Jump to content

Huawei P10 Plus


Abdalis_3k60
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειπα να κάνω ένα νημα και για το plus μοντέλο για να μη μπερδευομαστε με το απλό. Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 371
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωριζετε αν το huawei p10 plus dual sim υποστηριζεται με εγγυηση στην Ελλαδα? Επισης ειναι dual sim active οπως το honor 8 'η standby? Τελος μπορουν και οι δυο καρτες να εχουν σημα 3g ταυτοχρονα?

 

Στάλθηκε από το FRD-L19 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για την εγγύηση δεν γνωρίζω, ωστόσο η ευρωπαϊκή έκδοση δεν υποστηρίζει dual sim. Η δεύτερη υποδοχή είναι για την ώρα μόνο για sd και κάπου διάβασα πως ίσως πάρει αναβάθμιση σε κάποια φάση κ το Ευρωπαϊκό μοντέλο ώστε να είναι επίσης dual sim stand by.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνεται δεν υπάρχει καθόλου κίνηση?το είδα σήμερα από κοντά στα public μου άρεσε πάρα πολύ! Πολύ ωραίο από όλες τις απόψεις! Αρχίζω και το σκέφτομαι βέβαια πρέπει να πέσει η τιμή πρώτα! Πολύ γρήγορο οθόναρα και οι κάμερες φαίνονται πολλά υποσχόμενες,όλα αυτά από ένα 10-15 λεπτό που το είχα στα χέρια μου!!

 

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει φίλε. Πολύ καλό σε όλους τους τομείς νομίζω. Οθόνη, ήχος, κάμερα, μπαταρία, όλα θα σε έχουν σ ένα πάρα πολύ καλό επίπεδο. Προσωπικά μ αρέσει πολυ ακόμα και το emui 5, αλλά αυτό είναι θέμα γούστου.

 

Ι

Να ρωτισω με το AndroBench στο Sequential Read βγαζει 590 με 615,84 MB/s ξέρουμε τη μνήμη φοράει?

 

UFS 2.0 είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει φίλε. Πολύ καλό σε όλους τους τομείς νομίζω. Οθόνη, ήχος, κάμερα, μπαταρία, όλα θα σε έχουν σ ένα πάρα πολύ καλό επίπεδο. Προσωπικά μ αρέσει πολυ ακόμα και το emui 5, αλλά αυτό είναι θέμα γούστου.

 

Ι

 

UFS 2.0 είσαι.

Το έχεις να φανταστώ φίλε μου ? Ποιο κινητό είχες πριν ? Και είσαι ευχαριστημένος για τα λεφτά που έδωσες?

 

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω εδώ κ 3 βδομάδες περίπου. Το Sony z1 compact είχα παλιότερα οπότε δεν αποτελεί κ ιδιαίτερο μέτρο σύγκρισης.

Γενικά είμαι φουλ ευχαριστημένος σε όλα. Ακριβό, δεν μπορώ να πω, αλλά δεν με απογοητεύει. Γρήγορο στα πάντα, καλή μπαταρία, πολύ καλή κάμερα ακόμα κ για πειραματισμους με b/w κ καλό manual, δυνατό ηχείο έχει κ σαν design είναι στα γούστα μου. Το emui έχει ωραίο customization, η οθόνη του από φωτεινότητα μου φαίνεται πολύ καλή κ περιμένω να τσεκάρω πόσο θα επηρεάσει το μαύρο θέμα που έβαλα τη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Ελληνικο μονοκαρτο και ως τελευταια εκδοση εχει την 114. Σε αλλα site βλεπω οτι τελευταια ειναι η 133. Πως μπορω να την περασω ΟΤΑ; Με το update.zip φοβαμαι γιατι σε ενα p9 που ειχα brickαρε και πηγε σερβις... Edited by damierom
Link to comment
Share on other sites

Εχω το Ελληνικο μονοκαρτο και ως τελευταια εκδοση εχει την 114. Σε αλλα site βλεπω οτι τελευταια ειναι η 133. Πως μπορω να την περασω ΟΤΑ; Με το update.zip φοβαμαι γιατι σε ενα p9 που ειχα brickαρε και πηγε σερβις...

 

 

Τώρα μου ήρθε ενημέρωση απο 114 σε 123

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε σχέση με τον ανταγωνισμό πως τα πάει από ταχύτητα και κάμερα? Το ζάχαρωνω αυτές τις μέρες το κινητό!

 

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε σχέση με τον ανταγωνισμό πως τα πάει από ταχύτητα και κάμερα? Το ζάχαρωνω αυτές τις μέρες το κινητό!

 

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εξαρτάται τι θέλεις και τι σου αρέσει φίλε. Νομίζω τρέχει απροβλημάτιστα στα πάντα όσο το έχω, με μπαταρία που σου βγάζει άνετα τη μέρα ακόμα και με σχετική ταλαιπωρία. Από κάμερα επίσης νομίζω πως είναι εξαιρετικό και απο διάφορες κριτικές στο internet βλέπω πως θεωρείται στα τοπ.

Από κει και πέρα εξαρτάται τι θέλεις. Αν ψήνεσαι για πιο εντυπωσιακό design και οθόνη με πολύ καλή επίσης κάμερα, θα πας μάλλον σε S8 (προσωπικά δεν μ ενθουσίασε χωρίς βέβαια να σημαίνει κάτι αυτό), αλλά έχει κ αυτό τα αρνητικά του. Επίσης τοπ είναι τα HTC U11, Pixel ας πουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι θέλεις και τι σου αρέσει φίλε. Νομίζω τρέχει απροβλημάτιστα στα πάντα όσο το έχω, με μπαταρία που σου βγάζει άνετα τη μέρα ακόμα και με σχετική ταλαιπωρία. Από κάμερα επίσης νομίζω πως είναι εξαιρετικό και απο διάφορες κριτικές στο internet βλέπω πως θεωρείται στα τοπ.

Από κει και πέρα εξαρτάται τι θέλεις. Αν ψήνεσαι για πιο εντυπωσιακό design και οθόνη με πολύ καλή επίσης κάμερα, θα πας μάλλον σε S8 (προσωπικά δεν μ ενθουσίασε χωρίς βέβαια να σημαίνει κάτι αυτό), αλλά έχει κ αυτό τα αρνητικά του. Επίσης τοπ είναι τα HTC U11, Pixel ας πουμε.

Ισχύει αλλά από την στιγμή που θα δώσω τόσα λεφτά θα ήθελα να είναι άριστο σε όλα του!! Πως είναι η φωτεινότητα κάτω από τον ήλιο?καθώς είναι κάτι που με ενδιαφέρει πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αλλά από την στιγμή που θα δώσω τόσα λεφτά θα ήθελα να είναι άριστο σε όλα του!! Πως είναι η φωτεινότητα κάτω από τον ήλιο?καθώς είναι κάτι που με ενδιαφέρει πολύ

 

Δεν έχω δώσει τόση σημασία να σου πω την αλήθεια σ αυτό εγώ, ωστόσο το έχω πάντα στο αυτόματο και ποτέ δεν είχα θέμα με φωτεινότητα, είτε στο ήλιο είτε σε απόλυτο σκοτάδι που την ρίχνει αρκετά ώστε να μη σου βγάζει τα μάτια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχεις κάποιος προβλημα με το πληκτρολόγιο ; εκει που γράφω παταει απο μονο του ασχετες επιλογές κ μου ανοιγει αλλες εφαρμογές η μου κρυβει το πληκτρολόγιο απο μονο του η παει πιο πάνω κ γραφω σε λαθος γραμμή .. Το κανει σε καποιον αλλον;

Κατα τα αλλα το κινητό είναι απίστευτο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχεις κάποιος προβλημα με το πληκτρολόγιο ; εκει που γράφω παταει απο μονο του ασχετες επιλογές κ μου ανοιγει αλλες εφαρμογές η μου κρυβει το πληκτρολόγιο απο μονο του η παει πιο πάνω κ γραφω σε λαθος γραμμή .. Το κανει σε καποιον αλλον;

Κατα τα αλλα το κινητό είναι απίστευτο...

 

Προσωπικά σε μένα όχι φίλε. Δοκίμασες και με άλλο πληκτρολόγιο κ το κάνει πάλι; επίσης δες μήπως παίζει να είναι βρώμικη η οθόνη σου ή βρεγμένη όταν το κάνει

Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμάσει και το μαμα κ το SwiftKey αλλά τπτ.... Κ η οθονη ειναι καθαρη λογω ζελατινας κ ποτε δεν το πιανω με υγρα χερια
Link to comment
Share on other sites

Ναι μονο οταν γραφω... Παταω να γραψω κ χωρις να το θελω ουσιαστικά ανοίγει ενα καρο ασχετες επιλογές... Δεν εχω δοκιμάσει ποτε χωρίς τη μαμα ζελατινα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...