Jump to content

Huawei P10 Plus


Abdalis_3k60
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 371
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προς το παρόν, update b171: 3D photos, volte & vowifi

 

Και cloud και επισης κατι που προσωπικα μου φανηκε πολυ χρησιμο σε περιπτωση που διαγραψεις καμια φωτο καταλαθος, εχει τον προσωρινο τενεκε! Αν θες εντος μηνα, επαναφερεις σβησμενη φωτογραφια!

Το VoWifi/VoLTE δεν το ειχα δει!! Ωραιος! Αν και ακομα δεν το υποστηριζει η Cosmote, και για να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν θα πηγαινα για να περασουν το καταλληλο software, με δεδομενο οτι καθυστερουν στις επομενες αναβαθμισεις. Εσενα ειναι branded;;

Link to comment
Share on other sites

Και cloud και επισης κατι που προσωπικα μου φανηκε πολυ χρησιμο σε περιπτωση που διαγραψεις καμια φωτο καταλαθος, εχει τον προσωρινο τενεκε! Αν θες εντος μηνα, επαναφερεις σβησμενη φωτογραφια!

Το VoWifi/VoLTE δεν το ειχα δει!! Ωραιος! Αν και ακομα δεν το υποστηριζει η Cosmote, και για να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν θα πηγαινα για να περασουν το καταλληλο software, με δεδομενο οτι καθυστερουν στις επομενες αναβαθμισεις. Εσενα ειναι branded;;

 

ωραίο αυτο με τις φωτό, την έχω πατήσει αρκετες φορες. το τηλ. δεν είναι branded, πάντως ούτε η vodfone υποστηρίζει τα καινούργια καλούδια...

Link to comment
Share on other sites

ωραίο αυτο με τις φωτό, την έχω πατήσει αρκετες φορες. το τηλ. δεν είναι branded, πάντως ούτε η vodfone υποστηρίζει τα καινούργια καλούδια...

Το θεμα για μενα δεν ειναι μονο αν θα τα υποστηριζει. Το θεμα ειναι αν θα θελω να το υποστηριζει με κοστος τις αργοπορημενες αναβαθμισεις. Απλα δεν ειναι σιγουρος αν θα μπορουσα μεσω firmware finder να τις περναω χωρις να εχω καποιο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα για μενα δεν ειναι μονο αν θα τα υποστηριζει. Το θεμα ειναι αν θα θελω να το υποστηριζει με κοστος τις αργοπορημενες αναβαθμισεις. Απλα δεν ειναι σιγουρος αν θα μπορουσα μεσω firmware finder να τις περναω χωρις να εχω καποιο θεμα

προτιμώ την ασφάλεια του ΟΤΑ update ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το Β162, γιατι;cosmote.:mad:

 

Γιωργος

Αν είναι branded από την cosmote θα αργήσει λίγο γιατί θα πρέπει να επεξεργαστεί οι αυτή το νέο update της huawei πριν στο πασάρει.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι branded από την cosmote θα αργήσει λίγο γιατί θα πρέπει να επεξεργαστεί οι αυτή το νέο update της huawei πριν στο πασάρει.

 

Απο Κοτσοβολο, καρτοκινητο cosmote.

 

Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Απο Κοτσοβολο, καρτοκινητο cosmote.

 

Γιωργος

 

Τότε δεν ξέρω φίλε γτ κ γω από κωτσοβολο το πήρα. Πάντως κι εγώ από firmware finder την πέρασα. Δεν έχει καιρό που ανέβηκε όμως οπότε υπομονή. Εσένα το wifi calling λειτουργεί ωστόσο; γιατί νμζ πως αν δεν το πας στην cosmote, απλά θα έχεις την επιλογή αλλά δεν θα είναι ενεργοποιημενο από τον παροχο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο ενημερωσεις και απο καμερα πως τα παει ; (Huawei P10 Plus) με ενδιαφερει η αγορα του.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο ενημερωσεις και απο καμερα πως τα παει ; (Huawei P10 Plus) με ενδιαφερει η αγορα του.

 

Ειναι σε πολυ καλα επιπεδα νομιζω. Απο καμερα επισης πολυ καλα. Αν σε ενδιαφερει ειδικα και η καπως καλλιτεχνικη φωτογραφια, εχει πολλες επιλογες χωρις καθολου κοπο.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σε πολυ καλα επιπεδα νομιζω. Απο καμερα επισης πολυ καλα. Αν σε ενδιαφερει ειδικα και η καπως καλλιτεχνικη φωτογραφια, εχει πολλες επιλογες χωρις καθολου κοπο.

 

Δηλ τι εννοεις χωρις καθολου κοπο χωρις τον μη αυτοματο χειρισμο της καμερας ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλ τι εννοεις χωρις καθολου κοπο χωρις τον μη αυτοματο χειρισμο της καμερας ;

 

Εννοω πως εχει ετοιμα modes για πιο καλλιτεχνικες φωτογραφιες. Πχ Silky water για να δινεις κρεμωδη υφη σε νερο και συννεφα, Car light trails για να πιανεις τις γραμμες των φωτων απο τα αυτοκινητα και διαφορα αλλα. Εκτος απο τα κλασσικα πλεον Portrait mode, Wide aperture και τετοια. Δηλαδη αν δεν θες να μπλεξεις με το φουλ manual, εχει αρκετες επιλογες για να πειραματιστεις.

Link to comment
Share on other sites

Εννοω πως εχει ετοιμα modes για πιο καλλιτεχνικες φωτογραφιες. Πχ Silky water για να δινεις κρεμωδη υφη σε νερο και συννεφα, Car light trails για να πιανεις τις γραμμες των φωτων απο τα αυτοκινητα και διαφορα αλλα. Εκτος απο τα κλασσικα πλεον Portrait mode, Wide aperture και τετοια. Δηλαδη αν δεν θες να μπλεξεις με το φουλ manual, εχει αρκετες επιλογες για να πειραματιστεις.

 

εκείνο πάντως που κάνει τη διαφορά, είναι οι δυνατότητες ρύθμισης που προσφέρει ο manual χειρισμός της κάμερας. καποιες dslr θα τις ζήλευαν :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θελω να αγορασω το dual sim ξερει καποιος αν υπαρχει προβλημα στην εγγυηση τα καταστηματα στο skroutz γραφουν EU
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα , σκέφτομαι να κάνω την μετάβαση από το p10 ,σας δουλεύει το wificalling όσοι έχετε cosmote ?

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα , σκέφτομαι να κάνω την μετάβαση από το p10 ,σας δουλεύει το wificalling όσοι έχετε cosmote ?

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Νμζ δεν το υποστηρίζει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Νμζ δεν το υποστηρίζει ακόμα.
Έχεις cosmote ,δεν σου χει την επιλογή ακόμα ;στο p10 δουλεύει άψογα πάντως

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις cosmote ,δεν σου χει την επιλογή ακόμα ;στο p10 δουλεύει άψογα πάντως

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Και cosmote έχω, και την επιλογή έχω. Απλά ακόμα η cosmote δεν υποστηρίζει το μοντέλο. Μόνο το p10 για την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις καθουλου σπρωξιμο; Περιεργο, εγω ακομα το ψαχνω!

 

κάποια στιγμή, νομίζω 13 ή 14 του μήνα εμφανίσθηκε ως διαθέσιμη ΟΤΑ και την εγκατέστησα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...