Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

+ 160€ ειναι αρκετά. Με την εγγυηση ειναι το θέμα , τι ισχύει και τι οχι

 

Προσωπικά δε θα κοίταζα για αγορά του 6/128 από Ελλάδα όταν υπάρχει στο eglobal στα -200 ευρώ...έτσι και αλλιώς η επίσημη εγγύηση έχει πάει περίπατο.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε θα κοίταζα για αγορά του 6/128 από Ελλάδα όταν υπάρχει στο eglobal στα -200 ευρώ...έτσι και αλλιώς η επίσημη εγγύηση έχει πάει περίπατο.

Εχει αγορασει κανεις απο εκει?το καλυπτει υ ευρωπαικη εγγυηση?

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις απο εκει?το καλυπτει υ ευρωπαικη εγγυηση?

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

Έχω αγοράσει από εκεί (περιμένω να μου έρθει) αλλά όχι το U11, όπως και αρκετοί άλλοι (πχ δες στο νήμα για το G6, V20).

Όχι, δεν το καλύπτει η ευρωπαϊκή εγγύηση, εγγύηση από το μαγαζί μόνο.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει από εκεί (περιμένω να μου έρθει) αλλά όχι το U11, όπως και αρκετοί άλλοι (πχ δες στο νήμα για το G6, V20).

Όχι, δεν το καλύπτει η ευρωπαϊκή εγγύηση, εγγύηση από το μαγαζί μόνο.

 

Δεν αξίζει τη μικρη διαφορά χωρις εγγυηση, τουλάχιστον με τα σκρουτζομαγαζα :worry: (για τα 4GB)

Για τα 6 gb και εφοσον δεν εχεις παλι εγγυηση, συμφέρει σιγουρα από εκεί.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει τη μικρη διαφορά χωρις εγγυηση, τουλάχιστον με τα σκρουτζομαγαζα :worry: (για τα 4GB)

Για τα 6 gb και εφοσον δεν εχεις παλι εγγυηση, συμφέρει σιγουρα από εκεί.

 

H έκδοση με τα 4gb που έχουν τα σκρουτζομάγαζα φαντάζομαι ότι είναι η ευρωπαϊκή έκδοση οπότε έχουν εγγύηση κανονικά. Το 6άρι είναι που δεν έχει καθώς προορίζεται για Ασία / Μέση Ανατολή.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει από εκεί (περιμένω να μου έρθει) αλλά όχι το U11, όπως και αρκετοί άλλοι (πχ δες στο νήμα για το G6, V20).

Όχι, δεν το καλύπτει η ευρωπαϊκή εγγύηση, εγγύηση από το μαγαζί μόνο.

 

Όχι το υ11 τότε ποιο? σε κόβω για g6

Link to comment
Share on other sites

Όχι το υ11 τότε ποιο? σε κόβω για g6

 

Αν και βγαίνουμε offtopic, πήρα το S8+ (G9550) αν και κάποια στιγμή θα το πάρω το G6+, μου αρέσει πάρα πολύ, ίσως το ομορφότερο κινητό μέχρι στιγμής.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα,

κάτοχος S5 και φέτος με έχει κερδίσει και μένα το U11... Έχω μια ερώτηση στους κατόχους αν μπορούν να μου απαντήσουν. Υποστηρίζει mirrorlink και αν ναι το έχει δοκιμάσει κανείς επιτυχώς στο αυτοκίνητο του; Έχω αγοράσει το Sygic Car για αυτό το σκοπό ακριβώς, δηλαδή να το συνδέω μέσω mirrorlink στο αυτοκίνητο, οπότε δυστυχώς κινητά όπως xiaomi και oneplus διαγράφονται αυτόματα από τη λίστα υποψηφιότητας, παρόλο που τα θεωρώ πολύ δυνατά.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ,το περίμενα βασικά,δεν θα είμαστε μέσα στις χώρες που θα έρθει η έκδοση με τα 6g ram :/ :/

https://www.bmobiled.com/countries-will-get-htc-u11-6-gb-ram-128-gb-storage/

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.το dual sim με το απλο εχουν καποια αλλη διαφορα.γιατι στο σκρουτζ σε silver που θελω εχει μονο το απλο.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται και νέο update με sRGB mode, 1080p60 και βελτιώσεις στην ταχύτητα της κάμερας

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται και νέο update με sRGB mode, 1080p60 και βελτιώσεις στην ταχύτητα της κάμερας

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημερα!Πηρες το 11αρι στελιο?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Πηρες το 11αρι στελιο?

Περιμένω να έρθει ένας φίλος από Γερμανία να μου φέρει το solar red. Skroutz κανεις δε το έχει

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο να το δεχτεις!!! :) Περιμενω εντυπωσεις!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να έρθει ένας φίλος από Γερμανία να μου φέρει το solar red. Skroutz κανεις δε το έχει

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

δεν θα υπαρχει θεμα με τις συχνοτητες και τα σχετικα σωστα? γιατι σκεφτομαι να το παρω απο σουηδια μεσω ενος φιλου...

 

μονο θεμα με την εγγυηση θα εχεις?

Link to comment
Share on other sites

δεν θα υπαρχει θεμα με τις συχνοτητες και τα σχετικα σωστα? γιατι σκεφτομαι να το παρω απο σουηδια μεσω ενος φιλου...

 

μονο θεμα με την εγγυηση θα εχεις?

Κανένα θέμα δε θα έχω ούτε με συχνότητες ούτε με εγγύηση. Όλες οι ευρωπαϊκές συσκευές έχουν ίδιες προδιαγραφές και απολαμβάνουν 2ετης εγγύησης.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, πηρα πριν απο λιγο τηλεφωνο στο 2105197500 που γραφει εδω οτι ειναι το σερβις της HTC, μου απαντησαν οτι δεν ειναι το σερβις της HTC, ξερει κανεις τι γινεται και που μπορουμε να παμε την συσκευη αν αυτη παθει κατι στα πλαισια της εγγυησης? Ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Edited by kostaswx
λαθος
Link to comment
Share on other sites

Που θα το πας αν παθει κατι, αυτος ειναι ο δικος μου φοβος και δν το εχω αγορασει ακομα, το τηλεφωνο που γραφει εδω το φορουμ δεν ισχυει, ευχαριστω

 

Κανένα θέμα δε θα έχω ούτε με συχνότητες ούτε με εγγύηση. Όλες οι ευρωπαϊκές συσκευές έχουν ίδιες προδιαγραφές και απολαμβάνουν 2ετης εγγύησης.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα τηλέφωνο στο τηλέφωνο της αρβατο που είναι το 2105197500 και μου ειπαν ότι δεν είναι το σέρβις της htc

 

QUOTE=Arislp;7256459]στην arvato νομιζω η οποια πλεον εχει αλλαξει και ονομα αν δε κανω λαθος...

Link to comment
Share on other sites

αν θες κανε ενα κοπο να στειλεις και εδω μνμ..

 

https://www.tssolutions.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/

 

 

αλλιως παρε τηλεφωνο στο hellasphone(μαγαζι απο σκρουτζ) το οποιο πουλαει το κινητο και ρωτα τους...

Link to comment
Share on other sites

Η hellasphone οπου και ηθελα να παρω την συσκευη αλλα δεν εχει φερει ακομα το μπλε μου ειπε οτι το επισημο σερβις της HTC ειναι η arvato (που εχει γινει tssolutions), η arvato ομως που πηρα στο τηλεφωνο 2105197500 (ιδιο νουμερο ειτε ψαξει καποιος arvato η tssolutions) μου ειπε οτι δεν ειμαστε το επισημο σερβις της HTC, τι γινεται δεν ξερω, εxω στειλει μηνυμα στην επισημη σελιδα της HTC για το που πρεπει να απευθηνω σε περιπτωση που χρειαστει η εγγυηση μου, απαντησαν οτι επεξεργαζονται το αιτημα και θα με ενημερωσουν...

 

αν θες κανε ενα κοπο να στειλεις και εδω μνμ..

 

https://www.tssolutions.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/

 

 

αλλιως παρε τηλεφωνο στο hellasphone(μαγαζι απο σκρουτζ) το οποιο πουλαει το κινητο και ρωτα τους...

Link to comment
Share on other sites

σορρυ μπερδευτηκα...:p

 

απο το hellasphone δε σου ειπαν οτι μπορουν να το στειλουν και γερμανια? παιζει και αυτο...και απο οτι διαβαζω για αρβατο καλυτερα να περιμενεις να το στειλουν εξω..παλι καλα που δε το εχει ακομα η αρβατο..αλλα ποιος το πηρε ειναι το θεμα γιατι και εγω θελω να το αγορασω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...