Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρίσκομαι στην Taiwan και υπάρχει πραγματικά παντού το u11.

 

Σχεδιαστικά δεν λεει πολλά, είναι πραγματικά χειρότερο εμφανισιακά από κοντά, στα βιντεακια στο utube φαίνεται πιο όμορφο. Τιμή γύρω στα 530 με ισοτιμία από Google.

Εδώ είναι καλή τιμή σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Off topic

 

Μου φαίνεται κάποιοι θα πρέπει να αφήσετε για λίγο την ενασχόληση με τα κινητά και να πιάσετε κανένα βιβλίο γραμματικής.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

Σε 3 γραμμες κειμενου υπαρχουν 26 ορθογραφικα λαθη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βρίσκομαι στην Taiwan και υπάρχει πραγματικά παντού το u11.

 

Σχεδιαστικά δεν λεει πολλά, είναι πραγματικά χειρότερο εμφανισιακά από κοντά, στα βιντεακια στο utube φαίνεται πιο όμορφο. Τιμή γύρω στα 530 με ισοτιμία από Google.

Εδώ είναι καλή τιμή σχετικά.

 

τι πηγες να κανεις στην Ταιβαν? διακοπες?

Link to comment
Share on other sites

 

τι πηγες να κανεις στην Ταιβαν? διακοπες?

 

 

Τον κινεζο

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Θα παίρνατε από Αμερική τη συσκευή; Ρωτάω λόγω θέματος εγγύησης κυρίως. Έχω άτομο που μπορεί να μου την φέρει, βγαίνει και αρκετά πιο φθηνά από εδώ, αλλά με προβληματίζει η εγγύηση και η πιθανότητα να έχει οποιοδήποτε πρόβλημα η συσκευή μιας και είναι πρώτες παρτίδες. Συν η μεταπώληση

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα παίρνατε από Αμερική τη συσκευή; Ρωτάω λόγω θέματος εγγύησης κυρίως. Έχω άτομο που μπορεί να μου την φέρει, βγαίνει και αρκετά πιο φθηνά από εδώ, αλλά με προβληματίζει η εγγύηση και η πιθανότητα να έχει οποιοδήποτε πρόβλημα η συσκευή μιας και είναι πρώτες παρτίδες. Συν η μεταπώληση

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

μη το ψυριζεις πολυ...απλα παρτο.

Link to comment
Share on other sites

 

τι πηγες να κανεις στην Ταιβαν? διακοπες?

 

Σχεδόν. Θα κάτσω κάνα χρόνο τουλάχιστον.

 

Τον κινεζο

 

Ήταν αστείο το 1985. Όχι πια.

 

Θα παίρνατε από Αμερική τη συσκευή; Ρωτάω λόγω θέματος εγγύησης κυρίως. Έχω άτομο που μπορεί να μου την φέρει, βγαίνει και αρκετά πιο φθηνά από εδώ, αλλά με προβληματίζει η εγγύηση και η πιθανότητα να έχει οποιοδήποτε πρόβλημα η συσκευή μιας και είναι πρώτες παρτίδες. Συν η μεταπώληση

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

Δεν αξίζει, σαφώς.

 

Θα κερδίσεις 100-150€ στην καλυτερη

 

Από τα οποία 50 τουλάχιστον θα χάσεις στη μεταπώληση και φυσικά μένεις χωρίς εγγύηση 2 χρόνια.

 

Ασε που μπορεί να απογοητεύεις από το κινητό, εγώ όσο το βλέπω τόσο πιο πολύ δεν μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψήστε με να το πάρω. Ενώ περίμενα πως και πως για τη ναυαρχίδα της HTC ( έχοντας 2 κινητά HTC πριν για 2 χρόνια + το καθένα , το 8X και τώρα έχω το M8 που το έχω από το Γενάρη του 2015 ) απογοητεύτηκα πολύ όχι τόσο από τα τεχνικά χαρακτηριστικά κ τις επιδόσεις όπου κυριολεκτικά φυσάει, αλλά από το μπροστινό design.

Ναι εντάξει από τη μία το design δεν παίζει ρόλο σε αυτά που ζητάω αλλά ρε παιδιά όλο αυτό θα βλέπω μπροστά μου δεν μπορεί να μην μου αρέσει, ψάχνω να το βρω στην Αγγλία να το δω μπας και αλλάξω άποψη. Ενώ όσο το κοιτάω τόσο με χαλάει... Ειλικρινά δεν ξέρω:worry:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αφου σε χαλαει τοσο το ντιζαιν,τι να σου πουμε εμεις?Προσωπικά δεν με χαλαει καθολου.Πηγα και ειδα απο κοντά το s8(περιμένοντας να δω κατι ουαου)και δεν με βόλεψε καθολου ουτε στο ματι ουτε στο χερι,αρα αν ειχα τα χρηματα για φετινη ναυαρχιδα θα κοιτουσα κατι σε 16:9 και ας ειχε μεγαλα μπεζελ.Καλο θα ηταν να ριξεις μια ματιά απο κοντα :) Edited by mikele123
Link to comment
Share on other sites

Θα παίρνατε από Αμερική τη συσκευή; Ρωτάω λόγω θέματος εγγύησης κυρίως. Έχω άτομο που μπορεί να μου την φέρει, βγαίνει και αρκετά πιο φθηνά από εδώ, αλλά με προβληματίζει η εγγύηση και η πιθανότητα να έχει οποιοδήποτε πρόβλημα η συσκευή μιας και είναι πρώτες παρτίδες. Συν η μεταπώληση

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

Εάν η έκτπωση δεν είναι μεγαλύτερη από 150+ ευρώ, δεν αξίζει. Με όλες τις τελευταίες κακοτεχνίες από όλους, δεν ξέρει κανείς που θα κτυπήσει η επόμενη (αν και βέβαια η htc δίνει την εντύπωση πως φτιάχνει ποιοτικότερα κινητά)

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...ξερει κανεις αν θα ερθει επισημα το htc στις ελληνικες αλυσιδες? και αν θα ερθει γενικα το η εκδοση με τα 6 γιγα?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...ξερει κανεις αν θα ερθει επισημα το htc στις ελληνικες αλυσιδες? και αν θα ερθει γενικα το η εκδοση με τα 6 γιγα?

 

Η έκδοση με τα 6 γιγα έσκασε μύτη σήμερα στο skroutz αλλά φαντάζομαι με εγγύηση μόνο του καταστήματος.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε αφου σε χαλαει τοσο το ντιζαιν,τι να σου πουμε εμεις?Προσωπικά δεν με χαλαει καθολου.Πηγα και ειδα απο κοντά το s8(περιμένοντας να δω κατι ουαου)και δεν με βόλεψε καθολου ουτε στο ματι ουτε στο χερι,αρα αν ειχα τα χρηματα για φετινη ναυαρχιδα θα κοιτουσα κατι σε 16:9 και ας ειχε μεγαλα μπεζελ.Καλο θα ηταν να ριξεις μια ματιά απο κοντα :)

 

άκυρο παιδιά το ότι είπα, βρήκα το κινητό σήμερα σε ένα κατάστημα αδικείται κατά τη γνώμη μου από τις φωτογραφίες δεν έχει την φωτογένεια :D , η αίσθηση στο χέρι πάρα πολύ καλή, τώρα υπομονή να πέσει η τιμή και να βρούμε καμία καλή διαφανή θήκη για να απολαμβάνουμε και τα χρώματα

Link to comment
Share on other sites

άκυρο παιδιά το ότι είπα, βρήκα το κινητό σήμερα σε ένα κατάστημα αδικείται κατά τη γνώμη μου από τις φωτογραφίες δεν έχει την φωτογένεια :D , η αίσθηση στο χέρι πάρα πολύ καλή, τώρα υπομονή να πέσει η τιμή και να βρούμε καμία καλή διαφανή θήκη για να απολαμβάνουμε και τα χρώματα

Σου εχει θηκη μεσα η συσκευασια του! ;)

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

άκυρο παιδιά το ότι είπα, βρήκα το κινητό σήμερα σε ένα κατάστημα αδικείται κατά τη γνώμη μου από τις φωτογραφίες δεν έχει την φωτογένεια :D , η αίσθηση στο χέρι πάρα πολύ καλή, τώρα υπομονή να πέσει η τιμή και να βρούμε καμία καλή διαφανή θήκη για να απολαμβάνουμε και τα χρώματα

Παντα πρεπει να τα βλεπουμε απο κοντα :)

Link to comment
Share on other sites

άκυρο παιδιά το ότι είπα, βρήκα το κινητό σήμερα σε ένα κατάστημα αδικείται κατά τη γνώμη μου από τις φωτογραφίες δεν έχει την φωτογένεια :D , η αίσθηση στο χέρι πάρα πολύ καλή, τώρα υπομονή να πέσει η τιμή και να βρούμε καμία καλή διαφανή θήκη για να απολαμβάνουμε και τα χρώματα

 

σε ποιο καταστημα αν επιτρεπεται? γιατι λεω εν τελη αντι για s8 να παω στο u11...αλλα θελω οπωςδηποτε να το δω απο κοντα πρωτα!!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο σαν αισθηση στο χερι γλιστραει παρα πολυ...

ειδικα οταν το γυρνας landscape Για να βγαλεις φωτο...θα ειναι ευτηχημα εαν δεν σου πεσει.

Θηκη οπωσδηποτε...αυτη της Htc δεν ειναι καθολου καλη γιατι τα πλαινα ειναι γυμνα.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο σαν αισθηση στο χερι γλιστραει παρα πολυ...

ειδικα οταν το γυρνας landscape Για να βγαλεις φωτο...θα ειναι ευτηχημα εαν δεν σου πεσει.

Θηκη οπωσδηποτε...αυτη της Htc δεν ειναι καθολου καλη γιατι τα πλαινα ειναι γυμνα.

 

 

περιμένω εντυπώσεις από την συσκευή και από της κάμερες και την μπαταρία του.και γενικός από την οθόνη του και αν έχει επαρκείς φωτεινότητα σε συνθήκες Κάτι απ τον ήλιο. και ανέβασε καμία φώτο??

Link to comment
Share on other sites

Σου εχει θηκη μεσα η συσκευασια του! ;)

 

Ναι το ξέρω και πανάκι για τα fingerprints επίσης, αλλά κάνει μόνο για την αρχή, δεν έχει καλές κριτικές και γδέρνεται πανεύκολα.

 

σε ποιο καταστημα αν επιτρεπεται? γιατι λεω εν τελη αντι για s8 να παω στο u11...αλλα θελω οπωςδηποτε να το δω απο κοντα πρωτα!!

 

Αδερφέ Λονδίνο είμαι λόγω σπουδών, Ελλάδα δεν έχω ιδέα που μπορείς να το δεις.

Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/rc5v7Yk

http://imgur.com/zIzspx3

http://imgur.com/ogfqooP

Απο πολυκατοικια απο τον 27 οροφο ,ειναι απο πολυ μακρια το πλανο

και η ρθθμιση ειναι στο κανονικο

Σιδνει μερος του ολυμπιακου χωριου η τοποθεσια.

Στην τριτη φωτο ειναι η ζαντα που κατεστρεψε η γυναικα μου.... :cry:

Edited by nasos206
Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/rc5v7Yk

http://imgur.com/zIzspx3

http://imgur.com/ogfqooP

Απο πολυκατοικια απο τον 27 οροφο ,ειναι απο πολυ μακρια το πλανο

και η ρθθμιση ειναι στο κανονικο

Σιδνει μερος του ολυμπιακου χωριου η τοποθεσια.

Στην τριτη φωτο ειναι η ζαντα που κατεστρεψε

 

Πώς σου φαίνεται το κινητό ι κάμερες του και γενικός σαν συσκευή σε σχέσεις με τον ανταγωνισμό αν είχες κάποιο άλλο top κινητό. ι μπροστινή κάμερα Πώς σου φαίνεται??

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση με τα 6 γιγα έσκασε μύτη σήμερα στο skroutz αλλά φαντάζομαι με εγγύηση μόνο του καταστήματος.

 

 

+ 160€ ειναι αρκετά. Με την εγγυηση ειναι το θέμα , τι ισχύει και τι οχι

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...