Jump to content

[myPoll] Πόσο ικανοποιημένοι είστε από τη διάρκεια της μπαταρίας σας;


DINFUN
 Κοινοποίηση

Πόσο ικανοποιημένοι είστε από τη διάρκεια της μπαταρίας σας;  

356 members have voted

  1. 1. Πόσο ικανοποιημένοι είστε από τη διάρκεια της μπαταρίας σας;

    • Πάρα πολύ!
      74
    • Αρκετά
      153
    • Ελάχιστα
      90
    • Καθόλου
      39


Recommended Posts

καθε βραδυ ! αλλα με την γρηγορη φορτιση , δεν χρειαζεται να περιμεις πολυ .ειναι πλεον παιγνιδακι :lol:
hi...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάρα πολύ, δύο μέρες άνετα με αρκετή χρήση. Xiaomi Redmi Note 3 (kate)

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά, με S7 EDGE. Και το αρκετά το λέω σε σύγκριση με τα προηγούμενα κινητά που είχα. Αν δεν υπήρχε σύγκριση με άλλα θα έλεγα λίγο η καθόλου. Αυτό το κάθε βράδυ (ή ανά 2 βράδια) στην πριζα είναι εκνευριστικό.
Link to comment
Share on other sites

Οπως διαπιστωνω με χαρα, η μεγαλη πλειοψηφια δεν ειναι απλως ευχαριστημενοι αλλα "τρελαμενοι" με την αυτονομια τους. Λιγοι κατηγορουν δημοσια το τηλεφωνο τους. Αυτοι λοιπον που διαμαρτυρονται στα φορουμ θα ειναι απο τους "αλλους. Πρεπει λοιπον να μεινει μονιμα αυτο το poll για να ψηφισουν οσο περισσοτεροι γινεται για να βγουν πιο σωστα συμπερασματα.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αντικειμενικα δε μπορει κανενας χρηστης να κρινει...απλα γιατι ο καθενας μας εχει διαφορετικες απαιτησεις/αναγκες και χρηση του κινητου. Να μη ξεχασω να πω οτι πλεον οι συσκευες δεν ειναι τηλεφωνικες....αλλα μινι ή μαχι υπολογιστες/παιχνιδομηχανες κτλπ...οποτε φανταζομαι τι μπορω να περιμενω απο εναν gamer...ή εναν άλλον που απλα εχει την ιδια συσκευη αλλα τη εχει μονο σαν τηλεφωνο.... τ ααποτελεσματα απο αυτους τους 2 θα ειναι σαν να μιλουν /κρινουν για διαφορετικη συσκευη!οποτε...δυσκολα θα βγουν ασφαλη αποτελεσματα εκτος απο τις τρανταχτες περιπτωσεις...είτε βλάβης είτε ατυχούς επιλογής της κατασκευαστριας εταιρίας!!!!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Με τα παρακατω ειμια αυτην την στιγμη.

iphone 7plus..........1 μερα την εχω.

samsung s8 plus.....1 μερα την εχω.

Xiaomi Mi Max..........2 μερες τις εχω.

 

Οι παραπανω συσκευες ειναι 24/7 ολα ανοιχτα,data-bt-gps-οθονη στο 100%-4g,wi fi κτλ.

Και γραφω για τουλαχιτον 150 κλησεις την ημερα,full mail,σερφαρισμα sms κτλ.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά ευχαριστημένος από το LG V10 μου και με βάση φυσικά την χρήση που του κάνω.

Χθες (Κυριακή 21/5) μετά από μια φουλ μέρα με χρήση (κατά περιόδους βέβαια, όχι συνέχεια) wi-fi, δεδομένα, gps, πολλές φωτό και video, τηλεφωνικές κλήσεις και συνέχεια bt επέστρεψα το βράδυ σπίτι με 15% υπόλοιπο μπαταρίας. Έκανε άψογα την δουλειά του... :)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Redmi note 3 pro: ικανοποιημένος αρκετά, ειδικά σε σύγκριση με κινητά που είχα παλιότερα... Η χρήση που κάνει ο καθένας από εμάς καθώς και οι συνθήκες είναι πολύ σχετικές. Δύσκολα να συγκρίνουμε....

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

1) iphone 3gs: ετσι και ετσι

2) xiaomi redmi 1: οπα αυτο αντεχει

3) xiaomi mi4c: ρε συ ειναι πιο καλο

4) σιγουρα υπαρχει και καλυτερο...

 

Παντα μολις δεις κατι πιο καλο νιωθεις οτι παλιωσε το δικο σου :p

Link to comment
Share on other sites

Με wifi ανοικτό & αμέτρητες ειδοποιήσεις & μέτρια χρήση όσον αφορά τις κλήσεις στις 2 μέρες απομένουν 40-35%. Με όλα κλειστά έκανα μέχρι 4 μέρες!

Letv X500, εδώ & 15 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

μετά από 3 χρόνια με το Ν5,δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος,μιας και με σχετικά μέτρια χρήση η μπαταρία μειώνεται εκπληκτικά γρήγορα.γι αυτό τον λόγο,παρήγγειλα καινούρια μπαταρία,που και μάπα να βγει,θεωρώ ότι θα έχει καλύτερες επιδόσεις
KT23
Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά με καλύπτει η μπαταρία του s8 μου...

Αρκετά καλά δηλαδή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά ευχαριστημένος με το Galaxy Note 3 Neo, το έχω 2,5 χρόνια.

Το πρώτο διάστημα (1-1,5 χρόνο) μου έβγαζε περίπου στις 4 μέρες (το βράδυ κλειστό), το τελευταίο διάστημα συνήθως μέρα παρά μέρα θέλει φόρτιση. Πάντως ποτέ δεν μου κράτησε λιγότερο από μια μέρα :)

Link to comment
Share on other sites

Doogee x5 pro απόλυτα ικανοποιημένος με τις 3 μπαταρίες που φορτίζω σε εξωτερικο ταχυφορτιστη πατέντα.Και με το Doogee y6 max αρκετά ικανοποιημένος από την 4300mah μπαταρια του αλλά την ευκολία της αποσπωμενης μπαταρίας δεν την αλλάζω με τίποτε

 

Στάλθηκε από το DOOGEE Y6 MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Power bank 10000 οπότε βγάζω όλη μέρα με όλα φουλ όπου και να είμαι. Αλλιώς έχω δεύτερη μπαταρία και την αλλάζω σε μισό λεπτό.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Αγορινα μου η ψηφοφορία δεν είναι για το αν έχεις power bank η δεύτερη μπαταρία , αλλά για το αν είσαι ευχαριστημένος από την αυτονομία της συσκευής σου. Απλά πράγματα . Όλα αυτά που λες είναι άσχετα με το θέμα

Στα του θέματος τώρα , ψήφισα ελάχιστα . Έχω galaxy note 5, μου βγάζει τη μέρα με τα χίλια ζόρια και αν χρησιμοποιήσω και gps κλάψτα Χαράλαμπε , η μπαταρία φεύγει σαν το νεράκι. Το μεσημέρι θέλει φορτισμα. Σημειωτέον πάντα φωτεινότητα στο Φούλ και 4G LTE πάντα ανοικτά

Send from my samsung galaxy note 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...