Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και επειδη στελνετε μονο post που λενε για προβληματα. Υπαρχει και αυτο στο ιντερνετ για οσους δεν το εχουν δει. https://www.gizmochina.com/2018/01/31/xiaomi-mi-a1-battery-drain-issue-may-get-resolved-soon/
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη στελνετε μονο post που λενε για προβληματα. Υπαρχει και αυτο στο ιντερνετ για οσους δεν το εχουν δει. https://www.gizmochina.com/2018/01/31/xiaomi-mi-a1-battery-drain-issue-may-get-resolved-soon/

 

ε beta testers δεν ήμαστε; προβλήματα θα ποστάρουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπόψιν, ο Μάνθος λέει για 4g. Όχι wifi. Πόσοι από εσάς έχετε παραπάνω από 5 ωρες 4g στη χρήση που λετε (δεν εννοώ να είναι ενεργό ως επιλογή αλλά να μην έχετε συνδεθεί σε wifi). Όλο και σε κάποιο wifi συνδέεστε την περισσότερη μέρα φαντάζομαι.

 

Μόνο με 4g.

 

https://imgur.com/a/Pyqtk

https://imgur.com/a/ezOBJ

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, για δικαρτο, μόνο 4g και κλήσεις δεν το λες άσχημο. Άντε να σας βγάλουν και το fix να βελτιωθεί η κατάσταση :)
Link to comment
Share on other sites

ε beta testers δεν ήμαστε; προβλήματα θα ποστάρουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μόνο με 4g.

 

https://imgur.com/a/Pyqtk

https://imgur.com/a/ezOBJ

Πείτε μου ένα κινητό με Android 8 χωρίς bugs.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοίτα, για δικαρτο, μόνο 4g και 1,5 ώρα κλήσεις δεν το λες άσχημο. Άντε να σας βγάλουν και το fix να βελτιωθεί η κατάσταση :)

Ακόμα και έτσι άχρηστο θα στο βγάλουν σε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου ένα κινητό με Android 8 χωρίς bugs.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακόμα και έτσι άχρηστο θα στο βγάλουν σε λίγο.

 

Το κινητό άχρηστο είναι και μή λειτουργικό. Κάποια στιγμή πρέπει να αποφασίσεις. Το κινητό έχει bugs ή δεν έχει;

 

Κάποιοι έδωσαν 299€ για να αγοράσουν αυτή τη συσκευή από Ελλάδα. Το γεγονός ότι έδωσαν μισό μισθό για να πάρουν ένα κομμάτι πλαστικό δεν δικαιολογεί την συμπεριφορά, να βγάλουν το Α1 καλύτερο κινητό της υφηλίου, χωρίς bugs και με άψογη εμπειρία χρήσης.

Και αυτό ας το πάρει το ποτάμι, το να προσπαθείς να βγάλεις τρελούς ένα σκασμό χρήστες και την ίδια την xiaomi που έχει πάρει πίσω τρεις φορές την αναβάθμιση είναι εξωφρενικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοίτα, για δικαρτο, μόνο 4g και κλήσεις δεν το λες άσχημο. Άντε να σας βγάλουν και το fix να βελτιωθεί η κατάσταση :)

 

L4FOq2y.png

Lxp6peu.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ειρηνη ημιν. :)

 

Όπως είχα γράψει και παλαιότερα, προσωπικά αποφεύγω να παίρνω πρωτος τα android updates (ποσες έχουν πάρει oreo? ). Όσοι μπορείτε γυρίστε σε Nougat. Όσοι δεν μπορείτε θα διορθωθεί σύντομα αφού τα updates του ειναι μηνιαία.

 

Από την άλλη δεν ξερω πολλά κινητά που δουλεύουν αποκλειστικά 4g, με 2 σιμ και κλησεις και να βγαζουν ακραια διαφορετικό screen on time ωστε να το πεις άχρηστο. Δεν ξερω από ποιο κινητό έρχεστε αλλα δεν χρειάζεται να τρελαίνεστε. Θα φτιάξει ;) Υπομονή :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ειρηνη ημιν. :)

Από την άλλη δεν ξερω πολλά κινητά που δουλεύουν αποκλειστικά 4g, με 2 σιμ και κλησεις και να βγαζουν ακραια διαφορετικό screen on time ωστε να το πεις άχρηστο. Δεν ξερω από ποιο κινητό έρχεστε αλλα δεν χρειάζεται να τρελαίνεστε. Θα φτιάξει ;) Υπομονή :)

 

Οι συσκευές των φίλων παραπάνω βγάζουν 3 μέρες και 7 ώρες οθόνη.:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Οι συσκευές των φίλων παραπάνω βγάζουν 3 μέρες και 7 ώρες οθόνη.:p:p:p

 

Βρε μην κοιτας τους αλλους. Χρηση από χρήση όπως και δικτυο από δίκτυο (σημα) διαφέρει. :)

 

Με άλλες συσκευές με ίδια χρήση (αποκλειστικά 4g, ίδιες 2 κάρτες sim, κλήσεις κλπ) πόσο έβγαζες;

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, για δικαρτο, μόνο 4g και κλήσεις δεν το λες άσχημο. Άντε να σας βγάλουν και το fix να βελτιωθεί η κατάσταση :)

 

Μου αρέσει που κάνεις λες και το έβαλε για κακο ;p

 

Υπεραριστο είναι για μόνο 4g

Link to comment
Share on other sites

Κακό δεν ειναι... ίσα ισα ειναι πολύ καλό, αλλά ενδεχομένως όντως κάποιοι κατι να χουνε χάσει με την oreo ως καινούργια έκδοση android.

 

Πραγματικά κάθε φορά που βγαίνει καινούργια έκδοση android βλέπω παράπονα γα την μπαταρία από αυτούς που την πήραν πρώτοι. Είναι λογικό, υπάρχουν bugs... Εγώ αποφεύγω να μαι πρώτος για αυτό το λόγο. Αν είχα ακόμα το Mi a1 δεν θα του χα βαλει ακόμα oreo.

 

Ο λογος που παρεμβαίνω ειναι καθαρα πυροσβεστικός. Η αλήθεια προφανώς ειναι κάπου στη μέση. Κάποιοι κάτι χάσαν αλλά σε καμία περίπτωση τέτοια sot δεν τα λες "άχρηστα" δεδομένης της χρήσης. Αφού δεν θέλετε να κάνετε downgrade, κάντε υπομονη λίγο και θα το φτιάξουν. Μηνιαία updates εχετε ρε παιδιά.... δεν ειναι να τρελαίνεστε. :)

Link to comment
Share on other sites

Βρε μην κοιτας τους αλλους. Χρηση από χρήση όπως και δικτυο από δίκτυο (σημα) διαφέρει. :)

 

Με άλλες συσκευές με ίδια χρήση (αποκλειστικά 4g, ίδιες 2 κάρτες sim, κλήσεις κλπ) πόσο έβγαζες;

 

με redmi pro χωρίς την 800αρα κλήσεις ΚΑΙ internet Με wind επαρχία και rom απο το φορουμ δεν υπήρχε περίπτωση να παει μεσάνυχτα και να έχει κλείσει το κινητό. Επίσης έβγαζα και γύρω στις 50-60 φωτογραφίες που τώρα δεν βγάζω.

Link to comment
Share on other sites

Το πάει μεσάνυχτα δεν μου λέει κάτι. Πόσες ώρες sot είχες; Ήσουν με 4g ή 3g? Μιλάμε για αποκλειστικά data? Δύο κάρτες sim?

 

Έχε υπόψιν ότι ήσουν με custom rom και ουτε εδώ σου χει κλείσει (26%). :)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Η μόνιμη γκρίνια και σύγκριση της μπαταρίας του καθενός είναι εξαιρετικά κουραστική και ανόητη για ΚΑΘΕ κινητό.

 

Η μπαταρία εξαρτάται από 1000 διαφορετικούς παράγοντες που ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είναι οι ίδιοι σε κάθε κινητό, ακόμα κι αν είναι της ίδιας εταιρείας ακόμα κι αν είναι τό ιδιο μοντέλο, ακόμα και αν είναι το ίδιο batch.

Ο ένας μπορεί να έχει το facebook app, ο άλλος καθόλου, ο παραπέρα να έχει 100 φίλους και ο παραδίπλα 3000. Είναι δυνατόν να έχουν τα ίδια δεδομένα σε κατανάλωση; Και στη θέση του facebook βάλε Ο,ΤΙ θέλεις.

Ο ένας με 3 apps και χρόνο ομιλίας, ο άλλος με 103 apps και full πλοήγηση και πάει λέγοντας.

Ο ένας με κινητό φρέσκο 2 ημερών (που να προλάβει να στρώσουν τα apps/downloads και οι ενημερώσεις?!) και ο άλλος με κινητό 2 μηνών.

Ο δίπλα με full σήμα 4G και ο γείτονας με 1 μπάρα ή 3G και Η+ και πάει λέγοντας.

 

Η μπαταρία είναι αυτή που είναι. Άλλος την έχει μεγάλη, άλλος μικρή. Τι να κάνουμε..

 

Συγχωρέστε με αλλά μπορούμε να προχωρήσουμε παρακαλώ και στα υπόλοιπα;

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό άχρηστο είναι και μή λειτουργικό. Κάποια στιγμή πρέπει να αποφασίσεις. Το κινητό έχει bugs ή δεν έχει;

 

Κάποιοι έδωσαν 299€ για να αγοράσουν αυτή τη συσκευή από Ελλάδα. Το γεγονός ότι έδωσαν μισό μισθό για να πάρουν ένα κομμάτι πλαστικό δεν δικαιολογεί την συμπεριφορά, να βγάλουν το Α1 καλύτερο κινητό της υφηλίου, χωρίς bugs και με άψογη εμπειρία χρήσης.

Και αυτό ας το πάρει το ποτάμι, το να προσπαθείς να βγάλεις τρελούς ένα σκασμό χρήστες και την ίδια την xiaomi που έχει πάρει πίσω τρεις φορές την αναβάθμιση είναι εξωφρενικό.

Το γεγονος οτι καποιοι εδωσαν 299 ευρω για να το παρουν απο Ελλαδα οπως λες και νομιζαν οτι πηραν ναυαρχιδα με αυτα τα λεφτα επισης δε δικαιολογει τη συμπεριφορα πολλων εδω μεσα που προσπαθουν να μας βγαλουν τρελους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μόνιμη γκρίνια και σύγκριση της μπαταρίας του καθενός είναι εξαιρετικά κουραστική και ανόητη για ΚΑΘΕ κινητό.

 

Η μπαταρία εξαρτάται από 1000 διαφορετικούς παράγοντες που ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είναι οι ίδιοι σε κάθε κινητό, ακόμα κι αν είναι της ίδιας εταιρείας ακόμα κι αν είναι τό ιδιο μοντέλο, ακόμα και αν είναι το ίδιο batch.

Ο ένας μπορεί να έχει το facebook app, ο άλλος καθόλου, ο παραπέρα να έχει 100 φίλους και ο παραδίπλα 3000. Είναι δυνατόν να έχουν τα ίδια δεδομένα σε κατανάλωση; Και στη θέση του facebook βάλε Ο,ΤΙ θέλεις.

Ο ένας με 3 apps και χρόνο ομιλίας, ο άλλος με 103 apps και full πλοήγηση και πάει λέγοντας.

Ο ένας με κινητό φρέσκο 2 ημερών (που να προλάβει να στρώσουν τα apps/downloads και οι ενημερώσεις?!) και ο άλλος με κινητό 2 μηνών.

Ο δίπλα με full σήμα 4G και ο γείτονας με 1 μπάρα ή 3G και Η+ και πάει λέγοντας.

 

Η μπαταρία είναι αυτή που είναι. Άλλος την έχει μεγάλη, άλλος μικρή. Τι να κάνουμε..

 

Συγχωρέστε με αλλά μπορούμε να προχωρήσουμε παρακαλώ και στα υπόλοιπα;

Δεν υπαρχει περιπτωση να σταματησουν γιατι με το που μπει καποιος εδω και πει κατι θετικο πεφτουν ολοι να τον φανε, που δεν ξερουν τι τους γινεται εδω μεσα, ο ενας συγκρινει κινητα με custom roms ο αλλος δεν εχει ιδεα τι kernel εχει δημοσιευσει η εταιρια και απλα κραζει. Ε τα συμπερασματα δικα σας. Απλα κλειστε το το θεμα να τελειωνουμε. Οποιος χρειαζεται βοηθεια ας παει στο xda να ρωτησει κανα σοβαρο ατομο.

Edited by darksoul9
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κάποιος να διαβάσει δύο τρία χρήσιμα πράγματα και πληροφορίες για το τηλέφωνο και πέφτει πάνω σε 10χρονα (ή με νοοτροπία 10χρονου) που τσακώνονται για το λιγότερο αντικειμενικο θέμα που θα μπορούσε να υπάρξει σε ένα κινητό,την διάρκεια της μπαταρίας. Ακόμα να καταλάβετε μερικοί πως κάθε χρήστης έχει διαφορετικές ανάγκες, χρησιμοποιεί διαφορετικές εφαρμογές, βρίσκεται σε άλλη εταιρεία κινητής, σε διαφορετικο μέρος κλπ.;

Αν έχετε διαφορές, υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα αγαπητοί.

 

Υ. Γ: Περιμένω τώρα να μου την πέσετε αμφότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κάποιος να διαβάσει δύο τρία χρήσιμα πράγματα και πληροφορίες για το τηλέφωνο και πέφτει πάνω σε 10χρονα (ή με νοοτροπία 10χρονου) που τσακώνονται για το λιγότερο αντικειμενικο θέμα που θα μπορούσε να υπάρξει σε ένα κινητό,την διάρκεια της μπαταρίας. Ακόμα να καταλάβετε μερικοί πως κάθε χρήστης έχει διαφορετικές ανάγκες, χρησιμοποιεί διαφορετικές εφαρμογές, βρίσκεται σε άλλη εταιρεία κινητής, σε διαφορετικο μέρος κλπ.;

Αν έχετε διαφορές, υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα αγαπητοί.

 

Υ. Γ: Περιμένω τώρα να μου την πέσετε αμφότεροι.

Συμφωνω :thanks:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα κανα 2 ημερες να μπω (ηρθα στην παρεα του Mi A1 πριν 1 εβδομαδα) διαβαζω απο τις παλιοτερες αναρτησεις προς τις νεοτερες και πριν φτασω στα τελευταια ποστ, σκεφτομουν "ειμαι τοσα χρονια μελος, ελεος, θα κανω κι εγω ενα "αχρηστο" σχολιο μια φορα". Και βλεπω πως με προλαβαν ηδη καποιοι αλλοι συμφορουμιτες.

Διαβαζα το νημα 10-15 μερες τωρα αραια και που πηγαινοντας απο τα νεοτερα προς τα παλιοτερα. Μεσα στις πρωτες σελιδες, πριν δω υπογραφη ειχα καταλαβει ποιος, με τι τροπο και τι περιεχομενο θα γραψει ο καθενας. Ο "καθενας" ειναι 2-3 ατομα που εχω εντοπισει εγω τουλαχιστον που κανουν "βολτα" το νημα, το χουν κανει δικο τους κανονικα, και , και, και, και εν τελει δε μπορει να μιλησει ανθρωπος κι ακομα χειροτερα ουτε καν να διαβασει. Αμφιβολο αν θ αλλαξει κατι απλα μια συμβουλη στον "καθενα" ετσι με λιγο "ορολογια" αγγλικη αλλα πιασαρικη: Get A Life

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένας από αυτούς που ανοίγουν και κλείνουν δεδομένα και 2/3/4g ανάλογα με τις ανάγκες. Android είναι, υπάρχουν τόσοι τρόποι χρήσης όσοι και οι συνδυασμοί επιλογών στις ρυθμίσεις. Το πως χρησιμοποιεί κάποιος το κινητό δε σημαίνει τίποτα για τον δίπλα του.

 

Σε άλλα θέματα. Όταν είχα μόνο μια SIM, είχα διαλέξει μόνο 2g για την πρώτη κάρτα γιατί το 3g στην περιοχή μου δε πιάνει και έχανα κλήσεις. Όταν ήρθα εξωτερικό έβαλα την δεύτερη κάρτα και η επιλογή τύπου δικτύου μεταφέρθηκε στη δεύτερη κάρτα και δεν υπάρχει πια στην πρώτη. Το κινητό σίγουρα υποστηρίζει 3g/4g και στις δύο, το έχω δει, αλλά δε βλέπω τρόπο να αλλάξω τη ρύθμιση από την πρώτη κάρτα εκτός και αν βγάλω πάλι την δεύτερη SIM. Χάνω κάποιο μενού;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ας ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα, για να μπορέσει να αποκτήσει και το thread τον πραγματικό λόγο ύπαρξης του.Εννοείται ότι το κινητό έχει θέματα με κάθε update, και δε το λέμε μόνο εμείς οι "γκρινιάρηδες", αλλά πολλά μεγάλα sites και το "ακούει" και η xiaomi φυσικά.Πρέπει να το δεχτείτε μερικοί, ότι το να αναδεικνύουμε το οποιοδήποτε πρόβλημα(άσχετα αν δεν εμφανίζεται σε όλους), είναι λογικό και επιβάλλεται, αφού έτσι θα ξέρει και ο άλλος τι θα αντιμετωπίσει αν κάνει το update που έχει το συγκεκριμένο bug.Από κει και περα το flame war με fan boys & haters, καλό είναι να λείπει, μιας και δεν προσφέρει τίποτα απολύτως και γίνεται και κουραστικό.

"ειρήνη υμίν" που είπε και ο mod και ας συνεχίσουμε παραγωγικά:)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένας από αυτούς που ανοίγουν και κλείνουν δεδομένα και 2/3/4g ανάλογα με τις ανάγκες. Android είναι, υπάρχουν τόσοι τρόποι χρήσης όσοι και οι συνδυασμοί επιλογών στις ρυθμίσεις. Το πως χρησιμοποιεί κάποιος το κινητό δε σημαίνει τίποτα για τον δίπλα του.

 

Σε άλλα θέματα. Όταν είχα μόνο μια SIM, είχα διαλέξει μόνο 2g για την πρώτη κάρτα γιατί το 3g στην περιοχή μου δε πιάνει και έχανα κλήσεις. Όταν ήρθα εξωτερικό έβαλα την δεύτερη κάρτα και η επιλογή τύπου δικτύου μεταφέρθηκε στη δεύτερη κάρτα και δεν υπάρχει πια στην πρώτη. Το κινητό σίγουρα υποστηρίζει 3g/4g και στις δύο, το έχω δει, αλλά δε βλέπω τρόπο να αλλάξω τη ρύθμιση από την πρώτη κάρτα εκτός και αν βγάλω πάλι την δεύτερη SIM. Χάνω κάποιο μενού;

Τωρα που το λες και το κοιταξα και εγω βλεπω οτι μονο στη μια απο τις 2 σιμ μπορω να διαλεξω αν θελω 4g/3g/2g στην αλλη δεν υπαρχει επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα παρελαβα επιτελους τη θηκη μου, μετα απο σχεδον 15 ημερες απο την παραγγελια. Δυστυχως το κινητο προλαβε κ εφαγε μια τουμπα - ευτυχως την πληρωσα με το τζαμακι που προλαβα να βαλω της Nillkin (H).

Η θηκη ειναι η επίσημη της Xiaomi. Διαβασα, το εψαξα, την πληρωσα πολυ ακριβα για θηκη (23€ συνολικα απο e-bay-δεν ψηνομουν να περιμενω απο Κινα και με φοβο τελωνειακων φορων), αλλα τα αξιζει εφ οσον δε γινοταν αλλιως κατα τα δικα μου κριτηρια. Αψογη εφαρμογη, αρκετα καλο grip, σιγουρα καλυτερο απο γυμνο -εννοειται-, καλο "πατημα" στα hard buttons, καλυπτει γωνιες, πολυ πολυ καλη. Τη συνιστω ανεπιφυλακτα σε οποιον αρεσουν τετοια ειδη θηκων κι αν ειδικα καταφερει να τη βρει σε "σωστη" τιμη. Δυστυχως το ελληνικο mishop δεν την εχει (ακομα) - ρωτηστε/ζητηστε την αν θελετε και κοινοποιειστε και την απαντηση εδω, να μαθουν οσοι ενδιαφερονται.

Edited by spdrosin
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις λινκ για την θήκη σε παρακαλώ; Του ebay εννοώ το site!! Επίσης παιδιά ξέρετε κάποιο μαγαζί από το σκρουτζ που να υποστηρίζει η info quest ; Αν δεν υπάρχει κάποιο, μπορείτε να μου πείτε πόσο θα κάνει από Κινα να έρθει αν πληρωσω κάτι παραπάνω στο κινέζικο site για να μην περιμένω στο τελωνείο ; Ευχαριστώ :) Edited by aggelosn
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω μενω στα νοικια οποτε και δεν εχω wifi τωρα σπιτι και αυτο και εχω μονο 4g στο σπιτι !!(που στο mi5 μονο 2g έπιανε λογο 800!!) τωρα για τους τεμπέληδες που βαριούνται να ανοιγοκλεινουν τα δεδομανα τους ειναι δικο σας θεμα αυτο!! εγω δεν θα μπορουσα ποτε να αφήσω τιποτα ανοιχτό το βραδυ οταν παω για υπνο και να μου ερχοντα email η κανενα μηνυμα viber η οτιδηποτε αλλο!!

εκανα update σε oreo πριν απο μια βδομαδα χωρις factory reset και ολα δουλευουν καλα!!(δεν ξερω αν θα ηταν ολα οκ και μετα το factory!! )

το τηλεφωνο ειναι με δυο καρτες και ποτε δεν μπαινει σε airplane mode !!!

γενικα να πω οτι με ακριβως ιδια χρηση το mi5 εβγαζε τους μισους χρονους !! τωρα οπως ειπε και αλλο παιδι η χρηση του καθενος διαφερει και υπαρχουν 1000 λογοι για την μπαταρια του καθενος!!!

tzotzo δες φιλε μου μηπως εχεις καποια εφαρμογη που σου τρωι την μπαταρια η γενικα εχεις κακο σημα?? στην αναμονη σου τρωι μπαταρια ?

το σιγουρο ειναι οτι το τηλεφωνο δεν ειναι άχρηστο σε καμια περιπτώσει!! κανε ενα factory reset και ασε το μερικες μερες χωρις καμια εφαρμογη απο το play store και δες αν εχει παλι τετοια μπαταρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω για το θέμα με την έλλειψη της ``συλλογής `` εχει το τηλέφωνο ένας φίλος τη μπορεί να κάνει για αυτό .......ευχαριστώ !!!
Galaxy note2,iPad air,iPhone 7plus 128GB,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...