Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και αλλο ''δωρακι'' απο την Samsung το qr scanner.Στα s9 το εχει ηδη βαλει.To φροντιζει αρκετα τελικα το note 8 η Samsung.Kαποια αλλη διαφορα παντως δεν παρατηρω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και αλλο ''δωρακι'' απο την Samsung το qr scanner.Στα s9 το εχει ηδη βαλει.To φροντιζει αρκετα τελικα το note 8 η Samsung.Kαποια αλλη διαφορα παντως δεν παρατηρω.

 

Επίσης έχει αλλάξει το animation που κάνει όταν συνδέεις το φορτιστή, όπως επισης έχουν μεγαλώσει την ένδειξη εναπομείναντα χρόνου φόρτισης στο AOD. Λεπτομέρειες, αλλά υπάρχουν.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Και αλλο ''δωρακι'' απο την Samsung το qr scanner.Στα s9 το εχει ηδη βαλει.To φροντιζει αρκετα τελικα το note 8 η Samsung.Kαποια αλλη διαφορα παντως δεν παρατηρω.

Πού είναι αυτό φίλε? δεν το βλέπω. Είναι ξεχωριστό app ή μέσα σε άλλη εφαρμογή?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πού είναι αυτό φίλε? δεν το βλέπω. Είναι ξεχωριστό app ή μέσα σε άλλη εφαρμογή?

 

Μέσα στο μενού της κάμερας

Link to comment
Share on other sites

Πού είναι αυτό φίλε? δεν το βλέπω. Είναι ξεχωριστό app ή μέσα σε άλλη εφαρμογή?
Μπορεις να το βρεις σαρωνοντας προς τα κατω και μεσα στα εικονιδια σου(wifi, ηχος, bluetooth, κατακ.προβολη κλπ), σου εχει προσθεσει και ενα ακομα εικονιδιο που λεγεται QR Scanner.Το πατας, ανοιγει η καμερα και ετοιμος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης έχει αλλάξει το animation που κάνει όταν συνδέεις το φορτιστή, όπως επισης έχουν μεγαλώσει την ένδειξη εναπομείναντα χρόνου φόρτισης στο AOD. Λεπτομέρειες, αλλά υπάρχουν.
Ωπ , αυτο δεν το προσεξα,ευχαριστω !! Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το βρεις σαρωνοντας προς τα κατω και μεσα στα εικονιδια σου(wifi, ηχος, bluetooth, κατακ.προβολη κλπ), σου εχει προσθεσει και ενα ακομα εικονιδιο που λεγεται QR Scanner.Το πατας, ανοιγει η καμερα και ετοιμος.

 

Ευχαριστώ!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχωντας διαβάσει τα καλύτερα για την σμαρτεκ και εχωντας burn in στην οθόνη αποφάσισα να το στείλω να αλλάξω οθόνη και απο την Δευτέρα που το έστειλα ακόμα είναι σε τεχνικό έλεγχο η συσκευή μου, έτσι μου απαντάνε, μόνο απογοήτευση τόσες μέρες για μια οθόνη
Link to comment
Share on other sites

Εχωντας διαβάσει τα καλύτερα για την σμαρτεκ και εχωντας burn in στην οθόνη αποφάσισα να το στείλω να αλλάξω οθόνη και απο την Δευτέρα που το έστειλα ακόμα είναι σε τεχνικό έλεγχο η συσκευή μου, έτσι μου απαντάνε, μόνο απογοήτευση τόσες μέρες για μια οθόνη

 

Έχει σχέση που βρίσκεσαι. Αν πχ η κουριερ κάνει 2 μέρες να πάει Αθήνα τότε είσαι μια χαρά.

Όταν σου έρθει η συσκευή με καινούρια οθόνη, καινούρια μπαταρία και ίσως κάτι ακόμη τότε θα πεις μπράβο. Εγώ είμαι πολύ αρνητικός με τα service των εταιρειών αλλά εδώ υποκλίθηκα....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα 96% λεει, αλλα απο το 20%-0% παει σε 3 λεπτα.

Αυτό και σε μένα το κάνει!!! Γιατί;; Προς το τέλος η μπαταρία ξεφορτιζεται πάρα πολύ γρήγορα....υπάρχει καποιος λόγος; Κάποιο εναλλακτικό app ελέγχου της μπαταρίας;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

WELCOME

TO THE WORLD

WITH NO FUTURE...

S.T.A.L.K.E.R.

SHADOW OF CHERNOBYL

Link to comment
Share on other sites

Αυτό και σε μένα το κάνει!!! Γιατί;; Προς το τέλος η μπαταρία ξεφορτιζεται πάρα πολύ γρήγορα....υπάρχει καποιος λόγος; Κάποιο εναλλακτικό app ελέγχου της μπαταρίας;;
Ναι ε? Εγω σκοπευω να παω για αντικατασταση της μπαταριας. Προφανως και εχει θεμα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η εστίαση σε πραγ. Χρόνο στην σελφι κάμερα με ποια αναβάθμιση μπήκε? Τώρα την παρατήρησα.

 

1) η αλλαγή μπαταρίας πόσο κοστίζει? Αν κ δεν έχω θέμα να έχω μια ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η εστίαση σε πραγ. Χρόνο στην σελφι κάμερα με ποια αναβάθμιση μπήκε? Τώρα την παρατήρησα.

 

1) η αλλαγή μπαταρίας πόσο κοστίζει? Αν κ δεν έχω θέμα να έχω μια ιδέα.

 

Πότε έγινε η εστίαση σε πραγματικό χρόνο στην selfie; εμενα δεν το έχει και εχω το τελευταίο update

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλουμε κωδικό σε μια εφαρμογή,ώστε να μην μπορεί να την ανοίξει οποιοσδήποτε;;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ένας γνωστός μου πήρε τηλέφωνο στην smarttech, και για μπαταρία θέλουν 30€.

εκτος ή εντος εγγυησης?

Link to comment
Share on other sites

εκτος ή εντος εγγυησης?

 

Αν δεν κάνω λάθος, ή μπαταρία έχει εγγύηση 6 μήνες. Μέσα σε αυτούς γίνεται δωρεάν αλλαγή. Μέσα στην εγγύηση τηλεφώνου (2 χρόνια) πληρώνεις μόνο την μπαταρία (δωρεάν εργασία αλλαγής).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.Το λαπτοπ μου δεν βλεπει με τιποτα το κινητο ενω το εχω συνδεσει με USB.To laptop ειναι με win 7 home.Καμια ιδεα κανεις?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα το έβλεπε ;; Δοκιμάστε σε υπολογιστή/ 2 ο λάπτοπ.

Η επιλογή μεταφορά αρχείων, είναι τικαρισμενη ;

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα το έβλεπε ;; Δοκιμάστε σε υπολογιστή/ 2 ο λάπτοπ.

Η επιλογή μεταφορά αρχείων, είναι τικαρισμενη ;

Φιλε μου τα δοκιμασα ολα οπως μου τα ειπες και τιποτα...Πρωτα τα εβλεπε ναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το βλέπει υπολογιστής, λάπτοπ, το πρώτο που κάνουμε είναι σύνδεση με άλλο καλώδιο.

Ένα άλλο, σύνδεσε το στο λάπτοπ, ας μην το βλέπει, και μπες στην διαχείριση συσκευών, μήπως έχει κίτρινο τριγωνακι,, που δεν το πιστεύω, γιατί πρώτα ήτανε Ok.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το βλέπει υπολογιστής, λάπτοπ, το πρώτο που κάνουμε είναι σύνδεση με άλλο καλώδιο.

Ένα άλλο, σύνδεσε το στο λάπτοπ, ας μην το βλέπει, και μπες στην διαχείριση συσκευών, μήπως έχει κίτρινο τριγωνακι,, που δεν το πιστεύω, γιατί πρώτα ήτανε Ok.

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Αν δεν το βλέπει υπολογιστής, λάπτοπ, το πρώτο που κάνουμε είναι σύνδεση με άλλο καλώδιο.

Ένα άλλο, σύνδεσε το στο λάπτοπ, ας μην το βλέπει, και μπες στην διαχείριση συσκευών, μήπως έχει κίτρινο τριγωνακι,, που δεν το πιστεύω, γιατί πρώτα ήτανε Ok.

Φιλε μου σε ευχαριστω, οκ επιτελους το ειδε.Χρειαστηκε να αλλαξω δυο καλωδια.Τελικα μονο με το δικο του το βλεπει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...