Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συνεχίζουν και δίνουν. Με κάλεσαν στις 20/12 και στις 18/12 και περιμένω κούριερ...:)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Χθες με κάλεσαν στο whatsup νούμερο που έχω και μου έκαναν την προσφορά.

Σε αναμονή courier και εγώ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Τι να αρχίσουν να δίνουν, αφού στις 31 Δεκεμβρίου, λήγει οριστικά η προωθητική ενέργεια?

 

Αυτό από που προκύπτει;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δώσανε αβέρτα κουβέρτα και σε σημεία με μεγάλη συγκέντρωση συνδρομητών της wind όπως αστυνομία και στρατό.

 

Πολύ απελπισμένη κίνηση τελικά από την εταιρία :)

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό από που προκύπτει;

Μου το έχουν πει 4 promoters του πακέτου από διαφορετικές εταιρείες, αλλά και από το ίδιο το 13888. Anyway, μακάρι να συνεχιστεί. Όσο περισσότερο κρατήσει, τόσο θα καθυστερήσει και η "τροποποίηση" (πετσόκομμα) του πακέτου. Υγ. Πριν από ένα μήνα, κάποιος εδώ μέσα είχε πει, ότι σε ένα μήνα (από τότε), θα ερχόταν η συντέλεια του προνομιακού What's Up. Έλα όμως που ο μήνας πέρασε χωρίς να συμβεί απολύτως τίποτα. Μάλλον είχε δίκιο ο Σουγιάς, Πεταλούδας κτλ. Ενδεχομένως, το "ανώτατο στέλεχος" (ο Θεός να το κάνει) της εταιρείας που έδωσε την "εκ των έσω" πληροφόρηση, δουλεύει για την Wind!

Link to comment
Share on other sites

Μου το έχουν πει 4 promoters του πακέτου από διαφορετικές εταιρείες, αλλά και από το ίδιο το 13888. Anyway, μακάρι να συνεχιστεί. Όσο περισσότερο κρατήσει, τόσο θα καθυστερήσει και η "τροποποίηση" (πετσόκομμα) του πακέτου. Υγ. Πριν από ένα μήνα, κάποιος εδώ μέσα είχε πει, ότι σε ένα μήνα (από τότε), θα ερχόταν η συντέλεια του προνομιακού What's Up. Έλα όμως που ο μήνας πέρασε χωρίς να συμβεί απολύτως τίποτα. Μάλλον είχε δίκιο ο Σουγιάς, Πεταλούδας κτλ. Ενδεχομένως, το "ανώτατο στέλεχος" (ο Θεός να το κάνει) της εταιρείας που έδωσε την "εκ των έσω" πληροφόρηση, δουλεύει για την Wind!

 

Επειδη εγω ειχα γραψει για τις αλλαγες στο προνομιακο Whats Up, δυο παρατηρησεις¨

 

1. Δεν μιλησα για συντελεια του πακετου αλλα για αλλαγες, και να μου επιτρεψεις να πω οτι λογω της δουλειας μου μιλαω ΜΟΝΟ με ανώτερα στελεχη της εκαστοτε εταιρειας που συνεργαζομαι , οποτε δωσε εσυ σημασια στους promoters που σε ενημερωνουν (σημαντικοι παραγοντες στις αποφασεις που παιρνουν οι εταιρειες) η στον Σουγια και τον Πεταλουδα , και μην προσβάλεις ανθρώπους που ουτε καν γνωρίζεις.

2. Απ'οτι γραφεις καταλαβαίνω ότι περιμένεις πετσόκομα όμως στο πακέτο...άρα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εγω ειχα γραψει για τις αλλαγες στο προνομιακο Whats Up, δυο παρατηρησεις¨

 

1. Δεν μιλησα για συντελεια του πακετου αλλα για αλλαγες, και να μου επιτρεψεις να πω οτι λογω της δουλειας μου μιλαω ΜΟΝΟ με ανώτερα στελεχη της εκαστοτε εταιρειας που συνεργαζομαι , οποτε δωσε εσυ σημασια στους promoters που σε ενημερωνουν (σημαντικοι παραγοντες στις αποφασεις που παιρνουν οι εταιρειες) η στον Σουγια και τον Πεταλουδα , και μην προσβάλεις ανθρώπους που ουτε καν γνωρίζεις.

2. Απ'οτι γραφεις καταλαβαίνω ότι περιμένεις πετσόκομα όμως στο πακέτο...άρα;

Φίλε μου, το αποτέλεσμα μετράει. Δεν προσβάλλω κανέναν, παραδέξου όμως, ότι έπεσες έξω, όπως και ότι το "ανώτερο στέλεχος" της εταιρείας που σε πληροφόρησε, απλά σε κορόϊδεψε. Αντίθετα, οι δικοί μου "σημαντικοί παράγοντες", έπεσαν μέσα 100% (ο ένας μήνας πέρασε χωρίς να συμβεί απολύτως τίποτα, μην το ξεχνάς, άρα σε κορόιδεψαν). Πώς να "πετσοκόψουν" ένα πακέτο, το οποίο στη δεδομένη στιγμή, το μοιράζουν αβέρτα και ενοχλούν σαν τρελοί τον κόσμο (ακόμη και μέσα στις γιορτές), για να του το προσφέρουν?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, το αποτέλεσμα μετράει. Δεν προσβάλλω κανέναν, παραδέξου όμως, ότι έπεσες έξω, όπως και ότι το "ανώτερο στέλεχος" της εταιρείας που σε πληροφόρησε, απλά σε κορόϊδεψε. Αντίθετα, οι δικοί μου "σημαντικοί παράγοντες", έπεσαν μέσα 100% (ο ένας μήνας πέρασε χωρίς να συμβεί απολύτως τίποτα, μην το ξεχνάς, άρα σε κορόιδεψαν). Πώς να "πετσοκόψουν" ένα πακέτο, το οποίο στη δεδομένη στιγμή, το μοιράζουν αβέρτα και ενοχλούν σαν τρελοί τον κόσμο (ακόμη και μέσα στις γιορτές), για να του το προσφέρουν?

Απλα θα στο επαναλαβω, επειδη δεν με ξερεις μην αμφισβητεις με ποιους μιλαω, τον εαν με κοροιδεψε ειναι αλλη ιστορια που θα δουμε στο κοντινο μελλον...οπως εχω ξαναπει μακαρι να μην γινει καμια αλλαγη ουτε στον χρονο διαρκειας του πακετου, ουτε αυξηση τιμης ουτε...τιποτα. Αυτα που γραφεις ειναι οντως ειρωνικα (στελεχος της Wind, υποτιθεμενα ανωτατα στελεχη κλπ.).

Ξερεις δεν ειναι ολοι στο forum δεκαπενταχρονοι μαθητες...

Link to comment
Share on other sites

Απλα θα στο επαναλαβω, επειδη δεν με ξερεις μην αμφισβητεις με ποιους μιλαω, τον εαν με κοροιδεψε ειναι αλλη ιστορια που θα δουμε στο κοντινο μελλον...οπως εχω ξαναπει μακαρι να μην γινει καμια αλλαγη ουτε στον χρονο διαρκειας του πακετου, ουτε αυξηση τιμης ουτε...τιποτα. Αυτα που γραφεις ειναι οντως ειρωνικα (στελεχος της Wind, υποτιθεμενα ανωτατα στελεχη κλπ.).

Ξερεις δεν ειναι ολοι στο forum δεκαπενταχρονοι μαθητες...

Και γιατί να μη σε κοροϊδέψει ένα στέλεχος μίας (οποιασδήποτε) εταιρείας, από τη στιγμή που έχει έννομο συμφέρον να το κάνει? Αν σου πει ότι το προνομιακό What's Up (ή οποιοδήποτε άλλο πρόγραμμα καρτοκινητής της εταιρείας) είναι για πάντα και εσύ το διαδώσεις, τι θα γίνουν τα προγράμματα συμβολαίου της εταιρείας, που δε θα τα αγοράζει πια κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μη σε κοροϊδέψει ένα στέλεχος μίας (οποιασδήποτε) εταιρείας, από τη στιγμή που έχει έννομο συμφέρον να το κάνει? Αν σου πει ότι το προνομιακό What's Up (ή οποιοδήποτε άλλο πρόγραμμα καρτοκινητής της εταιρείας) είναι για πάντα και εσύ το διαδώσεις, τι θα γίνουν τα προγράμματα συμβολαίου της εταιρείας, που δε θα τα αγοράζει πια κανείς?

 

Προφανως δεν διαβασες καν τι εγραψα στο αρχικο μου ποστ. Κανεις δεν μου ειπε οτι θα καταργηθει το πακετο, αλλα οτι θα χρειαζεται 2 χ 10 ευρω ανανεωση τον μηνα για να διατηρησεις το προνομιο ενεργοποιησης του πακετου. Μαλιστα τους εξηγησα οτι εχω το Wind Προνομιακο, και για να αλλαξω επαγγελματικο αριθμο και να μεταφερθω στο προνομιακο πακετο του What's up χρειαζομαι διαβεβαιωσεις οτι το πακετο αυτο θα υπαρχει για ευλογο χρονικο διαστημα.

Αυτο λοιπον που μου απαντησαν και το μετεφερα εδω ως πληροφορια.

Τωρα αν καποιοι απο εσας εδω μεσα νομιζετε για καποιο λογο οτι τετοιες πληροφοριες σας ειναι αχρηστες, παω πασο.

Αλλα να στματησουμε επισης οταν καποιος κατι γραφει να τον θεωρουμε υπαλληλο της ταδε εταιρειας, ασχετο, τα ιδια ελεγε και ο Μπαμπης ο Σουγιας κλτ. Νομιζω ριχνουν το επιπεδο της συζητησης μας.

Και τελευταιο, γιατι εγω πρεπει να πιστεψω τις πληροφοριες που σου εδωσαν οι promoters(που δεν εχουν εννομο συμφερον) φίλοι σου; Κανεις οτι ακριβως κατηγορεις τους αλλους οτι κανουν. Παντα φιλικα βεβαια.

Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο φάκελο γράφει ημερομηνία ενεργοποίησης εως 2019.. Αυτό σημαίνει σίγουρα μέχρι τότε θα ισχύει και βάλε κανένα χρόνο επανω οποτε 2020, οτι σίγουρα θα το μειώσουν σαν προσφορά, είναι πολύ καλή και την έδωσαν σε πάρα πολλούς για να κρατήσει για πάντα... Μακάρι να κράτησει για πάντα ποιος καταναλωτης και οχι υπάλληλος εταιρίας! Θέλει να κρατήσει για πάντα. Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε...

Αγάπη πάντα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο φάκελο γράφει ημερομηνία ενεργοποίησης εως 2019.. Αυτό σημαίνει σίγουρα μέχρι τότε θα ισχύει και βάλε κανένα χρόνο επανω οποτε 2020, οτι σίγουρα θα το μειώσουν σαν προσφορά, είναι πολύ καλή και την έδωσαν σε πάρα πολλούς για να κρατήσει για πάντα... Μακάρι να κράτησει για πάντα ποιος καταναλωτης και οχι υπάλληλος εταιρίας! Θέλει να κρατήσει για πάντα. Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε...

Αγάπη πάντα

 

Όπως όλα τα καρτελάκια με sim έχει και αυτή μια καταληκτική ημερομηνία δυνατότητας ενεργοποίησης (έστω ως απλό WU: ΑΝ πχ καταργηθεί ως τότε το promo9). Δεν έχει σχέση αυτό το 25/10/2019 που γράφουν όλα τα καρτελάκια του promo9 με το αν θα υπάρχει ως τότε (τουλάχιστον) αυτό.

 

Άποψή μου ότι θα γίνει κ καλύτερη (πχ μέσω app για όλους): Αλλά μην "το δένετε": Άποψή μου.

 

Και να δούμε ΑΝ θα το καταργήσουν πχ σε μένα που έχω ανενεργοποίητες sim proμο9 απ'το Σεπτέμβρη, και έτσι "θα μπω" και στο 2018 (ίσως κ στο 2019).

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν μου ειπε οτι θα καταργηθει το πακετο, αλλα οτι θα χρειαζεται 2 χ 10 ευρω ανανεωση τον μηνα για να διατηρησεις το προνομιο ενεργοποιησης του πακετου.
Το θεωρώ λιγότερο πιθανό γιατί νομίζω θα το εγκαταλείψουν όλοι. Οι περισσότεροι άνθρωποι τα φέρνουν πολύ δύσκολα οικονομικά και αν η καρτοκινητη γίνει τόσο ακριβή, θα στραφεί ο πολύς κόσμος σε άλλες λύσεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θεωρώ λιγότερο πιθανό γιατί νομίζω θα το εγκαταλείψουν όλοι. Οι περισσότεροι άνθρωποι τα φέρνουν πολύ δύσκολα οικονομικά και αν η καρτοκινητη γίνει τόσο ακριβή, θα στραφεί ο πολύς κόσμος σε άλλες λύσεις.

 

Μακαρι...εγω οικονομικα θα μπορουσα να το αντεξω, αλλα θα ηταν βλακεια γενικα. Αν λαβεις υποψιν σου οτι το τελευταιο διαστημα σε ολες τις εταιρειες γινονται αυξησεις στα καρτοκινητα με παραλληλη μειωση των προσφερθεντων υπηρεσιων, δεν με κανει να αισιοδοξω....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα! Εχει κανενας καβατζα νουμερο Προνομιακου, γιατι πηρα τηλεφωνο και εμας της voda δεν μας δινουν; Ή αν ξερει κανενας που μπορουμε να βρουμε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Μήπως ξέρει κανείς που έχει τέτοια νούμερα Τα πουλάνε και πόσο η δίνουν κάπου δωρεάν????
Διάβασε το νημα γράφει αναλυτικά τα πάντα σε αυτά που ρωτάς.

 

qus qustodet ipsos qustodies

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε το νημα γράφει αναλυτικά τα πάντα σε αυτά που ρωτάς.

 

qus qustodet ipsos qustodies

 

θα βοηθουσε να πει καποιος συμφορουμιτης εαν εχει δει να μοιραζουν το προνομιακο τις τελευταιες μερες καπου

 

(σταθμους μετρο, συνταγμα, πειραια κτλπ)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά,

 

θα βρεις το προνομιακό σε αγγελία πια. Απο πωλητές σε σταθμούς δεν υπάρχει πια (μέχρι πριν από μερικές μέρες τουλάχιστον).

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Χθες ενεργοποιηθηκε η sim που μου εστειλαν. Αμεσως μετα την ενεργοποιηση της, ελαβα sms που με προετρεπε να ενεργοποιησω την προσφορα μεχρι το τελος του μηνα. Δεδομενου οτι και η κοπελα στην εξυπηρετηση μου ειπε να ενεργοποιησω την προσφορα αμεσως μολις ενεργοποιηθει η sim, με κανει να σκεφτομαι οτι ισως κοψουν την προσφορα σε νεες sim απο το 2018.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...