Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mήπως πρέπει να ελέγξουμε με κάποιο τρόπο την νομιμότητα αυτής της αλλαγής.Δεν νομίζω να είναι νόμιμο αυτό δηλ. το καινούργιο ανταλλακτικό να μην έχει 2 χρόνια εγγυηση.Ισως κάποιος από εδώ να έχει περισσότερες γνώσεις επί του θέματος να μας διαφωτίσει

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Mήπως πρέπει να ελέγξουμε με κάποιο τρόπο την νομιμότητα αυτής της αλλαγής.Δεν νομίζω να είναι νόμιμο αυτό δηλ. το καινούργιο ανταλλακτικό να μην έχει 2 χρόνια εγγυηση.Ισως κάποιος από εδώ να έχει περισσότερες γνώσεις επί του θέματος να μας διαφωτίσει
Δεν ειναι νομιμη η πολιτικη τους και ειναι σιγουρο οτι με την επικληση του συνηγορου του καταναλωτη, αν προκυψει θεμα, θα κανουν πισω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι και ελπίζω άμα κάποιος χρειαστεί να το κάνει. Μπας και βάλουν μυαλό και αλλάξουν πάλι πολιτική Γιατί τα πράγματα χειροτερεύουν

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μπορείτε να μου πείτε η ρύθμιση που για να απαντώ ή να απορρίπτω μια κλήση δεν χρειάζεται να συρω το αντίστοιχο εικονίδιο αλλά απλά να το πατήσω. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μπορείτε να μου πείτε η ρύθμιση που για να απαντώ ή να απορρίπτω μια κλήση δεν χρειάζεται να συρω το αντίστοιχο εικονίδιο αλλά απλά να το πατήσω. Ευχαριστώ
Ρυθμίσεις - Προσβασιμότητα - Αλληλεπίδραση και κινητικές δυνατότητες - Βοηθητικό μενού - Ένα πάτημα για σάρωση.

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εντελώς ξαφνικά μου έβγαλε μήνυμα ότι εντοπίστηκε υγρασία στην θύρα φόρτισης..αγορασμένο 1/3 καινούργιο χωρίς να έχει βραχεί ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εντελώς ξαφνικά μου έβγαλε μήνυμα ότι εντοπίστηκε υγρασία στην θύρα φόρτισης..αγορασμένο 1/3 καινούργιο χωρίς να έχει βραχεί ποτέ!!!

 

εμενα το ειχε κανει οταν ειχε βραχει, με τις τελευταιες ενημερωσεις δε το ξαναβγαλε, σε ποια εκδοση λειτουργικου εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταία με ενημέρωση Μάιου..

δεν το εχω δει για αρκετο καιρο...εκανες ρεσετ και συνεχισε?

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια..Έχω επιλέξει στο Samsung notes να κλειδώνει με κωδικό κ αποτύπωμά, αλλά τίποτα..ανοίγει έτσι απλά..Γιατί δεν ζητάει??
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια..Έχω επιλέξει στο Samsung notes να κλειδώνει με κωδικό κ αποτύπωμά, αλλά τίποτα..ανοίγει έτσι απλά..Γιατί δεν ζητάει??

Πως το επέλεξες? Με κωδικό ή αποτύπωμα κλειδώνει μόνο ότι είναι στο secure folder.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πως το επέλεξες? Με κωδικό ή αποτύπωμα κλειδώνει μόνο ότι είναι στο secure folder.

 

Μπαίνοντας μέσα στο notes έχει επάνω ένα γρανάζι, ρυθμίσεις, από εκεί το επέλεξα, δες το λίγο αν θες, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνοντας μέσα στο notes έχει επάνω ένα γρανάζι, ρυθμίσεις, από εκεί το επέλεξα, δες το λίγο αν θες, ευχαριστώ

 

Η κάθε σημείωση κλειδώνεται χωριστά. Μπαίνεις σε όποια θέλεις και από το γρανάζι επιλέγεις "κλείδωμα". Τώρα η σημείωση γράφει ότι είναι κλειδωμένη και δεν έχει προεπισκόπιση. Για να την ανοίξεις πρέπει να βάλεις τον κωδικό σου ή το δακτυλικό αποτύπωμα ή την ίριδα του ματιού σου. Αν δεν θέλεις να είναι κλειδωμένη επιλέγεις πάλι από το γρανάζι "ξεκλείδωμα".

Link to comment
Share on other sites

Η κάθε σημείωση κλειδώνεται χωριστά. Μπαίνεις σε όποια θέλεις και από το γρανάζι επιλέγεις "κλείδωμα". Τώρα η σημείωση γράφει ότι είναι κλειδωμένη και δεν έχει προεπισκόπιση. Για να την ανοίξεις πρέπει να βάλεις τον κωδικό σου ή το δακτυλικό αποτύπωμα ή την ίριδα του ματιού σου. Αν δεν θέλεις να είναι κλειδωμένη επιλέγεις πάλι από το γρανάζι "ξεκλείδωμα".

 

Ok ευχαριστώ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Για να περασω την τελευταια οριτζιναλ ρομ σε vodaphone κινητο, στο updato δινει την GREECE(EUR) N950FXXS5DSC5. Να την περασω?

Πως να σωσω sms, wifi pass κ.λ.π για να τα εχω στη νεα ρομ?

Ευχαριστω εκ των προτερω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, στο βιντεο η επιλογη της σταθεροποιησης γιατι ειναι γκριζαρισμενη?

Δεν εχουμε σταθεροποιηση?? :worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο Γιάννη. Σε μένα μπορείς να το επιλέξεις ή όχι. Έπαιξα με αναλύσεις και πάλι το ίδιο είναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και στο δικό μου η αναβάθμιση ασφαλείας Ιουνίου. Είναι ελληνικό (eur) από wind.

Ελληνικο και το δικο μου.Σε ενα s9 που εχω, ειναι Γερμανικο και δεν εχει ερθει ακομα το update.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...