση και των δυο φυλων ειτε ερωτικη ειτε φιλικη τι kevin mitnik μου λετε ο θεος ειναι hacker και εμεις τσιπακια και linux<τα αγορια > γιατι τα κοριτσια ειναι windows δεν θελει και μυαλο...
Link to comment
Share on other sites

η γνομη μου ειναι οτι δεν υπαρχει κανενας κανονας που να δειχνει πως ειναι οι σχεσης . η καθε σχεση ειναι κατι ξεχωριστο . οι σχεσεις ειναι ισως το πιο πολυπλοκο πραγμα πανω στην γη. πιο ευκολο ειναι για εμενα ειναι να λυσω το κυπριακο παρα να βγαλω εναν κανονα για τις σχεσεις
Link to comment
Share on other sites

ξεχωριστο δεν νομιζω απλως εχουν καποιες ιδιετεροτητες μεταξυ δυο σχεσεων η και πολλων αλλα παντα γινονται με μια βαση δεν μπορει αλλωστε ολοι μας εχουμε κανει 10 20 λαθη σε μια σχεση που τα ιδια ακριβως εχουν κανει και αλλοι ετσι ειναι λειτουργουμε σαν ενα καλοκουρδισμενο ρολοι παντως το πιο πολυπλοκο πραγμα για μενα ειναι η μητερα φυση που ειναι τοσο απλη μα καταφερνει να ειναι ταυτοχρονα πολυπλοκη
Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι εδω ειναι το λαθος. καμια φορα οταν εχουμε προβλημα με την σχεση δεν ζηταμε την βοηθεια του ειδικου αλλα του φιλου. Ο φιλος δεν δεινει λυση αλλα λεει την λυση που ειχε μια παρομοια περιπτωση. Για εμενα η καθε σχεση ειναι κατι το ξεχωριστο , σιγουρα θα υπαρξουν κοινα σημεια με αλλες σχεσεις που ειχαμε ή γενικα με αλλες σχεσεις φιλων μας αλλα αυτο δεν σημενει οτι τα κοινα σημεια ειναι και κανονας.

Σε καθε προβλημα μιας σχεσεων πρεπει να το λυνουμε ειτε μονοι ειτε με την βοηθεια καποιου ειδικου. ο φιλος μονο να μας παρηγορησει μπορει .

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (16 Αύγ. 2004 , 22:24)

 

η γνομη μου ειναι οτι δεν υπαρχει κανενας κανονας που να δειχνει πως ειναι οι σχεσης . η καθε σχεση ειναι κατι ξεχωριστο . οι σχεσεις ειναι ισως το πιο πολυπλοκο πραγμα πανω στην γη. πιο ευκολο ειναι για εμενα ειναι να λυσω το κυπριακο παρα να βγαλω εναν κανονα για τις σχεσεις

 

Είναι πολύπλοκες γιατί πολύ απλά μέχρι να βρεις την μια και μοναδική που θα αισθάνεται το ίδιο ακριβώς και για σένα θα χρειαστείς να περάσεις από πολλά "λιμάνια"... :)

Βέβαια υπάρχει και η περίπτωση αυτή τη μια και μοναδική να μη τη βρεις ποτέ άμα δεν ψάχνεις... ;)

 

Γι αυτό λοιπόν ανοίχτε τις καρδιές σας,λογικέψτε τις απαιτήσεις σας,κατεβείτε από τα καλάμια,γίνετε πιο ευχάριστοι(άντρες/γυναίκες) και όλα θα έρθουν από μόνα τους... ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

καθομαι τοση ωρα κ διαβαζω κ ειδα πως εχουν γραψει μονο αγορια που μας μειωνουν επιδεικτικα..

ελεος ρε παιδια οπως υπαρχουν ψωνια σνομπ κ υφος πολλων καρδηναλιων κοριτσια ετσι υπαρχουν κ αγορια.. εχω βαρεθει να βλεπω γυρω μου ψωνια η κατασταση επιδεινωνεται επικινδυνα καθε καλοκαιρι κ χειροτερα..δ εχουν ανεβει μονο οι γυναικες στο καλαμι εχουν ανεβει κ πολλοι αντρες κ μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι καθε φορα που συνανταω εναν τετοιο..

δ λεω πως δ εχουμε γεμισει ψωνια γυναικες μααααατσο οι δρομοι κυκλοφορουνε ολες μ ενα τουπε λες κ ειναι αυτες κ ΚΑΜΙΑ αλλη(ευτυχως μανουλα μου που δ μ'εκανες κ μενα με τετοια μυαλα).

απλα ειναι χαζο να κρινει καποιος απο εξωτερικη εμφανιση κ υλικα αγαθα των αλλων γι αυτο παμε κατα διαολου κ εχει δημιουργηθει αυτο το χασμα κ κανεις δ πλησιαζει κανεναν ποια..ολοι ανθρωποι ειμαστε κ ολοι αξιζουμε το ιδιο κανεις δ ειναι ανωτερος απο τον αλλον κ οποιος το πιστευει αυτο(που ειναι πααααρα πολλοι) για μενα ειναι το λιγοτερο γελειος κ μ@@@@@ς !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (16 Αύγ. 2004 , 23:16)

 

καθομαι τοση ωρα κ διαβαζω κ ειδα πως εχουν γραψει μονο αγορια που μας μειωνουν επιδεικτικα..

ελεος ρε παιδια οπως υπαρχουν ψωνια σνομπ κ υφος πολλων καρδηναλιων κοριτσια ετσι υπαρχουν κ αγορια.. εχω βαρεθει να βλεπω γυρω μου ψωνια η κατασταση επιδεινωνεται επικινδυνα καθε καλοκαιρι κ χειροτερα..δ εχουν ανεβει μονο οι γυναικες στο καλαμι εχουν ανεβει κ πολλοι αντρες κ μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι καθε φορα που συνανταω εναν τετοιο..

δ λεω πως δ εχουμε γεμισει ψωνια γυναικες μααααατσο οι δρομοι κυκλοφορουνε ολες μ ενα τουπε λες κ ειναι αυτες κ ΚΑΜΙΑ αλλη(ευτυχως μανουλα μου που δ μ'εκανες κ μενα με τετοια μυαλα).

απλα ειναι χαζο να κρινει καποιος απο εξωτερικη εμφανιση κ υλικα αγαθα των αλλων γι αυτο παμε κατα διαολου κ εχει δημιουργηθει αυτο το χασμα κ κανεις δ πλησιαζει κανεναν ποια..ολοι ανθρωποι ειμαστε κ ολοι αξιζουμε το ιδιο κανεις δ ειναι ανωτερος απο τον αλλον κ οποιος το πιστευει αυτο(που ειναι πααααρα πολλοι) για μενα ειναι το λιγοτερο γελειος κ μ@@@@@ς !

 

 

ευγε κοπελα μου, ευγε!! ( και συγχαρητηρια στην Μαμα σου :p )

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (16 Αύγ. 2004 , 23:02)

 

Είναι πολύπλοκες γιατί πολύ απλά μέχρι να βρεις την μια και μοναδική που θα αισθάνεται το ίδιο ακριβώς και για σένα θα χρειαστείς να περάσεις από πολλά "λιμάνια"... :)

Βέβαια υπάρχει και η περίπτωση αυτή τη μια και μοναδική να μη τη βρεις ποτέ άμα δεν ψάχνεις... ;)

 

Γι αυτό λοιπόν ανοίχτε τις καρδιές σας,λογικέψτε τις απαιτήσεις σας,κατεβείτε από τα καλάμια,γίνετε πιο ευχάριστοι(άντρες/γυναίκες) και όλα θα έρθουν από μόνα τους... ;)

 

 

βασικα δεν ειναι το θεμα μονο να ψαχνεις αλλα το θελεις και πραγματικα :)

Link to comment
Share on other sites

μα δεν ειπα οτι ειναι ο κανονας εγω το ειπα αυτο διοτι τα περασα πολλες φορες και κατεληξα σε αυτο δεν μπορει ενω ειχα κανει μια σχεση δυο χρονια να καναμε κατι λαθη και μετα με αλλες που εκανα σχεση του μηνα παλι να γινοντουσαν αυτα τα λαθη εγω ειπα μονο οτι αυτο γινεται μεσα σε μια σχεση και οχι για να κανεις μια σχεση (ασχετω θελω γνωμες πως να καταριψω τον ιπταμενο ρουφιανο)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (16 Αύγ. 2004 , 23:02)

 

 

Γι αυτό λοιπόν ανοίχτε τις καρδιές σας,λογικέψτε τις απαιτήσεις σας,κατεβείτε από τα καλάμια,γίνετε πιο ευχάριστοι(άντρες/γυναίκες) και όλα θα έρθουν από μόνα τους... ;)

 

Συμφωνω και επαυξανω... φοβομαστε... :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε φταίνε και λιγο οι άντρες.Μόλις γύρισα απο το Meli-Melo που πήγα για καφέ με την φίλη μου και ζήτημα να είδα 8 άντρες και όλες οι άλλες ήταν γυναίκες. Μα πού πήγαν όλοι.......καλά ρε παιδιά εδω στην Σαλόνικα κρίβεστε;;;;;;
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kakiasmeno (17 Αύγ. 2004 , 23:01)

 

Συμφωνω και επαυξανω... φοβομαστε... :!:

 

 

Εσυ τι φοβασαι τωρα?? :blink: :blink:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (16 Αύγ. 2004 , 16:14)

 

και παλι δεν συμφωνω με αυτο. Σε μια σχεση πρεπει να υπαρχει ειλικρινια , οτι ξερει ο ενας πρεπει να το ξερει και ο αλλος :)

 

Οταν φτασεις σε καποια ηλικια θα καταλαβεις ΑΠΟΛΥΤΑ τι εννοω με αυτην την φραση κ μην ξεχνας οτι ολες οι παροιμιες ειναι βγαλμενες μεσα απο την ζωη.

Απλα θα σε φτασουν σε καποιο σημειο που θα σου ερθει στο μυαλο αυτη η παροιμια κ θα θυμηθεις την λαικη ρηση

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VarX (18 Αύγ. 2004 , 22:20)

Οταν φτασεις σε καποια ηλικια θα καταλαβεις ΑΠΟΛΥΤΑ τι εννοω με αυτην την φραση κ μην ξεχνας οτι ολες οι παροιμιες ειναι βγαλμενες μεσα απο την ζωη.

 

ισως. αλλα ποτε δεν περνω στα λογικα της παροιμιες :)

Link to comment
Share on other sites

θα έπρεπε φιλε μου όντως καλός η κακός είναι σοφές...πάντα κάποια στιγμή συναντάς μπροστά σου κάποιες.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (18 Αύγ. 2004 , 23:29)

 

θα έπρεπε φιλε μου όντως καλός η κακός είναι σοφές...πάντα κάποια στιγμή συναντάς μπροστά σου κάποιες.

 

 

 

πιστευω οτι ειναι μια απλη συμπτωση

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...