Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ok το κατέβασα.

 

Δυστυχώς δεν μου το περνάει και μου βγάζει error 7

Κάτι δεν κάνεις σωστά φίλε μου, 4 συσκευές έκανα και πάνω από 10 φορές πέρασα το παρον image

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξαναπέρασα την aosp και έβαλα τα gapps που μου πρότεινες και τώρα τα πήρε κανονικά.

 

Κάτι θα πρέπει να έκανα λάθος στο σβήσιμο των data.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση αυτή έχει full ελληνικά..??
Η aosp ναι

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξαναπέρασα την aosp και έβαλα τα gapps που μου πρότεινες και τώρα τα πήρε κανονικά.

 

Κάτι θα πρέπει να έκανα λάθος στο σβήσιμο των data.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.

Είδες όλα τρόπο θέλουν και λίγη προσοχή σε ότι κάνουμε, άλλωστε γιαυτό είμαστε εδώ να βοηθά ο ένας τον άλλον, καλοδουλευτη η νέα Rom

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 4-5 μερες μου συμβαινει κατι πολύ κουφο,το τηλ. οταν παταω αναπαραγωγή βιντεο ειτε από youtube ειτε από την συλλογη βιντεο που εχω στο τηλ. κομπλαρει απίστευτα,δηλ. πρεπει να απεγκαταστησω π.χ τον cm browser και να τον ξαναεγκαταστησω να κανω reboot για να ξαναπαιξουν τα βιντεο από youtube και από gallery αλλα μετα από λιγο ξανα μανα τα ιδια!

Εχει κανεις ιδεα το τι να φταιει?

Η αληθεια είναι ότι εχω παρατηρησει ότι μου το κανει μετα αφου παιξω ένα παιχνιδη πολύ απαιτητικο (abes odworld)και λες και παθαινει κοκομπλοκο η καρτα γραφικων του τηλ.,παιζει λετε τετοιο σεναριο?

Link to comment
Share on other sites

από εδώ ποιά ακριιβώς έκδοση προτείνεις? https://tickernel.org/category/le-x626/

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η aosp ναι

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είδες όλα τρόπο θέλουν και λίγη προσοχή σε ότι κάνουμε, άλλωστε γιαυτό είμαστε εδώ να βοηθά ο ένας τον άλλον, καλοδουλευτη η νέα Rom

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://tickernel.org/category/le-x626/ από εδώ ποιά ακριβώς έκδοση προτείνεις?

Link to comment
Share on other sites

από εδώ ποιά ακριιβώς έκδοση προτείνεις? https://tickernel.org/category/le-x626/

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

https://tickernel.org/category/le-x626/ από εδώ ποιά ακριβώς έκδοση προτείνεις?

[AROMA][6.8.1.22R][NOUGAT] FlymeOS 6.8.1.22R

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

από εδώ ποιά ακριιβώς έκδοση προτείνεις? https://tickernel.org/category/le-x626/

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

https://tickernel.org/category/le-x626/ από εδώ ποιά ακριβώς έκδοση προτείνεις?

αυτην εδω:[AROMA][6.8.1.22R][NOUGAT] FlymeOS 6.8.1.22R

Link to comment
Share on other sites

[AROMA][6.8.1.22R][NOUGAT] FlymeOS 6.8.1.22R

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αυτην εδω:[AROMA][6.8.1.22R][NOUGAT] FlymeOS 6.8.1.22R

 

Εγκατεστησα τη rom [AROMA][6.8.1.22R][NOUGAT] FlymeOS 6.8.1.22R και μου βγάζει κινεζιές. έκανα κάτι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος... μολις αγορασα 2 ζευγαρια

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος... μολις αγορασα 2 ζευγαρια

Kαι να φαντασθείς ότι σήμερα παρέλαβα εκείνο το πράγμα με τα δύο βύσματα .. σαν διασωληνωμένος είσαι όταν το βάζεις ... :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

:lol: Ιδανικά θα προτιμούσα και εγώ να έχει κανονικό βύσμα 3.5mm ή ακόμη καλύτερα μια 2η θύρα usb type c στο επάνω μέρος ώστε πχ να συνδέουμε ταυτόχρονα και φορτιστή στην άλλη θύρα και usb otg για παράδειγμα αλλά απο την στιγμή που δεν έχει, τι να κάνουμε, μόνο έτσι γίνεται ταυτόχρονα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. Θελω να περάσω στο Χ626 την flyme6_7.12.29R_x62x_aroma.. την κατεβασα στον υπολογιστή... έβαλα το TWRP στη συσκευή και πάω να περάσω το συμπιεσμενο αρχείο στη συσκευή το οποίο για κάποιο λόγο δεν γίνεται! βγάζει ένα σφάλμα ότι η συσκεή αποσυνδέθηκε (το οποίο δεν ισχύει!) πρέπει να ενεργοποιήσω κάποια επιλογή?

 

Επίσης από το tickernel δεν μπορώ να κατεβάσω κάποια άλλη rom... κάτι κάνω λάθος και μου κάνει συνέχεια το loop με τις διαφημίσεις...

Edited by parpapoulias
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. Θελω να περάσω στο Χ626 την flyme6_7.12.29R_x62x_aroma.. την κατεβασα στον υπολογιστή... έβαλα το TWRP στη συσκευή και πάω να περάσω το συμπιεσμενο αρχείο στη συσκευή το οποίο για κάποιο λόγο δεν γίνεται! βγάζει ένα σφάλμα ότι η συσκεή αποσυνδέθηκε (το οποίο δεν ισχύει!) πρέπει να ενεργοποιήσω κάποια επιλογή?

 

Επίσης από το tickernel δεν μπορώ να κατεβάσω κάποια άλλη rom... κάτι κάνω λάθος και μου κάνει συνέχεια το loop με τις διαφημίσεις...

Κατέβασες την προηγούμενη έκδοση..και σε μένα έβγαζε σφάλμα η πρώτη, να πας και να κατεβάσεις την 25/1/2018 και θα είσαι οκ εδω:https://tickernel.org/category/le-x626/

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη βοήθεια! Έβαλα μια aosp για να εχει φουλ ελληνικά! εχει ενα bug μαλλον και δε μπορω να μπω στις ρυθμισεις για προγραμματιστες.. θα το ψαξω λιγο και αυτο!
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασες την προηγούμενη έκδοση..και σε μένα έβγαζε σφάλμα η πρώτη, να πας και να κατεβάσεις την 25/1/2018 και θα είσαι οκ εδω:https://tickernel.org/category/le-x626/

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα! Προσπαθώ να κατεβάσω την ρομ, αλλά συνεχώς με πηγαίνει σε άλλες σελίδες χωρίς αποτέλεσμα. Τι πρέπει να κάνω για να κατέβει το αρχείο;

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Προσπαθώ να κατεβάσω την ρομ, αλλά συνεχώς με πηγαίνει σε άλλες σελίδες χωρίς αποτέλεσμα. Τι πρέπει να κάνω για να κατέβει το αρχείο;
Να επιμένεις την 4 η 5η φορά θα σου δώσει το λινκ

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καραφερε κανεις με AOSP να δουλεψει το snapseed? Γιατι βλεπω δεν το αφηνει να ανοιξει τις φωτογραφιες μεσα απο την εφαρμογη με/χωρις root και κατι μου λεει οτι κατι δεν εγινε σωστα με τα permissions και το root στην υλοποιηση.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω αγοραση ενα 626 δεν εχω περαση τιποτα ..και μου κανει πολυ τακτικα επανεκκινησεις τι κανω
Πήγαινε στην αρχική σελίδα και με προσοχή εγκατέστησε το TWRP που ανέβασα, και πέρασε νέα Rom, διαπίστωσα ότι σε μερικά τηλέφωνα όντως παρουσιάζει το παρον πρόβλημα ή αρχική μαμά Rom αυτό έχει να κάνει με την έκδοση kernel της εργοστασιακής

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στην αρχική σελίδα και με προσοχή εγκατέστησε το TWRP που ανέβασα, και πέρασε νέα Rom, διαπίστωσα ότι σε μερικά τηλέφωνα όντως παρουσιάζει το παρον πρόβλημα ή αρχική μαμά Rom αυτό έχει να κάνει με την έκδοση kernel της εργοστασιακής

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ευχαριστω φιλε εχω αρχισει α διαβαζω θα σε ενοχλησω εαν σε χρειαστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με την εμφάνιση του συμβόλου ενεργοποίησης των δεδομένων κινητής τηλεφωνίας που δυστυχώς δεν το βρίσκω όταν κατεβάζω την μπάρα από την επάνω πλευρά. Υπάρχει κάποιος τρόπος να ενσωματωθεί μέσα εκεί ή τουλάχιστον να το βγάλω σε εικονίδιο ?

 

Έχω περάσει την aosp για τα ελληνικά μαζί με την ρομ που προτείνετε παραπάνω.

 

Δυστυχώς πήγα και από το μενού της κάρτας και ενώ ενεργοποιώ από εκεί τα data μου βγάζει μόνο ένα σύμβολο R δίπλα από την ένδειξη σήματος και δεν έχει internet.

 

Κάθε βοήθεια δεκτή.

 

Ευχαριστώ και πάλι.

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με την εμφάνιση του συμβόλου ενεργοποίησης των δεδομένων κινητής τηλεφωνίας που δυστυχώς δεν το βρίσκω όταν κατεβάζω την μπάρα από την επάνω πλευρά. Υπάρχει κάποιος τρόπος να ενσωματωθεί μέσα εκεί ή τουλάχιστον να το βγάλω σε εικονίδιο ?

 

Έχω περάσει την aosp για τα ελληνικά μαζί με την ρομ που προτείνετε παραπάνω.

 

Δυστυχώς πήγα και από το μενού της κάρτας και ενώ ενεργοποιώ από εκεί τα data μου βγάζει μόνο ένα σύμβολο R δίπλα από την ένδειξη σήματος και δεν έχει internet.

 

Κάθε βοήθεια δεκτή.

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Θα σου πρότεινα να πας και να κατεβάσεις την νέα nougat ανέβηκε είδη στον tickernel, είδη πέρασε από το 6 στο Android 7+ όσο για την aosp και αυτο που ρωτάς, νομίζω πως δεν το υποστηρίζει.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στην αρχική σελίδα και με προσοχή εγκατέστησε το TWRP που ανέβασα, και πέρασε νέα Rom, διαπίστωσα ότι σε μερικά τηλέφωνα όντως παρουσιάζει το παρον πρόβλημα ή αρχική μαμά Rom αυτό έχει να κάνει με την έκδοση kernel της εργοστασιακής

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

φιλε κολλησα αμεσως στους νταιβερ των win 10 δεν καταφερα να δει τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...