Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sabs βάλτε το Blokada σας τρώει την μπαταρία

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Bάλτο στο pc με το καλώδιο και παρτες έτσι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μια χαρά είσαι. Θα πάρετε πολλά updates ακόμα μην σε ανησυχει τίποτα.

Σε ευχαριστώ

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

From N9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχει άλλος πρόβλημα με win wallet? Ξαφνικά δεν μπορώ να κάνω πληρωμές. Προσπάθησα να ξαναπεράσω την κάρτα αλλά μου βγάζει λάθος κωδικό (ενώ είναι σίγουρα σωστό. Έσβησα και ξαναπέρασα την εφαρμογή, έσβησα και την μνήμη αλλά τίποτα.

Κάποια λύση

 

Σ εμένα με oreo δεν δουλεύει καν, με το που πας να ανοίξεις την εφαρμογή σε πετάει στο google play services.

Link to comment
Share on other sites

 

Ενταξη είναι και τα δικάσου updates. Iδια έχουμε όλοι με stock rom. Αλλοι τα πήραν πιο νωρίς αλλοι αργότερα. Και εγώ με root πάλι τα ίδια έχω με όλους σας.

 

Look https://imgur.com/srFc264

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Σ εμένα με oreo δεν δουλεύει καν, με το που πας να ανοίξεις την εφαρμογή σε πετάει στο google play services.

 

Ναι, στην αρχή 3-4 φορές με πάει στο Google play services και μετά ανοίγει. Όμως δεν μου παίρνει τους κωδικούς

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, στην αρχή 3-4 φορές με πάει στο Google play services και μετά ανοίγει. Όμως δεν μου παίρνει τους κωδικούς

 

Δυστυχώς δεν λειτουργεί με την oreo το winbank wallet!

Μου απάντησαν σε μέιλ πως το δουλεύουν (αναμενόμενη απάντηση) αλλά από τότε έχουν περάσει κοντά δύο μήνες...!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! Νέος κάτοχος περιπου μηνος του note. Βασικά το πήρα κυρίως για το Dex station για να ξεφορτωθω λάπτοπ κτλ.αλλά.. απ' ότι διάβαζω σε ξένα φόρουμ γράφουν για" θέματακια" σχετικά με την σύνδεση hdmi με VGA πάντα με ανταπτορα.. Έχει κανεί κανείς κάτι τέτοιο, ή θα πρέπει να βρω οθόνη αποκλειστικά με HDMI. Επίσης κάποιες συντομεύσεις δε δουλεύουν όπως με κανονικό υπολογιστή όπως πχ ctrl shift γ αλλαγή γλώσσας, γνωρίζει κανείς κάτι επ αυτού; Edited by geo600
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! Νέος κάτοχος περιπου μηνος του note. Βασικά το πήρα κυρίως για το Dex station για να ξεφορτωθω λάπτοπ κτλ.αλλά.. απ' ότι διάβαζω σε ξένα φόρουμ γράφουν για" θέματακια"
Εγώ το χρησιμοποιώ στο σπίτι το dex με οθόνη, πληκτρολόγιο και ποντίκι. Δεν ξέρω σε τι προβλήματα αναφέρονται οι έξω αλλά τη δουλειά μου την κάνω μία χαρά για τα βασικά που θέλω.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! Νέος κάτοχος περιπου μηνος του note. Βασικά το πήρα κυρίως για το Dex station για να ξεφορτωθω λάπτοπ κτλ.αλλά.. απ' ότι διάβαζω σε ξένα φόρουμ γράφουν για" θέματακια" σχετικά με την σύνδεση hdmi με VGA πάντα με ανταπτορα.. Έχει κανεί κανείς κάτι τέτοιο, ή θα πρέπει να βρω οθόνη αποκλειστικά με HDMI. Επίσης κάποιες συντομεύσεις δε δουλεύουν όπως με κανονικό υπολογιστή όπως πχ ctrl shift γ αλλαγή γλώσσας, γνωρίζει κανείς κάτι επ αυτού;

 

Πριν μου το πέρασε μισό για κάποιο λόγο ( δε ξέρω πως), είσαι συνδεδεμένος με HDMI ή με VGA κ ανταπτορα; Γιατί κ εγώ για τέτοια χρήση το πήρα κ προβληματίζομαι για το τι οθόνη να πάρω, βρίσκω πολύ καλές μεταχειρισμένες VGA για να κάνω τη δουλειά μου αλλά προβληματίστηκα με το θέμα σύνδεσης

Link to comment
Share on other sites

Για αλλαγη γλωσσας: ctrl+space. Οι αλλες συντομευσεις δουλευουν οπως στα windows.

 

οκ,το δοκίμασα και δουλεύει!ευτυχως δηλαδή γιαιτ πρίν για εναλλαγή γλωσσών χρησιμοποιούσδα το εικονικο πληκτρολόγιο!

για το θέμα της σύνδεσης με VGA έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο; προς το παρόν χρησιμοποιώ τη τηλεόραση που έχει HDMI αλλά είναι κανα δυο +μέτρα απόσταση και με δυσκολία βλέπω τα γράμματα όταν γράφω.μόνο αν έκανα καμμια μεγέθυνση- ζουμ ίσως αλλα ούτε αυτο ξερω πως γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Θέλω να κατεβάσω το Health, το ερώτημα είναι από που;; Samsung app η Play Store??

καλημέρα,είσαι σίγουρος πως δε το έχει ήδη μέσα;εμένα το είχε εργοστασιακά γ αυτο το λεώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Θέλω να κατεβάσω το Health, το ερώτημα είναι από που;; Samsung app η Play Store??
Samsung app. Το είχε και μένα, αλλά με ελληνική sim πρέπει να το κατεβάσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θα ήθελα την γνώμη σας σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω.

Έχω το note 8 dual και πρόσφατα πήρα μια καρτα planetsim Εσθονικος αριθμός για να τον χρησιμοποιείσω σε ένα gps tracker. Το πρόβλημα είναι ότι από το note όταν κάνω κλήση σε αυτόν τον αριθμό η κλήση τερματίζει αμέσως ενώ αν τον καλέσω από το κινητό τής συζύγου s8+ η κλήση πραγματοποιήτε κανονικά.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει .

Link to comment
Share on other sites

Έκανε κανένας το τελευταίο update? Με το προηγούμενο η μπαταρία επανήλθε σε τέλεια επίπεδα και φοβάμαι μήπως ξαναχαλασει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έκανε κανένας το τελευταίο update? Με το προηγούμενο η μπαταρία επανήλθε σε τέλεια επίπεδα και φοβάμαι μήπως ξαναχαλασει.

Εγώ που το έκανα, δεν είδα να χαλάει κάτι. Στα ίδια επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Έκανε κανένας το τελευταίο update? Με το προηγούμενο η μπαταρία επανήλθε σε τέλεια επίπεδα και φοβάμαι μήπως ξαναχαλασει.

 

Η μπαταρία με την αναβάθμιση είναι καλύτερη από πριν....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θα ήθελα την γνώμη σας σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω.

Έχω το note 8 dual και πρόσφατα πήρα μια καρτα planetsim Εσθονικος αριθμός για να τον χρησιμοποιείσω σε ένα gps tracker. Το πρόβλημα είναι ότι από το note όταν κάνω κλήση σε αυτόν τον αριθμό η κλήση τερματίζει αμέσως ενώ αν τον καλέσω από το κινητό τής συζύγου s8+ η κλήση πραγματοποιήτε κανονικά.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει .

 

Φαντάζομαι δύο είναι τα σενάρια. Ή να έχεις φραγή σε διεθνείς κλήσεις στην κάρτα που έχεις στο note, ή να έχεις αποθηκεύσει λάθος τον αριθμό (πχ να έχεις ξεχάσει να βάλεις κωδικό χώρας, το 00, ή το +, ή κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία με την αναβάθμιση είναι καλύτερη από πριν....

 

Συμφωνω απολυτα......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

εγώ που έχω ελληνικό cosmote δεν έχω πάρει ακόμα την τελευταία αναβάθμιση. Οι υπόλοιποι την έχετε λάβει όλοι?

 

edit: δεν έλεγα τίποτα άλλο... Μόλις μου ήρθε

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγώ που έχω ελληνικό cosmote δεν έχω πάρει ακόμα την τελευταία αναβάθμιση. Οι υπόλοιποι την έχετε λάβει όλοι?

 

edit: δεν έλεγα τίποτα άλλο... Μόλις μου ήρθε

 

Να παίξεις joker η στοίχημα Βραζιλία-Βέλγιο χοχοοχο

Link to comment
Share on other sites

Να παίξεις joker η στοίχημα Βραζιλία-Βέλγιο χοχοοχο

 

ναι ρε φίλε μόλις σχολάσω έφυγα... είναι και πέμπτη έχει τζόκερ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...