Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

God of War - τρομερά γραφικά και χειρισμό.
Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσωπικα πιστευω πως τα καλυτερα ειναι:

Final Fantasy

Pro Evollution

Metal Gear Solid

Broken Sword

Devil May Cry

:baby:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Ήθελα μια βοήθεια,ψάχνω να βρω αυτές τις ημέρες flash games στο internet αλλά δεν μπορώ να βρώ πουθενά?

Είναι υπερβολικά παλιά τα περισσότερα και άγνωστα αλλά άλλες σελίδες που βρίσκω λένε μεν ότι είναι flash(.swf) αλλά τελικώς μου βγαίνουν σε .exe :wacko: αλλά και παραμονεύει το bye για να παίξεις...:wacko:

Έχει κανείς κάτι υπ όψην του να μου δώσει μια βοήθεια?

Ευχαριστώ

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Στο emule για παράδειγμα μπορείς να βρεις πάρα πολλά. Και επίσης και τα exe flash είναι, απλά είναι embedded στον flash player.
Link to comment
Share on other sites

Στο emule για παράδειγμα μπορείς να βρεις πάρα πολλά. Και επίσης και τα exe flash είναι, απλά είναι embedded στον flash player.

 

ok

Σε ευχαριστώ θα το κοιτάξω...:happy:

Ψάχνω βασικά για 4-5 συγκεκριμένα:O (μπιλιάρδο,τάβλι,buble-buble,τράπουλα , κτλ τα ποιό γνωστά δηλαδή:O )

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

God of War

Gran Turismo 4

Grand Theft Auto (όλα!! - μα κανείς δεν τα ανέφερε)

Kingdom Hearts

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει online play οπως το ΦΙΦΑ 07;

 

Και γω αυτο ηθελα να ρωτησω?Πως μπορεις να παιξεις με αλλους παικτες?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι ειναι φοβερο παιχνιδι.Σιγουρα οσοι το παιξουν θα το λατρεψουν.Εγω το ειχα νοικιασει για 2 μερες απο το 7 και μαλλον θα το αγορασω κιολας!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, κα κανουμε καμια λιστα για servers για παιχνιδια FPS? (wolfenstein, call of duty, unreal), εκτος εαν υπαρχει ηδη!
MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

OK den leo palio paixnidi alla klasiko!Molis teleiosa to diktio sto spiti

kai ithela na kontraro enan kollito alla moy leei oti thelei CD Rom gia na paiksei.

Mono sto multiplayer....gia to single exo to spastiri.Kserei kaneis tpt??Paizei kati?

Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζω το παιχνίδι και εχω φθάσει σε μια πίστα που πρεπει να καταστρέψω το γερμανικό αρμα με γερμανικό μπαζούκας και δεν μπορω να στοχευσω σωστά. Υπαρχει καποιος τρόπος. Πως πρεπει να καταστρέψω το αρμα; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες του my games.

 

Επίσης μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι πολύ κουραστικό στην ανάγνωση, είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα μπορουσες να μου πεις ακριβως την διαδικασια?Το προβλημα μου

ειναι οτι ενω εχω εγκαταστησει την ιδια εκδοση και στα δυο μηχανηματα

το ενα μου λεει συνεχως οτι δεν ειναι ιδια και το αλλο,ο server του παιχνιδιου,οτι πρεπει να εχω το cd για να παιξω,ενω το cd ειναι ηδη μεσα...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω αξιζει να υπαρχει ενα θεμα οπου θα ποσταρουμε τα friend codes μας στα games που υποστηριζουν τη wi-fi connection και θα οργανωνουμε online κοντρες..

 

απλα γραψτε το game και το friend code και μετα κανονιζουμε τις online κοντρες..

;)

κανω την αρχη με τα εξης..

 

mario kart

352247

294344

 

42 all time clasics

2620 7237 0969

 

tetris ds

059905

339102

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...