Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1ον να μου πεις πώς καταφέρνεις να ακούς FM ραδιόφωνο (όχι ιντερνετικό) με bluetooth.

2ον τι εννοείς με το MP3;συνδέεις κάτι στη θύρα 3,5mm;

3ον δεν ανέφερα κάτι για μαμίσια ακουστικά. Σαφώς ανέφερα οτι εάν δεν είναι πρόβλημα στο βύσμα των ακουστικών και δεν υπάρχει κάτι μέσα στη θύρα, θα πρέπει να πας για σέρβις.

4ον και τελευταίο, χαλάρωσε γιατί ασχολούμαστε για να σε βοηθήσουμε. Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε μου μην ταράζεσαι, είσαι ο μοναδικός που αντιμετωπίζει κάτι τέτοιο. Ελπίζω να κάνεις restart μετά από κάθε δοκιμή διαφορετικών ακουστικών...Αν λοιπόν συνεχίζει να έχει τα ίδια θέματα να το πας στο σέρβις να στο φτιάξουν. Ξέρεις πόσοι ανά τον κόσμο και εδώ μέσα το χρησιμοποιούν με άλλα ακουστικά των 60-100-500 ευρώ και δουλεύει μια χαρά; Μπορεί να έχει πειραχτεί η υποδοχή και δεν πατάει καλά κάπου

Mια ταραχή την έχω, ένα ξενέρωμα δηλαδή κ σόρρυ αν βγαίνει πολύ έντονα. Απλά πάλι δε καταλαβαίνω κ πειραγμένη να είναι η υποδοχη δεν θα είχα απλά ήχο. ΠΟΥΘΕΝΑ. Όχι να έχει σε όλα, mp3, netflix, κλήσεις κλπ και στο ράδιο ακόμα αλλα για λίγα δεύτερα......Κ στην ανοικτή ακρόαση τι? Πάλι το βύσμα φταίει?

Κ δεν δικαιολογείται να κολλάει το μπλεδόντι κ αυτό. Κάτι γίνεται με τον δέκτη, γιατί εκεί κολλάει. Μετά επι ώρα προσπαθεί να κλήσει τον δέκτη............ :(

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

1ον ρε αγόρι, όλα αυτά μόνο στο ράδιο....... Όχι στα Mp3....................??

Δεύτερον ποιος είπε ότι δε δουλεύει το μπλεδόντι μαζί με το ράδιο? Δηλαδή όποιος ακούει ράδιο, δεν είναι συνεδεμένο με τα ρολόγια μας??

Τρίτον εκτός ότι όπως είπα δοκίμασα 3 διαφορετικά ακουστικά σαφός καλύτερα απο τα μαμήσια τα οποία έχουν ψωφίσει κ όλας, το έβαλα κ σε ανοικτή ακρόαση. Κ τώρα τι να πούμε, ότι παίρνεις ένα κινητό που είχε 650 ευρό κ δέχεται μόνο τα φτηνιάρικα της μάνας του κ όχι τα Μάρσαλ των 100 ευρό?? Είμαστε τραγελαφικοί?

 

Eχω τα Μαρσαλ major II με το V30 ,δεν εχω κανενα προβλημα και ακουω ραδιοφωνο ολο το πρωι και το βραδυ .

 

1ον να μου πεις πώς καταφέρνεις να ακούς FM ραδιόφωνο (όχι ιντερνετικό) με bluetooth.

2ον τι εννοείς με το MP3;συνδέεις κάτι στη θύρα 3,5mm;

3ον δεν ανέφερα κάτι για μαμίσια ακουστικά. Σαφώς ανέφερα οτι εάν δεν είναι πρόβλημα στο βύσμα των ακουστικών και δεν υπάρχει κάτι μέσα στη θύρα, θα πρέπει να πας για σέρβις.

4ον και τελευταίο, χαλάρωσε γιατί ασχολούμαστε για να σε βοηθήσουμε. Φιλικά.

 

Μπορεις κανονικα να ακουσεις ραδιο με Πχ συνδεδεμενο bluetooth στο ρολοι.

Απλα θα πας στις συνδεδεμενες συσκευες bluetooth και στις ρυμθισεις του ρολογιου που εχω εγω(gear s3 frontier) ξεπιλεγω το ως ηχος κλησης.Απλα το αρνητικο ειναι οτι οταν γινεται αυτο δεν μπορω να κανω αποδοχή κλησης απο το ρολοι αμεσως,πρεπει να βγαλω το κινητο απο την τσεπη.

Edited by droper_05
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Eχω τα Μαρσαλ major II με το V30 ,δεν εχω κανενα προβλημα και ακουω ραδιοφωνο ολο το πρωι και το βραδυ .

 

 

 

Μπορεις κανονικα να ακουσεις ραδιο με Πχ συνδεδεμενο bluetooth στο ρολοι.

Απλα θα πας στις συνδεδεμενες συσκευες bluetooth και στις ρυμθισεις του ρολογιου που εχω εγω(gear s3 frontier) ξεπιλεγω το ως ηχος κλησης.Απλα το αρνητικο ειναι οτι οταν γινεται αυτο δεν μπορω να κανω αποδοχή κλησης απο το ρολοι αμεσως,πρεπει να βγαλω το κινητο απο την τσεπη.

Eννοείτε μπορείς. ΤΑ ιδια έχουμε......Δεν είναι δικαιολογία να μη βάζουμε άλλα ακουστικά. Αν είναι να τα πετάξουμε όλοι τότε............. Κ ούτε είναι θέμα του τζακ. Ξεκάθαρα. Δε θα άκουγα ούτε τα Mp3 ούτε θα μίλαγα ούτε νετφλιξ θα έβλεπα. Απλά δε θα είχα ήχο.......Απο την αρχή. Παντού. Κ χωρίς να κολλάνε οι εφαρμογές.

Στο bluetooth δεν άκουγα ράδιο, που προέκυψε αυτό?. Δεν είπα κάτι τέτοιο. Το ρολόι έχω...... Άλλα κόλλησε κ αυτό όταν κόλαγε κ ο δέκτης του ραδιοφώνου. Σαλτάρουν μαζί για κάποιο λόγο.

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ? Ούτως ή άλλως εκεί θα σου κάνουν , μπορεί να είναι software πρόβλημα!
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ? Ούτως ή άλλως εκεί θα σου κάνουν , μπορεί να είναι software πρόβλημα!

6 έκανα σε ένα βράδυ.......... Το γράφω φίλε μου.

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αν έχει κάποιος κάτοχος V30 galaxy watch, θα με βοηθούσε αρκετά.

 

Λοιπόν, όταν συνδέω το ρολόι για να μπορώ να κάνω κλήσεις και να απαντάω στα τηλεφωνήματα, σταμάτα να χτυπάει το τηλέφωνο.

Επίσης κάθε ήχος του τηλεφώνου (πχ βίντεο στο YouTube) αρχίζει να παίζει όχι από το ηχείο το κανονικό, αλλά από αυτο των τηλεφωνικών κλήσεων.

Ξέρει κανείς τι ευθύνεται για αυτό;

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 έκανα σε ένα βράδυ.......... Το γράφω φίλε μου.
Sorry νόμιζα ότι έλεγες για restart τηλεφώνου! Δεν το διάβασα καλά
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αν έχει κάποιος κάτοχος V30 galaxy watch, θα με βοηθούσε αρκετά.

 

Λοιπόν, όταν συνδέω το ρολόι για να μπορώ να κάνω κλήσεις και να απαντάω στα τηλεφωνήματα, σταμάτα να χτυπάει το τηλέφωνο.

Επίσης κάθε ήχος του τηλεφώνου (πχ βίντεο στο YouTube) αρχίζει να παίζει όχι από το ηχείο το κανονικό, αλλά από αυτο των τηλεφωνικών κλήσεων.

Ξέρει κανείς τι ευθύνεται για αυτό;

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είχα το s3 με το V30 και δούλευε τέλεια. Το watch δεν το έχω δοκιμάσει και βαριέμαι να το κάνω τώρα, βαριέμαι το στήσιμο δηλαδή αλλιώς θα έκανα δοκιμή να σε βοηθήσω αλλά δεν είχα θέμα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα οι θήκες του v30 ταιριάζουν και στο v30 plus;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλώς!!!!!

Καλημέρα οι θήκες του v30 ταιριάζουν και στο v30 plus;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και πότε να μην την δώσει το ίδιο μου κάνει... Λειτουργεί απροβλημάτιστα με την oreo.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Και πότε να μην την δώσει το ίδιο μου κάνει... Λειτουργεί απροβλημάτιστα με την oreo.

Ετσι, και ακόμα καλύτερα έπαιζε με την 7.. Εγώ σκέφτομαι μήπως το γυρίσω σε 7 αλλά μικρή η διαφορά στην μπαταρία.

Κατά τα άλλα από το android 6 και έπειτα δεν με ενδιαφέρει ποτέ αν θα πάρω αναβάθμιση, είναι πλήρες

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για όσους έχουν gopro 6 και 7 διαπίστωσα ότι μετά το τελευταίο update της εφαρμογής δουλεύει στα 5ghz στο κινητό μας ενώ μέχρι τώρα δεν έπαιζε. Δεν ξέρω αν το έχετε δει εσείς αλλά το έχω ψάξει πάρα πολύ και πλέον κάτι έκαναν και παίζει.

 

Edit : Η χαρά κράτησε 5 λεπτά. Με το που έκανα log in στον λογαριασμό της Gopro μου έχασε σύνδεση και μετά που πήγα να ξανά συνδεθώ μου έλεγε να αλλάξω band γιατί απαγορεύεται η χρήση της 5 στη χώρα μου.. Και το ίδιο μου κάνει και στο note 9 που μέχρι τώρα δούλευε άριστα...

 

Edit 2: μετά από μισή μέρα παιδεμα : ενώ μου έκανε πρόβλημα και στο note 9, με ρεσετ στις συνδέσεις και στην εφαρμογή του note 9 έπαιξε.

Στο v30 όμως τώρα ενώ κάνει pair είτε στα 5 είτε στα 2.4 δεν συνδέεται. Φτάνει δηλαδή στο σημείο που πας να δεις live από τπ κινητό αυτό που βλέπει η κάμερα και στο loading μένει εκεί..

 

Πραγματικά δοκίμασα τα πάντα εκτός από ρεσετ το v30 και ο λόγος που επιμένω είναι ότι αρχικά έπαιξε και δοκίμασα και download file..

Τώρα δεν παίζει ούτε στα 2.4.

 

Έχει κανείς άλλος την 6 ή την 7 και να δοκιμάσει ??

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για όσους έχουν gopro 6 και 7 διαπίστωσα ότι μετά το τελευταίο update της εφαρμογής δουλεύει στα 5ghz στο κινητό μας ενώ μέχρι τώρα δεν έπαιζε. Δεν ξέρω αν το έχετε δει εσείς αλλά το έχω ψάξει πάρα πολύ και πλέον κάτι έκαναν και παίζει.

 

 

 

Edit : Η χαρά κράτησε 5 λεπτά. Με το που έκανα log in στον λογαριασμό της Gopro μου έχασε σύνδεση και μετά που πήγα να ξανά συνδεθώ μου έλεγε να αλλάξω band γιατί απαγορεύεται η χρήση της 5 στη χώρα μου.. Και το ίδιο μου κάνει και στο note 9 που μέχρι τώρα δούλευε άριστα...

 

 

 

Edit 2: μετά από μισή μέρα παιδεμα : ενώ μου έκανε πρόβλημα και στο note 9, με ρεσετ στις συνδέσεις και στην εφαρμογή του note 9 έπαιξε.

 

Στο v30 όμως τώρα ενώ κάνει pair είτε στα 5 είτε στα 2.4 δεν συνδέεται. Φτάνει δηλαδή στο σημείο που πας να δεις live από τπ κινητό αυτό που βλέπει η κάμερα και στο loading μένει εκεί..

 

 

 

Πραγματικά δοκίμασα τα πάντα εκτός από ρεσετ το v30 και ο λόγος που επιμένω είναι ότι αρχικά έπαιξε και δοκίμασα και download file..

 

Τώρα δεν παίζει ούτε στα 2.4.

 

 

 

Έχει κανείς άλλος την 6 ή την 7 και να δοκιμάσει ??

Δυστυχώς έχω την 5αρα , τώρα ψήνομαι για την 7 λόγω σταθεροποίητη που είναι σαν gimbal (στην 5αρα δουλεύει πάντως το 2.4)
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχω την 5αρα , τώρα ψήνομαι για την 7 λόγω σταθεροποίητη που είναι σαν gimbal (στην 5αρα δουλεύει πάντως το 2.4)

Τώρα έκανα το εξής, αναζήτηση wifi από το κινητό, έβαλα τον κωδικό που δίνει η εφαρμογή μες την κάμερα και έπαιξε.. Αλλά μου κάνει εντύπωση πως είδε τα 5ghz το πρωί και μετά τέλος, ούτε καν τα βλέπει στην αναζήτηση στα δίκτυα wifi ενώ το note 9 βλέπει στα 5..

Πραγματικά δεν ξέρω.

Όσο για τη μετάβαση από 5 αξίζει εννοείται για πολλους λογους όχι μόνο σταθεροποιηση

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

για οσους λενε οτι η καμερα δεν πιανει "γρηγορα" αντικείμενα ..

σημερα το πρωι ολα στο αυτοματο ...

https://farm5.staticflickr.com/4806/32939709578_ee632bf3fd_z.jpg' alt='32939709578_ee632bf3fd_z.jpg'>2019-01-20 10.33.35 by φρεντυ dyfre, on Flickr[/img]

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ που να ΠΑΡΕΙ κ να ΣΗΚΩΣΕΙ τα V30 και την LG....

Το τηλέφωνο είναι bugy όσο δε πάει. Τουλάχιστον εμένα.

Ακόμα κ μετά απο 6 ρεσέτ, όταν πας να ανάψεις το ράδιο ακούς για λίγα δευτερόλεπτα ράδιο κ μετά ξαφνικά σβήνει ο ήχος κ κολλάει η εφαρμογή. Κ δε φτάνει που κολλάει αυτή κ όλο προσπαθεί να κλείσει τον δέκτη κ ποτε δε τα καταφέρνει, αλλά κολλάει κ το κουάντ ντακ που πας να το ανοίξεις να βάλεις μπ3 αλλα κ το μπλεδόντι......... Κ δε δουλεύει τίποτα. Εως να κάνεις επανεκκίνηση ή το 7ο ρεσέτ , να συνέλθουν τα άλλα, αλλα ΑΝ τολμήσεις να ξανατρέξεις το ράδιο, τότε όλα πάλι μια απο τα ίδια...........

2 ώρες απο τη ζωή μου χαμένες δοκιμές, άλλες πόσες να κάνω το τηλέφωνο να λειτουργεί κ δεν έχω κ εφεδρικό. Πραγματικά ήμουν τόσο ενθουσιασμένος με το τηλέφωνο κ τώρα το μόνο που θέλω είναι να το σπάσω.......... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

Tελικά η Procordia καθάρισε........ Να είναι καλά τα παιδιά και ειδικά το παλικάρι ο τεχνικός, κάποιος Γιώργος.

Απίστευτα εξυπηρετικοί κ σχολαστικοί. Αν κ το πρόβλημα στην αρχή δε το έβλεπε, είχε την υπομονή κ την επιμονή να το ψάξει κ να μιλήσει μαζί μου για περισσότερες λεπτομέρειες ώστε τελικά να καταφέρει να αναπαράξει το πρόβλημα. Τελικά αλλάχτηκε η πλακέτα. :O

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου κάνει εντύπωση πως για να ανοιξεις το Ραδιόφωνο πρέπει να κλεισεις το bt. Αλλα Έτσι δουλεύει.

Επισης αν ανοιξεις την μαμά καμερα κλείνει το Ραδιόφωνο... Χαχα. Αν ανοιξεις Gcam δεν κλείνει. Τουλάχιστον έχει Ραδιόφωνο ή συσκευή γιατί το θεωρώ αλητεια που δεν το βάζουν οι περισσοτερες εταιρειες στις καλες συσκευες, για να αγοραζουμε τραγουδια κλπ.

Edited by keras
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Tελικά η Procordia καθάρισε........ Να είναι καλά τα παιδιά και ειδικά το παλικάρι ο τεχνικός, κάποιος Γιώργος.

Απίστευτα εξυπηρετικοί κ σχολαστικοί. Αν κ το πρόβλημα στην αρχή δε το έβλεπε, είχε την υπομονή κ την επιμονή να το ψάξει κ να μιλήσει μαζί μου για περισσότερες λεπτομέρειες ώστε τελικά να καταφέρει να αναπαράξει το πρόβλημα. Τελικά αλλάχτηκε η πλακέτα. :O

Γράψε αν θες τις εντυπώσεις σου και στο ανάλογο θέμα για το service LG ρε φίλε http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=207722&page=31

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ακούω ραδιόφωνο FM (κι όχι streaming από το ίντερνετ) από τα bluetooth ακουστικά; ρωτώ γιατί, από όσο γνωρίζω, αυτά τα δύο δεν παίζουν ταυτόχρονα σε κανένα κινητό. Κάνω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Σε κανένα.

Υπάρχει τρόπος να ακούω ραδιόφωνο FM (κι όχι streaming από το ίντερνετ) από τα bluetooth ακουστικά; ρωτώ γιατί, από όσο γνωρίζω, αυτά τα δύο δεν παίζουν ταυτόχρονα σε κανένα κινητό. Κάνω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ακούω ραδιόφωνο FM (κι όχι streaming από το ίντερνετ) από τα bluetooth ακουστικά; ρωτώ γιατί, από όσο γνωρίζω, αυτά τα δύο δεν παίζουν ταυτόχρονα σε κανένα κινητό. Κάνω λάθος;

 

ταυτόχρονα παίζει το μπλεδόντι κ το ράδιο. Αλλα ο ράδιο θέλει το καλώδιο για κεραία.......... Οπότε δεν γίνεται να δουλέψει με το μπλεδόντι....

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει τρόπος να ακούω ραδιόφωνο FM (κι όχι streaming από το ίντερνετ) από τα bluetooth ακουστικά; ρωτώ γιατί, από όσο γνωρίζω, αυτά τα δύο δεν παίζουν ταυτόχρονα σε κανένα κινητό. Κάνω λάθος;

 

Η καλύτερη λύση θα έλεγα ότι είναι τα bluetooth ακουστικά με ενσωματωμένο ραδιοφωνικό FM δέκτη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...