Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δημητρη ή όποιος το έχει, μπορείτε να πείτε λίγο πως λειτουργεί η Alexa? Είναι σαν το mate 9, θέλει το app ή είναι baked, ειναι always on ή πρέπει να ανοίξεις το app?
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη ή όποιος το έχει, μπορείτε να πείτε λίγο πως λειτουργεί η Alexa? Είναι σαν το mate 9, θέλει το app ή είναι baked, ειναι always on ή πρέπει να ανοίξεις το app?

 

Δεν ειναι διαθεσιμο ακομα...θα ερθει σε μελλοντικο update

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα όρια να κάνω την υπέρβαση και να δώσω 675 για το solar red από Γερμανικο HTC store. Δεν εχω δώσει ποτέ τόσα χρηματα για συσκευή και το 10αρι για να φύγει θα πρέπει να μπει αγγελία κάτω από 300. Κάποιος να με πείσει;

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα όρια να κάνω την υπέρβαση και να δώσω 675 για το solar red από Γερμανικο HTC store. Δεν εχω δώσει ποτέ τόσα χρηματα για συσκευή και το 10αρι για να φύγει θα πρέπει να μπει αγγελία κάτω από 300. Κάποιος να με πείσει;

Να σε πείσουμε να περιμένεις να πεσει;

Επίσης από το γερμανικό site της htc, στέλνουν Ελλάδα κανονικα;

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Οχι δε στέλνουν, θα έρθει φίλος Ελλάδα διακοπές και θα το φέρει

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δε στέλνουν, θα έρθει φίλος Ελλάδα διακοπές και θα το φέρει

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Eιναι περιεργο το κοκκινο, πορτοκαλίζει.

Επίσης το amazon.de μου βγάζει ότι στέλνει Ελλάδα, έχει κόστος μεταφορικών.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μη σκατε για το χρώμα, αυτό το κινητό πρέπει να μπει οπωσδήποτε σε θήκη... Οπότε καλύτερα να αρχίσετε να ψάχνετε σα και εμένα ποια είναι η καλύτερη διαφανή θήκη που κυκλοφορεί! Μόνο για το μαύρο θα πρότεινα spigen armorial pou exei βγάλει και είναι τυφλή, όσο για διαφανές έχω ήδη παραγγείλει την spigen cristal και ελπίζω να μην κιτρινίζει όπως διάβασα κάπου..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μη σκατε για το χρώμα, αυτό το κινητό πρέπει να μπει οπωσδήποτε σε θήκη... Οπότε καλύτερα να αρχίσετε να ψάχνετε σα και εμένα ποια είναι η καλύτερη διαφανή θήκη που κυκλοφορεί! Μόνο για το μαύρο θα πρότεινα spigen armorial pou exei βγάλει και είναι τυφλή, όσο για διαφανές έχω ήδη παραγγείλει την spigen cristal και ελπίζω να μην κιτρινίζει όπως διάβασα κάπου..

 

εσυ που το εχεις τι λεει σαν κινυτο φενεται μεγαλο ι καμερες στου πως ειναι και ι μπρωστηνι και ι πισο γιατι ενδιαφερομε για αγορα?

Link to comment
Share on other sites

Είναι σα μέγεθος γενικά αρεστό. Τώρα βέβαια ο καθένας σε αυτό το θέμα έχει τι δική του γνώμη, για το μέγεθος είναι σα να αγοράζεις παπούτσι, σε άλλους κάνει σε άλλους όχι, όσο αφορά της φώτο είναι σίγουρα πολύ καλύτερο σε σύγκριση με άλλα κινητά, φίλος μου που έχει το σ8 πλας στη μέρα οι λείψεις είναι στα ίσια και είναι καθαρά θέμα πως το βλέπει ο καθένας στα χρώματα.. Εκεί που ίσος χωλαίνει λίγο είναι το βράδυ. Μη ξεχνάμε ότι τα σαμσουνκ ακόμα και η φωτογραφική να μη βγάζει καλά, η Οθωνη σώνει τα υπόλοιπα, όλοι ξέρουμε ότι έχει κορυφαία πάνελ. Εγώ γενικά ειμε πάρα πολύ ευχαριστημένος, είναι τρομερά γρήγορο παντού, σα ντιζάιν δε νομίζω να είπαρχει καλύτερο φέτος, είναι συσκευή που την πιάνεις στα χέρια σου και είναι σα κόσμημα,, ειδικά το σιλβερ! Αυτά προς το παρών... Δε ξέρω πως είναι στην Ελλάδα η ΟΤΕ η Vodafone οι άλλες εταιρείες πώς δίνουν χρηματοδότηση για τα κινητά, (πληρώνει ο πελάτης το μεγαλύτερο μέρος των χρημάτων για το τηλέφωνο και των βάζουν από πάνω και με συμβόλαιο?? )an γίνετε αυτό είναι μεγάλο κρίμα και άδικο τη στιγμή που στο εξωτερικό τα δίνουν τσάμπα και με πολλά GB Internet...
Link to comment
Share on other sites

Α! Ξέχασα να σου πω για των ήχο! Σε αυτό το σημείο είναι η σος το καλύτερο του... Φοβερά ηχεία όσο και τα ποιοτικά του ακουστικά! Μια δοκιμή θα σε πείσει!
Link to comment
Share on other sites

Α! Ξέχασα να σου πω για των ήχο! Σε αυτό το σημείο είναι η σος το καλύτερο του... Φοβερά ηχεία όσο και τα ποιοτικά του ακουστικά! Μια δοκιμή θα σε πείσει!

 

και κατι ακομα σε μια πλιρες φορτιση ποσες ορες οθονης σου βγαζει με τι χρηση που κανης σε καλες σινθηκες φοτησμου τι οθονης και οχι στο χαμηλο σου εστηλα πρωσωπικο μηνημα παρεμε ενα τηλεφωνο αν θελεις να σε ρωτισο για το htc

Edited by Petsali
Link to comment
Share on other sites

Είναι σα μέγεθος γενικά αρεστό. Τώρα βέβαια ο καθένας σε αυτό το θέμα έχει τι δική του γνώμη, για το μέγεθος είναι σα να αγοράζεις παπούτσι, σε άλλους κάνει σε άλλους όχι, όσο αφορά της φώτο είναι σίγουρα πολύ καλύτερο σε σύγκριση με άλλα κινητά, φίλος μου που έχει το σ8 πλας στη μέρα οι λείψεις είναι στα ίσια και είναι καθαρά θέμα πως το βλέπει ο καθένας στα χρώματα.. Εκεί που ίσος χωλαίνει λίγο είναι το βράδυ. Μη ξεχνάμε ότι τα σαμσουνκ ακόμα και η φωτογραφική να μη βγάζει καλά, η Οθωνη σώνει τα υπόλοιπα, όλοι ξέρουμε ότι έχει κορυφαία πάνελ. Εγώ γενικά ειμε πάρα πολύ ευχαριστημένος, είναι τρομερά γρήγορο παντού, σα ντιζάιν δε νομίζω να είπαρχει καλύτερο φέτος, είναι συσκευή που την πιάνεις στα χέρια σου και είναι σα κόσμημα,, ειδικά το σιλβερ! Αυτά προς το παρών... Δε ξέρω πως είναι στην Ελλάδα η ΟΤΕ η Vodafone οι άλλες εταιρείες πώς δίνουν χρηματοδότηση για τα κινητά, (πληρώνει ο πελάτης το μεγαλύτερο μέρος των χρημάτων για το τηλέφωνο και των βάζουν από πάνω και με συμβόλαιο?? )an γίνετε αυτό είναι μεγάλο κρίμα και άδικο τη στιγμή που στο εξωτερικό τα δίνουν τσάμπα και με πολλά GB Internet...

 

Το design ειναι απαραδεκτο...σχεδιαστικα ειναι μια 5ετια πισω.Επισης το κινητο ειναι μεγαλο για 5.5 ιντσες, με ασημα bezels.

κατα τα αλλα...ηχος, καμερα, οθονη πρεπει να τα δεις για να τα πιστεψεις.Επισης μπαταρια τρομερη εχω βγαλει και 9 ωρες οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Όπως προείπα και πρην είναι θέμα γούστου η σχεδίαση, εμένα προσωπικά μου αρέσει, όπως για παράδειγμα θεωρώ απαράδεκτη σχεδίαση τη νέα μόδα μακρόστενα κινητά τύπου τηλεκοντρόλ όπως της σαμσουνκ, που σου προσφέρει μακρόστενη οθόνη και όταν βλέπεις video βγάζει μπάρες δεξιά αριστερά.Για τα υπόλοιπα καλό είναι κάποιος να τα δει από κοντά για να βγάλει ολοκληρωμένη γνώμη.
Link to comment
Share on other sites

για εμενα το παν σε ενα κινιτο ειναι να εχει καλα χαρακτηριστικα να εχει καμερες εμπρος και πισο αψογες να ειναι ταχητατο κα εχει μια οραια οθονη με καλη φωτινοτητα σε ολες της σηνθηκες με ορεα χρωματικη αποδωση και μια μπανταρια που να σε βγαζει μια μερα με βαρια χρηση μαι οχι οπως διαβαζο κατη παληκαρια βγαζω 6 ορες οθονης με εξηκονομιση ενεργεις και με την φωτηνοτιτα στα χαμηλα επειπεδα παντος το ντηζαειν ειναι το λιγοτερο που με απασχωλη αν ειναι μακροστενο ι αν ειναι σαν πλακακι..
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες οθόνη; Γτφ, πώς;

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Χαμηλή φωτεινότητα κ απλά το ξεκλείδωνε να δει την οθονη :cool:

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Off topic

 

Μου φαίνεται κάποιοι θα πρέπει να αφήσετε για λίγο την ενασχόληση με τα κινητά και να πιάσετε κανένα βιβλίο γραμματικής.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Off topic

 

Μου φαίνεται κάποιοι θα πρέπει να αφήσετε για λίγο την ενασχόληση με τα κινητά και να πιάσετε κανένα βιβλίο γραμματικής.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

Off topic συνέχεια

Είναι αστείο να θέλετε κινητά και τεχνολογίας μάλιστα και να μην ξέρετε πως να κάνετε ορθή χρήση του πληκτρολογίου! Αργύρη μου δεν νομίζω να βοηθήσει κανενα βιβλίο γραμματικής, εδώ θέλει να ξεκινήσουν από 1η Δημοτικού. Λυπάμαι που θίγω κάποιους αλλά είναι ντροπή να γράφετε έτσι, ελπίζω να το διαβάσουν κάποιοι πριν σβηστεί

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα :) χαλαρωστε λιγο ρε παιδια ,οκ εκανε καποια λαθακια ο ανθρωπος τι να κανουμε.. Μας εχει τσακισει η ζεστη:wacko:

Φιλικα παντα Νεκ.:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Off topic συνέχεια

Είναι αστείο να θέλετε κινητά και τεχνολογίας μάλιστα και να μην ξέρετε πως να κάνετε ορθή χρήση του πληκτρολογίου! Αργύρη μου δεν νομίζω να βοηθήσει κανενα βιβλίο γραμματικής, εδώ θέλει να ξεκινήσουν από 1η Δημοτικού. Λυπάμαι που θίγω κάποιους αλλά είναι ντροπή να γράφετε έτσι, ελπίζω να το διαβάσουν κάποιοι πριν σβηστεί

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Η αλήθεια ειναι πως χτυπάει άσχημα, αλλα στο τέλος ενας που ασχολείται με φόρουμ, τα βλέπει συνέχεια μπροστά του και στο τέλος απλά τα προσπερνάει, βλέποντας μόνο τι θέλει να πει ο άλλος.. Τώρα βέβαια αμα γράφεις από κινητό και βιάζεσαι, η πιθανότητα να τα γράψεις όπως να ναι αυξάνει κατάπλ πολύ...

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τέλος το off topic

Όποιος δεν μπορεί να γράφει σωστά ας ενεργοποιήσει από τις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου την αυτόματη διόρθωση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

To πήρα στη Σουηδία, 580 χωρίς επιδότηση.

 

Aπό ποιο κατάστημα?

Καλοριζικο, να το χαρεις!

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...